Hypersenzitivní lidé mezi námi

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Být hypersenzitivní, tedy přecitlivělý, se zdá být prokletím. Nutno však říct, že tato charakteristika má i své výhody. I když, najít výhody v tom, že se dokáží rozplakat kvůli kdejaké hlouposti nebo přehnaně reagovat na nevinný vtip.

Pozor, to však neznamená, že by tito lidé byli nějací slaboši. Jen vnímají více podnětů než všichni ostatní a k tomu ještě i mnohem intenzivnějí. Jsou prostě jiní a nic je nezmění. Musí se svou jinakostí naučit žít. Pokud se s ní naučí zacházet, může se jejich zdánlivá slabost stát výhodou.

O hypersenzitvních lidech

Není pro ně jednoduché být vyrovnaní. Vynakládají na to veškeré své úsilí, aby se nezapletli do šarvátek, špinavostí a nebezpečí, kterým jsou tolik vystavováni. Jako první si všimnou nekalého jednání a mají tendenci zachraňovat svět. Rádi by udělali svět lepším. Jenže to není možné. Všechno si berou k srdci, snadno se stresují, díky čemuž trpí jejich zdraví. Spousta podnětů je vyčerpává, dělá je zranitelnějšími, a proto potřebují více klidu o samotě k obnově sil. Často by měli absolvovat i důkladnou detoxikaci.

Nevýhody velké přecitlivělosti

Nevýhodou hypersenzitivních kromě toho všeho je i pocit, že svět nechápete, stejně, jako svět nechápe vás. Vadí jim hlasitá hudba, ruch, křik a chaos. Mají problém se rozhodnout. Reagují i na ty nejmenší změny. Trápí je nízké sebevědomí, často i úzkost, nespavost a deprese. To je tak, když je hypersenzitivita prokletím.

Výhoda hypersenzitivnosti

Když je však hypersenzitivita darem, vypadá vše jinak. Pokud se s ní naučíte žít a naučíte se chránit a hlídat podněty, můžete začít užívat jejich výhod. Tou hlavní je schopnost empatie, která jim dává dar vcítit se do ostatních. Pomáhá jim v budování vztahů s ostatními. Naučí se vyhýbat konfliktům. Díky svému vnímání mají blízko k ezoterice a spiritualismu. Jejich vnímavost je spojena i s velkou představivostí a kreativitou. Mají skvělé postřehy, výborné nápady i analytické schopnosti a jsou skvělými členy týmu. Špatně snáší kritiku.

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Jméno a příjmení má snad každý z nás. Moderní doba jde ještě dále a tak se můžeme častěji setkat s tím, že má někdo dokonce jména dvě a také i dvě příjmení. Proč také ne, když nám je to umožněno a za odchylky od běžného standardu se občas i něco státu zaplatí. Jestliže chcete mít nové jméno, třeba tak začít nový život, pak je zapotřebí, abyste zaplatili určitou částku a jestliže tak bude schváleno, nové jméno můžete mít. Anebo jako mnoho jiných, dáte jméno svému potomkovi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?