Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 50. týden 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Dlouhé noci, které se tak příjemně tráví s miláčkem pod teplou pokrývkou, jsou sice tady, ale vy s nimi máte problém! Při svém aktuálním pracovním nasazení si je nemáte šanci pořádně vychutnat. První šanci dostanete až v neděli, kdy se Luna přesouvá do vašeho znamení. Pak se ale rozhodnete, že doženete všechno, co jste během týdne nestihli, a z postele celý den nevylezete.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Představa krásné erotiky se vám splní hned v pondělí. Miláček prokáže obdivuhodnou výdrž. Fantazii a něhu však musíte do vašeho milování dodat vy. Naštěstí to pro vás není až takový problém. Stačí, abyste si při milování místo svého partnera představovali některého ze svých erotických idolů. Jemu to však raději neříkejte. Rád sice tvrdí, že je tolerantní, ale asi by se mu to moc nelíbilo.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Merkur, který se ve čtvrtek vrací do vašeho partnerského sektoru, se postará, aby se mezi vás vrátila komunikace. Partner konečně pochopí, že mlčenlivý sex, při kterém se jen občas ozve nějaký vzdech, není nic pro vás. S merkurickou energií začněte pracovat už ráno! Pošlete partnerovi eroticky laděnou zprávičku, nebo mu rovnou napište, jak moc se na něj těšíte. Když mu ještě popíšete, co s ním hodláte dělat, bude to dokonalé.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Přísloví o lásce, která prochází žaludkem, v případě vašeho miláčka tak docela neplatí. Pokud bude mít na vybranou, klidně vám řekne, že když bude kvalitní sex, stačí mu k večeři chleba s máslem. Pro vás to bude tak trochu šok. Po chvíli však pochopíte, že to vlastně vůbec není zlé. Večeři stihnete během několika minut. Ušetřený čas pak můžete věnovat tomu, co vás oba baví i těší.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Je potřeba, abyste svému partnerovi dodali ve všech životních oblastech (sex nevyjímaje) sebevědomí, které mu dosud schází. Nebude to vůbec obtížné. Využijte úterý a středu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru miláčka pořád jen chvalte. S údivem zjistíte, že se vlastně vůbec nemusíte překonávat. Váš miláček se ve všem včetně sexu projevuje naprosto dokonale.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Je potřeba, abyste změnili své myšlení a celkový přístup k životu. Zapomeňte na svou pracovitost! Pokud se dostanete do situace, kdy si budete moci vybírat mezi prací a sexem, vyberte si sex! Jde o aktivitu, která vám vrátí dobrou náladu a rozproudí krev v žilách. Toho, že by práce přišla zkrátka, se bát nemusíte. Po sexu se vám skvělé nápady jen pohrnou!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V lásce i v erotice projevujete nezvyklou aktivitu. Když po partnerovi toužíte, prostě mu to řekněte. Musíte mu to však podat tak, abyste ho překvapili, ale nevyděsili. Nezapomeňte, že na upřímnost v tom, co se týká erotiky, není moc zvyklý. Je na vás, abyste mu vysvětlili, že přímá řeč je i v těch nejintimnějších záležitostech daleko lepší, než náznaky, kterým ten druhý nerozumí a které nechápe.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

To, že jste pro svého partnera ochotni udělat maximum ve všem, včetně sexu, není pro nikoho, kdo vás zná, žádné velké překvapení. Miláčkovi byste to však příliš zdůrazňovat neměli. Mohla by v něm procitnout zlomyslnost, která by ho nutila, aby si vyzkoušel, kam až hranice vašich možnosti sahají. V sexu by to bylo ještě příjemné, ale jinak by to bylo dost náročné...
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

To, že si miláček po návratu z práce začne stěžovat, jak je unavený a jak se mu do ničeho nechce, ještě neznamená, že ho máte poslechnout a dát od něj ruce pryč. Naopak je potřeba, abyste po něm sáhli se zdvojenou energií a větší chutí. Miláček bude trochu bručet, ale pak se vašim nárokům rád poddá. Až později pochopíte, že vlastně potřeboval, abyste ho svedli. On si pak mohl říct, že nemohl pracovat, protože se musel věnovat vám.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Na sex je nejlepší neděle. Venuše je v sextilu se Saturnem ve vašem znamení a postará se, aby bylo všechno, do čeho se spolu s miláčkem pustíte, dokonalé. Klidně můžete začít tím, že spolu budete péct vánoční cukroví. Musíte se však hodně držet. Když to neuděláte, hrozí, že se do mazlení zaberete tak, že naprosto zapomenete na plechy s lineckým, které máte v troubě.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Je potřeba, abyste se ve vztahu a zejména v jeho erotické složce vrátili na začátek. Jde o období, kdy jste bez problémů dávali přednost společnosti svého partnera před kamarády a koníčky. Momentálně byste si měli čas rozvrhnout tak, aby váš partner pochopil, že je pro vás tím nejdůležitějším. Mnohokrát se vám to vrátí. Získáte na tom nejenom v oblasti erotiky a sexu.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Využijte pátek a sobotu, kdy vaším znamením prochází Luna. Máte se možnost naučit spoustu věcí. Je ale potřeba, abyste je nejdříve vnímali srdcem a až potom rozumem. Když je na vás miláček protivný, nemusí to být jen tím, že je po celém týdnu z práce unavený. Je docela možné, že vám svým chováním vyčítá nedostatek erotického zájmu, který z vaší strany pociťuje a který mu vadí.