Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.04. 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Všechno se vrací do starých kolejí. Vám se to ani trochu nezamlouvá. Je vám jasné, že změny, na které jste se tak těšili, se odkládají do nedohledna.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Slunce se ve vašem znamení ještě ani pořádně neohřálo a všichni se už ptají, jak a kdy budete slavit narozeniny. Hlavně neříkejte, že ještě nevíte...
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Slunce vstupuje do Býka a vy se musíte připravit na nové podmínky. Všichni se chtějí bavit o penězích a majetku, a jen se diví, že vás to nezajímá.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Ukáže se, že některé věci jsou jinak, než to dosud vypadalo. Jakmile to zjistíte, zatrubte k ústupu. Kdybyste se navíc i omluvili, bude to super.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Vstup Slunce do Býka vás moc nepotěší. V práci mají pocit, že jste nevytížení. Na víkend vám zlomyslně dají materiály k prostudování a opoznámkování.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Hlavně se s nikým zbytečně nesrovnávejte. Vedlo by to k situaci, kdy byste měli komplexy kvůli člověku, který vám objektivně nesahá ani ke kotníkům.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Nabídky na schůzky jen prší. Domluvte si na podvečer procházku na nějaké opravdu zajímavé místo. Co kdybyste tak zašli do botanické zahrady?
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vstup Slunce do vašeho partnerského sektoru vás vyloženě potěší. Miláček se přestane za své city stydět a začne je projevovat tak, jak to máte rádi.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Slunce se dostává do Býka a vy toho máte až nad hlavu. Šance na rychlé vyřízení vašich záležitostí se snížily, a na to pomalé vám chybí trpělivost.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Počítejte s romantickými potřebami svého miláčka. Když vám navrhne večerní procházku, netvařte se nasupeně, ale naopak mu vysvětlete, že se těšíte.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Trvejte na tom, aby se věci pojmenovávaly jasně a aby se jednalo přímo. Na obezličky a rafinované strategie nemáte dost času a ani schopnosti.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Dopoledne se zaťatými zuby vyřiďte všechny úřední záležitosti. Podaří se to. Odpoledne nechte na soukromé aktivity. Ty půjdou jako po másle.