Mocné magické úplňky v prvním čtvrtletí roce 2019

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Vlčí úplněk

Prvním úplňkem tohoto roku je tzv. Vlčí úplněk. Proběhl 21. 1. 2019 a byl ve Lvu. Dochází k němu vždy po zimním slunovratu v té nejkrutější zimě. V té době ve volné přírodě vlci vyjí na měsíc a odtud pochází ten název. Ten letošní byl krvavý superměsíc. Spojeno s ním bylo hned několik proroctví. V ten den byl Měsíc nejblíže Zemi. Měl typicky červenou až nahnědlou barvu. Babyloňané tento měsíc považovali za symbol blížící tragédie. Význam mu přikládají i astrologové. V tu dobu byly dost výrazně ovlivněny emoce, intimní život, domov a rodina.

Sněžný úplněk v Panně

Již zítra nastane druhý úplněk v tomto roce zvaný jako Sněžný úplněk. Je znám i jako Hladový úplněk. V tomto období padá ten nejtěžší sníh a zemi ovládají dost špatné povětrnostní podmínky. Lov je tu dobu hodně náročný. Sněžný úplněk patří k těm nejobávanějším. Ten v Panně ale uzdravuje. Ale to je asi jediné pozitivum, které je s ním spojeno. Jinak můžete počítat s jistým neklidem, nedůvěrou v sebe sama a potřebou relaxace. V tento den byste se měli věnovat svému zdraví. Dbejte v tyto dny více o svůj žaludek, střeva. trávení, slinivku, oči a uši.

Vraní úplněk nastane 21. 3.

Tento úplněk proběhne ve Vahách. Tento úplněk věští konec zimy. Teploty se zvyšují. Sníh začíná tát a v přírodě se objevují první žížaly. Pro tuto dobu jsou typické noční mrazy a teplé dny. Vrací se k nám ptáci. Vrány mizí. Je to poslední úplněk zimy. Pozor, k tomuto úplňku nedojde nyní, jak některé magazíny píší, ale teprve až za měsíc. Jde totiž o zvěstovatele jara a říká se mu také Červí úplněk. Tak se nenechte oklamat.

Tento úplněk ve vás vyvolá pocit sounáležitosti, budete ochotni se domluvit na spolupráci a jste schůdní pro kompromis. V této době dojde k oživení společenských vztahů a dojde k pročištění konfliktních vztahů. Zvláštní péči si zaslouží ledviny, močové cesty, slinivka a kůže.

Vánoce jsou velmi úzce spjaty nejen s tradicemi a těmi nejrůznějšími zvyky, ale díky zimnímu slunovratu jde již od pradávna rovněž o období spojené s magií. Naši předkové v tomto období prováděli celou řadu rituálů a kouzel, které měly zajistit úrodnost, hojnost, dostatek potravy a ochraňují zdraví a život členů domácnosti i dům a zvěř samotnou. Dnes se bohužel již postupně na spoustu těchto kouzel a rituálů zapomnělo.

Reiki je velmi oblíbenou a žádanou alternativní metodou přírodního léčení, jež v případě, že je aplikována skutečnými odborníky, je bezpečná a může se kombinovat i s jinou terapií.

Novým hitem ze světa alternativních prostředků je zelená káva, zázračný to prostředek na hubnutí. To jako vážně? Nebo je to všechno podvod. Ono totiž aby bylo jasno, zázraky se nedějí. Jaký účinek má zelená káva na metabolismus?

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Aromaterapii máme tendenci přiřazovat spíše k alternativnímu způsobu léčby, ve skutečnosti jde však o holistickou medicínu, která problémy člověka bere jaksi celostně. Vzhledem k odhaleným věděckým faktům si aromaterapii váží v klasické medicíně. Inu, vliv vůně na člověka je mocný.

Věštkyně Lída - andělské karty Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti