Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Červenec 2020

Krysa

Krysa

Čekejte měsíc, kdy se vám daří daleko víc, než by vynaložené námaze odpovídalo. Právě proto je potřeba, abyste neusnuli na vavřínech, ale využili všech šancí, které se vám naskytnou. S tím, že se budou opakovat, počítat nemůžete! Ve druhé polovině měsíce počítejte s šancí na vyšší investice do trvalých hodnot. Pokud peníze máte, neváhejte a jděte do toho!
Buvol

Buvol

V práci čekejte kontroly, které se budou opakovat častěji, než se vám líbí. Až později pochopíte, že k vám kontrolující hodí hlavně proto, že nemá dost odvahy, aby vás pozval na rande přímo. Pak nezbude, než abyste běh událostí vzali do svých rukou. Navrhněte, že se sejdete někde, kde je klid, a tam celou záležitost proberete. Na schůzce samotné sice nepadne o práci ani slovo, ale to je to poslední, co by vám vadilo.
Tygr

Tygr

S úspěchem budete vyřizovat úřední záležitosti. Zvláštní štěstí budete mít při řešení těch, které se dosud neskutečně táhly a ve kterých jste podle všech moudrých lidí úspěch čekat nemohli. Když se vám podaří získat, co jste chtěli, měli byste své aktivity ukončit. Jinak riskujete, že věci proběhnou podle starého přísloví, které praví, že Kdo chce hodně, nemá nic...
Zajíc

Zajíc

Opět budete jednou rádi, že jste opatrní a než říznete, dvakrát měříte. I když zpočátku přemýšlíte, zda byste neměli dát v práci výpověď, a hledat štěstí jinde, nakonec se rozhodnete, že počkáte, až jak se situace vyvine. V polovině měsíce se situace změní a veškeré záležitosti, které jste dosud nezvládali, se samy od sebe vyřeší. Vám se pak vrátí klid, pohoda a víra v budoucnost.
Drak

Drak

Kromě práce, ke které přistupujete s plným nasazením a náležitou odpovědností, byste měli myslet i na relaxaci. Pokud máte šanci na lázeňský nebo alespoň ozdravný pobyt, neříkejte, že vám na to chybí peníze nebo čas. Když budete chtít, obojí si zajistíte. Navíc byste měli vědět, že zdraví je pro vás tím nejcennější. Když vám bude chybět, moc si neužijete...
Had

Had

To, že se vám podaří zakopnout a udělat něco, na co nejste nijak zvlášť pyšní, se stává. Vy byste se s tím měli smířit a nedělat z toho zbytečné drama. Místo toho uvažujte, jak to udělat, abyste pro příště takovou možnost včas identifikovali a vyhnuli se jí obloukem. Životní lekce, kterou si z tohoto měsíce odnesete, nebude příjemná. Pro váš další život však bude neskutečně užitečná.
Kůň

Kůň

Skvělých nápadů máte tolik, že je sami přes veškerou snahu uskutečnit nedokážete. Právě proto je potřeba, abyste si našli lidi, s nimiž můžete spolupracovat. Při jejich výběru musíte zkoumat nejen jejich odbornou způsobilost, ale i to, jak spolu budete ladit po psychické stránce. Pokud vám intuice říká, že jde o člověka, s nímž budou problémy, měli byste ji poslechnout.
Koza

Koza

Snažte se do konce nebo alespoň do přehledného stavu dotáhnout všechny rozpracované záležitosti. Zvláštní pozornost věnujte tomu, co se týká rodiny. Tam není prostor ani čas na velkorysost ani na přehlížení detailů. Ze zdánlivých maličkostí se záhy mohou vyklubat velké problémy. Můžete se sice dozvědět, že to se svým tlakem přeháníte a že mezi příbuzné vnášíte zbytečné dusno, ale to vám můžete být jedno...
Opice

Opice

Potíže můžete mít s lidmi, kteří jsou o své pravdě nejen přesvědčení, ale kteří ji vnucují i vám. Ještě víc se naštvete na ty, kteří usoudili, že vám mají právo mluvit do života. Těm pak musíte vysvětlit, že se vyjadřují k věcem, do kterých jich nic není. Pozitivní reakci však nevyvoláte. Zejména rodiče mají pocit, že byste se měli chovat zdvořileji. Marně jim vysvětlujete, že jde o lidi, s nimiž se jinak jednat nedá.
Kohout

Kohout

Díky skvělé intuici, která pracuje naplno, rychle pochopíte, čemu máte věnovat prvořadou pozornost. Když narazíte na někoho, kdo s vámi nebude jednat čestně, nenamlouvejte si, že je to jen přechodný stav a že si to snad ani neuvědomil. Jde o poznatek, který byste si měli dobře zapamatovat. Smiřte se s tím, že jste narazili na člověka, na kterého se spoléhat teď ani jindy nemůžete.
Pes

Pes

Emoce mají sice ve vašem životě důležitou roli, ale to vám kupodivu nevadí. Je v nich spousta radosti a těšení na budoucnost. Konečně před sebou máte dny, kterých se nemusíte bát. Nepodrobí vás žádným testům, ale naopak vám dovolí, abyste se radovali z toho, co musíte a čeho jste dosáhli. Kromě práce budete mít spoustu času i na zábavu a odpočinek. Krásně ti to užijte!
Vepř

Vepř

Především je potřeba, abyste si pěstovali sebedůvěru. Lidi, kteří vám vysvětlují, že byste na sobě měli nejdříve pracovat a až pak se svými výsledky chlubit, neposlouchejte. Je zajímavé, že vás o tom přesvědčují právě ti, kteří se cpou dopředu za každou cenu. Klidně je ujistěte, že vás se bát nemusí, protože je o jejich místo na slunci teď ani v budoucnu připravit nehodláte.