Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Únor 2023

Krysa

Krysa

Pocit, že něco neumíte nebo to přes veškerou snahu nedokážete, můžete sice mít, ale měli byste ho nejdříve zvládnout a potom potlačit. V další etapě se musíte překonat natolik, abyste si řekli, že to přece jen zkusíte. Díky vaší vrozené obratnosti to dopadne daleko lépe, než jste čekali. Už první pokus vám dokáže, že se nemáte čeho bát. K tomu, do čeho se pouštíte, máte přirozený talent!
Buvol

Buvol

I když patříte k praktickým lidem, musíte přiznat, že ve vašem životě hrají emoce důležitější roli, než jste dosud připouštěli. Jakmile si uvědomíte, že se to ve dvou lépe táhne, dojde vám, že je čas, abyste si konečně našli někoho, s kým byste se nejen dobře bavili, ale s kým byste mohli vytvořit i rodinu. Nebude to snadné, ale pokud nepovolíte, bude konec měsíce korunován úspěchem.
Tygr

Tygr

Na to, že si nejraději všechno uděláte sami tak, abyste se s nikým nemuseli dělit ani o práci, ani o následné úspěchy, je vaše okolí zvyklé. Právě proto jim vyrazíte dech ve chvíli, kdy nejdříve požádáte o radu a vzápětí o pomoc. Naštěstí se nebudou zbytečně vyptávat. Rozumně se zeptají, co potřebujete, a pak dají spolu s vámi dohromady seznam nutných prací.
Zajíc

Zajíc

Přemýšlejte, zda bude lepší, když budete investovat do pohodlného života podle svých představ, nebo do dalšího rozšíření svého vzdělání. Ideální stav by nastal v případě, kdy byste se rozhodli pro práci na vzdělání, které zvedne vaši cenu na trhu práce. Kromě toho byste si však měli pořídit něco pro radost. Díky tomu si vychutnáte i pozitivní stránky svého života.
Drak

Drak

Nové začátky, které vás v životě čekají, patří k těm, na které se vyloženě těšíte. Je vám jasné, že se budete muset naučit spoustu nových věcí, ale to vám problémy nedělá. Kdybyste ale přemluvili miláčka, aby se do studia nových věcí dal spolu s vámi, bude to daleko lehčí. Navíc se oba naučíte něco, čím byste se v případě potřeby nebo nutnosti mohli docela dobře živit.
Had

Had

Vypadá to, že vám vaše pracovní ctižádost trochu přerůstá přes hlavu. O kariéře přemýšlíte podstatně víc, než o svém partnerovi. Ten vám sice dává najevo, že se mu to nelíbí, ale vy se tváříte, jako byste ani netušili, o co mu vlastně jde. Dejte si pozor, abyste to s tlakem na jeho trpělivost nepřehnali. Kdyby se váš vztah teď rozklížil, dávali byste ho hodně těžko dohromady.
Kůň

Kůň

Je potřeba, abyste pozornost zaměřili na sebe, na to, co potřebujete, ale taky na svůj osobní rozvoj. Pokud se máte šanci něco nového naučit, měli byste se do toho pustit co nejrychleji a bez zbytečného zdržování. Kdyby se partner rozhodl, že si znalosti prohloubí spolu s vámi, měli byste ho přibrat. Budete se navzájem motivovat a dokazovat si, že do starého železa pořád ještě nepatříte.
Koza

Koza

Jde o dny, kdy byste měli investovat do své budoucnosti. Pokud máte šanci koupit pozemek nebo jinou nemovitost, měli byste po ní sáhnout. Kdyby však její cena převyšovala částku, kterou do ní můžete investovat, měli byste si to pořádně rozmyslet. Dlouhodobý finanční závazek by vám život zásadně zkomplikoval. Teď máte sice pocit, že byste všechno zvládli, ale v budoucnu to tak jisté není.
Opice

Opice

Doháníte všechno, na co jste v poslední době neměli čas. Navíc přijde příležitost k dotažení domácí rekonstrukce nebo k jiné podobné akci. Jindy byste se do ní vrhli po hlavě s tím, že se během doby všechno nějak srovná, ale teď se rozhodnete, že budete jednat opatrněji. Místo improvizace dáte přednost vytvoření přesného časového plánu. Trochu tím omezíte svoji svobodu, ale zase pro celou akci zajistíte hladký průběh.
Kohout

Kohout

Konečně prožíváte skutečnou a nefalšovanou radost ze života. Přestáváte řešit maličkosti a věnujete se pouze tomu, co vás baví a co dává vaší existenci smysl. Pokud to jde, měli byste na pár dní vypadnout někam, kde budete s partnerem sami. Fyzický i mentální odpočinek na vás působí přímo zázračně. Navíc se můžete těšit na spoustu zajímavých nápadů, které k vám v klidu přijdou.
Pes

Pes

Je potřeba, abyste příjmu potravy věnovali daleko větší a soustředěnější pozornost, než jste jí věnovali dosud. Když vám lékař doporučí dietu, která je zaměřená na ochranu jater, hlavně neříkejte, že je to nesmysl. Tím, že budete jíst méně tučné a vydatné pokrmy a navíc i omezíte alkohol, pro sebe uděláte víc, než si umíte představit. Kromě toho při této dietě i pár kilo zhubnete, což je další plus.
Vepř

Vepř

Konflikty, které vás v tomto období čekají, zvládnete bez větších problémů. Hned na začátku si slíbíte, že se nebudete zbytečně rozčilovat kvůli tomu, co stejně nedokážete ovlivnit podle svých představ. Díky tomuto přístupu dokážete bez problémů vyjít se všemi lidmi, které vám život postaví do cesty. Kromě ostatních se do nich započítají i partnerovi rodiče, což se dá bez přehánění vyhodnotit jako zázrak.