Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.02. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Na úspory to dnes ani trochu nevypadá. Můžete se o to sice snažit, ale nakonec budete spokojení, když vaše dnešní útrata nepřevýší běžný průměr.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

I když se vám nechce, musíte své nejbližší brzdit. Momentálně není nutné, abyste je vedli k aktivitě, ale spíše je musíte upozornit na možné potíže.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Vrátí se situace, kterou jste už jednou ukázkově nezvládli. Dnes vás však podpoří Luna ze Střelce, a vy zareagujete tak, že na sebe můžete být pyšní.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Z bývalých lásek se stali kamarádi, což je dobře. S tímto zjištění se však svému nynějšímu partnerovi nechlubte, protože by vám stejně neuvěřil.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Party, kterou dnes navštívíte, se může ukázat jako přelomová. Dosud nesympatický člověk se projeví velice sympaticky a vy si s ním domluvíte schůzku.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Řešení složitých záležitostí odložte na příznivější dobu. Dnes je Luna ve Střelci a hrozí, že přehlédnete malou, nicméně velmi podstatnou podrobnost.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Hlavně nežebrejte o nic, na co máte podle zákona i dobrých mravů právo! Řekněte, co chcete, a pak už jenom čekejte, až vám to přinesou až pod nos.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Všechno stíháte na poslední chvíli. Navíc vám konečně přijdou peníze, ale ty vzápětí utratíte za pojistky nebo jiné položky, které se zaplatit musí.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Každou schůzku, kterou si dnes domluvíte, si ihned zaznamenejte do diáře. Při Luně ve svém znamení jste roztržití a zapomínáte na to nejdůležitější!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Diskuse o dalších finančních plánech dopadnou naprosto skvěle. Vy navrhnete řešení, jež považujete za rozumné, a miláček bude rád a s chutí souhlasit.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Kamarády vyslechněte, ale jednejte tak, jak vám velí váš vlastní zdravý rozum. Planety působí harmonicky a vaše rozhodnutí vás vede tou nejlepší cestou!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Počítejte s tím, že v práci zůstanete déle, než obvykle. Naštěstí máte skvělého partnera, který pochopí, že jste unavení, a který pro vás přijede.