Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 22.07. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Podvečerní vstup Slunce do Lva vám dělá náramně dobře. Najednou si uvědomujete, že jsou i věci, které nemusíte řešit a klidně je můžete nechat plavat.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Snažte se být co nejvíce sami. Vyhnete se tak situaci, kdy se vás ostatní budou vyptávat, co se s vámi děje, tak dlouho, až to z vás nakonec vytáhnou.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Hlavně si ráno nezapomeňte vzít léky, které pravidelně užíváte. V lékárně byste magistra přesvědčili, aby vám je prodal, ale byly by to zbytečné nervy.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hlavně se ničeho nebojte! Když si uvědomíte, že člověk, který nejhlasitěji řve, tím jenom maskuje strach, co z vás má, bude se rázem dýchat lehčeji.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Večer, kdy se Slunce přesune do vašeho znamení, se těšte na spoustu milých chvilek. Miláček si konečně uvědomil, co pro něj znamenáte, a dá to najevo.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Kolem poledne se zbytečně nerozčilujte. Je pravda, že vaší miláčkové nechávají všechno na vás, ale kvůli tomu si přece nebudete zadělávat na infarkt!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Všechno, na čem vám záleží, odložte až na večer. Slunce bude už ve Lvu a velkoryse se budou chovat i lidé, které na to jindy ani trochu neužije.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Večer, kdy už bude Slunce ve Lvu, se konfliktům raději vyhýbejte. Patrně byste v nich zvítězili, ale následky, které by to mělo, by nestály za to.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Večer doma neseďte! Slunce bude ve Lvu a vy si konečně užijete milé společnosti a hlavně nepředstíraně obdivných pohledů svého vlastního partnera!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Všichni vám závidí a mají proč. Den si dokážete rozplánovat tak dokonale, že všechno v klidu stihnete a ještě vám zbude čas na spoustu skvělé zábavy.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Poznámky svého partnera nevnímejte a nekomentujte. Naštěstí ho znáte dost dlouho a víte, že není naštvaný na vás, ale na něco naprosto jiného.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Patříte k velice paradoxním lidem. Čím víc práce si naplánujete, tím víc jí stihnete. To, co dokážete, vás navíc nabije energií a dodá vám sebevědomí!