Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 39. týden 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Na začátku týdne máte pocit, že tím, že se svým partnerem vůbec komunikujete, jenom ztrácíte čas. Vaše argumenty nechápe a vaše myšlenky nesdílí. Když však počkáte do čtvrtka, kdy ve vašem znamení proběhne úplněk, zjistíte, že se jeho vztah k tomu, co říkáte, rázem změnil. Nepřemýšlejte, zda je za tím energie úplňku, nebo vaše kouzlo osobnosti, ale buďte rádi, že se to stalo.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jakmile se dozvíte, že se podle svého miláčka bez něčeho neobejdete, měli byste zavětřit. Pokud usoudíte, že to chce proto, aby vám ulehčil život nebo abyste se mu více líbili, je všechno v naprostém pořádku. Když však pochopíte, že si to přeje jen proto, abyste se co nejvíce podobali jeho bývalé lásce, odmítnete jeho nápady nahlas a důrazně. Vy jste originál a žádný vzor nepotřebujete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Požadavky, které na vás mají v práci, nejste schopni stihnout. Může vás však uklidnit zjištění, že by je stejně tak nedokázal zvládnout ani nikdo jiný. Snažte se, aby vám to zbytečně nekazilo náladu. Naštěstí máte doma partnera, který vaše rozpoložení chápe a snaží se vám ulehčit život. Měli byste to ocenit. Buďte rádi, že máte doma svého usměvavého miláčka, s nějakým protivným patronem by to bylo horší.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V době, kdy Slunce prochází Vahami, se hodně často dostáváte do situace, kdy opravdu nevíte, zda dát přednost záležitostem, které s e týkají rodiny, nebo zda usilovně pracovat na vylepšení vašeho partnerského vztahu. Optimální by byl stav, kdy byste energii mezi tyto dvě důležité oblasti dokázali rozdělit rovnoměrně a tak aby se ani jedna strana necítila ošizená.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V pondělí, kdy se Luna nachází ve vašem partnerském sektoru, se vám na světě velice líbí. Konečně máte dost času, který můžete věnovat partnerovi a tím i sami sobě. Navíc se můžete klidně pustit do probírání záležitostí, které byste jindy sami hodnotili jako ožehavé. Tentokrát se dovedete povznést nad své obvyklé názory a domluvit se na společném postupu. Jste prostě skvělí!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

O tom, že se kvůli partnerovi budete muset vzdát některých ze svých koníčků, jste věděli a byli jste s tím i smíření. Když však zjistíte, na co všechno byste měli podle svého partnera rezignovat, budete nejdříve překvapení a pak naštvaní. Vůči vztahu jste sice odpovědní, ale představa, že byste kvůli partnerovým požadavkům vzdali svého vlastního života, se vám vůbec nelíbí.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jsou chvíle, kdy byste své city neměli dávat najevo a emoce byste měli ovládat. Když se partner svou jedovatou poznámkou trefí přímo do černého, nedávejte mu najevo, jak moc se vás jeho slova dotkla. Řekněte pár neurčitých slov a uchylte se do ústraní. Tam pak můžete přemýšlet, zda má cenu, abyste s tímto člověkem zůstali, nebo zda bude lepší, když půjdete každý svou cestou.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Než se rozhodnete, že se se svým partnerem začnete hádat ohledně peněz a ohledně toho, kdo víc utrácí, měli byste mít jasno v tom, co si od toho slibujete. Svému miláčkovi můžete sice vysvětlit, že jste naštvaní, ale tím to taky skončí. Když vám řekne, že utrácí jen proto, aby mu to slušelo a aby se vám co nejvíce líbil, vyvede vás to z míry tak, že neřeknete ani slovo.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Bývalou lásku svého partnera a její urputnost nepodceňujte! Z toho, jak se kolem vašeho miláčka točí a jak pořád dává najevo, že by chtěla vrátit čas, si nedělejte legraci. Jde věc, kterou byste naopak měli brát velice vážně. V další etapě byste si s partnerem měli o svých pocitech promluvit. Když to uděláte ve čtvrtek, je velká šance, že vás pochopí a že se podle toho i zařídí.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jde o týden, kdy se vám v lásce daří naprosto skvěle. Krásný bude už pondělní večer. Přes den doháníte práci, ale večer si rezervujete pro partnera. O ničem vážném sice nemluvíte, ale to vůbec nevadí. Stačí, když spolu budete souladně a mile mlčet. Další příjemné chvíle vás čekají v neděli. Luna, která prochází Býkem, vám do života vnese pokoj, lásku a všestrannou pohodu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pokud chcete s miláčkem něco probrat nebo mu naopak něco vysvětlit, neměli byste s tím zbytečně otálet. Musíte začít hned v pondělí, kdy je Luna do odpoledne ve vašem znamení. Požadavky, které na partnera máte, mu můžete předestřít, ale neměli byste na něj moc tlačit. Bude lepší, když ho ujistíte, že se sice můžete v názorech lišit, ale vy ho budete stejně pořád milovat...
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Během pracovní části týdne byste se měli soustředit na řešení všech praktických záležitostí. Když to zvládnete, můžete se těšit na víkend, kdy budete mít na partnera spoustu času. Navíc se můžete opřít o energii Venuše ve svém partnerském sektoru. S její pomocí dokážete dát své city miláčkovi najevo tak, aby ho ani nenapadlo, že by o nich mohl pochybovat.