Cikánský horoskop

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Svou budoucnost chtěli lidé znát od nepaměti, a to napříč všemi kulturami. Díky tomu exituje celá řada způsobů věnující se předvídání budoucnosti z hvězd. Cikánský horoskop je neodmyslitelně spjat s předměty, jimiž se obklopovali a v nichž viděli lidi. Zajímavostí je i to, že původně preferovali spíše věštění z ruky anebo užívali karty (později cikánské karty), cikánský horoskop vznikl prý mezi kočovníky na jihu Francie.

Dýka 21. 3. - 20. 4.

Dýka je ostrá, bojovná, ostrá, odvážná a neohrožená. Jde o osoby, které nesnáší stereotyp a nudu. Někdy budí dojem, že snad nemají ani pocit sebezáchovy. Do všeho se vrhají po hlavě a rádi zkoušejí nové věci. Milují sport. A ne vždy patří k vytrvalým, kteří by vytyčenou věc dotáhli do úspěšného konce. Ve vztahu jsou vášniví a když už se zamilují, tak až po uši. Životním úkolem dýk je pochopit, že i dobře zajeté koleje mají své kouzlo.

Koruna 21. 4. - 20. 5.

Koruny jsou konzervativní a rozvážné, neradi něco mění, a to i přesto, že se umí správně rozhodnout. Vždy totiž ví, co chtějí. Jsou však velice opatrní a trpěliví. Jakmile se však pro něco nadchnou, nic je nezastaví. Nesnáší náhlé změny. Když dojde k něčemu nečekanému, chvíli jim trvá, než danou věc zpracují. Potrpí si na peníze, pěkné věci, hmotné statky, oblečení a přepych. Nedůvěřují ani ve vztazích, jsou proto opatrní, rozvážní, ale také velmi majetničtí a žárliví. Jaký je jejich úkol? Přijmout volnomyšlenkáře a liberály za přínosná stvoření.

Svíčka 21. 5. - 20. 6.

Svíčky se umí nadchnout pro věc. Nikdy nezkazí žádnou legraci a určitě je najdete všude tam, kde se něco děje. Svíčky totiž jsou velmi komunikativní a společenští. Svíčky mají neskonalé kouzlo osobnosti a nečiní jim problém získat si okolí na svou stranu. Vyznačují se svým optimismem, otevřeností, veselostí a životem na plné obrátky. Jsou spontánní a hraví a až do vysokého věku vypadají velmi mladistvě. Milují cestování a dobrodružství ve všech podobách. I přes tuto skutečnost potřebují i chvilky o samotě, v nichž mohou rozjímat o životě a vstřebat zážitky. Vašim úkolem je nechat některým situacím volný průběh, vážně jsou na světě věci, do nichž nemusíte zasahovat.

Kolo od vozu 21. 6. - 21. 7.

Kolo od vozu je velmi citlivé, křehké a tudíž i zranitelné. Možná i proto velmi neradi dávají najevo své city a drží si jistý odstup. Lidé narození v tomto znamení působí velmi tvrdě, citlivě a někdy trpí i značnou nedůvěrou v sebe. Často svá důležitá rozhodnutí odsouvají, z čehož plynou časté problémy. Jakékoliv emoce hodně prožívají. I když to někdy nechtějí přiznat, jsou rodinnými typy. Oplývají intuicí, a proto často inklinují k ezoterice. Rádi cestují, poznávají cizí kraje, země i kultury, z nichž čerpají zážitky i energii. Vašim úkolem je nic neodkládat, naučte se věci udělat hned.

Hvězda 22. 7. - 22. 8.

Lidé narození ve znamení Hvězdy milují obdiv a lichotky od ostatních, jsou to totiž skutečné hvězdy. Rádi jsou středem pozornosti. Mají ohromné charisma a můžete si být jisti, že si jich všimnete. Nebojí se žádných změn a mají rádi věci pod kontrolou. I když se tomu někdy brání, ve skrytu duše chtějí zářit stále víc a víc a dokázat něco nezapomenutelného. Umí být velmi laskaví a ohleduplní. Své partnery milují, hýčkají a typické pro ně je velmi pozorné a jemné chování. Cení si lásky, citu a věrnosti. Blízké osobě se dokáží otevřít. Bohužel často jsou i zklamaní, protože ne všichni dokáží být upřímní a přátelští. Často jim ublíží i závistivci. Jejich úkolem je naučit se přímočarosti, někteří lidé si ostatně ani nic jiného nezaslouží.

Zvon 23. 8. - 22. 9.

Zvon je náročné znamení, které vyžaduje neměnný pořádek. Jsou to velmi rozvážní lidé, kteří si drží od ostatních lidí odstup. Neradi jednají ukvapeně. Jsou na sebe velice nároční. Mají velké plány a cíle, sní o velké lásce, ale jelikož mají problém někomu uvěřit, mají ji problém najít. Lidé okolo něj se jim často zdají přízemní a nudní. Když nenajdou toho pravého, raději jsou sami. Jejich životním úkolem je naučit se žít v kompromisu.

Mince 23. 9. - 23. 10.

Mince působí klidně a vyrovnaně, ale chyba lávky, uvnitř mohou být pěkně rozrušení a i přes svou mírnou povahu se dokáží skvěle pohádat. Jsou velmi optimističtí a energičtí. Hájí práva slabších. Umí se vypořádat s jakoukoliv porážkou. Bohužel jsou až přespříliš důvěřiví, což je spojeno se spálením a také i se snahou okolí jimi manipulovat. Vždy se snaží dosáhnout souladu a harmonie. Sport jim vesměs nic neříká. Milují hudbu, posezení s přáteli a bujaré večírky. Nejsou rádi sami. Nejšťastnější jsou tehdy, když okolo nich je spousta lidí. Naivní a slepí jsou i v lásce, kdy často velmi dlouho nevnímají chyby svých partnerů. Dojdou jim často až když už je příliš pozdě. Jejich úkolem je naučit se nevěřit každému, ale pouze jen někomu a naučit se odolávat manipulátorům.

Meč 23. 10. - 21. 11.

Meč je symbolem silné osobnosti, kterou téměř nic nezlomí. Mají pro strach uděláno. Jsou odhodlaní dosáhnout svého vytyčeného cíle. Jsou to inteligentní lidi s ohromnou intuicí, ale také i cholerici se sklonem k depresím. Jejich chamtivost a zlost je však dokáže všechno srovnat se zemí, a to tedy i jejich úsilí. Jde o jejich slabinu, kterou nemají pod kontrolou. Jejich úkol je ohromný, měli by se naučit zacházet se svým mečem, aby zbytečně neubližovali. Pozor by si měli dát i na svou touhu po moci a chamtivost. Přestaňte s lidmi manipulovat! Pozor na jazyk. Nechte si občas něco pro sebe. Všichni doopravdy nemusí vědět všechno, co si myslíte. Pokud se tomu nenaučí, zůstanou osamocení.

Sekyra 23. 11. - 21. 12.

Sekyrky jsou otevřené, pozitivní, předvídavé, přímé, objektivní, optimistické a nezávislé. Bohužel jim schází trpělivost a tak někdy jednají ukvapeně, čímž si způsobí problémy. Někdy totiž mluví dřív, než myslí. Jejich prostořekost je přitom zbraň hromadného ničení. Rádi cestují,objevují něco nového, zkouší nové doposud neprobádané oblasti. Lidé narození ve znamení sekyry jsou veselé a společenské. Ke svému životu potřebují svobodu, dobrodružství a napětí. Nesnáší nudu a rutinu. Ničí je. Vyhledávají povyražení a radost. Jednají zpříma. Umí tít do živého. Jejich největším úkolem je naučit se diplomacii a diskrétnosti. Neměli by opovrhovat ani na první pohled nudnými situacemi, protože i ty mohou přinášet radost a uspokojení.

Podkova 22. 12. - 20. 1.

Podkovy jsou velmi ctižádostivé, touží po úspěchu a kariéře. Jsou to ohromní pracanti, kteří pracují tvrdě a jsou schopni svého cíle dosáhnout. Závisí jim na materiálnu a nezávislosti. Už jako malé děti spřádají plány, jak budou jednou slavní a bohatí. Jejich ohromnou brzdou je však jejich strach. Pokud jej překonají, nic už je nezastaví. V citech jsou velice opatrní a nedůvěřiví, pečlivě vše zvažují, mají strach si cokoliv s někým začínat. Jejich největším úkolem je uvolnit se a dovolit citům vyplout na povrch

Kalich 21. 1. - 19. 2.

Lidé narození ve znamení kalichu oplývají ohromnou inteligencí, skvělými nápady a věrností. Jde o velice oblíbené a přátelské lidi, avšak pozor i přes tuto skutečnost ne každého si pustí k tělu. I když působí volnomyšlenkářsky, co se týká vztahu, lpí na tradicích a konzervativních hodnotách. Ke svému životu potřebuje pevné rodinné zázemí a věrnost, kterou od svého protějšku striktně vyžadují. Umí milovat pouze toho, kdo do jejich života přinese lásku a světlo a kdo k lásce bude přistupovat stejně nesobecky, jako oni. Jejich úkolem je naučit se chápat lidi, kteří svět vidí jinak a žijí ho i jinak než oni samotní.

Kaple 20. 2. - 20. 3.

Kaple jsou velice duchovně založení, a proto jsou i velmi empatičtí a intuitivní. Pokud je něco trápí, stahují se do sebe. Ne vždy jsou spolehliví a zodpovědní. Jejich šestý smysl jim umožňuje vycítit nálady a vibrace jiných. Mají velký talent k předvídání budoucnosti, léčitelství i psychologii. Zabývají se vlastním nitrem, a to někdy až přespříliš. Rádi pomáhají jiným. Působí zamyšleně, ale když se jejich city pustí ze stavidel, jsou až přespříliš užvanění a chaotičtí. Milují přírodu a hudbu. Vaším úkolem je smířit se s tím, že ne každý stojí o vaši pomoc a radu.

Indiáni měli vždy blízko k přírodě a k zvířatům, které uctívali, vážili si jich a mnohdy se s nimi snažili sžít. Řadu zvířecích vlastností přisuzují lidem. Není se proto čemu divit, že věřili, že tyto zvířecí vlastnosti lidé získali dnem narození a budou je doprovázet celý život. Podle této myšlenky pak následně vytvořili Indiánský horoskop, který bychom vám rádi dneska představili.

Jakou spojitost má Absinth s magií a ezoterikou? Zdánlivě žádnou, ale při hlubším pohledu zjistíte, že spojitost je víc než mystická. Byl totiž spojován s vyznavači satanismu.

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).