Mocné magické úplňky v prvním čtvrtletí roce 2019

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Záhady života, Duchovní mystika,

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.

Vlčí úplněk

Prvním úplňkem tohoto roku je tzv. Vlčí úplněk. Proběhl 21. 1. 2019 a byl ve Lvu. Dochází k němu vždy po zimním slunovratu v té nejkrutější zimě. V té době ve volné přírodě vlci vyjí na měsíc a odtud pochází ten název. Ten letošní byl krvavý superměsíc. Spojeno s ním bylo hned několik proroctví. V ten den byl Měsíc nejblíže Zemi. Měl typicky červenou až nahnědlou barvu. Babyloňané tento měsíc považovali za symbol blížící tragédie. Význam mu přikládají i astrologové. V tu dobu byly dost výrazně ovlivněny emoce, intimní život, domov a rodina.

Sněžný úplněk v Panně

Již zítra nastane druhý úplněk v tomto roce zvaný jako Sněžný úplněk. Je znám i jako Hladový úplněk. V tomto období padá ten nejtěžší sníh a zemi ovládají dost špatné povětrnostní podmínky. Lov je tu dobu hodně náročný. Sněžný úplněk patří k těm nejobávanějším. Ten v Panně ale uzdravuje. Ale to je asi jediné pozitivum, které je s ním spojeno. Jinak můžete počítat s jistým neklidem, nedůvěrou v sebe sama a potřebou relaxace. V tento den byste se měli věnovat svému zdraví. Dbejte v tyto dny více o svůj žaludek, střeva. trávení, slinivku, oči a uši.

Vraní úplněk nastane 21. 3.

Tento úplněk proběhne ve Vahách. Tento úplněk věští konec zimy. Teploty se zvyšují. Sníh začíná tát a v přírodě se objevují první žížaly. Pro tuto dobu jsou typické noční mrazy a teplé dny. Vrací se k nám ptáci. Vrány mizí. Je to poslední úplněk zimy. Pozor, k tomuto úplňku nedojde nyní, jak některé magazíny píší, ale teprve až za měsíc. Jde totiž o zvěstovatele jara a říká se mu také Červí úplněk. Tak se nenechte oklamat.

Tento úplněk ve vás vyvolá pocit sounáležitosti, budete ochotni se domluvit na spolupráci a jste schůdní pro kompromis. V této době dojde k oživení společenských vztahů a dojde k pročištění konfliktních vztahů. Zvláštní péči si zaslouží ledviny, močové cesty, slinivka a kůže.

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Branišovský les, nebo také Les Bor, je jedním z nejstrašidelnějších míst u nás. Najdete ho u Českých Budějovic u sídliště Máj, nedaleko čtvrti Zavadilka a u obcí Branišov, Mokré a Třebín. Nejstrašidelnějším lesem je proto, že jej provází tajemná minulost, která je protkána podivnými příběhy plných děsu. Dodnes v něm prý můžete slyšet zvláštní zvuky, kroky a potkat zde můžete temný přízrak nebo rudě planoucí oči.

To, že zde věci fungují jinak, než by měly, dokazují i různé fotografie, na nichž jsou zachyceny průhledné siluety.

Potom, co jsme vám představili knihu “Čtyři dohody” od Dona Miguela Ruize, přichází na řadu jeho další dílo, které má i karetní podobu a rovněž i tu u nás zdařile prezentuje již po řadu let Jaroslav Dušek.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

50 dnů po Velikonocích nastávají tzv. Svatodušní svátky, neboli Letnice. Podle křesťanů v tento den došlo k seslání Ducha svatého apoštoly. Pro židy je to den spásy, vyvedení z egyptského otroctví. Jsou to svátky pohyblivé a stejně jako i jiné svátky, i tyto se ve skutečnosti slavily před vznikem křesťanství a s Ježíšem nebo jiným prorokem toho mají pramálo společného.