Geopatogenní zóny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Teorie geopatogenních zón

Byť patří do světa ezoteriky, geopatogenní zóny jsou po celém světě uznávané energetické pásy na Zemi se zhoubnými účinky na zdraví. Geopatogenní zóna je označována i jako patogenní zóna, dráždivá zóna, dračí žíla i Curryho pás. Zónami se zaobírá obor zvaný geomantie. Takováto místa jsou po celém světě a jde o místa se špatnou energií, se statickou elektřinou i lokality zamořené elektromagnetickým smogem.

 Historie geopatogenních zón

Možná byste to nečekali, ale povědomí o geopatogenních zónách je staré více než 4000 let. A i když je znali a vážně brali již ve starém Římě a Egyptě, jejich zemí původu je přeci jen Čína. Hlouběji se jim věnoval Georges Lakhovky, který vytvořil teorii o geopatogenních zónách. Podle něj má Země základní přirozenou vibraci o frekvenci 8 Hz. Tam, kde je změněna, je patogenní zóna, která může negativně působit na živé organismy. Dlouhodobé působení pak poškozuje imunitní systém a vyvolává různé další poruchy. Češi se však na rozdíl od celého světa ke geopatogenním zónám vždy stavěli poněkud skepticky a označovali to za nesmysl, protože jde o neviditelnou a nehmatatelnou záležitost.

 Vliv patogenní zóny na člověka

Jelikož jde o škodlivé záření, dlouhodobé působení v organismu nejprve odrovná ten nejslabší orgán. Objevují se pocity úzkosti a stísněnosti, nespavost, podráždění, halucinace, nevysvětlitelná bolest apod. Může se objevit i zcela bezdůvodný noční pláč, noční můry a deprese. Rostlinám se v geopatogenních zónách nedaří. Jsou zkroucené, trápí je nádory a různé rozštěpy. Zvířata se těmto lokalitám vyhýbají. Tedy, kromě koček, ty si v takových místech naopak vysloveně libují. Vězte, že tam, kde kočka s oblibou lehává byste proto v žádném případě neměli mít postel.

 Jde možno zrušit geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny je možno vyhledat, avšak není možné je odstranit. A to i přesto, že se najdou tací, kteří tvrdí opak. Jsou to podvodníci. Možné je pouze zmírnit intenzitu a jejich dopad. Vliv přitom na to má, jak si dané místo zařídíte. Blíže se této technice věnuje Feng Shui. Pozor je nutno dávat i na elektroniku a spotřebiče, které vytváří tzv. elektromagnetický smog. Není zdravé trávit příliš dlouhou dobu v prostředí velkého množství elektroniky. V ložnici proto není vhodné mít nejen televizi, ale ani počítač nebo rádio a absolutně nevhodné je spát s mobilním telefonem u hlavy.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Reiki je velmi oblíbenou a žádanou alternativní metodou přírodního léčení, jež v případě, že je aplikována skutečnými odborníky, je bezpečná a může se kombinovat i s jinou terapií.

Zkuste se zeptat onomantiky. Podle ní totiž v sobě každé jméno nese Boží předurčení.

Co je onomantika?

Onomantika je umění věštění, jež s běžným evropským věštěním a astrologií má pramálo společného. Mnohem blíže má k numerologii. Jde totiž o předvídání budoucnosti z písmen, které jsou numerologickými nosiči. Abychom to zjednodušili, jedná se o věštění ze jména.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.