Novoluní ve Lvu - srpen 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Duchovní mystika, Osud,

Již toto pondělí 21. 8. 2017 dojde k druhému novoluní v tomto roce ve znamení Lva. Mimo toho však dojde i k úplnému zatmění Slunce. Zatímco novoluní ve Lvu, které proběhlo koncem července bylo vnímáno pozitivně, toto, jež je spojeno se zatměním Slunce, naopak. Nutno však upozornit, že to se bude výhradně odehrávat nad územím USA.

Zatmění Slunce

Zatmění Slunce je velmi oblíbený u astronomů i široké veřejnosti, astrologové však tento jev vnímají trochu jinak. Ti obvykle lidi varují. Již dva dny před a dva dny po zatmění Slunce není vhodné provádět důležitá rozhodnutí anebo začínat nové věci. Vše je totiž díky potemnění v temnotě, v místě plné nejasností. Období okolo zatmění skrývá skutečnosti. Neukazuje ani to, co je jindy zcela zřejmé. Všimněte si, že často vám v tomto období dojdou pouze kusé a neúplné informace. Vůbec nejhorší je toto období pro lidi narozené ve znamení Raka.

 Co přinese toto zatmění Slunce ve spojení s novoluním ve Lvu?

Konstelace nejvíce ovlivní zrozence ve znamení Lva, Vodnáře, Býka a Štíra. Očekávat v těchto dnech můžete přelomové události ve světě, zřejmě negativního charakteru. Ruch bude zejména na mocenských a politických centrech. Konstelace je však tak mocná, že není vyloučeno, že toto dění v konečném výsledku nějakým způsobem ovlivní i váš běžný život. Posouvá lidi v jejich životní cestě. Celé pondělí se ponese v černé barvě. Barvě temnoty, tajemna, ale také i rozvahy, ochrany, sofistikovanosti, moci, důstojnosti a svůdnosti. Dejte si pozor v tomto období na vztek, povyšování, necitlivé chování, extravaganci, pýchu, lenost i domýšlivost.

Další zatmění Slunce v kombinaci s novoluním nastanou 31. 1. 2018, 15. 2. 2018, 27. 7. 2018, 11. 8. 2018 a 21. 1. 2019.

Ve skutečnosti láska a vztah může vyděsit každého muže napříč všemi znameními. Každý z nich se však bojí něčeho jiného. Chcete vědět, čeho se vyvarovat, aby ten váš vysněný nevzal do zaječích? Pokud chcete znát odpověď, čtěte dále.

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.