Zdají se vám sny o smrti? Víte, co to znamená?

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?

O mrtvých jen dobře

Takový sen o smrti vás vytrhne ze spánku a rozhodí vás na celý den. Pokud dumáte nad tím, proč se vám tyto sny zdají a rádi byste se dozvěděli, co takové sny znamenají? Možná vás to překvapí, ale obvykle něco zcela jiného, než jste si původně mysleli. Rozhodně to není nic negativního.

 Co nám sny o mrtvých chtějí napovědět?

Všeobecně sny o smrti nás varují před nebezpečím, ale mohou také znamenat i velkou životní změnu. Něco se přežilo a může proto odejít. Záleží na tom, jakou pozici smrt ve vašem snu má. Povětšinou však není zapotřebí, abyste se o někoho strachovali. Často odvádí pozornost od skutečného významu a navíc takovýto sen vypadá mnohdy velmi logicky, protože se v něm často objevují ti lidé, kteří skutečně zemřeli. Ve skutečnosti smrt blízkého člověka ve snu potvrzuje příznivý vývoj anebo vás vyzývá ke změně. Také nám říká to, co obvykle nevíme.

 Nebojte se ve snu umírat

Jde o pocit, že doopravdy něco zemřelo, je již pasé a je nutné danou věc opustit anebo se jednoduše posunout dál. Může jít i o osvobození od rodičovského modelu. Už se rozhodujete sami za sebe. To může být spojeno se sny vlastního já, které je předzvěstí konce jednoho životního období. Staré já umírá, rodí se nové. Jde o znak, že doba tápání a problémů skončilo. Vše se obrací k lepšímu. Snů o smrti se není proto třeba děsit, jsou totiž přínosem pozitivních věcí. V konečném výsledku je tedy možné říct, že čím více děsivý sen o smrti je, tím lepší věci vás v reálném životě čekají.

Již od pradávna lidé z Orientu, i různých náboženství, věřili, že naše duše křižuje světem ve svém astrálním těle, do něhož se dostane po své předešlé smrti. Speciální skupinu takových astrálních bytostí pak představovali démoni a andělé, v reálu jich existuje však mnohem víc.

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Výzkumy prokázaly, že meditace podporuje pocit štěstí a pomáhá k úspěšnému životu.

Meditace tedy není rozmarem, ale důležitým prostředkem k tomu, jak si udržet a upevnit své zdraví a štěstí. Jejím cílem je především zklidnění, vyčištění hlavy a získání nadhledu. Někdy se do této kategorie řadí i rozumové přemítání nebo denní snění.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Již za pár dní se konečně dočkáme astronomického léta. To již tradičně vychází na 20. nebo 21. června. Vzácně proběhne 22. 6. Naposledy tomu však bylo v roce 1975. Další takový slunovrat proběhne až v roce 2203. Letos k tomu dojde přesně 21. 6. 2018 ve 12. hodin a 8 minut. V roce 2488 pak slunovrat proběhne dokonce 19.6.