Růžový úplněk

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Již brzy, přesně 11. 4. 2017, k nám dorazí růžový úplněk. Tento Měsíc je znám i jako rašící Měsíc, Rybí Měsíc anebo Vaječný Měsíc. Jde totiž o zlomový bod, který podle starých zvyklostí lidem napovídal, odkdy je vhodné zasít pole, kdy nastává doba Velikonoc a odkdy je možné začít s lovením ryb.

Je to doba, kdy všechno okolo začíná pučet, kvést a vznikají nové zárodky života. Je to rovněž i doba, kdy se lidem začínají zapalovat lýtka. Zemí začíná proudit velmi silná energie. Říká se, že v den růžového úplňku se otvírají brány lásky.

Proč Růžový Měsíc?

Za pojmenování tohoto Měsíce vděčíme indiánům, kteří pojmenovali každý úplněk. Měsíc ve skutečnosti nemění svou barvu, pojmenovaný je po plamence (jinak také květině známé jako flox), jedné z prvních jarních květin Ameriky, jež se vyznačuje růžovými květy.

Kdy letos dojde k růžovému úplňku?

Letošní růžový úplněk nastane 11. 4. 2017 v 8: 06 hodin. Ten letošní bude ve Vahách.

Co je zvláštního na růžovém úplňku?

Růžový Měsíc je do dnešních dnů důležitý pro celý svět a náboženství, protože s ním jsou spojeny velmi významné tradice a slavnosti. Ostatně právě Velikonoce se řídí podle prvního úplňku po jarní rovnodennosti. Období Velikonoc se tak může pohybovat od 22. března až 25. dubna. Letos Velikonoce slavíme v době od 16. do 17. dubna. Ve světě se pak v tomto období slaví kupříkladu Pesah anebo Hind Hanuman.

Co Růžový Měsíc podporuje?

Úplněk je ideální pro rituály, které podporují spravedlnost, lásku a rovnováhu. Měsíc přeje právním úkonům. Jde o období, kdy je vhodné léčit ledviny, řešit své problémy i neshody ve vztazích. Měsíc přeje lásce i milostným hrátkám. Zasluhuje se o taktní jednání, diplomatické chování a harmonii. Vedle zrodu nového života a setí osiva je to ideální doba pro zárodky nových myšlenek, plánů, nápadů a nových vztahů. Je to doba, kdy je vhodné odklízet vše staré a nepotřebné, to proto, aby udělalo prostor novému. Je to tedy i vhodná doba na úklid.

Chiromantie, nebo také čtení z ruky, se praktikuje po celém světě již po řadu století. Důkazy o tom sahají až do staré Číny, Indie nebo Egypta. Středověká Evropa čtení z ruky označovala za důkaz čarodějnictví, a proto tuto metodu věštění zakázala. I přesto se chiromantie prosadila, protože se v 17. století vyučovala na několika německých univerzitách.

Tak už se nám blíží, čas Vánoc odezněl a obchody nelenily a hned na nás vytáhly růžovou a záplavu srdíček. Ano, již brzy bude svatý Valentýn. Zatímco jej však, na rozdíl od Mikuláše, u nás bereme jako komerční svátek, pro vylepšení povánoční poněkud pozastaveného prodeje, jinde jde o velmi oblíbený a tradiční svátek.

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jasmín je rychle rostoucí keř, liána, která se rychle rozrůstá a obrůstá pergoly, ploty a zdi. Kvete na přelomu jara a léta. Typické pro ni jsou sněhobílé květy, které omamně voní. Jde o magickou rostlinu, která se hojně užívá ke kouzlům a rituálům.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet