Novoluní ve Lvu - srpen 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Duchovní mystika, Osud,

Již toto pondělí 21. 8. 2017 dojde k druhému novoluní v tomto roce ve znamení Lva. Mimo toho však dojde i k úplnému zatmění Slunce. Zatímco novoluní ve Lvu, které proběhlo koncem července bylo vnímáno pozitivně, toto, jež je spojeno se zatměním Slunce, naopak. Nutno však upozornit, že to se bude výhradně odehrávat nad územím USA.

Zatmění Slunce

Zatmění Slunce je velmi oblíbený u astronomů i široké veřejnosti, astrologové však tento jev vnímají trochu jinak. Ti obvykle lidi varují. Již dva dny před a dva dny po zatmění Slunce není vhodné provádět důležitá rozhodnutí anebo začínat nové věci. Vše je totiž díky potemnění v temnotě, v místě plné nejasností. Období okolo zatmění skrývá skutečnosti. Neukazuje ani to, co je jindy zcela zřejmé. Všimněte si, že často vám v tomto období dojdou pouze kusé a neúplné informace. Vůbec nejhorší je toto období pro lidi narozené ve znamení Raka.

 Co přinese toto zatmění Slunce ve spojení s novoluním ve Lvu?

Konstelace nejvíce ovlivní zrozence ve znamení Lva, Vodnáře, Býka a Štíra. Očekávat v těchto dnech můžete přelomové události ve světě, zřejmě negativního charakteru. Ruch bude zejména na mocenských a politických centrech. Konstelace je však tak mocná, že není vyloučeno, že toto dění v konečném výsledku nějakým způsobem ovlivní i váš běžný život. Posouvá lidi v jejich životní cestě. Celé pondělí se ponese v černé barvě. Barvě temnoty, tajemna, ale také i rozvahy, ochrany, sofistikovanosti, moci, důstojnosti a svůdnosti. Dejte si pozor v tomto období na vztek, povyšování, necitlivé chování, extravaganci, pýchu, lenost i domýšlivost.

Další zatmění Slunce v kombinaci s novoluním nastanou 31. 1. 2018, 15. 2. 2018, 27. 7. 2018, 11. 8. 2018 a 21. 1. 2019.

Mars je planetou energie a aktivity. Řídí to, co děláme a ovlivňuje i to, jak to uděláme. Stojí za to, jestli jsme vášniví, jaké jsou naše kariérní cíle, jaké máme umělecké ambice anebo jak se chováme v rodině. Jednoduše, Mars dost významně ovlivňuje náš život.

Existuje ohromné množství jasnovidců a věštců, kteří v průběhu dějin vytvořili různá proroctví. Ta se pak ve větší, či menší míře naplnila. Na naplnění některých však stále ještě čekáme. Pojďme se podívat na ty nejslavnější a nejznámější.

Možná jste to nevěděli, ale BaGua (Ba gua chang) je vnitřní energetické umění starší než Tai chi. Vyvinuto totiž bylo již před 4000 lety v taoistických klášterech především pro zdraví a meditaci. V posledních několika stovkách let se stala velmi známým vnitřním bojovým uměním, které je však i velmi efektivním zdravotním prostředkem a meditativním nástrojem.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.