Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 21.01. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Když už musíte do společnosti, vytraťte se hned, jak to půjde. Při dnešní Luně ve Štíru hrozí nepříjemné scény, bez nichž se klidně dokážete obejít.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Přání, s nimiž váš životní druh přijde, jsou netypická. Nejdříve si pomyslíte, že chce nesmysly, ale vzápětí začnete přemýšlet, jak by se dala splnit.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Počítejte s prací, kterou neděláte rádi, ale která se udělat musí. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který se sám nabídne, že se o ni s vámi podělí.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Jsou lidé, jimž byste další šanci dávat neměli. Přátelé i příbuzní vás mohou přesvědčovat, že to máte udělat, ale vy byste se měli řídit svým názorem.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Úvahy o samostatném podnikání nejsou zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Když vás dnes něco napadne, snažte se o tom získat co nejvíce nových informací!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Diskusí se nebojte! Své názory obhájíte tak, že vám za pravdu dají i lidé, kteří s vámi dosud nesouhlasili jen proto, abyste si o sobě moc nemysleli.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pozor na uklouznutí v doslovném i přeneseném smyslu. Natlučené koleno by se dalo do pořádku rychle, ale s narušeným vztahem by to bylo náročnější.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Náladu vám vylepší člověk, jehož jste včera poznali. Opravdu vám zavolá a vůbec se nebude tajit tím, že jeho zájem o vás je neobyčejně intenzivní.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zjistíte, že se musíte naučit něco, co vám dosud bylo silně proti srsti. Naštěstí máte děti, které se v tom vyznají, a vám potřebné vědomosti předají.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Partnerovy rodiče pro jistotu neprovokujte. U vašeho životního druha má jejich slovo značnou váhu! Když přijde na věc, bude věřit ne vám, ale jim.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na rozhodnutí své ratolesti nic nezměníte. Můžete si s ním ale popovídat a vysvětlit jí všechna možná rizika a důsledky, které to s sebou ponese.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Při Luně ve Štíru se vám vyloženě daří v penězích. Obvykle sice nesázíte, ale dnes nelitujte peněz a k nákupu přidejte alespoň jeden stírací los.