Symbolika sovy

Článek na téma: Duchovní život, Záhady života, Duchovní mystika, Osud,

Sovy jsou opředeny tajemstvím. Jde o krásné ptáky, které létají v noci a již od nepaměti se jich lidé báli. Jsou to jedni z nejstarších ptáků. Mnoho kultur je spojuje s temnotou a negativní energií. Jiné pro změnu s moudrostí a proroctvími. Často je spojována i se smrtí.

Sovy jsou nejčastěji viděny a slyšeny v noci, protože jde o noční zvířata. Existují však i denní sovy a sovy, které jsou vzhůru již za soumraku. Když sedí na větvi, má absolutní přehled o dění okolo sebe. Je schopna bez jakéhokoliv pohybu, i bez mrknutí oka, zacílit na zvuk i pohyb v krajině. Umí vyčkávat. Je trpělivá a přesně ví, kdy je ten správný okamžik. Dokáže snadno zaútočit, aniž by kořist vytušila, že jí hrozí smrt. Je to velký mág a čaroděj. Nic před ní neutajíte. Nepotřebuje říct ani slovo, nemá výraz, a přesto víte, co si myslí. e učitelkou moudrosti, léčení i magie. Vybízí nás k větší pozornost a všímavosti všeho, co se děje okolo nás.

 Co se stane, když sova zahouká?

Houkání sovy může být požehnáním, ale také i špatným znamením. Abyste zjistili, zda jde o dobré nebo špatné znamení, je zapotřebí, abyste si všimli, co se stane bezprostředně poté, co ji uslyšíte. Pokud se stane něco dobrého, tak to znamená štěstí, pokud naopak něco negativního, můžete očekávat špatné zprávy nebo nějakou nemoc. Starověké velšské sovy jsou symbolem plodnosti. Pokud houkání sovy uslyšela těhotná žena, měla mít pak snadný porod. Řekové pak přisuzovali sovy bohyni Athéně, bohyni moudrosti a proroctví. Sova byla tedy ptákem proroctví a nutno říct, že nejen u Řeků, ale i v mnoha dalších starodávných kulturách. Starověcí Římané věřili, že její peří vám pomůže zjistit tajemství spící osoby. Starověcí křesťané pak sovy viděli jako symboly zla. Spojovali je s Lilith, čili s Adamovou první neposlušnou manželkou.

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

Fytoterapie pochází z řeckých slov phyton a therapeia, čili rostlina a léčba. Počátky léčby bylinkami sahají velmi hluboko. Vůbec první důkazy pochází z období před více než 60 000 lety před naším letopočtem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Věštkyně Lída - andělské karty Věštkyně Lída - andělské karty