Magický Panenský Týnec

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Panenský Týnec patří v České republice k těm nejpozoruhodnějším a nejtajuplnějším lokalitám. Již řadu let přitahuje turisty i z velkých dálek, aby se pokochali jeho krásou a poodhalili roušku jeho tajemství.

Neví se, kdy byl tento chrám přesně založen, nebyl ani nikdy dostavěn. Gotický chrám vás překvapí svou nevšední energií, o níž se říká, že je léčivá a také i několika záhadami. Podle různých teorií jsou zde uloženy ostatky svaté Anežky České. Zvláštní pocit na vás dýchne hned po vkročení mezi zdi tohoto nedostavěného klášterního chrámu.

O Chrámu

Chrám stojí ve velmi silné pozitivní zóně ve tvaru kříže, jež má mocné léčivé účinky. Místo dokáže odstraňovat depresi, přináší optimismus, dobrou náladu a radost ze života. Zdejší energie pomáhá lidem s psychickými poruchami, a to především těm s maniodepresí a sklonem k sebevraždě. Chrám zvedá sebevědomí a přecitlivělým pomáhá stabilizovat emoce. Energie tohoto místa zvyšuje obranyschopnost a delší pobyt pomáhá lidem po mozkové mrtvici anebo úrazu hlavy.

Jaroslav Plichta ze Žerotína

Předpokládá se, že za stavbou stojí slavný bojovník, který bojoval po boku římského krále Jindřicha VII., anglického krále Eduarda II. Plantageneta i Jana Lucemburského, Jaroslav Plichta ze Žerotína. Chytrý a statečný muž, který se věnoval Kabbale a dalším vědám. Všiml si, že místo dnešního chrámu zcela přirozeně přitahuje nemocné a má dokonce tu moc uzdravovat. Výjimečnost místa si nechal potvrdit řadou učenců. A na jejich základě se rozhodl vystavět zde monumentální stavbu, která v tehdejší Evropě neměla obdoby. Bohužel se mu to nepovedlo, protože padl v bitvě u Mühldorfu. Podle legendy se sem vrátila dobrá duše dobrého rytíře Plichty, která tu dodnes přebývá a chrám chrání před negativními vlivy. Místo je veřejnosti přístupné po celý rok.

Praha je plná magických, tajemných, strašidelných i děsivých míst, jedním z nejtajemnějších je však bezesporu Faustův dům, ten s číslem 502, který stojí na Karlově náměstí. Opředen je velmi podivnou minulostí a dodnes vzbuzuje posvátnou hrůzu.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

Vstáváte a už jste naštvaní? Všichni vás štvou, dráždí, rozčilují, lezou na nervy nebo je nemůžete vystát? Narážíte na blbce, idioty, negativisty, pesimisty, depkaře a lidi, kteří to ve svém životě projeli? Místo vztekání a lapání po dechu, se spíš zamyslete nad sebou, proč tomu tak je, protože ve skutečnosti to, co vás štve, je ve skutečnosti i ve vás samotných.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Když spíme, zdají se nám sny. Spoustu z nich si však nepamatujeme. Některé nás vyděsí a jiné nás zaujmou tím, že se opakovaně vrací. Jiných se doslova nemůžeme zbavit. Bohužel často právě tyto opakující sny bývají nejvíc děsivé.