Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 19.07. 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Čím méně ode dne čekáte, tím lepší nakonec bude. Odpoledne budete v tak skvělé náladě, že o tom, že svět je v podstatě krásný, přesvědčíte i miláčka.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Není čas, abyste trochu utráceli i sami za sebe? Nejde o to, abyste si kupovali to, co nepotřebujete, ale o to, abyste do sebe neváhali investovat.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Luna ze Štíra se postará, abyste měli práce až nad hlavu. Navíc ji musíte skončit do zítřka tak, aby kolega mohl v pondělí nastoupit na dovolenou.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Nadšení, které jste pocítili pro svého nového ctitele, prudce opadá. Najednou chápete, že by vám do života nevnesl klid, ale ještě větší zmatky.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na člověka, který si na vás otevře pusu, se jen široce usmívejte. Vyvedete ho tím z míry tak, že se nejdříve zarazí a pak začne normálně komunikovat.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Než se rozhodnete, že vyzkoušíte nový recept, chtějte vědět, jak má chutnat. Když zjistíte, že obsahuje koření, které rodina nesnáší, zařaďte zpátečku.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

S člověkem, který vám vyčítá, že ho nechápete a že mu nerozumíte, bude komunikace opravdu těžká. Dosud mu nedošlo, že pochopení se vynutit nedá.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

O svého partnera se nebojte. I v situaci, kdy by se každý jiný vzdal, si umí říct o to, co má nárok, tak, že mu nakonec všichni raději vyhoví.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Když si něčím nejste jistí, raději neriskujte. Zejména ranní rizika by se mohla negativně odrazit nejen na vaší náladě, ale i na stavu vašeho účtu.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Když začne babička mluvit o tom, co vám chce odkázat, nepřerušujte ji. Vy máte možná pocit, že je to předčasné, ale ona to s vámi chce probrat.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Schůzky s bývalou láskou jsou riskantní. Je vám jasné, že se vůbec nezměnila. Přesto by stačil jen jeden pohled a vy byste v tom lítali znovu.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Seznamujete se rádi, s chutí a hlavně rychle. Člověk, kterého odpoledne vidíte poprvé, naléhá tak, až s ním večer vyrazíte na večeři a třeba i na tanec!