Čínský horoskop

Rok narození každého z nás určuje nejen věk, ale i povahu dle čínského horoskopu. Dle východní filozofie je totiž každý rok zasvěcen jinému znamení, jež má své silné stránky, kterých je zapotřebí využít. Čínské horoskopy jsou tak sestavené pro tato znamení a díky své přesnosti se stávají i u nás stále více oblíbenými.

Čínské horoskopy pro Prosinec 2023

Krysa

Krysa

Vztah, který máte k lidem kolem sebe, měnit nemusíte. Už teď se chováte tak vstřícně, že by všechno navíc bylo už přes míru. Je však potřeba, abyste zásadně změnili vztah, který máte sami k sobě. Uvědomte si, že i vy máte nárok na úspěch a štěstí. Na lidi, kteří vám tvrdili, že normální člověk něčeho takového nedosáhne, se neohlížejte. Normální člověk možná ne, ale vy ano.
Buvol

Buvol

Ke všem ostatním výdajům, které ke konci roku patří, a o nichž nediskutujete, počítejte letos s nějakými navíc. Když zjistíte, že nutně potřebujete nový počítač nebo mobil, nelicitujte a nevysvětlujte si, že to s tím nynějším strojem ještě chvíli vydržíte. Když si o to, na co máte nepochybný nárok, neřeknete ať doma nebo v práci vy sami, nikdo to za vás neudělá.
Tygr

Tygr

Lichotky, které na svou adresu uslyšíte, znějí sice skvěle, ale vás z míry vyvést nesmí. Když se zamyslíte nad lidmi, kteří vám je adresují, dojde vám, že si tím k vám jen otevírají dveře. V takové situaci pak musíte vzít rozhodování do svých vlastních rukou. Rychle zvažte, zda vám toto jednání vyhovuje. Výsledku pak přizpůsobte své chování. Litovat rozhodně nebudete.
Zajíc

Zajíc

Lidi, kteří vás budou kritizovat, je spousta. Naštěstí je zase tak vážně neberete. Znáte je a víte, že den, kdy by si do nikoho nerýpli, považují za ztracený. Stejně tak přistupujete k hodnocení, které vám udělí rodiče vašeho partnera. V klidu je vyslechnete, ale stresovat se nehodláte. Nakonec se rozhodnete, že bude stejně lepší, když se zařídíte podle svých původních záměrů.
Drak

Drak

Šance na úspěch při prodeji nemovitostí, které máte ve vlastnictví, a nákup nových jsou na spadnutí. Právě proto však musíte počítat s měsícem, kdy budete pobíhat po úřadech, shánět nejrůznější dokumenty a všechno promýšlet tak, aby do konce roku bylo všechno hotovo. Když to dokážete (a není důvod, abyste to nedokázali), budete zvedat číši k novoročnímu přípitku se skutečnou radostí.
Had

Had

Pokud si chcete zachovat svou nynější výkonnost, je potřeba, abyste si především promyšleně podporovali imunitu. Kromě toho, že jídlo obohatíte česnekem, který slouží jako skvělé rostlinné antibiotikum, využijte každou volnou chvíli k pobytu na čerstvém vzduchu. Když k pravidelným procházkám přimějete i partnera, uděláte tím to nejlepší jak pro sebe, tak pro něj...
Kůň

Kůň

Po výkonech, které jste v posledních měsících museli zvládat, počítejte s únavou, se kterou budete zápasit opravdu těžko. Právě proto je potřeba, abyste teď zpomalili tempo a našli si čas na relaxaci. Kdybyste si pár dní vyčlenili na pobyt v lázeňském zařízení, kde budete jen odpočívat a čas od času taky cvičit, bude to to nejlepší. Můžete si to nechat dát jako vánoční dárek!
Koza

Koza

Debaty o tom, že je potřeba, abyste šetřili, nevedete. Je jasné, že se restrukturalizaci rodinných výdajů nevyhnete. K hodně ostrým sporům může dojít při sestavování seznamu toho, na čem se má šetřit. Když jeden z vás začne prosazovat teplejší odchov, zatímco druhý usoudí, že zase nemusíte tak moc šetřit na jídle, budou z toho náročné debaty. V takovém případě je potřeba, abyste si zachovali rozhodující hlas!
Opice

Opice

Především nedovolte, aby vám někdo vnucoval své hodnocení lidí, s nimiž jste se nedávno seznámili. Na to, abyste jejich povahy odhadli, si stačíte sami. Pokud vás intuice před někým varuje, měli byste ji vzít vážně. Stejně tak berte s rezervou veškeré návrhy na rozmnožení vašeho majetku. Investovat sice můžete, ale měli byste při tom být daleko opatrnější, než obvykle.
Kohout

Kohout

Zejména v práci čekejte atmosféru až nepříjemně bouřlivou. Stačí, aby se rozkřiklo, že se uvažuje o propuštění. Naštěstí patříte k lidem, kteří se davovou atmosférou strhnout nenechají. V práci si jedete po svém, zatímco v soukromí nenápadně hledáte nové a zajímavější místo. Když se vám to podaří a dáte výpověď, zjistíte, že vám výpověď dát nechtěli. Pak můžete začít licitovat o výši platu a ostatní benefity.
Pes

Pes

Pořád hledáte něco, co vás život konečně zaplní a zbaví vás neklidu. Potíž je v tom, že vaše nároky jsou v tomto směru tak výrazné, že jim hned tak někdo vyhovět nedokáže. Momentálně navíc hrozí, že se k vám přimkne někdo, kdo vaši sílu a oddanost potřebuje jen proto, že sám samostatně existovat neumí a nedokáže. Vám je ho pak tak líto, že se rozhodnete, že se s ním spokojíte.
Vepř

Vepř

Především se smiřte s tím, že pro vás konec roku znamená období dvojnásob náročné. Kromě úkolů, které vám dají v práci, musíte zvládnout i náklad, který jste si dali sami. Kdybyste se rozhodli, že toto období položíte odpočinkovým víkendem, je to opravdu dobrý nápad. Nadšený jím bude dokonce i partner. Uvítá všechno, co vás uvede do dobré nálady a co vám vrátí klid.