Výběr parfému podle znamení

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Vůně v našich životech hrají velmi důležitou roli, ovlivňují totiž naši náladu, sebevědomí, vzpomínky, soustředění, zdravotní stav, úspěšnost, i to, s kým se bavíme a s kým chceme mít vztah. Většina z nás má nějakou svou obílbenou vůni, kterou by měl obsahovat i parfém, se samotným výběrem voňavky to však nemusí být vůbec jednoduché. Výběr ovlivňuje momentální nálada, roční období, důvod, kam si jej chceme vzít i náš temperament a v neposlední jeho výběr ovlivňuje i naše znamení, které inklinuje k určitým vůním.

 

Rádi byste si pořídili nějaký nový parfém? Zkuste tentokráte jinak. Vyberte si svůj parfém podle hvězd. Jak by měl vypadat?

Asi takto…

Beran

Berani jsou věčně v pohybu, hned tak je nezastavíte. Jsou vášniví, energičtí a impulzivní, a proto potřebují stejně energický a výrazný parfém, který je však stále svěží a postupem času se dokáže proměňovat. Nepotrpí si na luxus, spíše na sofistikovanou jednoduchost v podobě květinových a ovocných tónů. V případě, že chcete svou dravost a energii zbrzdit, vyberte si jemnější sladší vůni.

Býk

Býk patří k těm nejvášnivějším znamením, které se však vyznačují svou stabilitou a věrností. Nejinak tomu je i u vůní. Pokud se zamilují, tak na celý život. Preferují luxusní vůně. Slabost mají pro bohaté květinové vůně s lehkým podtónem dřevitosti, které však neoplývají nějakou výraznou těžkostí.

Blíženci

Blíženci jsou větroplaši, kreativci, milovníci invence a všeho nového. Rádi si hrají a experimentují. Je obtížné je něčím překvapit. Líbí se jim orientální vůně, které je dokáží zaujmout. Všeobecně s velkou oblibou zkouší všechny nové parfémy, co se objeví na trhu.

Rak

Pro raka představuje parfém zcela nepostradatelnou součást koupelnové výbavy. Ve své oblíbené vůni se nejraději koupe. Nejde však pouze o tom, že milují ty dokonalé balíčky, které se skládají z voňavého parfému, tělového mléka a sprchového gelu, ale kromě provonění své maličkosti, s velkou oblibou provoní i prostory a polštáře. Co se však týká výběru parfému, je to velmi náročné znamení, které se nespokojí hned tak s kdečím. Vůně musí být něčím výjimečná, lehce tajemná, jemná a živá. Líbí se jí vůně fialek, růže, ambry a máty.

Lvi

Lvi milují luxus, a to i ve světě parfémů. Při výběru parfému je pro ně důležité, aby byli nepřehlédnutelní, a proto jsou ochotni jít do všeho, i do výstředností. Mají rádi velmi výrazné a silné parfémy plné vášně, které jiné znamení neumí vynosit, oni je však zvládnou hravě. Voní jim parfémy s tóny jasmínu, cedru, ambry nebo s orientálním kořením. Za vskutku dobrý parfém si velmi rádi zaplatí. Imitace odmítají.

Panny

Panny na rozdíl od lvů si na výstřednosti nepotrpí. Nechce být středem pozornosti. Má ráda přirozenost, decentnost a nenápadnost. Preferuje proto jemné a lehké svěží vůně květinového charakteru. Dobrou volbou jsou i elegantní vůně. Sexy jí přijdou lehké květinové vůně s dřevitým tónem. Překvapí vás tím, že má ráda vůni bylinek, jasmínu, fialek a karamelu.

Váhy

Váhy jsou rády svůdné, smyslné, sexy. Neváhají k tomu užít i parfému. Má však problém s jejich výběrem. Nechá si proto často poradit. Sluší jí květinové a svěží vůně. Vyhnout by se měla sladkým, přespříliš romantickým, růžovým parfémům. Zkusit to mohou se sportovními nebo těžšími vůněmi.

Štíři

Štíři jsou nevyzpytatelní, buď sáhnou po jemné květinové vůni anebo naopak po silné dřevité vůni. Vůbec nejlepší je, když má doma oba a může si mezi nimi vybírat podle momentální nálady. Všeobecně ke květinám inklinuje, když má dobrou náladu, kdežto ke dřevu, když je od rány. Milují svěží, štiplavé a originální vůně obsahující esence vodních květů a kadidla.

Střelci

Střelci jsou věční optimisté a milovníci svobody. Nechtějí se vázat, a to ani k parfémům. Nemají rádi nějaký jeden určitý parfém, preferují jak sladké, tak i květinové, ovocné, kořeněné nebo dřevité vůně. Rádi je střídají podle nálady i aktuální potřeby. Takže, čím víc jich doma mají, tím jsou spokojenější. Jejich nosům voní meloun i vanilka.

Kozorozi

Kozorozi i přes svou praktičnost mají rádi krásné vůně. Má ráda zajímavé originální kombinace vůní, k nimž patří třeba květinovo-ovocná, pepřená nebo květinově-dřevitá. Všeobecně jí udělá radost každá vůně, která je darována.

Vodnáři

Vodnáři příliš na kosmetice a parfémech nelpí. Když už se přeci jen rozhodne pro nějaký parfém, nemělo by to být nic výstředního, je zbytečné do vůně vrážet příliš peněz,

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Střelci jsou lidé narození v období od 23. listopadu do 21. prosince. Do této skupiny patří kupříkladu Woody Allen, Jimi Hendrix, Jim Morrison, Little Richard, Frank Sinatra, Miley Cyrus, Britney Spears, Brad Pitt, Steven Spielberg, Walt Disney, Ozzy Osbourne, Bruce Lee, Ben Stiller, papež František, Mila Jovovich, Christina Aquilera, Edith Piaf, Winston Churchill i Mark Twain. Z českých osobností se ve znamení Střelce narodil kupříkladu Dan Bárta, Richard Genzer, Heidi Janků, Aneta Langerová, Libor Bouček, Marek Eben, Dara Rolins, Roman Šebrle nebo třeba Jan Šťastný.

Jasmín je rychle rostoucí keř, liána, která se rychle rozrůstá a obrůstá pergoly, ploty a zdi. Kvete na přelomu jara a léta. Typické pro ni jsou sněhobílé květy, které omamně voní. Jde o magickou rostlinu, která se hojně užívá ke kouzlům a rituálům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Indiáni měli vždy blízko k přírodě a k zvířatům, které uctívali, vážili si jich a mnohdy se s nimi snažili sžít. Řadu zvířecích vlastností přisuzují lidem. Není se proto čemu divit, že věřili, že tyto zvířecí vlastnosti lidé získali dnem narození a budou je doprovázet celý život. Podle této myšlenky pak následně vytvořili Indiánský horoskop, který bychom vám rádi dneska představili.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Lída - andělské karty