Mocné magické úplňky v prvním čtvrtletí roce 2019

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Vlčí úplněk

Prvním úplňkem tohoto roku je tzv. Vlčí úplněk. Proběhl 21. 1. 2019 a byl ve Lvu. Dochází k němu vždy po zimním slunovratu v té nejkrutější zimě. V té době ve volné přírodě vlci vyjí na měsíc a odtud pochází ten název. Ten letošní byl krvavý superměsíc. Spojeno s ním bylo hned několik proroctví. V ten den byl Měsíc nejblíže Zemi. Měl typicky červenou až nahnědlou barvu. Babyloňané tento měsíc považovali za symbol blížící tragédie. Význam mu přikládají i astrologové. V tu dobu byly dost výrazně ovlivněny emoce, intimní život, domov a rodina.

Sněžný úplněk v Panně

Již zítra nastane druhý úplněk v tomto roce zvaný jako Sněžný úplněk. Je znám i jako Hladový úplněk. V tomto období padá ten nejtěžší sníh a zemi ovládají dost špatné povětrnostní podmínky. Lov je tu dobu hodně náročný. Sněžný úplněk patří k těm nejobávanějším. Ten v Panně ale uzdravuje. Ale to je asi jediné pozitivum, které je s ním spojeno. Jinak můžete počítat s jistým neklidem, nedůvěrou v sebe sama a potřebou relaxace. V tento den byste se měli věnovat svému zdraví. Dbejte v tyto dny více o svůj žaludek, střeva. trávení, slinivku, oči a uši.

Vraní úplněk nastane 21. 3.

Tento úplněk proběhne ve Vahách. Tento úplněk věští konec zimy. Teploty se zvyšují. Sníh začíná tát a v přírodě se objevují první žížaly. Pro tuto dobu jsou typické noční mrazy a teplé dny. Vrací se k nám ptáci. Vrány mizí. Je to poslední úplněk zimy. Pozor, k tomuto úplňku nedojde nyní, jak některé magazíny píší, ale teprve až za měsíc. Jde totiž o zvěstovatele jara a říká se mu také Červí úplněk. Tak se nenechte oklamat.

Tento úplněk ve vás vyvolá pocit sounáležitosti, budete ochotni se domluvit na spolupráci a jste schůdní pro kompromis. V této době dojde k oživení společenských vztahů a dojde k pročištění konfliktních vztahů. Zvláštní péči si zaslouží ledviny, močové cesty, slinivka a kůže.

Vstáváte a už jste naštvaní? Všichni vás štvou, dráždí, rozčilují, lezou na nervy nebo je nemůžete vystát? Narážíte na blbce, idioty, negativisty, pesimisty, depkaře a lidi, kteří to ve svém životě projeli? Místo vztekání a lapání po dechu, se spíš zamyslete nad sebou, proč tomu tak je, protože ve skutečnosti to, co vás štve, je ve skutečnosti i ve vás samotných.

 

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti