Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 50. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Díky Slunci ve Střelci je váš erotický život daleko bohatší, než jste zvyklí. Díky vynalézavosti vašeho miláčka navíc neomezujete provozování sexu na ložnici, ale bez problémů se dokážete milovat i kdekoli jinde. O tom, kde se lásce věnujete, však raději s nikým nemluvte, kdybyste jim pár míst, kde jste se milovali, popsali, stejně by vám nevěřili.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Kdybyste chtěli mít milence, se kterým byste se nemilovali, ale jehož byste měli jen na zajímavou konverzaci a na lehce erotické mazlení, dokážete si ho bez problémů najít. Dozvíte se, že o sex nestojí, protože z nějakých důvodů nechce být svému nynějšímu partnerovi nevěrný. Vy máte sice dojem, že to, co spolu děláte, je daleko intimnější než sex, ale nahlas to neřeknete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru komunikace, hrozí, že budete působit tak trochu nepatřičně. Všechno, co uslyšíte, dokážete obrátit v zajímavý dvojsmyslný vtípek. Nesmí vás překvapit, že se vás pak zejména mladší generace drží a vaši společnost vyloženě vyhledává-ví, že se od vás o sexu a erotice dozví to, co jí rodiče doma a učitelé ve škole neřeknou.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud chcete předem zjistit, jak se bude váš nový objev chovat v posteli, čeká vás práce přímo detektivní. Kdybyste ho však pozvali na oběd nebo ještě lépe na večeři, dobře se najíte a ještě ušetříte spoustu námahy. Když si bude každé sousto vychutnávat a s jídlem se doslova mazlit, můžete se těšit, že se stejně láskyplně, ohleduplně a zejména eroticky vynalézavě bude chovat i k vám.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším znamením, a Slunce se nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky, začněte pracovat na stabilizaci svého vztahu. Využijte při tom jak příznivě probíhající erotický život, tak fakt, že si spolu máte pořád o čem povídat. Když k tomu ještě připočítáte oboustrannou přitažlivost, o níž ani jeden z vás nepochybuje, bude výsledek dokonalý.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Bývalé lásky svého partnera se neobávejte,může se sice tvářit neskutečně sebevědomě, ale to je asi tak všechno, co může dělat. Skutečným soupeřem, kterého byste se měli bát, pro vás není a nebude. Velice dobře víte, že ve chvíli, kdy dostanete partnera do náruče a kdy se nadechne vaší vzrušující vůně, zapomene na všechno a bude se věnovat jenom a pouze vám.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Kvůli svému miláčkovi jste ochotní obětovat opravdu hodně a to, že se vám jeho koníček nelíbí, ještě neznamená, že mu ho budete rozmlouvat. Naopak! O to intenzivněji budete trvat na tom, že se mu má věnovat. Je vám jasné, že dobře naladěný miláček bude v pohodě tak aby se vám v ložnici postaral o ty nejkrásnější zážitky-když k tomu přidáte svůj vlastní oheň, bude to dokonalé.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

To, že jste si koupili nové erotické prádlo, kterým chcete partnera překvapit, ještě neznamená, že to tak i dopadne. Zejména o víkendu hrozí, že se mu budete chtít pochlubit tak, že si ho na sebe mimo veškeré plány oblečete. Pak můžete přemýšlet, zda to miláčkovi podat jako trochu předčasný vánoční dárek, nebo zda si jít jako sváteční překvapení koupit ještě jednu soupravu.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Období, kdy Slunce prochází vaším znamením, vás nutí, abyste lásku nejen fakticky provozovali, ale abyste o ní i uvažovali. Zejména v pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Lvu, se dokážete z dosud obyčejného a takříkajíc normálního vztahu vytvořit něco, co do vašeho života vnese vytoužené osvěžení a pozitivní změnu. Na vyšší úroveň se tak přesune i erotika.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vlídné pokyny, které v lásce dostáváte, vás pomalu přestávají bavit. Kdybyste k sobě byli opravdu upřímní, přiznáte, že byste dali přednost rozhodnému a sebevědomému partnerovi, který vás v životě i v sexu vede pevnou rukou. Úleva, kterou cítíte při představě, že byste nemuseli všechno rozhodovat jenom vy sami, je pak skoro až fyzická-není to ale třeba i tím, že v sobě odhalujete skryté masochistické sklony?
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vzhledem k finančním posunům, které v poslední době s vámi i s partnerem probíhají, usoudíte, že sex je vlastně jediná zábava, které se můžete věnovat. Na rozdíl od klubů a kin je zadarmo a navíc vás ještě i baví. Když svůj nový přístup k sexu a zejména jeho ekonomický přínos vysvětlíte miláčkovi, nejdříve si bude myslet, že si z něj děláte legraci, pak ale usoudí, že byste to opravdu mohli zkusit.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V současné době máte práce až nad hlavu a čas, který vám zbývá na sebe i na vašeho miláčka, se smrskl na minimum. Právě proto si musíte velice pečlivě vybírat dobu, kdy se mu budete věnovat. Ideální by byl zejména středeční večer, kdy jste pod vlivem pozitivního vztahu mezi Lunou a Venuší. Moc toho sice nenaspíte, ale když pak budete průběh noci ze středy na čtvrtek hodnotit, usoudíte, že to stálo za to.