Uran v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Uran není možno označit za příjemnou a jemnou planetu, byť je to planeta vědy a budoucnosti. Je však hodně nevypočitatelná. Nikdy nevíte, co vám přinese. Je bohémská, ale i utopická, humanitární, plná plánů, touhy po svobodě, ideálů, tvořivosti, ale taky někdy i násilná a převratná. Ze zcela pochopitelných důvodů vládne zemětřesením a přírodním katastrofám.

Co ještě říct o Uranu?

Uran oběhne zeměkouli jednou za 84 let. Jde o planetu, která vládne Vodnářům. Uran nám dává objektivní pohled na život. Někdy je krutý, protože vždy mluví pravdu. Je to velké tajemno. Spojen je s originalitou, intuicí, mimosmyslovým poznáváním, nervozitou, neklidem, rozdvojenou osobností, rozpolceností, nehodami, ztrátami a fanatismem.

Uran ve vztahu

Ve vztahu Uran naléhá na potřebu osvobodit se. Pokud jste tedy pod silným vlivem Uranu, koledujete si o problémy. Takový člověk těžko ve vztahu zůstává. V případě, že jej chcete přeci jen ulovit a ukotvit do vztahu, musíte mu dát dostatek prostoru a svobody, ať si může dělat, co chce. Pak vám dovolí být jeho přístavem. Jinak vám však celkem brzy uteče. Pozor, typické pro ně je i nezvyklé chování. Nebrání se mileneckým vztahům. Jejich vztahy by měly být proto pružné a zcela jedinečné. Vůbec nejlépe mu vyhovuje vztah postavený na přátelství s výhodami. Dává mu to totiž mnohem více svobody.

Uran se bojí k někomu citově připoutat, protože jej to dělá závislým, což ho omezuje v svobodě. Jestliže Uran žádá otevřený a čestný vztah, vězte, že ve skutečnosti se chce vyhnout závazkům a citům a zajišťuje si zadní vrátka k útěku.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Ač se nám to líbí, nebo ne, jednou za čas má noční můry každý. Jsou totiž běžnou součástí života a nemusí být zrovna spojena s traumaty z minulosti. Jde naopak o užitečného pomocníka, který pomáhá dostat naši mysl do rovnováhy. Nemít noční můry je naopak patologické.

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Každá planeta i hvězda má své zázračné léčivé kameny, které mají odpovídající energii. V období od 20. 3. do 19. 4. se Slunce nachází ve znamení Berana. Znamení, které nás dělá více odvážnými. Motivuje nás a učí nás asertivitě. Znamení je navíc považováno za první ve zvěrokruhu. Ovládá ho Mars. Planeta plná ohně. Jde o období, které je začátkem jara a kdy dochází k jarní rovnodennosti. Klíčovými slovy pro toto období je proto o level výš, sebereflexe, nový rok, Pesach, Velikonoce, uvolnění, ukřižování Ježíše, vzkříšení, nový život, svěžest a čerstvost, nový začátek, bojovný duch a pohyb vpřed.