Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Květen 2019

Krysa

Krysa

Než začnete pracovat na nových věcech, je potřeba, abyste ukončili to, co máte rozpracované. Ušetříte si tím zbytečné nervy. Ve druhé polovině měsíce je pak potřeba, abyste věnovali více pozornosti svému soukromí. Jakmile partner usoudí, že se mu nevěnujete, protože ho už nemáte dostatečně rádi, budete mu to jen těžko vymlouvat. Můžete mu sice říkat, že pracujete především proto, aby mu bylo lépe, ale on to nepochopí.
Buvol

Buvol

To, že k životu přistupujete odpovědně, je vám jen ke cti. Měli byste si však dát pozor, abyste na sebe zbytečně nepřebírali odpovědnost za jiné. Dovolte svým blízkým, aby si žili svůj život. Je sice jasné, že byste jejich problémy uměli vyřešit levou zadní, ale to je přesně to, co nesmíte udělat. Musíte jim dopřát vědomí, že žijí tak, jak chtějí a jak jim to vyhovuje. Vy to prostě jen vezměte na vědomí.
Tygr

Tygr

Kromě práce potřebujete i něco, do čeho můžete vložit alespoň část své překypující energie. Nezdá se vám, že se v poslední době věnujete sportu a fyzickým aktivitám podstatně méně, než byste měli? Kdybyste využili finanční rezervy na to, abyste pro celou rodinu zakoupili kola, bylo by to vynikající. Jde o pohyb, který pomůže vašemu tělu a díky jemuž si navíc i srovnáte myšlenky.
Zajíc

Zajíc

Změny, k nimž dochází na vašem pracovišti, jsou pro vás velice příznivé. Když někteří kolegové odejdou, je potřeba, abyste dali jednoznačně najevo, že stojíte o vyšší postavení a odpovědnější práci. Zároveň si však musíte promluvit o novém platu. Hlavně nemávejte rukou a neříkejte, že na tom nezáleží. Nezapomeňte, že od výše platu se bude mimo jiné odvíjet i váš budoucí pracovní status.
Drak

Drak

Vypadá to, že budete muset odmítnout pozvání na určitou společenskou akci. Nejde o to, že by se vám tam nechtělo, ale o to, že budete mít něco důležitého. Reakce organizátora vás však překvapí. Když mu zavoláte, že v daném termínu nemůžete, zarazí se, ale následně udělá všechno pro to, aby se akce přesunula na datum, které vám bude vyhovovat. Budete tím nepředstíraně dojatí.
Had

Had

Jsou věci, které byste měli řešit rázně a vzdor svým zvykům až trochu bezohledně. Na to, že byste se opět mohli podřídit požadavkům jiných a na své vlastní zapomněli, ani nemyslete. Všechno si však vyjadřuje náležitou přípravu. Nejdříve si musíte ve svých požadavcích udělat jasno sami. Potom je sdělte svým blízkým. Musíte to ale udělat tak, aby pochopili, že to není téma k diskusi, ale oznámení.
Kůň

Kůň

Lidem, kteří vás budou s upřímným úsměvem ujišťovat, že na vás nezapomněli a vaše problémy si vzali za své, pro jistotu nevěřte. Tvařte se sice přátelsky, ale nenápadně je kontrolujte. Když zjistíte, že vám něco jiného slibují a něco jiného dělají, položte jim jasnou a jednoznačnou otázku. Následující hovor nebude sice nepříjemnější, ale zase si všechno vysvětlíte.
Koza

Koza

I když se vám zdá, že je do léta hodně daleko, je to omyl. Je nejvyšší čas, abyste se začali zamýšlet nad letošní dovolenou. Počítejte však s tím, že to lehké nebude. Váš partner chce dovolenou, která se na míle liší od toho, co byste rádi prožili vy. Vy pak můžete přemýšlet, zda máte opravdu tak rozdílný vkus, nebo zda je to z jeho strany dobře vymyšlený naschvál.
Opice

Opice

I když vám banky volají každý druhý den a nabízejí vám půjčku, měli byste hodně přemýšlet, zda ji vezmete. Hlavně si neříkejte, že dluhy mají všichni a že je všichni taky zvládnou. Ve vašem případě by to tak dobře dopadnout nemuselo. K tomu, abyste se díky nepromyšlené půjčce dostali do dlouhodobých a opravdu těžko řešitelných problémů, stačí nyní hodně málo.
Kohout

Kohout

To, že jste usoudili, že máte už svého single života dost a že si najdete partnera, je z vaší strany jenom rozumné. Než se však rozhodnete, na koho zaměříte svou pozornost, měli byste chvíli přemýšlet. Při vaší povaze je jasné, že byste vedle sebe měli moc rádi partnera, jímž se můžete chlubit. Pak je ale otázka, zda je takový člověk právě tím, s nímž se dá normálně žít.
Pes

Pes

Pokud se rozhodnete koupit nové nádobí nebo domácí porcelán, vybírejte ho tak, aby se vám líbil. Partner si sice může myslet, že si zbytečně vymýšlíte a situaci jen komplikujete, ale na to nesmíte dát. Nedejte se a trvejte na svém! Když pak miláček rozbalené nádobí uvidí, sám uzná, že to, co jste vybrali, je daleko lepší, než to, co si vymyslel on sám.
Vepř

Vepř

Trvejte na tom, že pro to, abyste podávali vyžadované pracovní výkony, potřebujete taky náležité podmínky. Když bude potřeba, dejte své požadavky na papír a předejte asistentce svého bezprostředního nadřízeného. Pak už jen čekejte, až za vámi sám přijde a začne celou záležitost projednávat. K vašemu překvapení se domluvíte daleko rychleji, než jste čekali. Všechny požadavky vám sice nesplní, ale s tím jste ani nepočítali.