Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 48. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Ohledně erotiky mát zelenou hned od pondělního hodně časného rána, pro start můžete využít energii úplňku, který se odehrává ve vašem sektoru komunikace. Miláček vám poskytne spoustu prostoru k erotické komunikaci a vy toho s chutí využijete. O víkendu, kdy bude Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, pak využijete každou minutu pro dohnání toho, co jste si během týdne říct nestihli.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V erotice se konečně můžete těšit na klid a pohodu, dokonce i váš miláček pochopí, že cesta k erotické harmonii nevede tím, že vám bude vytýkat, že na sebe máte málo času. Dokonce se dočkáte, že přiloží ruku k dílu a postará se, abyste měli práce méně a tedy víc času, který můžete věnovat sami sobě. Když vám navíc navrhne masáž, která vám má uvolnit záda, dojde vám, že o vylepšení vašich vztahů opravdu stojí.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna pohybuje vaším znamením, máte ohledně erotiky a jejího vylepšení neskutečnou spoustu nápadů. Když se o některé s miláčkem podělíte tím, že mu je pošlete jako zprávu a necháte ho, ať se k nim vyjádří, bude to opravdu skvělé. Pak nastane optimální stav, kdy se s partnerem budete předhánět v tom, jak nápady vylepšit a váš erotický život zpestřit.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V době, kdy Slunce prochází Střelcem, můžete mít velmi často pocit, že na vás miláček v tom, co se erotiky týká, opravdu tlačí. Vy si pak můžete vybrat, zda se jeho tlaku podvolíte, nebo zda se mu postavíte s tím, že vás nikdo do ničeho nutit nebude. Ve druhém případě sice nové erotické zážitky posunete v čas, ale zase si zásadně vylepšíte jejich kvalitu-nestálo by to za to?
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Kamarád, který hned v pondělí podlehne energii úplňku ve vašem sektoru přátelství, a který přijde s tím, že byste si mohli vzájemně doplňovat pozitivní erotickou energii, vás opravdu překvapí. Když ale nad celou záležitostí začnete uvažovat, usoudíte, že by to vůbec nemuselo být špatné. Pro začátek byste se tak zbavili nežádoucího erotického napětí a pak by se vidělo...
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

I když vám to, co vám v pondělí odpoledne říká někdo, pro koho máte slabost, vyloženě hladí uši, posuzujte to s rozumem. Na to, abyste kvůli němu zásadně měnili svůj dosud celkem rozumně naplánovaný život, to opravdu není. Možná byste si ho měli nejdříve po erotické stránce vyzkoušet a pak, až zjistíte, zda by to za to přece jen nestálo, se rozhodnete, co bude dál.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Všechno, co potřebujete v erotice zvládnout a vylepšit, musíte zvládnout do pátečního poledne. Využijete poslední dny, kdy je Merkur ve vašem sektoru komunikace a kdy dokážete bez problémů mluvit tak, abyste partnera přesvědčili o tom, že jste pro něj ze všech hledisek včetně toho erotického to nejlepší. Když budete otálet a příležitost propasete, budete na novou šanci čekat celý další rok.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Kdybyste opravdu chtěli zvýšit erotickou přitažlivost svého miláčka, zkuste na to jít přes vůně. Když mu vyberete parfém, o kterém víte, že vás vzrušuje a aktivuje vaše láskyplné projevy, můžete si být jistí týdnem, kdy vás po této stránce čekají zážitky opravdu nezapomenutelné. Partnerova odporu se nebojte, když zjistí, že jste spokojení, bude s novou vůní spokojený i on.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

I když svého partnera opravdu milujete, veškeré jeho projevy byste tolerovat neměli, pokud si myslí, že se k vám bude chovat způsobem, který se vám nelíbí, a pak to večer napraví v posteli, musíte mu vysvětlit, že je na omylu. Z ryze praktických důvodů by bylo skvělé, kdybyste k vysvětlování hned v pondělí využili úplněk ve svém partnerském sektoru. S jeho pomocí dokážete mluvit tak, aby pochopil, že to myslíte opravdu vážně.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Zatímco pracovní část týdne proběhne v klidu a bez větších překvapení, v pátek večer se situace zásadně změní. Může za to Merkur, který se přesune do vašeho znamení. S jeho pomocí konečně dokážete všechno, co od miláčka v erotice i v jiných stránkách života chcete, podat tak, aby sám pochopil, že bude v jeho zájmu, když vám vyhoví nejlépe, jak umí a dokáže.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Hrozí, že si budete lhát v něčem, kde byste k sobě měli naopak být upřímní až nemilosrdně. Když vám dojde, že partner má kromě vás i někoho jiného, nepátrejte po tom, jak jsou daleko, ale promluvte si s ním na rovinu. Naštěstí to dokážete, to, že situaci, kdy byste se o něj museli dělit, nesnesete a tolerovat ji nedokážete, mu vysvětlíte tak, že se sám chytí za nos a rozhodne se, že všechno vrátí do pořádku.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Úplněk v Blížencích vám láskyplné kontakty trochu zkomplikuje a když se o někoho pokusíte, přímo se vás zeptá, zda to s ním myslíte vážně, nebo zda si chcete jen užít a jít dál. Jde o dotaz, na které se vám odpovídá neobyčejně těžko. Zatím jste o stabilním vztahu neuvažovali, ale teď si říkáte, že to vlastně vůbec není špatný nápad, vyrovnaný vztah, ve kterém bude čas jak na zábavu, tak na sex, vás vyloženě láká.