Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 15. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Zatmění, které probíhá v pondělí večer ve vašem znamení, na vás může mít vliv jak intenzivní, tak nečekaný. Najednou si naplno uvědomíte, že vedle sebe potřebujete mít člověka, který vás chápe a rozumí všemu, co potřebujete, včetně vašich erotických potřeb. Zároveň vám ale dojde, že partnera, se kterým byste si rozuměli duší i tělem, budete hledat dlouho a s potížemi.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jaro vám do života vnáší pokušení, o kterém jste v zimě nevěděli nebo si ho nepřipouštěli. Navíc si velice přesně uvědomujete, že tím, co prožíváte, riskujete stabilitu svého partnerského vztahu. Miláčka můžete sice přesvědčovat, že byste mu nikdy nevěrní být nemohli, ale on vám stejně moc nevěří-zná vás a ví, že rozkoš má ve vašem životě důležitější místo, než by správně mít měla.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Úvahy o tom, že byste si pořídili malý harémek, vám sice hlavou proběhnou, ale tím to taky skončí, uvědomujete si, že patříte k lidem, kteří co neví, nepoví. Pak hrozí nebezpečí, že byste na sebe partnerovi doma vypověděli všechno, co provádíte venku. Kdyby to byl román, bylo by to velice zajímavé čtení, jako skutečnost by to však fungovalo jako kolkovaná žádost o průšvih!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

To, že chcete rodinu, děti a pokud možno domeček se zahrádkou, je vaše vroucí a dlouhodobé přání. Člověku, se kterým se teprve seznamujete, se však s nimi zatím ještě nesvěřujte, bral by to jako útok na svou osobní svobodu a ohrožení své nezávislosti. Kdybyste vydrželi do víkendu, kdy se v sobotu Luna dostává do vašeho znamení, situace se změní,o rodině můžete začít mluvit otevřeně a jasně-získáte kladnou odezvu!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Když miláček přijde s tím, že byste si oba měli pořídit buď přímo erotické nebo alespoň hodně sexy prádlo, budete s ním velice upřímně souhlasit. Kdybyste se rozhodli, že hned v pondělí vyrazíte na nákup, bude to rozumné, zatmění v Beranu vás zbaví všech zbytečných zábran, které byste jinak měli. Za prádlo, které pozitivně ovlivní váš erotický život, budete utrácet rádi a s chutí!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Jde o týden, kdy může váš erotický život trochu trpět, práce a ostatních aktivit máte tolik, že se do postele opravdu chodíte jen vyspat. Naštěstí máte partnera, který je na tom zhruba stejně, což znamená, že vám nic nevyčítá a na obvyklé frekvenci vašeho erotického života netrvá. Po náročném týdnu naštěstí následuje víkend, kdy všechno doženete-zvláště neděle bude v tomto směru vynikající!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

I když máte pocit, že dokážete své jednání držet pod kontrolou a žádného negativního překvapení se bát nemusíte, je všechno trochu jinak. Zejména v pondělí, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává sluneční zatmění, je nebezpečí, že krátkou erotickou chvilkou ohrozíte stabilitu svého trvalého vztahu. Pokud si nechcete koledovat o průšvih, veškeré nabídky na erotické dobrodružství odmítnete.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když si chcete užít sex, který je vášnivý a trvá podstatně déle, než obvykle, nechejte si ho na středu, kdy na vás budou už od odpoledne působit spojené energie Marse a Saturna. Při Luně v Býku to sice na nějaké experimenty nevypadá, ale to je to poslední, co vám vadí. Vy i miláček si daleko intenzivněji užijete to, co jste se spolu naučili a v čem jste dosáhli dokonalosti.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pondělní novoluní ve vašem sektoru lásky a romantiky vám do erotického života vnáší prvek neskutečného překvapení. Když miláček přijde s tím, že byste si mohli vyrazit za sexem do přírody, neříkejte, že to je totální nesmysl, ale přemýšlejte, jak by se to dalo uskutečnit. Co kdybyste si vyrazili na večerní procházku a do batůžku si nenápadně vzali deku?
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Víkend, kdy se Luna nachází v jeho partnerském sektoru, si užijete opravdu krásně a kdybyste chtěli, mohli byste se spolu vypravit do nějakého wellness centra. Ideální by byl stav, kdy byste tam mohli zůstat i na noc, ale ani samotná sobota nebo neděle k zahození nebude. Ve wellness se uvolníte a doma si pak užijete erotiku v podobě, kterou jste si vždycky představovali.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Konečně jste se dočkali období, kdy máte práci hotovou, většinu starostí jste zvládli, a kdy si můžete konečně vychutnávat nejrůznější životní radosti. Pokud máte šanci na prohloubení vztahu, který jste nedávno navázali s tím, že jde lehkou zábavu, která nemá na váš reálný život vlastně žádný vliv. Teď musíte přiznat, že se vám situace vymkla z rukou a že jste si do života pustili něco, s čím počítat musíte.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když miláčkovi řeknete, že se nejdříve musíte věnovat práci, povinnostem a tomu, co nepočká, nadšený nebude. Naštěstí mu dokážete každý večer uštědřit erotickou pokroutku, kterou mu zpříjemníte začátek noci. Navíc si práci dokážete naplánovat tak, abyste měli víkend volný jenom a pouze pro vašeho partnera-můžete si být jistí, že si to pořádně užijete oba.