Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 30.05. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Kritiku své práce zvládněte se zaťatými rty a pokud možno neutrálním výrazem. K tomu, abyste se vyjádřili a obhájili, budete mít dostatek času i zítra!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když můžete někomu pomoci, neváhejte. Jde o dobrý skutek, jímž na sebe upozorníte člověka, který vaši budoucnost ještě zásadně pozitivně ovlivní.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Dnes vám slouží velkorysost. Pokud si všimnete, že někdo udělal chybu, nedělejte kolem toho drama a upozorněte ho na to tiše a hlavně v soukromí.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Občas máte pocit, že se s partnerem míjíte. Zatímco vy mu vysvětlujete, jak se musí šetřit, on vás přemlouvá k dovolené, na kterou si hodlá půjčit.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pozor si dávejte zejména v zácpách. To, že si vy soustředěně hlídáte zadek auta před vámi, ještě neznamená, že to dělají i ti, co jedou za vámi...
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Opravdu musíte za všech okolností dodržovat zásady správné výživy? Kdybyste dnes místo po salátu sáhli po makronce, byli byste daleko spokojenější.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Prokažte, že dokážete být velkorysí! Když se dnes budete tvářit, jako byste si něčeho vůbec nevšimli, získáte tím vděčnost velmi vlivného člověka.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vyzkoušejte i to, nad čím jste dosud krčili rameny! S údivem zjistíte, že jste konečně narazili na to, co vás baví, a co by vás časem mohlo i živit.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Sliby, které dnes dostanete, se sice dobře poslouchají, ale to je asi tak všechno. Dnes se na nikoho jiného než sami na sebe bohužel spoléhat nemůžete.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jsou věci, před kterými byste už dál neměli zavírat oči. Ve chvíli, kdy pochopíte, že vás v práci nic příznivého nečeká, začněte hledat novou a lepší.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Další den, kdy byste měli věnovat velkou pozornost svému partnerovi. Důležité je to, co říká, ale ještě důležitější je to, co dává najevo řečí těla.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Práce je spousta, ale to vám nevadí. Daleko víc vás rozčilují lidé, kteří se vás neustále na něco vyptávají a tím vás vyrušují z potřebné koncentrace.