Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 29. týden 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Až do čtvrtečního večera si budete myslet, že žádný z vašich četných milenců nestojí za nic. Do postele je sice zatáhnete, ale žádné velké zážitky z toho nebudou. Následně uvažujete, zda máte hledat další objekt a doufat, že to tentokrát bude lepší, nebo zda máte dát vydělat nejbližšímu kvalitnímu sexshopu a pořídit si nějakou dobrou erotickou pomůcku.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

O tom, že kuchyň je (kromě ložnice) vaším nejoblíbenějším místem v celém bytě, nepochybujete. Když využijete pondělního či úterního večera, kdy je Luna ve vašem znamení, můžete do tohoto příjemného prostoru navíc přenést své sexuální hrátky. O sexu na pračce jste už slyšeli, a pravděpodobně jste si ho už vyzkoušeli, ale sex na kuchyňské lince bude zase něco jiného!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Přes týden se k sexu nepropracujete, protože máte spoustu jiných starostí. Všechno doženete až v neděli, kdy se ve vašem komunikačním sektoru probíhá novoluní a kdy se bez problémů domluvíte, že sex nejen chcete, ale i potřebujete. Využijte popolední konjunkce Luny s Marsem a dokažte si, že sex, provozovaný v neděli odpoledne, chutná ze všeho nejlépe!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud máte vlastní oslavy za sebou a zvládli jste je bez problémů, buďte rádi. V tomto týdnu byste se však měli oslavám spíše vyhýbat. Pokud už na ně půjdete, zakažte si veškerý alkohol a striktně to dodržujte. Vyhnete se tak situaci, kdy byste se po pár skleničkách vrhli kolem krku člověku, který je pro vás rizikový, začali ho ujišťovat o své věčné lásce a pak ho bez ohledu na cokoliv zatáhli do postele.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pokud chcete někomu imponovat, vsaďte na noblesu a elegantní chování. Vyhnete se tak situaci, kdy by vám někdo nabízel sex v autě nebo na jiném neromantickém místě. Momentálně jste ve stavu, kdy k radosti z erotiky potřebujete patřičné kulisy včetně pohodlné postele a dobře vychlazeného šampaňského. Když vám to někdo poskytne, bude to skvělé; když vám to poskytnout nehodlá, raději se obejdete bez sexu.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Zatímco na začátku týdne, kdy jste pod negativním vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, je pro vás sex buď obtížnou povinností, nebo ryzí otravou, v pátek se situace zásadně změní. Luna se dostane do Raka, a z vás a z miláčka se stanou spiklenci, kteří jen hledají záminky, jak se ztratit a být alespoň na chvíli spolu. Noc plnou vášní berte jako planetární bonus!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když někoho začnete provokovat, musíte být připraveni na to, že se celá záležitosti může obrátit proti vám. Hrozí nebezpečí, že vás dotyčný chytí pod krkem a zeptá se vás, zda ho náhodou neprovokujete jen proto, abyste ho dostali do postele. Bude to dost trapas, protože nahlas to přiznat nechcete, a lhát, že vás to v souvislosti s ním ani nenapadlo, zase nedokážete.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

K milování využijte první poloviny týdne, kdy je v Raku jak Slunce, tak Mars. Sex bude ohnivý, vášnivý a po všech stránkách nezapomenutelný. Je ale potřeba, abyste v náručí svého partnera nesnili o žádné ze svých dávných lásek. Kdybyste ho oslovili jejím jménem, naštval by se tak, že byste jenom zírali, co umí. O své povaze i o svém milostném umění byste pak získali spoustu nelichotivých informací.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pokud usoudíte, že miláčka více zajímá práce než vy a vaše oprávněné erotické požadavky, máte skoro pravdu. Vyčítat byste mu to však neměli! Když na to přijde řeč, ujistí vás, že má hlavu plnou práce ne proto, že by se s vámi nechtěl milovat, ale proto, že v ní drží všechno, co musí zvládnout do dovolené. Nakonec však slíbí, že na dovolené se vám bude věnovat se všemi silami ducha i těla!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Využijte nedělního novu (tedy stavu, kdy měsíc nesvítí) a běžte se milovat pod rozjiskřenou hvězdnou oblohu. Vezměte si deku, aby vás nic netlačilo a krásně si to užijte. Když milování proložíte pozorováním oblohy a třeba i hledáním nejrůznějších souhvězdí, bude z toho nakonec velice romantický sex, který vám budou všichni kamarádi upřímně závidět.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Kdybyste dokázali spojit sex s relaxací, bylo by to neskutečně krásné. Pokud máte šanci na erotiku ve vířivce, rozhodně to vyzkoušejte. Oba budete nadšení! Navíc se můžete těšit i na pozitivní vliv, který mazlení ve vířivce bude mít na vaše ztuhlá záda. Není vyloučeno, že vzápětí po opuštění vířivky dáte s miláčkem hlavy dohromady, a rozhodnete se, že si toto skvostné zařízení pořídíte i domů.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Jde o týden, kdy se milujete moc rádi a dokonce s nebývalou chutí, ale o to opatrnější byste měli být. Týká se to zejména pátečního večera, kdy se Slunce i Luna nachází ve vašem sektoru romantických lásek a dětí. Pokud nechcete rozmnožit rodinu, měli byste sobě i miláčkovi vysvětlit, že na experimenty není vhodný čas a při sexu dodržovat veškerou možnou opatrnost.