Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 26. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Když po miláčkovi něco chcete, řekněte mu to klidně, jasně a jednoznačně. Může sice mít pocit, že jste ve svém popisu erotických tužeb mohli být romantičtější, ale nakonec se s tím smíří. Dokonce sám přizná, že ho styl vašeho projevu vyloženě zaujala. Nakonec vám sám řekne, že se o něj snažila spousta lidí, ale tak upřímně a přímočaře se nevyjadřoval nikdo.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Sex ve vašem případě funguje jako ten nejlepší lék na všechny životní frustrace. V náručí svého partnera zapomenete na všechno, co se vám v minulých týdnech nepodařilo, a získáte energii, která vám pomůže zvládnout všechno, co si pro vás život nachystá. Výsledkem bude vaše dobrá nálada a pozitivně naladěný partner. Ten konečně pochopí, že sex je nejen důležitý, ale i užitečný.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Bylo by dobře, abyste miláčka poučili, že sex funguje trochu jinak, než si představuje. Pokud si od pondělí do středečního odpoledne myslí, že stačí, aby se na vás podíval, a vy začnete tát, musí zjistit, že se zásadně zmýlil. I když jde o dny, kdy je Venuše ve vašem znamení, musí pochopit, že ke vzrušení potřebujete víc, než jen strohé oznámení, že by vás opravdu chtěl.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hlavně partnerovi nevysvětlujte, že jsou i jiné druhy vášně než je ta, která spojuje vás dva. Nejdříve vám to nebude věřit. Pak pochopí, že to myslíte vážně a patřičně se naštve. Vůbec mu nedojde, že můžete vášnivě milovat třeba kytky na zahradě nebo knížky svého oblíbeného spisovatele. Vášeň má spojenou výhradně se sexem a nechápe, že to může fungovat i jinak.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Mars, který se v úterý ráno dostává do vašeho znamení, se postará o zajímavé zážitky. To, že někoho odmítáte, ještě neznamená, že vás vezme vážně a bude vás respektovat. Dokonce se můžete dostat do situace, kdy vám začne vysvětlovat, že byste ze vztahu s ním získali nejen zajištění, ale i nejrůznější protekce. To, že svou erotickou přízeň nechcete za podobné výhody měnit, vůbec nechápe.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Je nejvyšší čas, abyste miláčkovi dokázali, že řeči o nedostatku sexuálního apetitu u Panen patří jen k nepodloženým astrologickým pomluvám. Využijte soboty a neděle, kdy je Venuše v Raku a Luna ve vašem znamení a předveďte mu veškerý svůj erotický repertoár. V sobotu si ještě může myslet, že své erotické zaujetí předstíráte, ale už v neděli bude muset uznat, že je opravdu autentická.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Přiznejte si, že vás miláček svými nápady rozčiluje! Když po vás zejména o víkendu začne chtít sex v době, kdy budete ještě s chutí spát, neodoláte a pošlete ho do háje. Bude to pro něj šok! Navíc vám hned sdělí, že na takové jednání není zvyklý. Vám nezbude, než abyste mu připomněli, že sex máte moc rádi, ale nejdříve na něj musíte být pořádně vyspaní a správně naladění.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Setkání s bývalou láskou proběhne velice zajímavě. Navenek se k sobě chováte zdvořile. Dokonce si vyměníte pár vět a projevíte zájem o to, co dotyčný dělá. Postranní pozorovatelé si vůbec ničeho nevšimnou. Vám oběma však bude jasné, že se za zdánlivou lhostejností je skrytý oheň, který jen čeká na vhodnou příležitost, aby se ještě jednou pořádně rozhořel.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Některé lidi si držte od těla. Když jim dovolíte, aby vás zahrnuli svými problémy a starostmi, začnete si je brát tak, že si je budete brát i do postele. Když miláček pochopí, odkud vaše nesoustředěnost pramení, bude dost naštvaný. Dokonce vám může říct, že je sice nakloněný všemu odvážnému, ale to, abyste si do postele tahali někoho třetího a jeho starosti, opravdu nestrpí.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Zatmění, které se v úterý odehraje ve vašem partnerském sektoru, varuje. Pokud si myslíte, že jsou vám hvězdy nakloněné tak, že se žádný váš úlet neprozradí, je to omyl. Zejména ve středu večer, kdy se do partnerského sektoru přesune Venuše, by se zcela jistě našla dobrá duše, která by veškeré vaše prohřešky vašemu partnerovi podrobně popsala. Opravdu bude lepší, když riskovat nebudete.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když chcete partnera získat, jste kvůli tomu ochotní dělat i to, co by vám zdravý rozum jindy nikdy neodsouhlasil. Zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, umíte bezchybně vycítit, co v posteli potřebuje a hned mu to poskytnete. Dejte si jen pozor, aby neusoudil, že se může o kvalitu vašeho erotického života přestat starat, protože si všechno přece vezmete na starosti vy.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když vám miláček začne vyprávět, že by moc chtěl okořenit váš erotický život, a důkladně popíše, jak by si to představoval, budete hodně překvapení. Vzpomenete si na chvíli, kdy jste mu něco podobného navrhovali vy a on o tom nechtěl ani slyšet. Teď jen přemýšlíte, co se stalo, že se v poslední době jeho názory tak posunuly a on se rozhodl, že to přece jen vyzkouší.