Cesta k radosti ze života

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Co je radost?

Příjemná emoce, momentální pocit, stav mysli, který vzniká jako reakce na úspěch, zisk anebo jde také i o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Radost doprovází úsměv anebo smích.

Jak opět chcete najít chuť do života, když se vám zdá, že přináší pouze trápení

  1. Když toho je na vás moc zastavte se a vyčistěte si hlavu. Udělejte si v ní pořádek. Buďte k sobě upřímní a udělejte si jasno. Co je pro váš život skutečně nezbytné co od svého života očekáváte?

  2. Nezalézejte do ulity. Přestaňte bručet a tvrdit, že vás nic nezajímá. Nejlepším receptem na ty nehorší situace je to, že zkusíte něco nového. A může jít o cokoliv. Klidně navštivte nové místo, vyzkoušejte nové jídlo. Máte spoustu možností a nemusíte za ně nic platit.

  3. Zjednodušte svůj život.

  4. Neradujte se pouze z dosažených cílů, užívejte si i své cesty. Radujte se z každého sebemenšího posunu.

  5. Pocit vděku za dobré věci, které vás doposud potkali. A ideálně si je zapisujte, abyste na to náhodou nezapomněli. Buďte vděčni i za to málo, co máte, jen díky tomu pak získáte mnohem víc.

  6. Žijte svým životem teď a tady.

  7. Nesrovnávejte.

  8. Nebojte se experimentů. Nebojte se výzev. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste překonat překážku. Jen tak, protože to chcete zkusit. Jen tak, protože vás to baví. Jen tak, že vás to posune zas dále.

  9. Nelitujte se a neoplakávejte své neúspěchy. Občas se něco nepovede. To však neznamená, že byste museli házet flintu do žita a měli byste truchlit. Chybami se člověk učí.

  10. Buďte užiteční, pomáhejte, a to i tehdy, když vám zrovna není do skoku. Naplní vás to. Malé laskavosti přinesou do té temnoty malý zázrak. Dobré dny se pak začnou pozvolna vracet a smysl a pozitivno možná začnete vidět i tam, kde jste doposud neviděli.

Žijte na plno, a to i tehdy, když máte pocit, že se vám v životě nedaří.

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Je krásné snít a mít tajná přání, ale ještě lepší je, si je plnit. Přestaňte vzdychat a mávat rukou. Konec výmluv! Nikdy nebyla vhodnější doba pro plnění snů než nyní. Jste tu proto, abyste byli šťastní a prožili svůj život tak, jak chcete vy. Nebo se aspoň té představě, co nejvíce přiblížili.

Když spíme, zdají se nám sny. Spoustu z nich si však nepamatujeme. Některé nás vyděsí a jiné nás zaujmou tím, že se opakovaně vrací. Jiných se doslova nemůžeme zbavit. Bohužel často právě tyto opakující sny bývají nejvíc děsivé.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.