Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 22. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Jde o týden, kdy v erotice prožíváte velice klidné období, naštěstí máte rozum, takže vás ani nenapadne, že byste ho mohli označit za nudu. Zejména v pondělí ráno oceníte svého partnera. Když se vůči němu dopustíte erotického útoku, nebude se rozčilovat, ale naopak vám otevře do široka náruč-uzná, že jste si lepší start do nového týdne vymyslet nemohli!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

První dojem, který na vás ve čtvrtek nebo v pátek nově poznaný člověk udělá, nepotlačujte. Pokud vám intuice říká, že by s ním život mohl být zajímavý, ale jeho erotické vyzařování se vám nelíbí, neměli byste ho potlačovat. Zkuste mu navrhnout na páteční odpoledne nebo večer schůzku, kdy ho důkladně prozkoumáte, a kdy zjistíte, zda jste měli při prvotním odhadu pravdu, nebo jste se mýlili.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Od pondělního odpoledne do středeční půlnoci, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, si můžete pro zpestření svého erotického života vymyslet celkem cokoli. Miláček všechno přivítá s nelíčeným nadšením. Velice rychle pochopíte, že mu nejde ani tak o změny, které mu navrhujete, ale o to, abyste byli spolu a mohli si jeden druhého konečně důkladně užít.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hrozí, že soudíte, že je krásné, když se láska naplní, ale ještě krásnější je, když zůstane v rovině neuskutečněných snů. Když se ve čtvrtek nebo v pátek konečně dáte dohromady s člověkem, o kterého jste už dlouho usilovali, zjistíte, že vaše sny byly podstatně kvalitnější, než je realita. Naštěstí hned přijdete na to, co dělat, abyste si z nového objevu vychovali milence podle svých představ.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

I když jste velkorysí a pomoc, kterou poskytujete lidem, co se dostali do obtížné situace, je pro vás naprosto samozřejmá, jsou situace, v nichž byste se měli držet zkrátka. Pozor si dávejte zejména na lidi, kteří jsou po citovém úrazu a hledají někoho, komu by se mohli vyplakat. Oni by se sice ve vaší náruči velice rychle vzpamatovali, ale vy byste utrpěli další zbytečný a bolestivý šrám.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

U svého miláčka logiku raději nehledejte, velice se sice chlubí, že jinak než logicky myslet a jednat neumí, ale i to má své hranice. Pokud se jedná o vás, řídí se výhradně emocemi a citem, navíc je vás zejména v pondělí ochoten podezírat z touhy po dobrodružství, které vám ani na mysl nepřišlo. A čím víc mu budete vysvětlovat, že vás nic takového ani nenapadlo, tím víc vás bude podezírat, že před ním něco skrýváte.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ohledně erotiky se máte hned na začátku týdne na co těšit! Luna, která od pondělního odpoledne do středeční půlnoci prochází vaším znamením, ve vás aktivuje vynalézavost, kterou byste v sobě nikdy nehledali. Pokud miláček touží po dobrodružství, nemusí se o ně nijak snažit. Poskytnete mu ho ve chvíli, kdy ho nečeká, a kvalitě, která přesahuje všechno, co dosud zažil.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem znamení, se vám v erotice náramně daří,dokonce usoudíte, že se vám vlastně ani nechce do práce! Začnete přemýšlet, jak to udělat, abyste si mohli vzít home-office. Pokud se vám to podaří, budete se sami divit efektu, který tím vyvoláte. Zvládnete dvakrát tolik práce, než kolik byste udělali v regulérním zaměstnání a navíc zajistíte sobě i miláčkovi velice bohatý a záviděníhodný erotický život.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Týden bude naprosto předvídatelný. Pokud jste s miláčkem domluvení na dnech, kdy se podle předem stanoveného rozvrhu věnujete erotice, proběhne všechno podle předpokladu a přesně tak, jak jste zvyklí. Výjimku přinese až neděle s úplňkem ve vašem znamení, tam pak zapomenete na všechno, co bylo v plánu, a začnete hledat něco, co váš erotický život zpestří-o tom, že to najdete, nepochybujte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Práce je fůra a vy opravdu nevíte, kam dřív skočit,naštěstí máte chápavého partnera-ví, že to jinak nejde, a žádné nadměrné erotické výkony od vás nevyžaduje. Situace se změní až v neděli, na obloze se setká Merkur s Uranem a postará se, abyste měli o čem přemýšlet. Miláček vám navrhne něco, co má váš erotický život zpestřit, ale co vás vyloženě překvapí-nakonec však usoudíte, že to vůbec není špatné, a rozhodnete se, že to zkusíte.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pondělí odpoledne, kdy se Luna dostává do Vah, se setkáte se zajímavým erotickým podnětem-dosud jste o milenci nebo partnerovi z ciziny neuvažovali, ale teď jste v situaci, kdy se vám tato myšlenka vyloženě vnucuje. Rozhodovat se nemusíte, ale je potřeba, abyste o této možnosti uvažovali. Pro začátek bude stačit, když se rozhodnete, že se do ciziny za daným člověkem nejdříve nezávazně vypravíte na dovolenou,definitivní řešení přijměte až potom.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Nezdá se vám, že je nejvyšší čas, abyste v erotice odložili komplexy, které jste dosud nasbírali, a konečně si uvědomili, že jde o oblast, která vám má do života vnášet radost a pohodu? To, že vám někdy někdo řekl, že máte v této oblasti rezervy, neznamená, že se tím teď musíte trápit. Na jednoho, který měl tento pocit, že najde deset dalších, kteří vám budou dokazovat, že jste v sexu naopak všestranně dokonalí!