Snídaně podle znamení

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Berani

Berani rádi zkouší nové věci a rádi podléhají módním trendům, a to i v případě snídaní. Svědčí jim konzumace avokáda, rajčat, lososa a fazolí, které by měli občas doplnit o plátek opečené slaniny anebo něco pálivého.

Býci

Býci mají rádi více dekadentní chutě. Chutnají jim perfektně upravená vajíčka. Takové vejce Benedikt je pro ně oblíbenou a vyhledávanou pochoutkou. Rádi však mají i sushi. Jsou to požitkáři a rádi si dopřejí, a proto by si měli více hlídat své kalorie. Pozor na přejídání!

Blíženci

Blíženci milují obložené housky. Vlastně obloží s chutí cokoliv. Vidět je můžete i s bagetou, bagelem, kaiserkou, croissantem. Jde o vskutku skvělou snídani, protože skýtá ohromný počet variací, avšak je nutné, aby si Blíženec dával pozor na bílou mouku a sladké pečivo.

Raci

Raci si ráno rádi pochutnávají na všem, co má uklidňující účinky a k čemu mají nějaký nostalgický vztah. Ideální snídaně jsou proto často spojeny s konzumací ovesných vloček anebo müsli. Aby to nebyla nuda, pokaždé trochu změní základ. Jednou si je dají s mlékem, jindy s jogurtem, někdy si přidají ovoce, jindy med, oříšky, rozinky nebo čokoládu.

Lvi

Lvi jsou ohromní gurmáni a na své snídani si nechají záležet. Velmi rádi ráno snídají lívance nebo palačinky, samozřejmě, pokud jim to čas dovolí. Tímto způsobem by však snídat každý den neměli, protože by se za chvíli kutáleli ze chodů. Sladké snídaně proto doporučujeme doplnit pozdními lehkými obědy.

Panny

Panny si potrpí na vše zdravé. Milují smoothie a obložené mísy. Znají spoustu receptů a nikdy je toto zdravé stravování neomrzí.

Váhy

Pokud chcete potěšit Váhu a připravit jí snídani do postele, uvařte jí vejce se slaninou. Jde o vyváženou klasiku plnou živin, která v sobě zdařile kombinuje sladké i slané prvky. A když jí k tomu dodáte nějakou zeleninu, pomerančový džus a čaj, bude tou nejšťastnější váhou na světě.

Štíři

Štíři milují skořici, a proto by se měla objevit i ve snídani. Nikdy jí není málo a zkonzumovat ji dokáže v jakékoliv podobě.

Střelci

Vzhledem k tomu, že Střelci rádi cestují, odráží se to v jejich snídaních. Jsou obvykle velmi výživné, to proto, aby dobře zasytili na cestách. Střelci si potrpí na různé etnické snídaně z různých zemí. Jejich největší láskou jsou však lívance nebo belgické vafle se šlehačkou, jahodami, banány a čokoládovým přelivem.

Kozorozi

Kozorozi mají rádi omeletu, a to natolik, že ji jsou schopni jíst každý den. Může totiž mít pokaždé jinou podobu.

Vodnáři

Vodnáři preferují jednoduchost. Základ jejich snídaně proto tvoří dobrá káva a pak také i granola podávaná s mlékem anebo jogurtem.

Ryby

Ryby nejraději snídají koblížky. I když je to ohromná kalorická bomba, kdyby mohly, snídaly by je klidně každý den.

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Feng Shui není dobrou metodou pro harmonické bydlení, ale i pro harmonii těla. Málokdo to ví, ale podle Feng Shui, každá část našeho obydlí anebo pracoviště, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Přesněji řečeno, působí na naše zdraví. Pokud vás tedy trápí nějaký zdravotní problém, může problém, zkuste se podívat i po svém domově. Přinášíme vám několik tipů na to, jak léčit své tělo pomocí Feng Shui.

Některá přísloví jsou lichá, jako třeba “Sedávej má panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.” a některá pravdivá. Tak tomu je u přísloví “Podle sebe, soudím tebe.”. Na našem okolí nám totiž vadí nejvíce to, co se týká nás.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Letošní rok je bohatý na celou řadu zajímavých astronomických úkazů. Sotva jsme se dokázali vzpamatovat z magie pondělního super měsíce, přichází nás ohromit i okouzlit každoroční roj meteoritů. Ano, 17. 11. 2016 se na nebi v maximální míře aktivity objeví Leonidy.