Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 29. týden 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Je jedno, jestli jste v práci nebo na dovolené. V každém případě máte pocit, že byste si rádi užili víc erotiky, než kolik vám jí realita nabízí. Doma si alespoň můžete říct, že toho máte v práci až nad hlavu, a proto nemáte na sex čas. Na dovolené to je horší. Tam byste sice mohli, ale máte program nabitý tak, že se večer budete skoro modlit, aby po vás miláček nic nechtěl.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Miláček si sice může myslet, že má právo na sex kdykoliv, kdy se mu zachce, ale je to omyl. Realita se zdaleka tak přívětivě nerýsuje. Kromě toho, co po vás chce váš životní druh, musíte řešit i spoustu toho, co s ním a s jeho požadavky, nemá nic společného. Miláček si uvědomí, že máte povinnosti i vůči rodičům a příbuzným. Vy si zase uvědomíte, že po vás opravdu touží, a nabídnete mu pozdně noční erotiku. Spokojenost bude oboustranná...
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Sex vnímáte jako nejlepší způsob trávení volného času. Můžete se dokonce dostat do stavu, kdy kvůli příjemným chvílím v posteli svého miláčka odmítnete domluvenou návštěvu nebo jinou naplánovanou akci. Do práce však budete chodit stejně vzorně jako vždycky. O tom, že byste kvůli sexu zapomněli na své povinnosti, nemůže být ani v největším vzedmutí vášní řeč.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Než se rozhodnete, že svého miláčka přilákáte a okouzlíte tím, že mu budete vařit všechno, co má rád, dobře si to rozmyslete. Hrozí, že veškerý svůj romantický potenciál vyčerpá na chválení vašich dokonalých kuchyňských kreací a na nic jiného mu energie nezbude. Když ho už chcete dobře krmit, vyberte jídla lehká a taková, která touhu neutlumí, ale naopak povzbudí.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Využijte Lunu, která je ve čtvrtek a v pátek ve vášnivém Štíru. Přestaňte si hrát na to, co nejste. Využijte šance a konečně se miláčkovi ukažte v pravém světle. Dejte mu najevo, že vás vzrušuje a že se vám sex s ním neskutečně líbí. Nejdříve bude vaší upřímností překvapený, pak nadšený. A úplně nakonec se zeptá, proč jste se tak sympaticky odvázaně neprojevili už daleko dříve.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, vás čeká několik zajímavých životních šancí. Zjistíte, že byste pomocí sexu a svého erotického kouzla mohli bez problémů získat to, co dosud bylo a je vaším marným snem. Když však přijde na věc, elegantně vycouváte. Představa, že byste s někým šli do postele jen z ryze praktických důvodů, se ukáže jako nepředstavitelná.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vaše láska se zachová naprosto jinak, než jste čekali. Zatímco dosud dotyčný tvrdil, že by pro vás obětoval všechno, co je mu drahé, teď zjišťujete, že to byly jen řeči. Když se ještě dozvíte, že to rozjíždí na několik stran, vaše hrdost zvítězí. Přerušíte veškeré styky a sdělíte mu, že ho už nikdy nechcete vidět. Bude se ptát proč, ale vy neodpovíte...
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vaším dnem bude neděle., která probíhá pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem. Miláček se o vás všestranně stará a ze všech sil se snaží, aby vám bylo dobře. Vy si až později uvědomíte, že mu jde hlavně o to, aby vás měl neustále na dohled. Uvědomuje si sílu Luny ve vašem znamení a má strach, aby se nenašel někdo, kdo by na vás působil víc, než on...
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Miláček má pocit, že je nejvyšší čas, abyste mu dokázali svou velkorysost. Má za to, že byste mu měli odpustit veškeré jeho jak nynější, tak budoucí úlety. Vy mu marně vysvětlujete, že jednou jste schopni odpustit a zapomenout, ale podruhé to nezvládnete. Pokud si váš společný život představuje tak, že on bude zahýbat a vy odpouštět, musíte mu vysvětlit, že tak nefungujete a ani fungovat nebudete.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Na sex si rezervujte neděli, kdy celý den pozitivně ovlivňuje sextil mezi Venuší a Jupiterem. Erotice se budete věnovat s chutí a s nadšením. Kdyby se náhodou stalo a miláček navrhl, že vlastně nemusíte vůbec vstávat, přiznejte, že to vůbec není špatný nápad. Do poledne, kdy je Luna ve Štíru, doženete veškeré erotické dluhy, které jste během týdne nashromáždili.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Potíže, které máte se žárlivostí, se stále stupňují. Stačí, aby se partner na někoho podíval nebo se na někoho usmál a doma je zbytečné dusno. V takovém momentě byste se však měli zamyslet, zda mu náhodou nekřivdíte. To, že ve společnosti netváří jako morous a dobře se baví, je jemu i vám ke cti. Svým jednáním nedává najevo nic jiného než to, že jste oba v pohodě, kterou nikdo nenaruší.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Představa sexu, kdy nemusíte miláčkovi nic vysvětlovat, protože vaše erotická přání pochopí sám od sebe, je zejména o víkendu velice snadno uskutečnitelná. O to, aby byl váš život po této stránce náležitě bohatý a vzrušující, se postará zejména nedělní sextil mezi Venuší ve vašem partnerském sektoru a Jupiterem. Pod jeho vlivem prožijete sex, o kterém jste dosud jenom snili. Bude to krásné a opravdu nezapomenutelné.