Snídaně podle znamení

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Berani

Berani rádi zkouší nové věci a rádi podléhají módním trendům, a to i v případě snídaní. Svědčí jim konzumace avokáda, rajčat, lososa a fazolí, které by měli občas doplnit o plátek opečené slaniny anebo něco pálivého.

Býci

Býci mají rádi více dekadentní chutě. Chutnají jim perfektně upravená vajíčka. Takové vejce Benedikt je pro ně oblíbenou a vyhledávanou pochoutkou. Rádi však mají i sushi. Jsou to požitkáři a rádi si dopřejí, a proto by si měli více hlídat své kalorie. Pozor na přejídání!

Blíženci

Blíženci milují obložené housky. Vlastně obloží s chutí cokoliv. Vidět je můžete i s bagetou, bagelem, kaiserkou, croissantem. Jde o vskutku skvělou snídani, protože skýtá ohromný počet variací, avšak je nutné, aby si Blíženec dával pozor na bílou mouku a sladké pečivo.

Raci

Raci si ráno rádi pochutnávají na všem, co má uklidňující účinky a k čemu mají nějaký nostalgický vztah. Ideální snídaně jsou proto často spojeny s konzumací ovesných vloček anebo müsli. Aby to nebyla nuda, pokaždé trochu změní základ. Jednou si je dají s mlékem, jindy s jogurtem, někdy si přidají ovoce, jindy med, oříšky, rozinky nebo čokoládu.

Lvi

Lvi jsou ohromní gurmáni a na své snídani si nechají záležet. Velmi rádi ráno snídají lívance nebo palačinky, samozřejmě, pokud jim to čas dovolí. Tímto způsobem by však snídat každý den neměli, protože by se za chvíli kutáleli ze chodů. Sladké snídaně proto doporučujeme doplnit pozdními lehkými obědy.

Panny

Panny si potrpí na vše zdravé. Milují smoothie a obložené mísy. Znají spoustu receptů a nikdy je toto zdravé stravování neomrzí.

Váhy

Pokud chcete potěšit Váhu a připravit jí snídani do postele, uvařte jí vejce se slaninou. Jde o vyváženou klasiku plnou živin, která v sobě zdařile kombinuje sladké i slané prvky. A když jí k tomu dodáte nějakou zeleninu, pomerančový džus a čaj, bude tou nejšťastnější váhou na světě.

Štíři

Štíři milují skořici, a proto by se měla objevit i ve snídani. Nikdy jí není málo a zkonzumovat ji dokáže v jakékoliv podobě.

Střelci

Vzhledem k tomu, že Střelci rádi cestují, odráží se to v jejich snídaních. Jsou obvykle velmi výživné, to proto, aby dobře zasytili na cestách. Střelci si potrpí na různé etnické snídaně z různých zemí. Jejich největší láskou jsou však lívance nebo belgické vafle se šlehačkou, jahodami, banány a čokoládovým přelivem.

Kozorozi

Kozorozi mají rádi omeletu, a to natolik, že ji jsou schopni jíst každý den. Může totiž mít pokaždé jinou podobu.

Vodnáři

Vodnáři preferují jednoduchost. Základ jejich snídaně proto tvoří dobrá káva a pak také i granola podávaná s mlékem anebo jogurtem.

Ryby

Ryby nejraději snídají koblížky. I když je to ohromná kalorická bomba, kdyby mohly, snídaly by je klidně každý den.

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

Kult čarodějnictví tu je s námi úctyhodných 25 000 let. Už v době kamenné měli své čarodějky a byly to osoby velmi vážené. To až křesťanství vše postavilo vzhůru nohama. Je to však pochopitelné. Měly ohromnou moc a lidé jim věřili, a to církev, která chtěla vládnout celému světu, nemohla připustit, a proto z nich utvořila toho největšího nepřítele. Byly totiž pro ně velmi nebezpečné.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti