Mocné magické úplňky v prvním čtvrtletí roce 2019

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Vlčí úplněk

Prvním úplňkem tohoto roku je tzv. Vlčí úplněk. Proběhl 21. 1. 2019 a byl ve Lvu. Dochází k němu vždy po zimním slunovratu v té nejkrutější zimě. V té době ve volné přírodě vlci vyjí na měsíc a odtud pochází ten název. Ten letošní byl krvavý superměsíc. Spojeno s ním bylo hned několik proroctví. V ten den byl Měsíc nejblíže Zemi. Měl typicky červenou až nahnědlou barvu. Babyloňané tento měsíc považovali za symbol blížící tragédie. Význam mu přikládají i astrologové. V tu dobu byly dost výrazně ovlivněny emoce, intimní život, domov a rodina.

Sněžný úplněk v Panně

Již zítra nastane druhý úplněk v tomto roce zvaný jako Sněžný úplněk. Je znám i jako Hladový úplněk. V tomto období padá ten nejtěžší sníh a zemi ovládají dost špatné povětrnostní podmínky. Lov je tu dobu hodně náročný. Sněžný úplněk patří k těm nejobávanějším. Ten v Panně ale uzdravuje. Ale to je asi jediné pozitivum, které je s ním spojeno. Jinak můžete počítat s jistým neklidem, nedůvěrou v sebe sama a potřebou relaxace. V tento den byste se měli věnovat svému zdraví. Dbejte v tyto dny více o svůj žaludek, střeva. trávení, slinivku, oči a uši.

Vraní úplněk nastane 21. 3.

Tento úplněk proběhne ve Vahách. Tento úplněk věští konec zimy. Teploty se zvyšují. Sníh začíná tát a v přírodě se objevují první žížaly. Pro tuto dobu jsou typické noční mrazy a teplé dny. Vrací se k nám ptáci. Vrány mizí. Je to poslední úplněk zimy. Pozor, k tomuto úplňku nedojde nyní, jak některé magazíny píší, ale teprve až za měsíc. Jde totiž o zvěstovatele jara a říká se mu také Červí úplněk. Tak se nenechte oklamat.

Tento úplněk ve vás vyvolá pocit sounáležitosti, budete ochotni se domluvit na spolupráci a jste schůdní pro kompromis. V této době dojde k oživení společenských vztahů a dojde k pročištění konfliktních vztahů. Zvláštní péči si zaslouží ledviny, močové cesty, slinivka a kůže.

Hrad Krzyztopór patří k těm nejkrásnějším a největším hradům v Polsku i v Evropě. Zároveň pak náleží rovněž i k těm nejvíce tajemným. Najdete jej v obci Újezd v jižním Polsku. Postavil jej Krzysztof Ossolinski mezi lety 1587 až 1645. Hrad byl bohužel poškozen během švédské invaze v roce 1655 a doražen v průběhu války konfederace advokátů Rusy v roce 1770.

Lidé stromy objímají odjakživa. Už od pradávna věřili, že v sobě skrývají magickou moc a léčivou energii, která je dokáže uzdravit. Skeptikům, kteří si při pohledu na lidi omotané okolo stromu, klepali na čelo, udělala přítrž nedávno zveřejněná studie, která potvrdila, že objímání stromů je zdravé.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.