Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 29. týden 2017

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Průšvih nastane ve chvíli, kdy vám kamarád začne doporučovat spolupracovníka nebo dokonce příbuzného. S jednou schůzkou souhlasit budete, ale když zjistíte, že jde o člověka, s nímž si vůbec neladíte, další setkání s díky vzdáte. Dotyčný bude naštvaný, protože vy se mu naopak líbíte, a od kamaráda můžete čekat spoustu jedovatých poznámek. Ty však pustíte jedním uchem tam a druhým ven.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Střetnete se ve chvíli, kdy má váš životní druh na všechno času dost, zatímco vy máte pocit, že byste měli naopak přidat na tempu. Na závěr ostré debaty vy prohlásíte, že je všechno jenom na vás, zatímco miláček vám vytkne vaši panovačnost a to, že ho nenecháte v klidu dýchat. Výsledkem bude tichá domácnost, která skončí až o víkendu, kdy budete muset vyřešit aktuální provozní záležitosti.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pondělí, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, hrozí, že se zamilujete do člověka, který je sice přitažlivý, ale jinak po všech stránkách rizikový. Obvykle klepy a pokoutní informace nesháníte, ale tentokrát uděláte moc dobře, když se budete zajímat o průběh jeho dosavadního života a hlavně partnerských vztahů. Pokud usoudíte, že jde o člověka, s nímž byste to měli těžké, a boj o jeho srdce vzdáte, bude to velice rozumné.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Neustále řešíte věci, které by mohly počkat, zatímco to, co opravdu hoří, skoro nevnímáte. V pátek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem, navíc hrozí, že se někde zaběhnete a zapomenete na to, že jste byli domluvení s partnerem. V takovém případě nasaďte kajícný obličej a miláčkovi slibte, že to bylo naposled. Moc vám věřit nebude, ale nakonec se uklidní.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ohledně dovolené mohou sice vypuknout spory, ale vy je s přehledem zvládnete. Pokud má miláček pocit, že byste měli být akčnější, zatímco vy ze všeho nejvíce toužíte po ležení na pláži s knížkou v ruce a s něčím dobrým na dosah, měli byste se domluvit na rozumném a oboustranně přijatelném kompromisu. Jeho nalezení se sice zdá skoro nemožné, ale vy už něco vymyslíte!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Zatímco vy chyby svého miláčka přecházíte velkoryse a bez zbytečných poznámek, váš partner nepropase jedinou příležitost, aby o vašich chybách nahlas nepohovořil nejen mezi přáteli, ale i před obojími rodiči. I když je vám takové jednání bytostně cizí, sami cítíte, že nezbude, než abyste začali jednat stejně. Zkuste to a uvidíte, jak rychle se jeho jednání obrátí k lepšímu!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V úterý, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, vsaďte na sebeovládání. Potíže můžete mít zejména se žárlivostí, která vám můžete lehce přerůst přes hlavu a kvůli níž přijde spousta zbytečných problémů. Než začnete miláčkovi vyčítat, že mu na vašem vztahu vůbec nezáleží, popřemýšlejte, zda na tom, aby v něm byly problémy, nepracujete hlavně vy.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Na milostných aférkách váš život opravdu nestojí. Pokud se vám něco takového naskýtá, můžete po této šanci sice sáhnout, ale rozhodně kvůli tomu nehodláte nějak zásadně měnit svůj život. Potíž může nastat ve chvíli, kdy narazíte na romantickou bytost, která má pocit, že by po flirtu měl následovat vztah, a nechápe, že vy nic takového teď ani jindy v úmyslu nemáte.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Když se vám něco nepodaří, miláčkovi se s tím raději nesvěřujte. I když by bylo jasné, že je mu vás líto, asi by neodolal a novinku by roznesl mezi vaše kamarády, což by vás z míry vyvedlo ještě víc. Mohl by tvrdit, že to nemyslí zle a že tím nic nesleduje, ale vy byste přesto měli pocit, že vás podrazil přesně ve chvíli, kdy jste ze všeho nejvíce potřebovali podržet.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nabídky na erotické dobrodružství sice padnout mohou, ale vás ani nenapadne, že byste na ně měli reagovat vstřícně. Na člověka, který toto téma otevře, se podíváte tak, aby hned pochopil, že něco takového nepřipadá v úvahu. Opět se přesvědčíte, že váš pohled je neskutečně průrazný, protože žádné další vysvětlování už potom potřeba nebude.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Skvělým dnem pro lásku a city vůbec je úterý, kdy jste po celý den pod pozitivním vlivem trigonu mezi Venuší a Jupiterem. Miláček je skvěle naladěný, vy se ze všech sil snažíte, aby to mezi vámi vypadalo dobře. Navíc si můžete domluvit, že si půjdete sednout někam, kde jste spolu ještě nebyli. Tam si vychutnáte nejen dobré jídlo, ale i příjemnou společnost toho druhého.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Jste v pohodě a na pohodu si nenecháte nikým sáhnout. Navíc dokážete skvěle odolávat planetárním tlakům a nedovolíte, aby měly na váš vztah negativní vliv. Pokud usoudíte, že je vaší trpělivost namále a hrozí, že vybuchnete, nepůjdete do konfrontace, ale raději vyrazíte ven. Tam se projdete, zbavíte se negativních myšlenek a s úsměvem a dobrou náladou se vrátíte domů.