Vision board

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Když si nic nebudete přát, nic se vám, nic se vám nemůže splnit. Každé vaše přání může být splněno, když k němu máme tu správnou mapu. Vision board není jen taková nástěnka snů, funguje to jako magnet, který vaše touhy přitáhne do vašeho života.

Neohrnujte nos nad touhle vizualizací. Možná vás to překvapí, ale tyto nástěnky snů má řada úspěšných lidí, ať už sportovců, ale i podnikatelů a všichni ti, kteří ví, co od života chtějí. Podpořte svůj mozek. Slova jsou sice pěkná, ale přeci jen se mu lépe pracuje s tím, co je vizuálně ztvárněno a co má stále na očích. Vizuální metoda je velice účinná a pomáhá podvědomě zacílit mozek na cíle, po nichž toužíme. Mozek přijímá informace všemi smysly a všímá si i toho, o čem máme pocit, že nemohl ani zaregistrovat.

 Co je Vision board

Zjednodušeně řečeno je seznam našich snů vizualizován do podoby nástěnky, na níž je koláž z obrázků, fotografií a afirmací, které se dotýkají našich snů. Nástěnka dodá jasnost našim přáním a pocity vizím. Motivují nás, podporují nás a pomáhají nám zacílit se na určitou věc. Posunou nás a podpoří nás v krocích, které míří k jejich docílení. Důležité však je, aby pohled na nástěnku vás neděsil, nedeprimoval, ale naplňoval štěstím a představou, jaké to bude, když se sen stane skutečností.

 Jak vyrobit Vision board

Vision board může mít různou podobu. Základem každé nástěnky však jsou obrázky, které najdete na internetu a vytisknete je, vystřihnete si je z novin nebo časopisů. Použít můžete i pohlednice. Pokud chcete, tak si je můžete i namalovat. Součástí by měly být i vaše fotografie a fotografie těch, které milujete. Napište si afirmace. Vše si rozvrhněte na čistý papír. A vytvořte koláž. Obrázky nalepte, použijte samolepky, pastelky, aplikace, barevné papíry, prostě, co vás napadne. Při tvorbě by měla panovat příjemná atmosféra. Důležité také je, aby na nástěnce bylo doopravdy to, co chcete. Pověste si nástěnku tam, kde ji budete mít na očích.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

Astrologie vám dokáže prozradit mnoho. Kromě povahy a charakteru osoby je to i to, zda dokáže být věrný anebo má zcela přirozený sklon k nevěře. Povědomí o těchto skutečnostech vás mohou ochránit před pozdějším zklamáním. Nutno říct, že tuto skutečnost posléze ověřili i vědci. kterým nakonec nezbylo nic jiného, než souhlasit s astrology.

Kyvadlo patří k těm nejstarším metodám věštění vůbec. Historikové dodnes netuší, kdy a kde se vlastně tato technika vzala. Dodnes však patří k těm nejoblíbenějším.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Od dob Sigmunda Freuda vznikla celá řada nejrůznějších teorií o snech. Byly provedeny i fascinující vědecké objevy na poli biologie i neurologie. I když jsme pootevřeli vrátka, stále nám skutečné tajemství snů uniká. Stále nevíme skutečnou podstatu, ani význam.