Muži milují baculky

Článek na téma: Duchovní život, Láska a vztahy, Záhady života, Osud,

Jste na velkém omylu, pokud si myslíte, že baculky jsou pro muže neviditelné. Je sice pravda, že každému se líbí něco jiného. A je také pravda, že za baculkami se povětšinou muži okatě neotáčí. Je však pravdou, že si umí muže získat i jinak než sexy postavou. A také je pravda, že i když se nakrucují s modelínami, domov utváří právě s baculkami. To jsou totiž ženy, které jsou podvědomě schopnější pro utváření domova a plození dětí.

Vybírají si je instinktivně

Instinktům se člověk neubrání. Na jejich podkladě jednáme zcela nevědomě. Muži instiktivně vnímají takovou ženu jako silnou, zdravou, plodnou a mateřskou, prostě ideální ženu jejich dětí. Vědci navíc zjistili, že tyto ženy jsou mnohem empatičtější, pozornější a vnímavější než štíhlé kamarádky. Ty jsou navíc často zahleděné do svého vzhledu a věnují pozornost především samy sobě. Jsou více sobecké. A je zde reálná představa, že by do těhotenství hned tak nešla a nekojila by, jen aby nepřišla o svou krásnou postavu. Také je zde předpoklad, že i dělení se o pozornost by pro ni mohlo být obtížnější než pro baculky.

 Dokonalý poměr mezi pasem a boky

Muži si podvědomě vybírají ženy ani ne tak podle toho, zda jsou štíhlé anebo baculaté, ale podle vyladěného poměru mezi pasem a boky. Zjednodušeně si všímají výrazněji užšího pasu oproti bokům, které by měly být naopak zaoblené, avšak jakou konfekční velikost přitom máte na sobě, je celkem fuk. Tento správný poměr pasu a boků poměrně snadno spočítáte vydělením vašeho obvodu břicha a pasu. Pakliže je v rozmezí mezi 0,6-0,75, máte pro muže ideální postavu.

 Baculky jsou skvělé milenky, je to prokázáno

Vědci prokázaly, že boubelky jsou při milování skutečně lepší milenky. Může za to prý skutečnost, že v tukové tkáni se tvoří estrogeny a další ženské hormony, které společně s androgeny ovlivňují libido. Díky tomu jsou mnohem více sexy, smyslné a sex si více užívají. Při milování jsou pak díky tomu citlivější a vnímavější. Zajímavé zjištění, nemyslíte?

Upozornění na závěr. Dejte si však pozor, muži sice dávají podvědomě přednost baculatým ženám (pokud to tedy s nimi myslí vážně a nehledají povyražení na jednu noc), ale jen v tom případě, že to jsou spokojené baculky, které se mají rády takové, jaké jsou.

Věděli jste, že vedle věštění z kávové sedliny, je možno věštit i z čajových lístků? Věštění z čajových lístků je známé i jako Tasseomantie anebo Tasseografie. Věštba se provádí z čajových lístků na dně šálku. Toto předvídání budoucnosti k nám dorazilo z Číny v 17 století, spolu s čajem. Nutno však upozornit, že jeho historie je mnohem hlubší. První zmínky o takovémto věštění totiž pochází již z 6. století.

Planeta Merkur je dvojitou planetou, která v sobě spojuje ženský i mužský element. Podle mytologie byl Merkur poslem bohů, sluha, zprostředkovatel. Díky tomu lidé ovlivněni Merkurem mají analytické schopnosti. Zároveň je to i nejmenší planeta ve sluneční soustavě, která je důvodem řady vášnivých debat.

Některá přísloví jsou lichá, jako třeba “Sedávej má panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.” a některá pravdivá. Tak tomu je u přísloví “Podle sebe, soudím tebe.”. Na našem okolí nám totiž vadí nejvíce to, co se týká nás.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nikdo jí neřekne jinak než Baba Vanga, a to i přes to, že se ve skutečnosti jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova. Tato věštkyně, která se narodila v roce 1911 v Osmanské říši a dožila v roce 1996 v Bulharsku, je v poslední době, díky aktuální evropské situaci, probírána poměrně často.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti