Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 26. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Úterní vstup Marse do vašeho sektoru lásky a romantiky vám to života konečně vnese trochu vzrušení. S partnerem se konečně domluvíte nejen na programu na víkend, ale i na několik dalších týdnů. Konečně se můžete do budoucnosti dívat s nadějí a pozitivně. Vaše láska má konečně perspektivu a váš život šanci na partnerský vztah, o kterém jste dosud jenom snili.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Nic z toho, co se v tomto týdnu na zemi i na nebi děje, váš vztah žádným způsobem neohrozí. Partner vás miluje a při každé příležitosti to dává najevo. Vy si pak užíváte dny, kdy dostáváte tolik lásky, kolik potřebujete a ještě něco navíc. Kromě toho se můžete těšit na víkend, kde konečně padne rozhodující slovo, jež se týká vaší další společné budoucnosti. Bude zářivá!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je čas na začátek nové životní etapy. Než se do toho pustíte, musíte nejdříve uzavřít tu starou. Nebude to příjemné, ale jinak se to udělat nedá. Rozhodující rozhovor iniciujte hned v pondělí, kdy se Luna nachází ve vašem znamení. S její pomocí najdete ta správná slova pro rozchody všeho druhu. Bylo by totiž dobré, kdybyste ukončili vztahy nejen partnerské, ale i pracovní a znovu začali s čistým stolem.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Úvahami o tom, zda má váš partnerský život smysl, už nemusíte ztrácet čas. Váš miláček vám nejednou a hlavně zcela dobrovolně vysvětlí, že si bez vás svou další existenci nedokáže představit. Vy máte sice pocit, že to se svými pochvalami až přehání, ale necháte ho mluvit. Kdybyste k sobě byli upřímní, přiznali byste, že na podobné kladné hodnocení čekáte už dlouho.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pokud jste se dosud nedokázali domluvit se svým nadřízeným, je značná šance, že se vám to s tím novým konečně podaří. Problém je však v tom, že šéf dává všemi možnými způsoby najevo, že se s ryze pracovním vztahem spokojit nehodlá. Vy si sice velice dobře uvědomujete míru průšvihu, která z takového vztahu bude, ale odolat přesto nedokážete.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Horké letní dny na vás působí naprosto paradoxně. Zatímco ostatní usilují o dobrodružství na jednu noc, vy ze všeho nejvíce toužíte po klidu a samotě. Pokud se najde odvážný jedinec, který bude chtít vaši samotu narušit a ukázat vám, že život je přece jen krásný, dá mu to spoustu práce. Je vám sice velice sympatický, ale vy jste se rozhodli, že svou kůži nedáte lacino.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Z člověka, který se motá kolem vašeho partnera a každým svým gestem dává najevo, že by o něj opravdu stál, mít strach nemusíte. Jeho aktivity jsou vašemu partnerovi spíše k smíchu. Nebezpečný je naopak člověk, o kterém miláček mluví s úctou a netají se s tím, že si ho váží. Tam byste naopak měli přistoupit k patřičným obranným taktikám dřív, než bude pozdě.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Dárky, které svému partnerovi vybíráte, byste měli volit opravdu opatrně. To, že vám připadají praktické a použitelné, ještě neznamená, že je váš životní druh přijme s nadšením. Když dáte nevařící partnerce přepychovou kuchařku, nebo nešikovnému partnerovi příručku domácího kutila, můžete to sice myslet dobře, ale pozitivní reakce se přesto nedočkáte.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Od úterý, kdy se Mars dostane do Lva, se v citech těšte na pozitivní změny! Konečně se dočkáte chvíle, kdy si budete jistí, že máte svůj život pod kontrolou a v citech alespoň částečný systém. Jako výhru můžete brát už to, že se váš oficiální partner zatím nepotkal s těmi neoficiálními. Když si popovídáte s kamarády, zjistíte, že takové štěstí zdaleka všichni nemají.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Úterního zatmění ve svém partnerském sektoru můžete využít k zásadnímu rozhovoru nejen s partnerem, ale i s jeho rodiči. Miláček by si měl uvědomit, že si konečně dorostl do věku, kdy si může své záležitosti rozhodovat sám. Jeho rodiče by si to měli uvědomit rovněž. Vy sice podobné hovory rádi nemáte, ale taky je vám jasné, že se jim tentokrát nevyhnete.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ve vztahu procházíte stadiem, kdy se fascinace mění v něco daleko trvalejšího. Potíž může být s partnerem, který se v psychologii nevyzná a má pocit, že vaše láska začíná pomalu vyprchávat. Využijte pondělí, kdy je Luna v komunikativních Blížencích a partnerovi vysvětlete, že jde o logický vývoj, který o kvalitě vašeho vztahu nic nevypovídá, a jeho budoucnost nijak neovlivňuje.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V úterý, kdy ve vašem sektoru lásky a romantiky probíhá zatmění, se musíte chovat rozumně. Pozor si dejte hlavně na lidi, kteří vám v nejrůznějších jazycích vysvětlují, že se s vámi chtějí seznámit a začít nový život. Když vás pak dotyčný požádá o peníze na letenku, kterou potřebuje k tomu, aby se k vám dostal co nejrychleji, korespondenci přerušte. Těm, co takovým vykukům naletěli, je i bez vás dost.