Geopatogenní zóny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Teorie geopatogenních zón

Byť patří do světa ezoteriky, geopatogenní zóny jsou po celém světě uznávané energetické pásy na Zemi se zhoubnými účinky na zdraví. Geopatogenní zóna je označována i jako patogenní zóna, dráždivá zóna, dračí žíla i Curryho pás. Zónami se zaobírá obor zvaný geomantie. Takováto místa jsou po celém světě a jde o místa se špatnou energií, se statickou elektřinou i lokality zamořené elektromagnetickým smogem.

 Historie geopatogenních zón

Možná byste to nečekali, ale povědomí o geopatogenních zónách je staré více než 4000 let. A i když je znali a vážně brali již ve starém Římě a Egyptě, jejich zemí původu je přeci jen Čína. Hlouběji se jim věnoval Georges Lakhovky, který vytvořil teorii o geopatogenních zónách. Podle něj má Země základní přirozenou vibraci o frekvenci 8 Hz. Tam, kde je změněna, je patogenní zóna, která může negativně působit na živé organismy. Dlouhodobé působení pak poškozuje imunitní systém a vyvolává různé další poruchy. Češi se však na rozdíl od celého světa ke geopatogenním zónám vždy stavěli poněkud skepticky a označovali to za nesmysl, protože jde o neviditelnou a nehmatatelnou záležitost.

 Vliv patogenní zóny na člověka

Jelikož jde o škodlivé záření, dlouhodobé působení v organismu nejprve odrovná ten nejslabší orgán. Objevují se pocity úzkosti a stísněnosti, nespavost, podráždění, halucinace, nevysvětlitelná bolest apod. Může se objevit i zcela bezdůvodný noční pláč, noční můry a deprese. Rostlinám se v geopatogenních zónách nedaří. Jsou zkroucené, trápí je nádory a různé rozštěpy. Zvířata se těmto lokalitám vyhýbají. Tedy, kromě koček, ty si v takových místech naopak vysloveně libují. Vězte, že tam, kde kočka s oblibou lehává byste proto v žádném případě neměli mít postel.

 Jde možno zrušit geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny je možno vyhledat, avšak není možné je odstranit. A to i přesto, že se najdou tací, kteří tvrdí opak. Jsou to podvodníci. Možné je pouze zmírnit intenzitu a jejich dopad. Vliv přitom na to má, jak si dané místo zařídíte. Blíže se této technice věnuje Feng Shui. Pozor je nutno dávat i na elektroniku a spotřebiče, které vytváří tzv. elektromagnetický smog. Není zdravé trávit příliš dlouhou dobu v prostředí velkého množství elektroniky. V ložnici proto není vhodné mít nejen televizi, ale ani počítač nebo rádio a absolutně nevhodné je spát s mobilním telefonem u hlavy.

Teze, že člověk neumírá, sahá přinejmenším do doby před 3000 lety, kde je toto téma pevně zakotveno v tradicích Indie, Řecka i keltských druidů. Podle tvrzení z té doby na Zemi člověk může prožít i 8 životů.

Zajímavé, že? Věříte na reinkarnaci a rádi byste se dozvěděli, jaké životy jste v minulosti prožili?

Etikoterapie je metodou, která vychází z myšlenky, že nemoci a její příznaky nemohou vzniknout sami od sebe, ale vznikají jako vnější výraz vnitřního nesouladu uvnitř člověka. Nesoustředí se na odstranění příznaků, ale odhalování vnitřních příčin.

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jasnovidectví je velmi obtížné blíže definovat. Všeobecně bychom ji mohli popsat, jako schopnost mimosmyslového vnímání, našeho podvědomí, které nám umožňuje nahlížet do blízké, ale i vzdálené budoucnosti. Jasnovidectví patří k těm nejstarším věšteckým technikám na světě.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Iveta - výklad karet