Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Duben 2017

Krysa

Krysa

Atmosféra kolem vás se zahušťuje a vy přemýšlíte, kolik času vás dělí od oprávněného výbuchu. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který chápe, co se děje, a ze všech sil se snaží, abyste si udrželi alespoň trochu přijatelný rozmar. Když vás tahá na procházky a nutí vás, abyste mysleli i na něco jiného než na práci, líbit se vám to nemusí, ale poslouchat byste ho ve vlastním zájmu měli.
Buvol

Buvol

V práci to vypadá na pozitivní změny. Emoce se zklidnily a s nadřízeným se konečně dá rozumně mluvit. Pokud máte nápad, který považujete za skvělý a pro firmu přínosný, nečekejte a při první příležitosti ho představte! Vyhnete se tak situaci, kdy by s něčím hodně podobným přišel člověk, který sice nemá vaši inteligenci, ale na rozdíl od vás se nebojí.
Tygr

Tygr

Dárky mohou mít rozmanitou podobu, ale ty, které v tomto měsíci dostanete vy, vás přivedou vyloženě do rozpaků. Pokud vám někdo daruje víkend s vařením, hlavně to neberte jako narážku na své mizerné kuchařské umění! Dotyčný vaří moc rád, vaření ho baví, a vám víkend pořídil proto, aby se s vámi konečně setkal v neformálním a příjemném prostředí.
Zajíc

Zajíc

Práce máte až nad hlavu, ale přesto je potřeba, abyste mysleli i na relaxaci. Pokud vám partner vysvětluje, že byste se oba měli víc hýbat, není to z jeho strany zlomyslnost, ale opravdová starost o vaše zdraví. Kdybyste alespoň o víkendu věnovali pár hodin péči o svou tělesnou schránku, cítili byste se rázem daleko lépe. Navíc byste sundali pár kilo, což by taky nebylo k zahození.
Drak

Drak

Rodina vám přináší spoustu radostí, ale také nemalé starosti. Postarají se o ně děti, které se samostatně a bez porady s vámi rozhodly, že vyrazí do světa na zkušenou. Chvíle, kdy vás postaví před hotovou věc, bude sice náročná, ale nakonec převáží pýcha. Opět se přesvědčíte, že jste z dětí vychovali samostatné a cílevědomé lidi, kteří si se životem dokážou poradit.
Had

Had

Úvahy o koupi nemovitosti začínají nabírat na obrátkách. Pokud vám však instinkt říká, že v celé záležitosti je něco podezřelého, dejte na něj, a celou záležitost proberte s nestranným odborníkem. Kdybyste si navíc na všechna jednání s sebou brali právníka, bude to sice nějakou tu korunu stát, ale za jistotu, že jste pro zdar akce udělali všechno, co se udělat dalo, to opravdu stojí...
Kůň

Kůň

V práci se připravte na spoustu nových zážitků. Budete na vlastní oči přítomni chvíli, kdy dosavadní šéfův favorit poletí způsobem, o kterém jste se dosud neodvážili ani snít. K vaší cti je však dlužno říct, že odoláte pomstychtivosti a celou záležitost necháte bez komentáře. Lidí, kteří dotyčnému nahlas řeknou to, na co zatím neměli odvahu, bude i bez vás dost...
Koza

Koza

Když partner říká, že byste si na něj měli udělat alespoň tolik času, kolik věnujete svým kamarádům, nerozčilujte se a přiznejte, že má pravdu. Zatímco s kamarády si povídáte rádi a často, se svým životním druhem komunikujete většinou větami holými a systémem příkazů a zákazů. Pokuste se svému druhovi věnovat stejnou pozornost, jakou dáváte svým známým, a uvidíte, jak rychle se váš vztah vylepší.
Opice

Opice

Přiznejte si, že s prací máte problémy. To, co vás zatím bavilo, berete jako tíživou povinnost, do které se vám ani trochu nechce. Pokud vaši náladu nevylepší víkend, kdy se práci vyhnete, a který plně věnujete odpočinku, nezbude, než abyste začali přemýšlet o změně zaměstnání. Stejně víte, že tam, kde jste, už skoro patříte k inventáři, a je vám jasné, že vás tam nic zajímavého nečeká.
Kohout

Kohout

Když se partnerovi něco nepovede, pokuste se to brát jako věc, která se stává. Je sice pravda, že byste to mohli jedovatě a zároveň vtipně okomentovat, ale to je právě to, čemu byste se měli vyhnout. Když se už ukáže, že je to opravdu průšvih, nekomentujte, ale snažte se společnými silami z této nemilé situace nalézt východisko. Určitě se vám to podaří!
Pes

Pes

Odložte ostych, který je momentálně vaším největším nepřítelem! Pokud dostanete šanci, abyste představili výsledky své práce, neváhejte a okamžitě se toho ujměte! Zároveň pak počítejte se spoustou dotazů, které budou po vašem vystoupení následovat. Když na ně dokážete odpovídat jasně a dokonce s jistou dávkou vtipu, sklidíte na závěr zasloužené uznání.
Vepř

Vepř

Pokud máte šanci vyzkoušet sport, s nímž dosud nemáte osobní zkušenosti, neváhejte a jděte do toho! Jde o činnost, která se vám zalíbí. Navíc v ní budete od začátku tak šikovní, že vám nikdo neuvěří, že jste opravdu začátečníci. Drobný problém bude při pořizování náležité výbavy, která nepatří k nejlevnějším, ale i to nakonec zvládnete tak, abyste byli spokojení.