Senzibil a mimosmyslové vnímání

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Jak poznat kvalitního senzibila?

Senzibilita je z 90% vrozená. Pouze zanedbatelné procento lidí je schopno dosáhnout podobného vnímání koncentračními tréninky. Poznat, kdo je však skutečně dobrý senzibil a kdo podvodník, je náročné. Podvodníka prozradí až jeho práce. Nenechte se proto oklamat jeho vzezřením. Ta za jeho kvalitou nestojí. Důležité je to, jaké má výsledky.

 Mimosmyslové vnímání

Mimosmyslové vnímání je získávání informací z okolí, které není založeno na užití nám známých a běžně užívaných smyslů, ale za užití nám dosud neznámých smyslů. Nebo se jedná o zcela neznámou povahu přenosu informace. Mimosmyslové vnímání je předmětem celé řady výzkumů. Existence je přijímána, avšak dosud nebyla vysvětlena. Odborníci tak stále neví, jak funguje a neumí ani vysvětlit, jak k tomu přenosu informací dochází. Stále však existují skeptici, kteří tvrdí, že vnímat je možno pouze těmi smysly, které jsou již známé.

 Do mimosmyslového vnímání patří

  • Telepatie, tedy schopnost číst jiné osobě myšlenky.

  • Jasnozřivost, čil schopnost vidět události anebo objekty, k nimž došlo někdy jindy anebo jsou někde jinde.

  • Prekognice, což je vidění do budoucnosti. Jinak také i věštění.

  • Retrokognice je schopnost vidění do dávné minulosti.

  • Médium dokáže komunikovat s duchy.

  • Psychometrie pak dokáže získat informace o druhém pouhým dotykem.

Pozor, do mimosmyslového vnímání nepatří telekineze, byť je tam často mylně přiřazována. Všechny schopnosti z mimosmyslového vnímání jsou založeny na myšlence, kterou je možno vnímat jiným způsobem, než za užití nám dosud známých smyslů.

Možná jste to nevěděli, ale BaGua (Ba gua chang) je vnitřní energetické umění starší než Tai chi. Vyvinuto totiž bylo již před 4000 lety v taoistických klášterech především pro zdraví a meditaci. V posledních několika stovkách let se stala velmi známým vnitřním bojovým uměním, které je však i velmi efektivním zdravotním prostředkem a meditativním nástrojem.

Na světě existuje spousta symbolů, které spojujeme se štěstím, k těm nejoblíbenějším však patří čtyřlístek. Víte, že spojitost čtyřlístku se štěstím u nás přetrvala od dob, kdy u nás ještě byli Keltové. Dodnes je ostatně jetelový trojlístek národním symbolem Irska.

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vstáváte a už jste naštvaní? Všichni vás štvou, dráždí, rozčilují, lezou na nervy nebo je nemůžete vystát? Narážíte na blbce, idioty, negativisty, pesimisty, depkaře a lidi, kteří to ve svém životě projeli? Místo vztekání a lapání po dechu, se spíš zamyslete nad sebou, proč tomu tak je, protože ve skutečnosti to, co vás štve, je ve skutečnosti i ve vás samotných.