Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 38. týden 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Nenechte si namluvit, že sex se nedá provozovat nikdy jindy než večer a nikde jinde než v ložnici. Zkuste zapojit fantazii a sobě i miláčkovi připravit erotické hody. Podařit by se vám to mohlo ve čtvrtek a v pátek. Luna bude ve Vodnáři a vy jste schopni vymyslet ke zpestření svého erotického života něco, co jste dosud brali jen jako rekvizitu filmů pro dospělé.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Všechno, co chcete v erotice změnit a vylepšit, si nechte na pátek, kdy se ve vašem sektoru lásek a romantiky setkává Slunce s Merkurem. Možná byste si měli s miláčkem promluvit o tom, jak budete své tělesné orgány a to, co s nimi děláte, mazlivě nazývat. Vytváření vašeho soukromého erotického slovníku se ukáže jako skvělá a navíc velice vzrušující zábava ve dvou.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Když se pohádáte, je to problém. Zatímco vy sex jako cestu ke smíření berete jako něco naprosto normálního, vašemu partnerovi se to vůbec nelíbí. To, co se mezi vámi stalo, chce neustále dokola rozebírat. Vůbec nechápe, že vy na něco takového nemáte náladu a že to považujete za zbytečnou ztrátu času. Zkuste ho nejdříve chvíli soustředěně poslouchat a sex navrhnout až potom. Mohlo by to vyjít.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Jakmile přijde někdo s tím, že vás miluje, zpozorněte. Není pochyb, že jde o slova, která se poslouchají moc hezky. Vy si však zároveň uvědomujete, že se vám na nich něco nelíbí. Až později pochopíte, že jde o člověka, který není zdaleka srovnaný se vztahem, který měl před vámi. Pokud se nechcete dožít chvíle, kdy se s vámi bude ohnivě milovat a přitom myslet na někoho jiného, zabrzděte, dokud je čas.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Počítejte s tím, že vaše tělo nemusí zvládnout všechno, co po něm chcete. Když se hodláte milovat, vybírejte polohy, které zbytečně nezatěžují ani velké klouby, ani záda. Hned zpočátku navrhněte opatrné a pomalé tempo, které budete podle potřeby zrychlovat. Miláček bude sice vaším přístupem překvapený, ale pak sám přizná, že mu ohleduplnější tempo vyhovuje podstatně víc, než obvyklé divočiny.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Se sexem je to obtížné. Po milování toužíte, ale taky si uvědomujete, že máte hodně práce, kterou musíte stihnout. Možná by bylo lepší, kdybyste sex jako svůj pravidelný večerní program až do víkendu zrušili. Váš miláček je sice tolerantní, ale tak tolerantní, aby spolkl to, že v jeho náruči myslíte na práci, zatím není asi ani nebude.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, to nemáte jednoduché. Občas vám připadá, že partner projevuje víc zájmu o vašeho psa než o vás. Nahlas mu to však raději neříkejte. Hovory o tom, kdo z vás potřebuje sex víc, by přešly do hádky, která by vám normální existenci spolehlivě otrávila a veškerý erotický život totálně zastavila.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zejména o víkendu usoudíte, že máte ve všem, co se týká sexu, obrovské a hlavně nezasloužené štěstí. Váš partner funguje jako skvělý, ohleduplný a vynalézavý milenec, a zároveň jako ten nejlepší kamarád. Není tedy divu, že milování probíhá naprosto netypicky. Z vážného hovoru přejdete k mazlení a potom se zase vrátíte zpátky. Bude vás to neobyčejně bavit.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Představa, že necháte svého eroticky náruživého partnera doma a sami si někam vyrazíte, je pochopitelná, ale taky značně riskantní. Partner, jehož erotické potřeby jsou vysoce nadprůměrné, se sice může snažit o věrnost, ale hrozí, že pokušení bude silnější. Když si chcete váš vztah zachovat takový, jaký je, buď nikam nejezděte, nebo ho vezměte s sebou.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

S nabídkami na plnění erotických snů svého partnera to nepřehánějte. Vy jste v tomto ohledu nebývale štědří a váš miláček začíná být neobyčejně rozmazlený. Bude lepší, když mu jeho erotické sebevědomí dál zvyšovat nebudete. V úterý nebo ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, namodelujte situaci tak, aby o sex musel žebronit on u vás a ne vy u něj...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Konečně se vám dýchá volněji. Navíc se sexu přestáváte bát. Večery jsou už tak chladné, že i váš partner zapomíná na touhu po sexu pod širým nebem a dává přednost pohodlné posteli. Vy si užíváte milování, kdy se nemusíte bát, co vás kam kousne a kdo vás překvapí. Miláček sice tento adrenalin zbožňuje, ale vás to ke změně názorů nepřiměje a nedonutí.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Sex je ve vašem případě možný až po důkladné logistické přípravě. Zejména o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy máte největší chuť, je to náročné. Potřebujete vychytat čas, kdy děti budou už na nějaké akci a očekávaná návštěva ještě nezazvoní. To, že to stihnete doslova na vteřiny, vám dokazuje, že jste oba skvělí jak v erotice, tak v plánování...