Muži milují baculky

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Záhady života, Osud,

Jste na velkém omylu, pokud si myslíte, že baculky jsou pro muže neviditelné. Je sice pravda, že každému se líbí něco jiného. A je také pravda, že za baculkami se povětšinou muži okatě neotáčí. Je však pravdou, že si umí muže získat i jinak než sexy postavou. A také je pravda, že i když se nakrucují s modelínami, domov utváří právě s baculkami. To jsou totiž ženy, které jsou podvědomě schopnější pro utváření domova a plození dětí.

Vybírají si je instinktivně

Instinktům se člověk neubrání. Na jejich podkladě jednáme zcela nevědomě. Muži instiktivně vnímají takovou ženu jako silnou, zdravou, plodnou a mateřskou, prostě ideální ženu jejich dětí. Vědci navíc zjistili, že tyto ženy jsou mnohem empatičtější, pozornější a vnímavější než štíhlé kamarádky. Ty jsou navíc často zahleděné do svého vzhledu a věnují pozornost především samy sobě. Jsou více sobecké. A je zde reálná představa, že by do těhotenství hned tak nešla a nekojila by, jen aby nepřišla o svou krásnou postavu. Také je zde předpoklad, že i dělení se o pozornost by pro ni mohlo být obtížnější než pro baculky.

 Dokonalý poměr mezi pasem a boky

Muži si podvědomě vybírají ženy ani ne tak podle toho, zda jsou štíhlé anebo baculaté, ale podle vyladěného poměru mezi pasem a boky. Zjednodušeně si všímají výrazněji užšího pasu oproti bokům, které by měly být naopak zaoblené, avšak jakou konfekční velikost přitom máte na sobě, je celkem fuk. Tento správný poměr pasu a boků poměrně snadno spočítáte vydělením vašeho obvodu břicha a pasu. Pakliže je v rozmezí mezi 0,6-0,75, máte pro muže ideální postavu.

 Baculky jsou skvělé milenky, je to prokázáno

Vědci prokázaly, že boubelky jsou při milování skutečně lepší milenky. Může za to prý skutečnost, že v tukové tkáni se tvoří estrogeny a další ženské hormony, které společně s androgeny ovlivňují libido. Díky tomu jsou mnohem více sexy, smyslné a sex si více užívají. Při milování jsou pak díky tomu citlivější a vnímavější. Zajímavé zjištění, nemyslíte?

Upozornění na závěr. Dejte si však pozor, muži sice dávají podvědomě přednost baculatým ženám (pokud to tedy s nimi myslí vážně a nehledají povyražení na jednu noc), ale jen v tom případě, že to jsou spokojené baculky, které se mají rády takové, jaké jsou.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Jistě jste již o kabale slyšeli. Tato prastará tajná věda, duchovní systém, je tu s námi více než čtyři tisíce let. Šlo o tajné mýtické učení židovských mudrců, o nichž se hovoří již ve Starém zákoně. Kabala je zahalena do obalu legend a mýtů, aby nezasvěcené uvedla v omyl.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Lapače snů jsou v posledních letech znovu objeveným hitem. Vděčíme za něj Indiánům, pro něž to je jeden z magických symbolů, zdrojů základní energie.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti