Senzibil a mimosmyslové vnímání

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Jak poznat kvalitního senzibila?

Senzibilita je z 90% vrozená. Pouze zanedbatelné procento lidí je schopno dosáhnout podobného vnímání koncentračními tréninky. Poznat, kdo je však skutečně dobrý senzibil a kdo podvodník, je náročné. Podvodníka prozradí až jeho práce. Nenechte se proto oklamat jeho vzezřením. Ta za jeho kvalitou nestojí. Důležité je to, jaké má výsledky.

 Mimosmyslové vnímání

Mimosmyslové vnímání je získávání informací z okolí, které není založeno na užití nám známých a běžně užívaných smyslů, ale za užití nám dosud neznámých smyslů. Nebo se jedná o zcela neznámou povahu přenosu informace. Mimosmyslové vnímání je předmětem celé řady výzkumů. Existence je přijímána, avšak dosud nebyla vysvětlena. Odborníci tak stále neví, jak funguje a neumí ani vysvětlit, jak k tomu přenosu informací dochází. Stále však existují skeptici, kteří tvrdí, že vnímat je možno pouze těmi smysly, které jsou již známé.

 Do mimosmyslového vnímání patří

  • Telepatie, tedy schopnost číst jiné osobě myšlenky.

  • Jasnozřivost, čil schopnost vidět události anebo objekty, k nimž došlo někdy jindy anebo jsou někde jinde.

  • Prekognice, což je vidění do budoucnosti. Jinak také i věštění.

  • Retrokognice je schopnost vidění do dávné minulosti.

  • Médium dokáže komunikovat s duchy.

  • Psychometrie pak dokáže získat informace o druhém pouhým dotykem.

Pozor, do mimosmyslového vnímání nepatří telekineze, byť je tam často mylně přiřazována. Všechny schopnosti z mimosmyslového vnímání jsou založeny na myšlence, kterou je možno vnímat jiným způsobem, než za užití nám dosud známých smyslů.

Na světě existuje spousta symbolů, které spojujeme se štěstím, k těm nejoblíbenějším však patří čtyřlístek. Víte, že spojitost čtyřlístku se štěstím u nás přetrvala od dob, kdy u nás ještě byli Keltové. Dodnes je ostatně jetelový trojlístek národním symbolem Irska.

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

Filipojakubská noc byla úzce spjata se stavěním májky a rovněž i s líbáním na prvního máje. I proto se obvykle staví 30. dubna nebo 1. května. Jde o ozdobený vysoký kus kmene stromu, jež zdobí proutěný věnec, květiny, listy a záplava stuh. Dodnes se u nás slaví zejména na vesnicích. Májka se však nestaví pouze v České republice, ale i v jiných evropských zemích.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Po Hygge přišlo Lykke. A my se ptáme, v čem tkví štěstí a jak ho dosáhnout? I Lykke k nám přichází z Dánska. Lykke v překladu znamená štěstí. Knihu o štěstí, stejně jako o Hygge napsal Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí. do knihy položené na základech vědeckých znalostí a výzkumů se lidem snaží objasnit, v čem princip nebo také pocit štěstí spočívá. Kniha Lykke je průvodcem cesty za štěstím.