Hypersenzitivní lidé mezi námi

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Být hypersenzitivní, tedy přecitlivělý, se zdá být prokletím. Nutno však říct, že tato charakteristika má i své výhody. I když, najít výhody v tom, že se dokáží rozplakat kvůli kdejaké hlouposti nebo přehnaně reagovat na nevinný vtip.

Pozor, to však neznamená, že by tito lidé byli nějací slaboši. Jen vnímají více podnětů než všichni ostatní a k tomu ještě i mnohem intenzivnějí. Jsou prostě jiní a nic je nezmění. Musí se svou jinakostí naučit žít. Pokud se s ní naučí zacházet, může se jejich zdánlivá slabost stát výhodou.

O hypersenzitvních lidech

Není pro ně jednoduché být vyrovnaní. Vynakládají na to veškeré své úsilí, aby se nezapletli do šarvátek, špinavostí a nebezpečí, kterým jsou tolik vystavováni. Jako první si všimnou nekalého jednání a mají tendenci zachraňovat svět. Rádi by udělali svět lepším. Jenže to není možné. Všechno si berou k srdci, snadno se stresují, díky čemuž trpí jejich zdraví. Spousta podnětů je vyčerpává, dělá je zranitelnějšími, a proto potřebují více klidu o samotě k obnově sil. Často by měli absolvovat i důkladnou detoxikaci.

Nevýhody velké přecitlivělosti

Nevýhodou hypersenzitivních kromě toho všeho je i pocit, že svět nechápete, stejně, jako svět nechápe vás. Vadí jim hlasitá hudba, ruch, křik a chaos. Mají problém se rozhodnout. Reagují i na ty nejmenší změny. Trápí je nízké sebevědomí, často i úzkost, nespavost a deprese. To je tak, když je hypersenzitivita prokletím.

Výhoda hypersenzitivnosti

Když je však hypersenzitivita darem, vypadá vše jinak. Pokud se s ní naučíte žít a naučíte se chránit a hlídat podněty, můžete začít užívat jejich výhod. Tou hlavní je schopnost empatie, která jim dává dar vcítit se do ostatních. Pomáhá jim v budování vztahů s ostatními. Naučí se vyhýbat konfliktům. Díky svému vnímání mají blízko k ezoterice a spiritualismu. Jejich vnímavost je spojena i s velkou představivostí a kreativitou. Mají skvělé postřehy, výborné nápady i analytické schopnosti a jsou skvělými členy týmu. Špatně snáší kritiku.

Hrad Krzyztopór patří k těm nejkrásnějším a největším hradům v Polsku i v Evropě. Zároveň pak náleží rovněž i k těm nejvíce tajemným. Najdete jej v obci Újezd v jižním Polsku. Postavil jej Krzysztof Ossolinski mezi lety 1587 až 1645. Hrad byl bohužel poškozen během švédské invaze v roce 1655 a doražen v průběhu války konfederace advokátů Rusy v roce 1770.

Již brzy, přesně 11. 4. 2017, k nám dorazí růžový úplněk. Tento Měsíc je znám i jako rašící Měsíc, Rybí Měsíc anebo Vaječný Měsíc. Jde totiž o zlomový bod, který podle starých zvyklostí lidem napovídal, odkdy je vhodné zasít pole, kdy nastává doba Velikonoc a odkdy je možné začít s lovením ryb.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti