Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 23.03. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Přepadové návštěvy se pokusíte vydýchat, ale moc vám to nejde. Naštěstí jde o chytrého člověka, který pochopí, že přišel nevhod, a dlouho se nezdrží.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Chovejte se co nejzdvořileji! Můžete být sice naštvaní, ale musíte jednat tak, aby nikoho ani nenapadlo, že jste v nitru vzteky téměř bez sebe.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

I tak společenský člověk jako vy dnes sní o malé útulné cele, kde si může přemýšlet, a kde ho nikdo neruší. Trochu klidu si ale užijete až večer doma.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokoutní shánění informací o vašem partnerovi je k ničemu. Pokud chcete něco vědět, přímo se ho zeptejte s tím, že očekáváte stejně přímou odpověď.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pokud vás napadne, že byste si partnera hledali pomocí televizního pořadu, není to tak úplně špatné. Seznámení bude bouřlivé, ale bude stát za to.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Jste vlastně velice spokojení. Práce máte sice spoustu, ale rychle vám ubývá. Doma vás pak čeká překvapení, které vám zajistí vynikající náladu.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Radost vám paradoxně přinesou daně. Když je zaplatíte, zjistíte, že vám zbylo ještě dost na malé potěšení, které si dnes můžete zaslouženě dopřát.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pokud můžete pomáhat, pomáhejte. Nějaký čas byste si však měli nechat i na řešení domácích záležitostí. Ty jsou při Luně ve Vodnáři zvláště zapeklité.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Vaše talenty nezmizely, ale spí! To, že jste pořád dobří, zjistíte ve chvíli, kdy vás děti donutí, abyste do ruky vzali hudební nástroj a začali hrát.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pro domácí pohodu stačí málo. Když cestou z práce koupíte miláčkovi jeho oblíbený časopis, vyvolá to reakci, která vás svou bouřlivostí skoro dojme.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Upřímnost vašeho životního druha vás dostane do kolen. Dosud jste ho sice k upřímnosti vybízeli, ale teď přemýšlíte, zda to náhodou trochu nepřehání.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Bez problémů dokážete ukončit zásadní etapu svého života. Kdybyste se navíc překonali a vyhodili i všechno, co vás s tím druhým spojuje, bude to super.