Uran v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Uran není možno označit za příjemnou a jemnou planetu, byť je to planeta vědy a budoucnosti. Je však hodně nevypočitatelná. Nikdy nevíte, co vám přinese. Je bohémská, ale i utopická, humanitární, plná plánů, touhy po svobodě, ideálů, tvořivosti, ale taky někdy i násilná a převratná. Ze zcela pochopitelných důvodů vládne zemětřesením a přírodním katastrofám.

Co ještě říct o Uranu?

Uran oběhne zeměkouli jednou za 84 let. Jde o planetu, která vládne Vodnářům. Uran nám dává objektivní pohled na život. Někdy je krutý, protože vždy mluví pravdu. Je to velké tajemno. Spojen je s originalitou, intuicí, mimosmyslovým poznáváním, nervozitou, neklidem, rozdvojenou osobností, rozpolceností, nehodami, ztrátami a fanatismem.

Uran ve vztahu

Ve vztahu Uran naléhá na potřebu osvobodit se. Pokud jste tedy pod silným vlivem Uranu, koledujete si o problémy. Takový člověk těžko ve vztahu zůstává. V případě, že jej chcete přeci jen ulovit a ukotvit do vztahu, musíte mu dát dostatek prostoru a svobody, ať si může dělat, co chce. Pak vám dovolí být jeho přístavem. Jinak vám však celkem brzy uteče. Pozor, typické pro ně je i nezvyklé chování. Nebrání se mileneckým vztahům. Jejich vztahy by měly být proto pružné a zcela jedinečné. Vůbec nejlépe mu vyhovuje vztah postavený na přátelství s výhodami. Dává mu to totiž mnohem více svobody.

Uran se bojí k někomu citově připoutat, protože jej to dělá závislým, což ho omezuje v svobodě. Jestliže Uran žádá otevřený a čestný vztah, vězte, že ve skutečnosti se chce vyhnout závazkům a citům a zajišťuje si zadní vrátka k útěku.

Již za týden tu budeme mít magickou Filipojakubskou noc (nebo také Beltine, Valpružinu noc či pálení čarodějnic). Pohanský svátek s tradicí nejen v České republice, ale v celé Evropě, který v posledních letech opět získává na původních rozměrech i významu.

Vůně v našich životech hrají velmi důležitou roli, ovlivňují totiž naši náladu, sebevědomí, vzpomínky, soustředění, zdravotní stav, úspěšnost, i to, s kým se bavíme a s kým chceme mít vztah. Většina z nás má nějakou svou obílbenou vůni, kterou by měl obsahovat i parfém, se samotným výběrem voňavky to však nemusí být vůbec jednoduché. Výběr ovlivňuje momentální nálada, roční období, důvod, kam si jej chceme vzít i náš temperament a v neposlední jeho výběr ovlivňuje i naše znamení, které inklinuje k určitým vůním.

 

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

10. 5. 2017 v 23:42 nastane úplněk ve Štíru, což nás mocně ovlivní. Odhalí naše slabá místa, pomůže nám posunout se dál, někoho ohromí tvrdou realitou a jiný pro změnu zase náhle vystřízliví. Štír jednoduše odhaluje to, co je skryté a ukazuje, kde je jádro pudla. Jde proto o poměrně náročné období, které vyžaduje dostatek vnitřní síly.