Cikánský horoskop

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Svou budoucnost chtěli lidé znát od nepaměti, a to napříč všemi kulturami. Díky tomu exituje celá řada způsobů věnující se předvídání budoucnosti z hvězd. Cikánský horoskop je neodmyslitelně spjat s předměty, jimiž se obklopovali a v nichž viděli lidi. Zajímavostí je i to, že původně preferovali spíše věštění z ruky anebo užívali karty (později cikánské karty), cikánský horoskop vznikl prý mezi kočovníky na jihu Francie.

Dýka 21. 3. - 20. 4.

Dýka je ostrá, bojovná, ostrá, odvážná a neohrožená. Jde o osoby, které nesnáší stereotyp a nudu. Někdy budí dojem, že snad nemají ani pocit sebezáchovy. Do všeho se vrhají po hlavě a rádi zkoušejí nové věci. Milují sport. A ne vždy patří k vytrvalým, kteří by vytyčenou věc dotáhli do úspěšného konce. Ve vztahu jsou vášniví a když už se zamilují, tak až po uši. Životním úkolem dýk je pochopit, že i dobře zajeté koleje mají své kouzlo.

Koruna 21. 4. - 20. 5.

Koruny jsou konzervativní a rozvážné, neradi něco mění, a to i přesto, že se umí správně rozhodnout. Vždy totiž ví, co chtějí. Jsou však velice opatrní a trpěliví. Jakmile se však pro něco nadchnou, nic je nezastaví. Nesnáší náhlé změny. Když dojde k něčemu nečekanému, chvíli jim trvá, než danou věc zpracují. Potrpí si na peníze, pěkné věci, hmotné statky, oblečení a přepych. Nedůvěřují ani ve vztazích, jsou proto opatrní, rozvážní, ale také velmi majetničtí a žárliví. Jaký je jejich úkol? Přijmout volnomyšlenkáře a liberály za přínosná stvoření.

Svíčka 21. 5. - 20. 6.

Svíčky se umí nadchnout pro věc. Nikdy nezkazí žádnou legraci a určitě je najdete všude tam, kde se něco děje. Svíčky totiž jsou velmi komunikativní a společenští. Svíčky mají neskonalé kouzlo osobnosti a nečiní jim problém získat si okolí na svou stranu. Vyznačují se svým optimismem, otevřeností, veselostí a životem na plné obrátky. Jsou spontánní a hraví a až do vysokého věku vypadají velmi mladistvě. Milují cestování a dobrodružství ve všech podobách. I přes tuto skutečnost potřebují i chvilky o samotě, v nichž mohou rozjímat o životě a vstřebat zážitky. Vašim úkolem je nechat některým situacím volný průběh, vážně jsou na světě věci, do nichž nemusíte zasahovat.

Kolo od vozu 21. 6. - 21. 7.

Kolo od vozu je velmi citlivé, křehké a tudíž i zranitelné. Možná i proto velmi neradi dávají najevo své city a drží si jistý odstup. Lidé narození v tomto znamení působí velmi tvrdě, citlivě a někdy trpí i značnou nedůvěrou v sebe. Často svá důležitá rozhodnutí odsouvají, z čehož plynou časté problémy. Jakékoliv emoce hodně prožívají. I když to někdy nechtějí přiznat, jsou rodinnými typy. Oplývají intuicí, a proto často inklinují k ezoterice. Rádi cestují, poznávají cizí kraje, země i kultury, z nichž čerpají zážitky i energii. Vašim úkolem je nic neodkládat, naučte se věci udělat hned.

Hvězda 22. 7. - 22. 8.

Lidé narození ve znamení Hvězdy milují obdiv a lichotky od ostatních, jsou to totiž skutečné hvězdy. Rádi jsou středem pozornosti. Mají ohromné charisma a můžete si být jisti, že si jich všimnete. Nebojí se žádných změn a mají rádi věci pod kontrolou. I když se tomu někdy brání, ve skrytu duše chtějí zářit stále víc a víc a dokázat něco nezapomenutelného. Umí být velmi laskaví a ohleduplní. Své partnery milují, hýčkají a typické pro ně je velmi pozorné a jemné chování. Cení si lásky, citu a věrnosti. Blízké osobě se dokáží otevřít. Bohužel často jsou i zklamaní, protože ne všichni dokáží být upřímní a přátelští. Často jim ublíží i závistivci. Jejich úkolem je naučit se přímočarosti, někteří lidé si ostatně ani nic jiného nezaslouží.

Zvon 23. 8. - 22. 9.

Zvon je náročné znamení, které vyžaduje neměnný pořádek. Jsou to velmi rozvážní lidé, kteří si drží od ostatních lidí odstup. Neradi jednají ukvapeně. Jsou na sebe velice nároční. Mají velké plány a cíle, sní o velké lásce, ale jelikož mají problém někomu uvěřit, mají ji problém najít. Lidé okolo něj se jim často zdají přízemní a nudní. Když nenajdou toho pravého, raději jsou sami. Jejich životním úkolem je naučit se žít v kompromisu.

Mince 23. 9. - 23. 10.

Mince působí klidně a vyrovnaně, ale chyba lávky, uvnitř mohou být pěkně rozrušení a i přes svou mírnou povahu se dokáží skvěle pohádat. Jsou velmi optimističtí a energičtí. Hájí práva slabších. Umí se vypořádat s jakoukoliv porážkou. Bohužel jsou až přespříliš důvěřiví, což je spojeno se spálením a také i se snahou okolí jimi manipulovat. Vždy se snaží dosáhnout souladu a harmonie. Sport jim vesměs nic neříká. Milují hudbu, posezení s přáteli a bujaré večírky. Nejsou rádi sami. Nejšťastnější jsou tehdy, když okolo nich je spousta lidí. Naivní a slepí jsou i v lásce, kdy často velmi dlouho nevnímají chyby svých partnerů. Dojdou jim často až když už je příliš pozdě. Jejich úkolem je naučit se nevěřit každému, ale pouze jen někomu a naučit se odolávat manipulátorům.

Meč 23. 10. - 21. 11.

Meč je symbolem silné osobnosti, kterou téměř nic nezlomí. Mají pro strach uděláno. Jsou odhodlaní dosáhnout svého vytyčeného cíle. Jsou to inteligentní lidi s ohromnou intuicí, ale také i cholerici se sklonem k depresím. Jejich chamtivost a zlost je však dokáže všechno srovnat se zemí, a to tedy i jejich úsilí. Jde o jejich slabinu, kterou nemají pod kontrolou. Jejich úkol je ohromný, měli by se naučit zacházet se svým mečem, aby zbytečně neubližovali. Pozor by si měli dát i na svou touhu po moci a chamtivost. Přestaňte s lidmi manipulovat! Pozor na jazyk. Nechte si občas něco pro sebe. Všichni doopravdy nemusí vědět všechno, co si myslíte. Pokud se tomu nenaučí, zůstanou osamocení.

Sekyra 23. 11. - 21. 12.

Sekyrky jsou otevřené, pozitivní, předvídavé, přímé, objektivní, optimistické a nezávislé. Bohužel jim schází trpělivost a tak někdy jednají ukvapeně, čímž si způsobí problémy. Někdy totiž mluví dřív, než myslí. Jejich prostořekost je přitom zbraň hromadného ničení. Rádi cestují,objevují něco nového, zkouší nové doposud neprobádané oblasti. Lidé narození ve znamení sekyry jsou veselé a společenské. Ke svému životu potřebují svobodu, dobrodružství a napětí. Nesnáší nudu a rutinu. Ničí je. Vyhledávají povyražení a radost. Jednají zpříma. Umí tít do živého. Jejich největším úkolem je naučit se diplomacii a diskrétnosti. Neměli by opovrhovat ani na první pohled nudnými situacemi, protože i ty mohou přinášet radost a uspokojení.

Podkova 22. 12. - 20. 1.

Podkovy jsou velmi ctižádostivé, touží po úspěchu a kariéře. Jsou to ohromní pracanti, kteří pracují tvrdě a jsou schopni svého cíle dosáhnout. Závisí jim na materiálnu a nezávislosti. Už jako malé děti spřádají plány, jak budou jednou slavní a bohatí. Jejich ohromnou brzdou je však jejich strach. Pokud jej překonají, nic už je nezastaví. V citech jsou velice opatrní a nedůvěřiví, pečlivě vše zvažují, mají strach si cokoliv s někým začínat. Jejich největším úkolem je uvolnit se a dovolit citům vyplout na povrch

Kalich 21. 1. - 19. 2.

Lidé narození ve znamení kalichu oplývají ohromnou inteligencí, skvělými nápady a věrností. Jde o velice oblíbené a přátelské lidi, avšak pozor i přes tuto skutečnost ne každého si pustí k tělu. I když působí volnomyšlenkářsky, co se týká vztahu, lpí na tradicích a konzervativních hodnotách. Ke svému životu potřebuje pevné rodinné zázemí a věrnost, kterou od svého protějšku striktně vyžadují. Umí milovat pouze toho, kdo do jejich života přinese lásku a světlo a kdo k lásce bude přistupovat stejně nesobecky, jako oni. Jejich úkolem je naučit se chápat lidi, kteří svět vidí jinak a žijí ho i jinak než oni samotní.

Kaple 20. 2. - 20. 3.

Kaple jsou velice duchovně založení, a proto jsou i velmi empatičtí a intuitivní. Pokud je něco trápí, stahují se do sebe. Ne vždy jsou spolehliví a zodpovědní. Jejich šestý smysl jim umožňuje vycítit nálady a vibrace jiných. Mají velký talent k předvídání budoucnosti, léčitelství i psychologii. Zabývají se vlastním nitrem, a to někdy až přespříliš. Rádi pomáhají jiným. Působí zamyšleně, ale když se jejich city pustí ze stavidel, jsou až přespříliš užvanění a chaotičtí. Milují přírodu a hudbu. Vaším úkolem je smířit se s tím, že ne každý stojí o vaši pomoc a radu.

Růženín je jedna z odrůd křemene. Jeho krásnou růžovou barvu způsobuje příměs manganu. Růžová se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často je zamlžený nebo zakalený. Na rozdíl od jiných druhů křemene růženín nevytváří krystaly. Nejde o vzácný polodrahokam. Najít ho můžete na mnoha místech po celém světě. Tato skutečnost však snižuje jeho exkluzivitu a cenu.

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Dálný východ, jak se oblasti Číny a obecně i přilehlých států nazývá, má své vlastní tradice, způsob života, myšlení, ale i léčení či výchovy. Možná pro nás až moc velké rozdíly, každopádně jde o zemi, která má své zaběhlé zvyky a díky níž se k nám dostalo do Evropy mnoho skvělých vynálezů. Jenže nejen to, Čína má například i svůj vlastní horoskop, a to podle roku narození. V čínském horoskopu se střídá celkem dvanáct znamení, které se však liší podle roku, ve kterém se daná osoba narodila. Těch dvanáct roků se také pořád střídá.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Feng Shui není dobrou metodou pro harmonické bydlení, ale i pro harmonii těla. Málokdo to ví, ale podle Feng Shui, každá část našeho obydlí anebo pracoviště, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Přesněji řečeno, působí na naše zdraví. Pokud vás tedy trápí nějaký zdravotní problém, může problém, zkuste se podívat i po svém domově. Přinášíme vám několik tipů na to, jak léčit své tělo pomocí Feng Shui.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy