Geopatogenní zóny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Teorie geopatogenních zón

Byť patří do světa ezoteriky, geopatogenní zóny jsou po celém světě uznávané energetické pásy na Zemi se zhoubnými účinky na zdraví. Geopatogenní zóna je označována i jako patogenní zóna, dráždivá zóna, dračí žíla i Curryho pás. Zónami se zaobírá obor zvaný geomantie. Takováto místa jsou po celém světě a jde o místa se špatnou energií, se statickou elektřinou i lokality zamořené elektromagnetickým smogem.

 Historie geopatogenních zón

Možná byste to nečekali, ale povědomí o geopatogenních zónách je staré více než 4000 let. A i když je znali a vážně brali již ve starém Římě a Egyptě, jejich zemí původu je přeci jen Čína. Hlouběji se jim věnoval Georges Lakhovky, který vytvořil teorii o geopatogenních zónách. Podle něj má Země základní přirozenou vibraci o frekvenci 8 Hz. Tam, kde je změněna, je patogenní zóna, která může negativně působit na živé organismy. Dlouhodobé působení pak poškozuje imunitní systém a vyvolává různé další poruchy. Češi se však na rozdíl od celého světa ke geopatogenním zónám vždy stavěli poněkud skepticky a označovali to za nesmysl, protože jde o neviditelnou a nehmatatelnou záležitost.

 Vliv patogenní zóny na člověka

Jelikož jde o škodlivé záření, dlouhodobé působení v organismu nejprve odrovná ten nejslabší orgán. Objevují se pocity úzkosti a stísněnosti, nespavost, podráždění, halucinace, nevysvětlitelná bolest apod. Může se objevit i zcela bezdůvodný noční pláč, noční můry a deprese. Rostlinám se v geopatogenních zónách nedaří. Jsou zkroucené, trápí je nádory a různé rozštěpy. Zvířata se těmto lokalitám vyhýbají. Tedy, kromě koček, ty si v takových místech naopak vysloveně libují. Vězte, že tam, kde kočka s oblibou lehává byste proto v žádném případě neměli mít postel.

 Jde možno zrušit geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny je možno vyhledat, avšak není možné je odstranit. A to i přesto, že se najdou tací, kteří tvrdí opak. Jsou to podvodníci. Možné je pouze zmírnit intenzitu a jejich dopad. Vliv přitom na to má, jak si dané místo zařídíte. Blíže se této technice věnuje Feng Shui. Pozor je nutno dávat i na elektroniku a spotřebiče, které vytváří tzv. elektromagnetický smog. Není zdravé trávit příliš dlouhou dobu v prostředí velkého množství elektroniky. V ložnici proto není vhodné mít nejen televizi, ale ani počítač nebo rádio a absolutně nevhodné je spát s mobilním telefonem u hlavy.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Uran je v Beranu již od března roku 2011 a bude v něm až do března 2019. Je to takový louda. Aby prošel celým zvěrokruhem, potřebuje k tomu 84 let, přičemž v každém znamení se zdrží zhruba 7 let. Naposledy byl Uran v Beranu v letech 1927 až 1935.

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty