Snídaně podle znamení

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Berani

Berani rádi zkouší nové věci a rádi podléhají módním trendům, a to i v případě snídaní. Svědčí jim konzumace avokáda, rajčat, lososa a fazolí, které by měli občas doplnit o plátek opečené slaniny anebo něco pálivého.

Býci

Býci mají rádi více dekadentní chutě. Chutnají jim perfektně upravená vajíčka. Takové vejce Benedikt je pro ně oblíbenou a vyhledávanou pochoutkou. Rádi však mají i sushi. Jsou to požitkáři a rádi si dopřejí, a proto by si měli více hlídat své kalorie. Pozor na přejídání!

Blíženci

Blíženci milují obložené housky. Vlastně obloží s chutí cokoliv. Vidět je můžete i s bagetou, bagelem, kaiserkou, croissantem. Jde o vskutku skvělou snídani, protože skýtá ohromný počet variací, avšak je nutné, aby si Blíženec dával pozor na bílou mouku a sladké pečivo.

Raci

Raci si ráno rádi pochutnávají na všem, co má uklidňující účinky a k čemu mají nějaký nostalgický vztah. Ideální snídaně jsou proto často spojeny s konzumací ovesných vloček anebo müsli. Aby to nebyla nuda, pokaždé trochu změní základ. Jednou si je dají s mlékem, jindy s jogurtem, někdy si přidají ovoce, jindy med, oříšky, rozinky nebo čokoládu.

Lvi

Lvi jsou ohromní gurmáni a na své snídani si nechají záležet. Velmi rádi ráno snídají lívance nebo palačinky, samozřejmě, pokud jim to čas dovolí. Tímto způsobem by však snídat každý den neměli, protože by se za chvíli kutáleli ze chodů. Sladké snídaně proto doporučujeme doplnit pozdními lehkými obědy.

Panny

Panny si potrpí na vše zdravé. Milují smoothie a obložené mísy. Znají spoustu receptů a nikdy je toto zdravé stravování neomrzí.

Váhy

Pokud chcete potěšit Váhu a připravit jí snídani do postele, uvařte jí vejce se slaninou. Jde o vyváženou klasiku plnou živin, která v sobě zdařile kombinuje sladké i slané prvky. A když jí k tomu dodáte nějakou zeleninu, pomerančový džus a čaj, bude tou nejšťastnější váhou na světě.

Štíři

Štíři milují skořici, a proto by se měla objevit i ve snídani. Nikdy jí není málo a zkonzumovat ji dokáže v jakékoliv podobě.

Střelci

Vzhledem k tomu, že Střelci rádi cestují, odráží se to v jejich snídaních. Jsou obvykle velmi výživné, to proto, aby dobře zasytili na cestách. Střelci si potrpí na různé etnické snídaně z různých zemí. Jejich největší láskou jsou však lívance nebo belgické vafle se šlehačkou, jahodami, banány a čokoládovým přelivem.

Kozorozi

Kozorozi mají rádi omeletu, a to natolik, že ji jsou schopni jíst každý den. Může totiž mít pokaždé jinou podobu.

Vodnáři

Vodnáři preferují jednoduchost. Základ jejich snídaně proto tvoří dobrá káva a pak také i granola podávaná s mlékem anebo jogurtem.

Ryby

Ryby nejraději snídají koblížky. I když je to ohromná kalorická bomba, kdyby mohly, snídaly by je klidně každý den.

Mámy jsou prostě mámy. Ať je nám pět nebo padesát, hrají jednu z nejdůležitějších rolí v našich životech. Každá matka je však jiná a dost velký vliv na to mají hvězdy. Chcete vědět zvláštnosti zvěrokruhu, které ovlivňují jednání našich matek?

K zenovým kartám mají nejblíže ti, co mají blízko i k myšlenkám indického filozofa Rajneeshe Chandra Mohana Jaina, známého jako Osho. Karty byly totiž vystavěny na jeho výrocích a podobenstvích.

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.