Mayská proroctví

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Mayská civilizace patřila k těm nejvyspělejším a dodnes je lidé po celém světě považuje za obdivuhodnou. Civilizace fungovala na území dnešní Guatemaly, Belize, v severozápadním Hondurasu, v mexických státech Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východě pak ještě ve státu Tabasco. Úspěšně zde existovala mezi lety 2500 let před naším letopočtem až do cca do 17. století.

Mayové prosluli ledasčím, ale nejvíce je známá díky Mayskému kalendáři, astronomii, matematice, písmu, astrologii a sedmi proroctvím.

První Mayské proroctví

První proroctví se zmiňuje o čase bez času, který započne rokem 1999, kdy by člověk měl změnit svůj postoj k životu, otevřít svou mysl a integrovat vše, co existuje. To se mělo odehrávat v dvacetiletém cyklu (cyklus podle Mayů započal v roce 1992 a skončit proto měl v roce 2012), což byl klíčový termín pro transformaci. Proroctví také hlásá, že o sedm let později svět vstoupí do období temnoty, v němž každý jednotlivec bude čelit světu svým vlastním chováním. Nastavena mu budou zrcadla. Úkolem každého pak je zbavení se materialismu. Jen tak lidé mohou ujít utrpení.

Druhé proroctví

Druhé proroctví uvádí, že lidem se bude dařit tak, jak se každý z nich bude sám chovat. Jejich chování pak ovlivní to, jakou budou mít budoucnost. Proroctví se zmiňuje o zatmění Slunce v roce 1999 i o rychlých změnách lidstva. Hovoří o mužích, kteří budou snadno ztrácet kontrolu nad svými emocemi, jen aby okolí utvrdili, že jsou skuteční muži. Měnit se bude jejich chování, smýšlení i cítění. Ukazují i dvě cesty: jedna z nich je porozumění a další je o strachu a ničení. Svou cestu si však musí každý vybrat sám.

Třetí proroctví

Třetí proroctví hovoří o přírodě, změnách teplot, geologických a sociálních změnách. Mayové v proroctví hovoří, že jeden bude planetu chránit planetu a druhý ji bude naopak likvidovat, což bude mít negativní dopad na Zemi. Slunce nás za to potom notně potrápí.

Čtvrté proroctví

Čtvrté proroctví navazuje na třetí proroctví. Poukazuje na anti-ekologické chování člověka. Zmiňováno tu je zvýšené tání ledu na pólech. Země se však zachrání, začne opět čistit, zelenat se a měnit se po fyzické stránce (postarají se o to erupce, vulkány atd.).

Páté proroctví

Toto proroctví říká, že všechny systémy, které jsou založeny na strachu, z nichž daná civilizace vychází bude trpět spolu s celou planetou. Člověk se zde musí posunout blíž harmonii. Není zde místo pro reorganizaci společnosti. Muži mají za úkol pochopit princip stvoření a existence. Je pouze jedna společná duchovní cesta pro celé lidstvo. Skončí všechny dosavadní stanovené pohledy na Boha.

Šesté proroctví

Šesté Mayské proroctví poukazuje na kometu, jejíž trajektorie ohrozí existenci člověka. Kometa uvede do pohybu spoustu věcí a má nastolit rovnováhu.

Sedmé proroctví

Poslední Mayské proroctví hovoří o období mezi lety 1999 a 2002 spojené se světlem vyzařovaným ze středu galaxie, které má synchronizovat všechny živé bytosti. Má podpořit vnitřní transformaci. Dává šanci směnit a zlomit svá omezení a vytváří nový způsob komunikace. Lež skončí jednou pro vždy. Nová éra by měla být spojena s transparentností.

O Mayských proroctví se nejvíce hovořilo v souvislosti se zatměním Slunce a s obavou z konce světa, avšak zcela zjevně se netýkala pouze daného období, ale čerpat z nich můžeme i dnes.

Na rozdíl od Mayských proroctví jsou ta sibiřská více pozitivní. Dávné proroctví sibiřského kmene Ege’gafů totiž říká, že svět nemůže skončit, protože ještě ani nezačal. Začátek světa (tedy kalendáře) podle nich začne až 26. listopadu roku 2023.

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věřit tomu můžete, i nemusíte, je to na vás. Vezměte však v úvahu, jak moc nad námi hvězdy mají moc, kolik nás při svém narození ovlivnily a stále nás ovlivňují. Tak proč by vedle naší povahy nemohly ovlivnit i naše chutě, a to, co bychom měli jíst.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti