Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 23.11. 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Když zahoříte, bude to problém. Pokud se s někým seznámíte, můžete se lásce sice usilovně bránit, ale přesto je vám jasné, že jí nakonec podlehnete.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vsaďte na poctivost a upřímný projev! V dnešní době to zní skoro jako zázrak, ale tímto přístupem získáte podstatně víc, než kdybyste lhali.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Některé záležitosti probíhají pomaleji, než se vám líbí. Nepokoušejte se je ale popohnat! Naštvali byste tím někoho, s kým musíte vycházet.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

S partnerem je to dost těžké. Neustále se tvrdě prosazuje na váš úkor a ještě se diví, že se vám jeho postoj k životu a k vám ani trochu nezamlouvá.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Hlavně večer nenechte miláčka, aby se rozpovídal! Mluvil by pořád dokola a kladl by vám otázky, na které by se vám jenom velice těžko odpovídalo.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Hlavně se nechovejte jako přísný šéf! Děti, které zasypete rozkazy, se začnou tvářit nepříjemně a nezvládnou ani polovinu z toho, co by jinak udělaly.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

K úvahám o další kariéře přistupujte odpovědně. Bude to lepší, když předem zvážíte všechny možnosti, které se nabízejí, a vyberete ty optimální.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Velkou investici si vyžádá kotel, pračka nebo jiný přístroj, bez něhož se vaše domácnost neobejde. Naštěstí máte dostatečnou rezervu na zaplacení.24.11 - PátekZvyky svého partnera se vám změnit nepodaří. Můžete se s nimi ale smířit a naučit se je brát jako roztomilé podivnůstky, které zvyšují jeho kouzlo.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Moc dobře vám udělá tanec. Do společnosti se asi nedostanete, ale pro vaši spokojenost stačí, když si pustíte hudbu a zatančíte si doma v obýváku.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Hlavně se nespokojte s tím, co se vám předkládá jako čistá pravda. Když půjdete k podstatě věci, zjistíte, že je to daleko složitější, než se zdálo.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Negativní myšlenky nesmíte brát vážně. Jakmile se přesvědčíte, že všechno dopadne dobře, můžete si být jistí, že to taky bez problémů proběhne.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Spousta lidí má pocit, že svou pracovitost jen předstíráte, abyste zaujali nadřízeného a získali tak jeho pozornost. Je to jinak, ale oni to nepochopí.