Uran v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Uran není možno označit za příjemnou a jemnou planetu, byť je to planeta vědy a budoucnosti. Je však hodně nevypočitatelná. Nikdy nevíte, co vám přinese. Je bohémská, ale i utopická, humanitární, plná plánů, touhy po svobodě, ideálů, tvořivosti, ale taky někdy i násilná a převratná. Ze zcela pochopitelných důvodů vládne zemětřesením a přírodním katastrofám.

Co ještě říct o Uranu?

Uran oběhne zeměkouli jednou za 84 let. Jde o planetu, která vládne Vodnářům. Uran nám dává objektivní pohled na život. Někdy je krutý, protože vždy mluví pravdu. Je to velké tajemno. Spojen je s originalitou, intuicí, mimosmyslovým poznáváním, nervozitou, neklidem, rozdvojenou osobností, rozpolceností, nehodami, ztrátami a fanatismem.

Uran ve vztahu

Ve vztahu Uran naléhá na potřebu osvobodit se. Pokud jste tedy pod silným vlivem Uranu, koledujete si o problémy. Takový člověk těžko ve vztahu zůstává. V případě, že jej chcete přeci jen ulovit a ukotvit do vztahu, musíte mu dát dostatek prostoru a svobody, ať si může dělat, co chce. Pak vám dovolí být jeho přístavem. Jinak vám však celkem brzy uteče. Pozor, typické pro ně je i nezvyklé chování. Nebrání se mileneckým vztahům. Jejich vztahy by měly být proto pružné a zcela jedinečné. Vůbec nejlépe mu vyhovuje vztah postavený na přátelství s výhodami. Dává mu to totiž mnohem více svobody.

Uran se bojí k někomu citově připoutat, protože jej to dělá závislým, což ho omezuje v svobodě. Jestliže Uran žádá otevřený a čestný vztah, vězte, že ve skutečnosti se chce vyhnout závazkům a citům a zajišťuje si zadní vrátka k útěku.

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

I přes všechen rozruch, který se děje okolo, horoskop na měsíc srpen je na první pohled velice pozitivní. Dle hvězd by mělo jít o neuvěřitelně harmonické období takřka pro všechny znamení zvěrokruhu. Krušné období zažijí pouze Střelci a Štíři.