Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 21. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Mars, který se ve středu ráno dostává do vašeho znamení, váš erotický život zjednodušuje i komplikuje zároveň. Pokud žijete ve vyrovnaném partnerském vztahu, dokážete své erotické potřeby dát najevo tak, že vám partner odolat prostě nedokáže, pokud jste však nezadaní, musíte se v tomto ohledu trochu mírnit. Tempo, které byste nasadili, by mohlo být až moc prudké!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Kdybyste se rozhodli, že se konečně naučíte flirtovat, je to velice jednoduché, pomůže vám v tom Merkur, který se vrací hned v pondělí ráno do vašeho znamení. Díky jeho energii se naučíte mluvit tak, abyste pozornost zajímavého člověka upoutali na první dobrou. Když se v sobotu odpoledne dostane do vašeho znamení i Venuše, budete se v tomto směru projevovat naprosto dokonale.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

I když máte pocit, že vám osud moc nepřeje a že v oblasti lásky a erotiky dostáváte daleko méně, než byste si zasloužili, nahlas to neříkejte. I partner, který je naprosto vyrovnaný a který se k vám chová vlídně, by se po takovýchto slovech právem urazil. Vy byste mu sice dlouho vysvětlovali, že jste to tak opravdu nemysleli, ale v něm by nedůvěra stejně zůstala.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Kdybyste si chtěli s partnerem o všem, co je pro vás důležité (včetně sexu, který je pro vás nejdůležitější) pořádně promluvit, musíte si počkat na středeční podvečer. Při sílící energii trigonu mezi Merkurem a Plutem budete mluvit tak, aby pochopil, že to, co říkáte, myslíte naprosto vážně. V pátek se však musíte v této oblasti chovat opatrněji, požadavky, které k partnerovi vznášíte, mu sdělte tak, aby ho ani na chvíli nenapadlo, že ho úkolujete!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Zásadní změnu vnáší do vašeho erotického života hned v pondělí pozitivní vztah mezi Sluncem a Jupiterem. Těšte se ze situace, kdy na váš úsměv kladně reaguje každý, komu ho pošlete. Pozor si však dejte na nejlepšího kamaráda-to, že dosud o citech nebo erotických vazbách nemluvil, ještě neznamená, že je nemá a právě proto se musíte chovat rozumně a tak, aby pochopil, že byste přáteli měli zůstat i nadále.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pozitivně na vás působí jak silně obsazené znamení Býka, tak Mars, který se ve středu dostává do vašeho sektoru erotiky a sexu. Kdybyste chtěli miláčkovi dokázat, že řeči o vrozeném nedostatku erotického temperamentu, které o Pannách kolují, jsou naprosto nepodložené, máte skvělou šanci. Přesvědčíte ho daleko snadněji, než jste předpokládali!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

K lehce nerozvážnému, ale o to přitažlivějšímu a zajímavějšímu přístupu k erotice a k sexu můžete využít pracovní část týdne. Venuše se bude pohybovat vaším partnerským sektorem a pomůže vám ve všem, v čem vám dosud štěstí moc nepřálo. V neděli kolem poledne, kdy se ve vašem partnerském sektoru setká Mars s Jupiterem, prožijete naplno to, čemu se říká erotické štěstí, užijte si to!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zejména v pondělí, kdy se do vašeho partnerského sektoru vrací Merkur, máte šanci k zásadnímu vylepšení svého vztahu. Pokud vás napadne, že byste měli překonat ostych a konečně mu popsat, jak na něj reagujete, máte k tomu šanci. Stejně tak se můžete vrátit k tomu, co jste si v této oblasti někdy v dubnu začali vysvětlovat a co jste si nedopověděli,teď se vám to podaří bez problémů!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

I když to s erotikou zdánlivě nesouvisí ani omylem, je přesto potřeba, abyste v pondělí a v úterý pracovali ze všech sil a opravdu naplno. Jen tak budete mít ve středu, kdy do vašeho sektoru lásky vstupuje Mars, volné ruce a dostatek času, v němž se můžete věnovat svému miláčkovi. Toho, že by vás odmítal, se nebojte, na vaši erotickou pozornost je natěšený stejně jako vy.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V lásce a v sexu vůbec se máte sklon rozhodovat zcela jinak, než byste jindy považovali za rozumné a průchozí. Zejména o víkendu, kdy se Venuše přesune do vašeho sektoru lásky a romantiky, se máte sklon vrhnout do náruče prvnímu přijatelnému člověku, který půjde kolem. Kdybyste dokázali zvládnout sex bez lásky, bylo by to skvělé, u vás to však zdaleka není jisté.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Erotické dobrodružství nepřivolávejte, nepřijde ani po vašem intenzivním přemlouvání. Kdybyste se však rozhodli, že do svého stabilního vztahu přidáte nějaké vzrušení a trochu sexuálního napětí, podařit by se to mohlo-vhodné by bylo zejména úterní odpoledne, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem. Dokonce i vztahu, který trvá dlouho, dokážete s jeho pomocí dodat přesně tu špetku napětí a vzrušení, která mu dosud chyběla.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem znamení, se spolu s miláčkem přistihnete v momentech, kdy oba zkonstatujete, že slova vlastně nepotřebujete. Stačí, když se na sebe jen podíváte a všechno vám bude jasné. V erotice a sexu to platí dvojnásob, tam budete jasně vědět, že se chcete-důležité je jen to, aby to bylo rychle a hlavně na místě, kde vás nikdo rušit nebude.