Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 38. týden 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje. Musíte však být trpělivější, než obvykle. Když počkáte do soboty, kdy se Merkur dostává do vašeho partnerského sektoru, dokážete si se svým vyvoleným promluvit tak, aby konečně pochopil, že si z něj neutahujete, ale že ho máte opravdu a nepochybně rádi.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Mezilidské vztahy, které byly až dosud naprosto bezproblémové, se mohou začít kazit. Mohl by za to kolega, který nechápe, že o něj nestojíte, a který vám neustále dává svou lásku najevo. Dosud jste se tvářili, že to berete jako vtip, a zbytečně jste to neřešili. Teď však přitlačil tak, že se musíte ozvat nahlas a opravdu hodně důrazně.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V lásce je všechno v pořádku, což je dobře. Miláček na vás může mít sice trochu méně času, než by se vám zamlouvalo, ale to vám nevadí. Chápete, že musí v rámci práce řešit záležitosti, které si vyžadují jeho plné nasazení. Když vám pak řekne, že jde o akci, za kterou má slíbené prémie, jež vám umožní vytoužený zimní výlet do hor, začnete se na něj dívat ještě příjemněji.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud má partner dojem, že ho máte rádi natolik, že mu budete tolerovat naprosto všechny jeho nápady, musí zjistit, že se plete. Ve chvíli, kdy začne hovořit o výhodách otevřeného vztahu, kdy si oba žijí svobodně, a nikdo nepředstírá věrnost, se musíte hodně nahlas ozvat. Nakonec vám začne vysvětlovat, že to myslel jako žert. Vy si tím ale moc jistí nebudete...
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

O svých bývalých láskách se s partnerem raději moc nebavte. Výsledkem by byly dlouhé hovory, kdy by vás nutil, abyste ho srovnávali s těmi, kteří byli před ním. Samozřejmě by chtěl, aby z toho vyšel co nejlépe. Pro vás by to znamenalo debaty, které by k ničemu jinému než k pocitu zbytečně promarněného času nevedly. Máte něco takového zapotřebí?
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

I vy se můžete seznamovat na ulici nebo na jiných podobných místech. Když vás někdo osloví, zachovejte se k němu s minimem slušnosti. Odmítnout ho můžete, ale měli byste to udělat tak, abyste ho zbytečně neurazili. Je však daleko pravděpodobnější, že stačí, abyste si vyměnili pár vět. Vy pak usoudíte, že ho vlastně ani odmítat nechcete, protože vypadá na velice zábavného společníka.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna v Kozorohu, to s požadavky na partnera moc nepřehánějte. Nemuselo by to dopadnout dobře. Když mu dáte možnost, aby se projevil sám, a dělal jen to, co doopravdy chce, bude to pro váš vztah daleko pozitivnější. Miláček nebude mít pocit, že ho někam tlačíte - a v důsledku toho udělá podstatně víc, než byste si po něm dovolili chtít.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Setkání s bývalou láskou proběhne v pohodě. Popovídáte si o tom, co bylo, ale ani jeden z vás nenaznačí, že váš vztah mohl mít pokračování. Po návratu domů se o své zážitky co nejrychleji podělte se svým partnerem. Je podstatně lepší, když se to dozví od vás, než od zlomyslného kamaráda, který vás náhodou viděl a hned mu půjde podat referát.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Představa, že se svým dřívějším partnerem lásku navážete přesně v bodě, kdy jste kdysi skončili, se ukáže jako hodně iluzorní. Nezapomeňte, že jste se oba vyvíjeli a každý z vás šel svou cestou. Po první schůzce budete mít pocit, že jste se právě seznámili s někým, kdo je vám sice vzhledově povědomý, ale jehož psychika je pro vás zajímavou a přitažlivou záhadou.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jakmile se miláček začne tvářit tajemně, zpozorněte. Až později vám dojde, že se tak tváří jen proto, abyste se o něj začali zajímat a vyptávat se, co se stalo. Váto sice může být skoro jedno, ale zájem byste přesto měli projevit. Když to neuděláte vy, riskujete, že se odněkud vynoří člověk, který zájem projeví. Tím by mohl zásadně a nenávratně ohrozit vztah, který s partnerem máte.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Kvadratura mezi Marsem a Uranem patří k těm opravdu náročným. Na jedné straně toužíte po vyrovnaném spolehlivém vztahu, na druhém byste si alespoň občas rádi dopřáli nějakého vzrušujícího zážitku. Vzhledem k Merkuru byste to však riskovat neměli. Lidí, kteří by každý váš úlet vašemu partnerovi s chutí nahlásili, se kolem vás pohybuje podstatně víc, než je zdrávo.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Do vaší lásky a její kvality se příznivě promítne víkendová Luna v Rybách. Najednou zjistíte, že jste se s partnerem schopní domluvit i na tom, co by vám jindy dělalo problémy. Stejně tak jste se schopní elegantně odradit někoho, kdo se podle vašeho názoru kolem miláčka nezdravě točí. Získáte si za to sice pověst žárlivého torpéda nebo něčeho ještě horšího, ale to vám bude jedno.