Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 25.04. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Příjemně si popovídáte s dětmi. Poraďte se s nimi o prodlouženém víkendu. Přijdou s nápadem, který z něj udělá skvělý zážitek pro celou rodinu!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V práci si dejte pozor na prudké pohyby! Elektronika by sice zůstala nedotčená, ale k úhoně by mohly přijít kytky, které kolegové s nadšením pěstují.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

U nově poznaných lidí nedejte na první dojem. Může být sice vynikající, ale hned následující minuty ukážou, že dotyčný má i své stinné stránky.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Všechno dnes probíhá rychleji, než by se vám zamlouvalo. V práci sice dokážete s tempem události držet krok, ale doma padnete a nebude s vámi řeč.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Dej je vhodný pro nákup všeho, co posílí vaši přitažlivost. Vzpomeňte si na to, co se zamlouvá vašemu miláčkovi a hned po práci vyrazte na nákupy!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Představa vyrovnaného života narazí na realitu. Jen se zaberete do práce, přiřítí se šéf a bude chtít, abyste toho nechali a začali dělat něco jiného.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jsou věci, které nedokážete. Pokud zjistíte, že se pouštíte do něčeho, na co vaše síly opravdu nestačí, požádejte o pomoc. Opravdu to není ostuda!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nenechte se vydírat! Kolem vás se pohybuje pár lidí, kteří tuto taktiku s úspěchem používají, a jimž musíte vysvětlit, že jim to u vás nevyjde.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Můžete klidně trochu provokovat. Luna prochází vaším sektorem romantických lásek a na vaše lechtivé poznámky se určitě chytí někdo, kdo stojí za hřích.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jednání státních úřadů je dnes nevyzpytatelné. Nakonec sice všechno dopadne tak, jak jste si představovali, ale vy budete vyčerpaní jako po maratónu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Skoro se pohádáte s člověkem, který vám pomohl nad rámec svých povinností. Vy mu za to chcete zaplatit, a on říká, že byste ho tím jenom urazili.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Všechno jde tempem až zběsilým, ale vám to vůbec nevadí. Ve vlnách si plujete svým vlastním tempem, které vám zaručí zisky i tam, kde sčítají ztráty.