Hypersenzitivní lidé mezi námi

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Být hypersenzitivní, tedy přecitlivělý, se zdá být prokletím. Nutno však říct, že tato charakteristika má i své výhody. I když, najít výhody v tom, že se dokáží rozplakat kvůli kdejaké hlouposti nebo přehnaně reagovat na nevinný vtip.

Pozor, to však neznamená, že by tito lidé byli nějací slaboši. Jen vnímají více podnětů než všichni ostatní a k tomu ještě i mnohem intenzivnějí. Jsou prostě jiní a nic je nezmění. Musí se svou jinakostí naučit žít. Pokud se s ní naučí zacházet, může se jejich zdánlivá slabost stát výhodou.

O hypersenzitvních lidech

Není pro ně jednoduché být vyrovnaní. Vynakládají na to veškeré své úsilí, aby se nezapletli do šarvátek, špinavostí a nebezpečí, kterým jsou tolik vystavováni. Jako první si všimnou nekalého jednání a mají tendenci zachraňovat svět. Rádi by udělali svět lepším. Jenže to není možné. Všechno si berou k srdci, snadno se stresují, díky čemuž trpí jejich zdraví. Spousta podnětů je vyčerpává, dělá je zranitelnějšími, a proto potřebují více klidu o samotě k obnově sil. Často by měli absolvovat i důkladnou detoxikaci.

Nevýhody velké přecitlivělosti

Nevýhodou hypersenzitivních kromě toho všeho je i pocit, že svět nechápete, stejně, jako svět nechápe vás. Vadí jim hlasitá hudba, ruch, křik a chaos. Mají problém se rozhodnout. Reagují i na ty nejmenší změny. Trápí je nízké sebevědomí, často i úzkost, nespavost a deprese. To je tak, když je hypersenzitivita prokletím.

Výhoda hypersenzitivnosti

Když je však hypersenzitivita darem, vypadá vše jinak. Pokud se s ní naučíte žít a naučíte se chránit a hlídat podněty, můžete začít užívat jejich výhod. Tou hlavní je schopnost empatie, která jim dává dar vcítit se do ostatních. Pomáhá jim v budování vztahů s ostatními. Naučí se vyhýbat konfliktům. Díky svému vnímání mají blízko k ezoterice a spiritualismu. Jejich vnímavost je spojena i s velkou představivostí a kreativitou. Mají skvělé postřehy, výborné nápady i analytické schopnosti a jsou skvělými členy týmu. Špatně snáší kritiku.

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Již za týden tu budeme mít magickou Filipojakubskou noc (nebo také Beltine, Valpružinu noc či pálení čarodějnic). Pohanský svátek s tradicí nejen v České republice, ale v celé Evropě, který v posledních letech opět získává na původních rozměrech i významu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

10. 5. 2017 v 23:42 nastane úplněk ve Štíru, což nás mocně ovlivní. Odhalí naše slabá místa, pomůže nám posunout se dál, někoho ohromí tvrdou realitou a jiný pro změnu zase náhle vystřízliví. Štír jednoduše odhaluje to, co je skryté a ukazuje, kde je jádro pudla. Jde proto o poměrně náročné období, které vyžaduje dostatek vnitřní síly.

 

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty