Růžový úplněk

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Již brzy, přesně 11. 4. 2017, k nám dorazí růžový úplněk. Tento Měsíc je znám i jako rašící Měsíc, Rybí Měsíc anebo Vaječný Měsíc. Jde totiž o zlomový bod, který podle starých zvyklostí lidem napovídal, odkdy je vhodné zasít pole, kdy nastává doba Velikonoc a odkdy je možné začít s lovením ryb.

Je to doba, kdy všechno okolo začíná pučet, kvést a vznikají nové zárodky života. Je to rovněž i doba, kdy se lidem začínají zapalovat lýtka. Zemí začíná proudit velmi silná energie. Říká se, že v den růžového úplňku se otvírají brány lásky.

Proč Růžový Měsíc?

Za pojmenování tohoto Měsíce vděčíme indiánům, kteří pojmenovali každý úplněk. Měsíc ve skutečnosti nemění svou barvu, pojmenovaný je po plamence (jinak také květině známé jako flox), jedné z prvních jarních květin Ameriky, jež se vyznačuje růžovými květy.

Kdy letos dojde k růžovému úplňku?

Letošní růžový úplněk nastane 11. 4. 2017 v 8: 06 hodin. Ten letošní bude ve Vahách.

Co je zvláštního na růžovém úplňku?

Růžový Měsíc je do dnešních dnů důležitý pro celý svět a náboženství, protože s ním jsou spojeny velmi významné tradice a slavnosti. Ostatně právě Velikonoce se řídí podle prvního úplňku po jarní rovnodennosti. Období Velikonoc se tak může pohybovat od 22. března až 25. dubna. Letos Velikonoce slavíme v době od 16. do 17. dubna. Ve světě se pak v tomto období slaví kupříkladu Pesah anebo Hind Hanuman.

Co Růžový Měsíc podporuje?

Úplněk je ideální pro rituály, které podporují spravedlnost, lásku a rovnováhu. Měsíc přeje právním úkonům. Jde o období, kdy je vhodné léčit ledviny, řešit své problémy i neshody ve vztazích. Měsíc přeje lásce i milostným hrátkám. Zasluhuje se o taktní jednání, diplomatické chování a harmonii. Vedle zrodu nového života a setí osiva je to ideální doba pro zárodky nových myšlenek, plánů, nápadů a nových vztahů. Je to doba, kdy je vhodné odklízet vše staré a nepotřebné, to proto, aby udělalo prostor novému. Je to tedy i vhodná doba na úklid.

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

Víly jsou oblíbenými nadpřirozenými bytostmi, které ponejvíce známe z pohádek a v poslední době i z fantaskních filmů. Jde o ženskou postavu, která se tradičně objevuje v evropské mytologii, a to především u Keltů, Germánů a Řeků. Blízko k nim mají mořské panny.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Iveta - výklad karet