Cesta k radosti ze života

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Co je radost?

Příjemná emoce, momentální pocit, stav mysli, který vzniká jako reakce na úspěch, zisk anebo jde také i o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Radost doprovází úsměv anebo smích.

Jak opět chcete najít chuť do života, když se vám zdá, že přináší pouze trápení

  1. Když toho je na vás moc zastavte se a vyčistěte si hlavu. Udělejte si v ní pořádek. Buďte k sobě upřímní a udělejte si jasno. Co je pro váš život skutečně nezbytné co od svého života očekáváte?

  2. Nezalézejte do ulity. Přestaňte bručet a tvrdit, že vás nic nezajímá. Nejlepším receptem na ty nehorší situace je to, že zkusíte něco nového. A může jít o cokoliv. Klidně navštivte nové místo, vyzkoušejte nové jídlo. Máte spoustu možností a nemusíte za ně nic platit.

  3. Zjednodušte svůj život.

  4. Neradujte se pouze z dosažených cílů, užívejte si i své cesty. Radujte se z každého sebemenšího posunu.

  5. Pocit vděku za dobré věci, které vás doposud potkali. A ideálně si je zapisujte, abyste na to náhodou nezapomněli. Buďte vděčni i za to málo, co máte, jen díky tomu pak získáte mnohem víc.

  6. Žijte svým životem teď a tady.

  7. Nesrovnávejte.

  8. Nebojte se experimentů. Nebojte se výzev. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste překonat překážku. Jen tak, protože to chcete zkusit. Jen tak, protože vás to baví. Jen tak, že vás to posune zas dále.

  9. Nelitujte se a neoplakávejte své neúspěchy. Občas se něco nepovede. To však neznamená, že byste museli házet flintu do žita a měli byste truchlit. Chybami se člověk učí.

  10. Buďte užiteční, pomáhejte, a to i tehdy, když vám zrovna není do skoku. Naplní vás to. Malé laskavosti přinesou do té temnoty malý zázrak. Dobré dny se pak začnou pozvolna vracet a smysl a pozitivno možná začnete vidět i tam, kde jste doposud neviděli.

Žijte na plno, a to i tehdy, když máte pocit, že se vám v životě nedaří.

S manipulátory se ve svém životě střetne každý a bohužel nejednou. Setkat se s nimi můžete vesměs kdekoli, mezi kamarády, v práci, v rodině, ale i v partnerství. A buďme upřímní, občas manipulujeme všichni. Je přitom jedno, o co nám jde. Cílem manipulace je totiž přesvědčit toho druhého, aby přijal naše argumenty a udělal něco, co by sám o sobě neudělal anebo se nechce udělat. S manipulací je možno vyvolat pocit viny, strach, pochybnosti anebo je možno vytvořit nátlak. Pouze 20% manipulujících si je svého chování vědoma, bohužel drtivá většina o tom nemá ponětí.

Máte za to, že tou nejmystičtější hodinou je půlnoc? Tak to vás nejspíše překvapí, když vám teď řekneme, že tomu tak není. Je to třetí hodina ranní. Jak to?

Možná jste to nevěděli, ale BaGua (Ba gua chang) je vnitřní energetické umění starší než Tai chi. Vyvinuto totiž bylo již před 4000 lety v taoistických klášterech především pro zdraví a meditaci. V posledních několika stovkách let se stala velmi známým vnitřním bojovým uměním, které je však i velmi efektivním zdravotním prostředkem a meditativním nástrojem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.