Zdají se vám sny o smrti? Víte, co to znamená?

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?

O mrtvých jen dobře

Takový sen o smrti vás vytrhne ze spánku a rozhodí vás na celý den. Pokud dumáte nad tím, proč se vám tyto sny zdají a rádi byste se dozvěděli, co takové sny znamenají? Možná vás to překvapí, ale obvykle něco zcela jiného, než jste si původně mysleli. Rozhodně to není nic negativního.

 Co nám sny o mrtvých chtějí napovědět?

Všeobecně sny o smrti nás varují před nebezpečím, ale mohou také znamenat i velkou životní změnu. Něco se přežilo a může proto odejít. Záleží na tom, jakou pozici smrt ve vašem snu má. Povětšinou však není zapotřebí, abyste se o někoho strachovali. Často odvádí pozornost od skutečného významu a navíc takovýto sen vypadá mnohdy velmi logicky, protože se v něm často objevují ti lidé, kteří skutečně zemřeli. Ve skutečnosti smrt blízkého člověka ve snu potvrzuje příznivý vývoj anebo vás vyzývá ke změně. Také nám říká to, co obvykle nevíme.

 Nebojte se ve snu umírat

Jde o pocit, že doopravdy něco zemřelo, je již pasé a je nutné danou věc opustit anebo se jednoduše posunout dál. Může jít i o osvobození od rodičovského modelu. Už se rozhodujete sami za sebe. To může být spojeno se sny vlastního já, které je předzvěstí konce jednoho životního období. Staré já umírá, rodí se nové. Jde o znak, že doba tápání a problémů skončilo. Vše se obrací k lepšímu. Snů o smrti se není proto třeba děsit, jsou totiž přínosem pozitivních věcí. V konečném výsledku je tedy možné říct, že čím více děsivý sen o smrti je, tím lepší věci vás v reálném životě čekají.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

Taroty jsou karty, které nelžou, ale někdy dovedou být kruté a smutné. Ne všechny zprávy totiž jsou pozitivní a taroty se s člověkem nemazlí, mluví na rovinu, a to někdy zcela bez okolků. Na rozdíl od tarotů jsou andělské karty nositeli pouze dobrých zpráv. Na všem špatném vidí i něco pozitivního.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Branišovský les, nebo také Les Bor, je jedním z nejstrašidelnějších míst u nás. Najdete ho u Českých Budějovic u sídliště Máj, nedaleko čtvrti Zavadilka a u obcí Branišov, Mokré a Třebín. Nejstrašidelnějším lesem je proto, že jej provází tajemná minulost, která je protkána podivnými příběhy plných děsu. Dodnes v něm prý můžete slyšet zvláštní zvuky, kroky a potkat zde můžete temný přízrak nebo rudě planoucí oči.

To, že zde věci fungují jinak, než by měly, dokazují i různé fotografie, na nichž jsou zachyceny průhledné siluety.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti