Magický Panenský Týnec

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Panenský Týnec patří v České republice k těm nejpozoruhodnějším a nejtajuplnějším lokalitám. Již řadu let přitahuje turisty i z velkých dálek, aby se pokochali jeho krásou a poodhalili roušku jeho tajemství.

Neví se, kdy byl tento chrám přesně založen, nebyl ani nikdy dostavěn. Gotický chrám vás překvapí svou nevšední energií, o níž se říká, že je léčivá a také i několika záhadami. Podle různých teorií jsou zde uloženy ostatky svaté Anežky České. Zvláštní pocit na vás dýchne hned po vkročení mezi zdi tohoto nedostavěného klášterního chrámu.

O Chrámu

Chrám stojí ve velmi silné pozitivní zóně ve tvaru kříže, jež má mocné léčivé účinky. Místo dokáže odstraňovat depresi, přináší optimismus, dobrou náladu a radost ze života. Zdejší energie pomáhá lidem s psychickými poruchami, a to především těm s maniodepresí a sklonem k sebevraždě. Chrám zvedá sebevědomí a přecitlivělým pomáhá stabilizovat emoce. Energie tohoto místa zvyšuje obranyschopnost a delší pobyt pomáhá lidem po mozkové mrtvici anebo úrazu hlavy.

Jaroslav Plichta ze Žerotína

Předpokládá se, že za stavbou stojí slavný bojovník, který bojoval po boku římského krále Jindřicha VII., anglického krále Eduarda II. Plantageneta i Jana Lucemburského, Jaroslav Plichta ze Žerotína. Chytrý a statečný muž, který se věnoval Kabbale a dalším vědám. Všiml si, že místo dnešního chrámu zcela přirozeně přitahuje nemocné a má dokonce tu moc uzdravovat. Výjimečnost místa si nechal potvrdit řadou učenců. A na jejich základě se rozhodl vystavět zde monumentální stavbu, která v tehdejší Evropě neměla obdoby. Bohužel se mu to nepovedlo, protože padl v bitvě u Mühldorfu. Podle legendy se sem vrátila dobrá duše dobrého rytíře Plichty, která tu dodnes přebývá a chrám chrání před negativními vlivy. Místo je veřejnosti přístupné po celý rok.

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Jednorožec, magický tvor, jehož si lidé vážili i v době křesťanství, protože to byl symbol čistoty a panenství, jenž byl považovaný rovněž za zosobnění dobra. Pro svou sílu, odvahu a rychlost je považován za božskou bytost. V moderním pojetí pak jednorožec symbolizuje sílu, moudrost a věčný život.

Luperkálie jsou jedním z nejstarších římských svátků, který byl do kalendáře zanesen ještě dříve než reformoval kalendář. Tento svátek je spojen s dnem Valentýna. Konal se totiž každý rok 15. února. Šlo původně o očistný rituál, který měl od města odvrátit zlé duchy a očistit město od negativního. Festival měl také podpořit plodnost a upevnit zdraví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti