Uran v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Uran není možno označit za příjemnou a jemnou planetu, byť je to planeta vědy a budoucnosti. Je však hodně nevypočitatelná. Nikdy nevíte, co vám přinese. Je bohémská, ale i utopická, humanitární, plná plánů, touhy po svobodě, ideálů, tvořivosti, ale taky někdy i násilná a převratná. Ze zcela pochopitelných důvodů vládne zemětřesením a přírodním katastrofám.

Co ještě říct o Uranu?

Uran oběhne zeměkouli jednou za 84 let. Jde o planetu, která vládne Vodnářům. Uran nám dává objektivní pohled na život. Někdy je krutý, protože vždy mluví pravdu. Je to velké tajemno. Spojen je s originalitou, intuicí, mimosmyslovým poznáváním, nervozitou, neklidem, rozdvojenou osobností, rozpolceností, nehodami, ztrátami a fanatismem.

Uran ve vztahu

Ve vztahu Uran naléhá na potřebu osvobodit se. Pokud jste tedy pod silným vlivem Uranu, koledujete si o problémy. Takový člověk těžko ve vztahu zůstává. V případě, že jej chcete přeci jen ulovit a ukotvit do vztahu, musíte mu dát dostatek prostoru a svobody, ať si může dělat, co chce. Pak vám dovolí být jeho přístavem. Jinak vám však celkem brzy uteče. Pozor, typické pro ně je i nezvyklé chování. Nebrání se mileneckým vztahům. Jejich vztahy by měly být proto pružné a zcela jedinečné. Vůbec nejlépe mu vyhovuje vztah postavený na přátelství s výhodami. Dává mu to totiž mnohem více svobody.

Uran se bojí k někomu citově připoutat, protože jej to dělá závislým, což ho omezuje v svobodě. Jestliže Uran žádá otevřený a čestný vztah, vězte, že ve skutečnosti se chce vyhnout závazkům a citům a zajišťuje si zadní vrátka k útěku.

Také se vám už někdy stalo, že jste se ocitli na místě, kde jste dosud nikdy nebyli a přesto to tam znáte? Už jste někdy dopředu věděli, jaký bude sled událostí? Nebo jste potkali člověka, o němž jste měli dojem, že ho znáte odjakživa? Tak to jste právě zažili, co dokáže tajuplný fenomén déjà vu.

Zabývání se kouzly a obecně i magií má několik specifik, protože neexistuje jen jedna jediná magie, ale dělí se hned na několik druhů. Zajímavé je i samotné rozdělení, protože mimo to, že obecně magie pracuje s mnoha živly i předměty, myšlenkami, dělí se v základě na pět základních magií, kterými je se možno zabývat a ovládat je. Je pravdou, že většina čarodějů a čarodějek, soustředí své síly na jednu vybranou, postupem času ale mohou přejít na jiné, což se často děje s přechodem od bílé, základní magie k černé, té, se kterou je neradno si zahrávat. Je to cesta rovnou do pekel.

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Váha je jediným neživým znamením v celém zvěrokruhu. Mnoho moderních astrologů považují váhy za nejvíce žádoucí znamení v celém zvěrokruhu. Právě v tomto období totiž vše vrcholí. Sklízí se to, co se zaselo jaře. Všechno je na miskách vah. I proto jsou váhy tak vyzrálé, civilizované a dobře vypadající. Váhy jsou znamením spravedlnosti, rovnováhy a harmonie.