Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 22.02. 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, co vám partner tvrdí, nemusí mít s pravdou moc společného. Zní to sice dobře, ale vy přesto nepochybíte, když si jeho slova ještě jednou prověříte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

To, že se vám něco nepodaří, není důvod k zármutku ani k rezignaci. Dokažte, že řeči o tvrdohlavosti Býků jsou pravdivé, a hned se o to pokuste znovu!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Lékařskému vyšetření se nevyhýbejte. To, že se vám tam nechce, je pochopitelné. Váš zdravý rozum ale nakonec zvítězí a vy se tam přece jen vypravíte.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Respektujte názory svých protivníků, ale zároveň si držte ten svůj. Dejte najevo, že jste ochotní diskutovat, ale od svého názoru neodstoupíte.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Šance na zásadní partnerské změny odmítejte. Váš partner vás svými nabídkami zkouší. Na jedné straně vám něco nabízí, ale na druhé doufám, že to nepřijmete.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Úvahy o tom, že si pořídíte 3D tiskárnu nebo jiný zázrak, neodhánějte. Je potřeba, abyste si ji nejen pořídili, ale naučili se s ním i pracovat.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Hlavně se nevracejte ke starým zlozvykům! Člověka, který ví, že jste přestali kouřit a přesto vám nabízí cigaretu, mezi vaše kamarády opravdu nepatří.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Raději se moc nehádejte. Při Luně v Býku jsou vaši protivníci vytrvalejší a postavili by se proti vám. Museli byste ustoupit a ještě se i omlouvat.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zkontrolujte si, zda máte dostatečnou zásobou léků, které musíte pravidelně užívat. Když zjistíte, že ne, vypravte se ještě dnes k příslušnému lékaři.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Udělejte si čas na svého životního druha! Ve vašem životě se sice aktuálně děje spousta důležitých věcí, ale to, co se týká jeho, je to nejdůležitější.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Váš partner vyloženě provokuje. Obrňte se trpělivostí. Když pochopí, že vás do hádky nestrhne, začne se chovat rozumně a vysvětlí vám, co se děje.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pozvání na hory přijměte. Čerstvý vzduch a odpočinek vám udělá dobře. Sportování se nebojte. Můžete si přece svobodně zvolit tempo, které vám vyhovuje.