Zdají se vám sny o smrti? Víte, co to znamená?

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Pronásledují vás ve spánku černé můry plné smrti? Umíráte? Jste mrtví anebo se to mrtvolami ve vašich snech jen hemží? Jde o jedny z nejděsivějších snů, které můžeme mít. Často nás budí uprostřed noci. Bojíme se jich. Víte, co takovéto morbidní sny znamenají? Doopravdy se jich máme bát?

O mrtvých jen dobře

Takový sen o smrti vás vytrhne ze spánku a rozhodí vás na celý den. Pokud dumáte nad tím, proč se vám tyto sny zdají a rádi byste se dozvěděli, co takové sny znamenají? Možná vás to překvapí, ale obvykle něco zcela jiného, než jste si původně mysleli. Rozhodně to není nic negativního.

 Co nám sny o mrtvých chtějí napovědět?

Všeobecně sny o smrti nás varují před nebezpečím, ale mohou také znamenat i velkou životní změnu. Něco se přežilo a může proto odejít. Záleží na tom, jakou pozici smrt ve vašem snu má. Povětšinou však není zapotřebí, abyste se o někoho strachovali. Často odvádí pozornost od skutečného významu a navíc takovýto sen vypadá mnohdy velmi logicky, protože se v něm často objevují ti lidé, kteří skutečně zemřeli. Ve skutečnosti smrt blízkého člověka ve snu potvrzuje příznivý vývoj anebo vás vyzývá ke změně. Také nám říká to, co obvykle nevíme.

 Nebojte se ve snu umírat

Jde o pocit, že doopravdy něco zemřelo, je již pasé a je nutné danou věc opustit anebo se jednoduše posunout dál. Může jít i o osvobození od rodičovského modelu. Už se rozhodujete sami za sebe. To může být spojeno se sny vlastního já, které je předzvěstí konce jednoho životního období. Staré já umírá, rodí se nové. Jde o znak, že doba tápání a problémů skončilo. Vše se obrací k lepšímu. Snů o smrti se není proto třeba děsit, jsou totiž přínosem pozitivních věcí. V konečném výsledku je tedy možné říct, že čím více děsivý sen o smrti je, tím lepší věci vás v reálném životě čekají.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Dálný východ, jak se oblasti Číny a obecně i přilehlých států nazývá, má své vlastní tradice, způsob života, myšlení, ale i léčení či výchovy. Možná pro nás až moc velké rozdíly, každopádně jde o zemi, která má své zaběhlé zvyky a díky níž se k nám dostalo do Evropy mnoho skvělých vynálezů. Jenže nejen to, Čína má například i svůj vlastní horoskop, a to podle roku narození. V čínském horoskopu se střídá celkem dvanáct znamení, které se však liší podle roku, ve kterém se daná osoba narodila. Těch dvanáct roků se také pořád střídá.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti