Geopatogenní zóny

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Osud,

O geopatogenních zónách jste možná již slyšeli, ale skutečně víte, oč se jedná?

Teorie geopatogenních zón

Byť patří do světa ezoteriky, geopatogenní zóny jsou po celém světě uznávané energetické pásy na Zemi se zhoubnými účinky na zdraví. Geopatogenní zóna je označována i jako patogenní zóna, dráždivá zóna, dračí žíla i Curryho pás. Zónami se zaobírá obor zvaný geomantie. Takováto místa jsou po celém světě a jde o místa se špatnou energií, se statickou elektřinou i lokality zamořené elektromagnetickým smogem.

 Historie geopatogenních zón

Možná byste to nečekali, ale povědomí o geopatogenních zónách je staré více než 4000 let. A i když je znali a vážně brali již ve starém Římě a Egyptě, jejich zemí původu je přeci jen Čína. Hlouběji se jim věnoval Georges Lakhovky, který vytvořil teorii o geopatogenních zónách. Podle něj má Země základní přirozenou vibraci o frekvenci 8 Hz. Tam, kde je změněna, je patogenní zóna, která může negativně působit na živé organismy. Dlouhodobé působení pak poškozuje imunitní systém a vyvolává různé další poruchy. Češi se však na rozdíl od celého světa ke geopatogenním zónám vždy stavěli poněkud skepticky a označovali to za nesmysl, protože jde o neviditelnou a nehmatatelnou záležitost.

 Vliv patogenní zóny na člověka

Jelikož jde o škodlivé záření, dlouhodobé působení v organismu nejprve odrovná ten nejslabší orgán. Objevují se pocity úzkosti a stísněnosti, nespavost, podráždění, halucinace, nevysvětlitelná bolest apod. Může se objevit i zcela bezdůvodný noční pláč, noční můry a deprese. Rostlinám se v geopatogenních zónách nedaří. Jsou zkroucené, trápí je nádory a různé rozštěpy. Zvířata se těmto lokalitám vyhýbají. Tedy, kromě koček, ty si v takových místech naopak vysloveně libují. Vězte, že tam, kde kočka s oblibou lehává byste proto v žádném případě neměli mít postel.

 Jde možno zrušit geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny je možno vyhledat, avšak není možné je odstranit. A to i přesto, že se najdou tací, kteří tvrdí opak. Jsou to podvodníci. Možné je pouze zmírnit intenzitu a jejich dopad. Vliv přitom na to má, jak si dané místo zařídíte. Blíže se této technice věnuje Feng Shui. Pozor je nutno dávat i na elektroniku a spotřebiče, které vytváří tzv. elektromagnetický smog. Není zdravé trávit příliš dlouhou dobu v prostředí velkého množství elektroniky. V ložnici proto není vhodné mít nejen televizi, ale ani počítač nebo rádio a absolutně nevhodné je spát s mobilním telefonem u hlavy.

Když spíme, sníme. Ne vždy se nám však zdá to, co by se nám líbilo. Často to jsou i pěkné noční můry. Přecházeli jste to, protože jste si mysleli, že s tím nejde nic udělat? Zapomeňte na to, co jste si doposud mysleli, že víte o spánku, protože všechno je jinak. I když se vám to může zdát neuvěřitelné, své sny můžete ovládat. A není to žádná novinka, tzv. lucidní snění totiž znali již staří Egypťané.

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Rosekruciáni představují velmi mystickou tajnou společnost s esoterickou tradicí, která se tu objevila v Německu počátkem 17. století spolu s knihou “Fama Fraternitatis”. Kniha byla následně byla přeložena do 5 jazyků. A byla jednou ze tří knih, které se snažily o reformu lidství.