Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 50. týden 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, co si o vašem vztahu a o jeho perspektivách myslí ostatní, vám může být takříkajíc u paty. Na názory ostatních se neohlížejte. Když se nad nimi zamyslíte, zjistíte, že za nimi z valné části stojí neskrývaná závist. Vy jste se svým miláčkem spokojení a šťastní, což vadí lidem, kteří jsou ve spojení s jeho předešlým partnerem. Ti pak nahlas říkají, že si takové štěstí nezasloužíte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V pondělí, kdy je Luna v Kozorohu, si dejte pozor, abyste to s požadavky, které na svého partnera máte, zbytečně nepřeháněli. Když s ním budete mluvit o povinnostech, které máte a o tom, co je ještě do svátků potřeba stihnout, moc nadšený tím nebude. Jemnější povaha by se tiše užírala, ale váš miláček půjde tvrdě do opozice. Pak se budete hádat a nebudete vlastně vědět, proč...
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Než váš miláček něco pochopí, bude to opravdu dlouho trvat. Můžete mu to sice vysvětlovat naplno a s co největším osobním nasazením, ale stejně budete mít pocit, že vaše slova vlastně vůbec neposlouchá. Až později vám dojde, že si z vás zcela bohapustě utahuje. Vzápětí vám vysvětlí, že to dělá je proto, že se tak roztomile rozčilujete a on se na to moc rád dívá.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V lásce není čas na váhání ani na zbytečné přemýšlení! Pokud chcete srdce svého milovaného opravdu získat, nesmíte čekat ani minutu. O své lásce a její intenzitě ho začněte přesvědčovat hned po dočtení těchto řádků. Všechno, co mu chcete říct, musíte stihnout do středečního večera. Když se pak Merkur ve čtvrtek časně ráno vrátí do Střelce, mohli byste si povídat leda tak o práci.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Neděje se nic, s čím byste si při troše chtění nedokázali poradit. Musíte ale rozumně využít Lunu, která je v úterý a ve středu ve vašem partnerském sektoru. Ukažte miláčkovi, že se váš společný život neomezuje a nebude omezovat jen na práci a na usilování o co nejlepší materiální zabezpečení. Potřebuje to slyšet, protože takové představy partnerského života se bojí nejvíc.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Ke Slunci, které prochází Střelcem, se ve čtvrtek přidává i Merkur. Když si k tomu přidáte vliv Jupitera, je celkem jasné, že vás čekají problémy. Může za ně váš žárlivý miláček, který se vás snaží dostat do situace, kdy si budete muset vybírat mezi ním a svou vlastní rodinou. Zarazte ho, dokud je čas! Když jednou zjistí, že mu vydírání projde a že jím dosáhne svého, hned tak s ním nepřestane.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Střet s partnerovými rodiči budete sice nepříjemný, ale vyhnout se mu nemůžete. Mají dojem, že byste svátky měli jako každý rok trávit s nimi, a nechápou, že vy máte jiné plány. Naštěstí jim své stanovisko dokážete vysvětlit tak, aby se s ním dokázali smířit. Na partnera, který to měl projednat, a neprojednal, protože se svých předků docela obyčejně bál, však budete trochu naštvaní.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, si budete opravdu užívat. Měli byste si však dávat pozor, aby vás u toho neviděl miláček. Obdiv, který vám opačné pohlaví dává při každé jen trochu vhodné příležitosti najevo, by se mu patrně moc nelíbil. Vy byste mu sice vysvětlovali, že to je jen zábava, která váš vztah nijak neohrožuje, ale on by vám stejně nevěřil.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Některé záležitosti s partnerem raději neprobírejte. Kdybyste je před ním dokázali tajit úplně, bylo by to ještě lepší. Když mu celou věc popíšete až v neděli, kdy bude po všem a pozitivní výsledek jasný, bude sice trochu hudrovat, ale zlobit se na vás nebude. Je mu jasné, že to, co jste dělali, jste dělali jen proto, abyste ho uchránili před zbytečným stresem a ještě zbytečnějšími starostmi.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, se o citech a o tom, co vás k vašemu partnerovi váže, raději nevyjadřujte. Hrozí, že byste nevybrali ta správná slova a ty správné argumenty. Partner by vám dokonce mohl vytknout, že myslíte jenom na sebe a na něj totálně zapomínáte. Není to sice pravda, ale on by vaše argumenty buď neposlouchal, nebo je rovnou otočil proti vám.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dech vám může vyrazit člověk, kterého jste až dosud považovali za nejlepšího kamaráda. Když vám řekne, že jeho city k vám jsou trochu jiné povahy, nebudete vědět, jak na to správně zareagovat. Hlavně mu neříkejte, že je to pro vás překvapení a že jste si ničeho nevšimli! Pak byste riskovali stav, kdy by se jeho velká láska rázem změnila v ještě větší nenávist.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Nedělní sextil mezi Venuší a Saturnem stabilizuje všechny druhy vztahů. Vám navíc dává velkorysost a tolik potřebný nadhled. Když váš miláček přijde ze sobotního večírku později, než měl, a ve stavu zdaleka ne dokonalém, zachováte se naprosto předpisově. Nebudete mu nic vytýkat. Počkáte si do nedělního rána, kdy ho bude hryzat svědomí. Pak mu vysvětlíte, že může být rád, že vás má, protože každý jiný by mu to hned tak neodpustil.