Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Únor 2018

Krysa

Krysa

Ke svému údivu začínáte objevovat krásy rodinného a partnerského života. Překvapený tím bude zejména váš miláček. Sotva se naučil smířlivosti a pochopil, že před domovem dáváte přednost práci a budování kariéry, je všechno jinak. Teď mu zase musíte vysvětlit, že může klidně trochu ubrat na tempu, protože část jeho povinností dokážete bez problémů vykonávat vy.
Buvol

Buvol

Opravdu není důvod, abyste v práci kývali na všechno, s čím přijdou vaši nadřízení. Velice rychle vám dojde, že se na vás obrací proto, že ví, že je neodmítnete. Vy se však musíte zachovat jinak, než čekají. Pokud jste přesvědčeni, že jejich plán je nerozumný, měli byste odložit veškerou obvyklou zdrželivost a jasně jim popsat nebezpečí, která v jejich plánech vidíte. Jejich reakce se nebojte. Pochopí a za vaše slova vám budou opravdu vděční.
Tygr

Tygr

Veškeré věci, které nezáleží na vás a které zatím stály na místě, se k vašemu překvapení konečně pohnou kupředu. Musíte se hodně snažit, abyste zvládli sledovat všechno, co se děje, a správně na to reagovali. Navíc musíte svému životnímu druhovi vysvětlit, že svým jednáním nejenže nic neriskujete, ale naopak zbytečným problémům předcházíte.
Zajíc

Zajíc

O tom, že byste mohli jen sedět doma a věnovat se tomu, co vás baví, můžete leda tak snít. Kromě své obvyklé práce si musíte přibrat ještě něco. Budou za to sice nemalé peníze, ale vám to přesto žádnou velkou radost nepřinese. Naštvaný bude i partner. Když mu však slíbíte, že za finance, které takto získáte, pojedete ještě v této sezóně na hory, jeho nálada se velice rychle vylepší.
Drak

Drak

O tom, že se vám bude dařit ve všem, do čeho se pustíte, nepochybujte. Vaše výsledky jsou dokonce takové, až přemýšlíte, zda byste se neměli osamostatnit. Je vám jasné, že nyní má z vašich skvělých nápadů prospěch firma. Vám dají pár korun na prémiích, ale ještě se u toho tváří jako by vám dělali milost. Přemýšlejte, zda byste se jako člověk, který je v práci odpovědný jen sám sobě, necítili podstatně lépe...
Had

Had

Vaše velkorysost a nechuť k hádkám a skandálům se obrací proti vám. Člověk, k němuž se takto chováte, naprosto nechápe, že tím projevujete svou velkorysost. Mylně se domnívá, že se proti němu nechcete postavit, protože jste na to jednoduše slabí. Na začátku měsíce s ním máte ještě trpělivost, ale pak se situace zlomí a vy ho srovnáte tak, že se skoro až rozpláče.
Kůň

Kůň

Hlavně nelitujte toho, co jste neudělali! To, že se vám v minulosti něco nepodařilo, můžete vnímat jako něco velice pozitivního. K hypotéce nebo k překlenovacímu úvěru jste se neuvázali v době, kdy byl nevýhodný a splátky by byly náročné. Ten, který vám nabídnou nyní, je pro vás daleko příznivější. Na velké vyskakování to sice nebude, ale to, že byste nějak zásadně musely měnit svůj životní styl, vám taky nehrozí.
Koza

Koza

Počítejte s tím, že v rámci rodiny budete opět fungovat jako poradce a rozhodčí soudce. Pokud přijdou rodiče nebo prarodiče s tím, že by rádi udělali pořádek se svým majetkem, v žádném případě jim neříkejte, že je na to ještě čas. Vyslechněte jejich přání, řekněte jim, co byste udělali vy, a pak je pošlete k dobrému právníkovi, který s nimi věc dotáhne ke konci.
Opice

Opice

Nezdá se vám, že jsou věci, které ženete zbytečně do krajnosti? Možná by bylo lepší, kdybyste se alespoň na začátku měsíce stáhli a vyčkali, zda se situace nevyřeší i bez vaší intervence. Potěšili byste tím jak spolupracovníky, tak svého partnera. Spolupracovníky proto, že by v práci nebylo zbytečné dusno, a partnera proto, že by nemusel řešit vaše mizerné nálady.
Kohout

Kohout

To, že máte práce až nad hlavu, není ve vašem případě nic nezvyklého. Přesto byste si měli najít čas na důkladný odpočinek. Zároveň byste si měli uvědomit, že wellness se komplexní nabídkou služeb není jen pro milionáře. Když si ho dopřejete, bude to sice nějakou tu korunu stát, ale zase tím načerpáte síly, které vám bez problémů vydrží až do konce pololetí.
Pes

Pes

Když se dozvíte, že vaše vědomosti jsou sice imponující, ale že k nim potřebujete i příslušný diplom, který zatím nemáte, není to vtip, ale tvrdá realita. Na to, abyste oponovali nebo hráli na čas, nejsou opravdu vhodné podmínky. Zeptejte se, co musíte pro diplom udělat, vyžádejte si podklady, zatlačte na to, abyste dostali studijní volno a sami sobě slibte, že tuto záležitost dotáhnete do konce.
Vepř

Vepř

Výrazy uznání, které se na vaši adresu sypou, nejsou vůbec přehnané. Nečervenejte se a hlavně nevysvětlujte, že si je nezasloužíte. Na obdiv svého okolí máte po tom, co jste v loňském roce dokázali, naprosto plné právo. Potíže můžete mít leda tak se svým pracovním rivalem. Ten se bojí, že ho chcete vyhodit ze sedla. Nechápe, že vy něco takového v úmyslu nemáte.