Horoskop lásky

Vztahy obecně a hlavně pravá láska jsou pro mnoho z nás tím nejdůležitějším tématem pro spokojený život. Otázky, zda je náš aktuální partner tím pravým, zda nám vztah vydrží a pokud možno, zda-li se nám podaří najít konečně lásku na celý život, si klademe neustále. Horoskopy lásky se snaží všem dle znamení odpovědět a v lásce pomoci.

Horoskopy lásky pro 50. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Se svým novým partnerem jednejte na základě svých minulých zkušeností. Pokud už teď víte, že vám jeho jednání v mnohém nesedí a vy si říkáte, že byste byli spokojenější, kdyby se choval jinak, přemýšlejte. To, co vám teď nevyhovuje, vám bude během času vadit ještě podstatně více. Může vám sice slibovat, že se kvůli vám změní, ale tomu snad raději sami nevěřte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Sextil mezi Marsem a Saturnem, který probíhá ve čtvrtek, stabilizuje všechny vaše vztahy včetně těch citových. Najednou zjišťujete, že vám představa trvalého soužití není zdaleka tak nepříjemná, jako ještě nedávno byla. Je vám jasné, že se budete muset vzdát alespoň nějaké části své svobody, ale taky je vám jasné, že vám to za perspektivu láskyplné budoucnosti stojí...
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

To, že se vaše bývalá láska doma pohádá a vám si přijde postěžovat, pro vás nic neznamená. Uvědomte si to dřív, než se rozhodnete, že toho využijete a pokusíte se ji přilákat zpátky. Nedopadlo by to dobře. V případě vaší bývalé lásky navíc platí, že to, co se škádlívá, se opravdu rádo mívá. Dnes se může se svým partnerem hádat a zítra zjistí, že bez něj neumí žít.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace, byste si měli promluvit s partnerem o Vánocích a jejich organizaci. Bude to dost náročné. Zatímco vy vnímáte svátky jako vrchol celého roku a těšíte se na ně už od září, má miláček pocit, že je to něco, co mu jen přidává práci a nutí ho, aby dělal věci, do kterých se mu nechce a jimiž by se nejraději vyhnul.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ve vztahu vsaďte na upřímnost a otevřený projev. Čím víc budete před miláčkem něco zastírat, tím víc bude tušit, že je něco špatně. Ještě lepší by byl stav, kdy byste k upřímnosti donutili svého miláčka. Pro toho to bude vůbec nová a pozitivní životní zkušenost. Ve svých dosavadních vztazích lhát musel, a teď je překvapený, že vedle vás nemusí...
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, se ve vztahu vůbec nemusíte brzdit. Není to vlastně ani potřeba. Váš miláček je nadšený každým nápadem, s nímž přijdete. Vy ho totiž umíte představit tak, aby o jeho kvalitách ani na vteřinu nezapochyboval. Navíc jste schopní dát dohromady plány, které mají stabilizační dopad jak na váš vztah, tak na vaše finance.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Od čtvrtečního poledne do sobotního časného odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, hrozí, že se budete až příliš soustředit na sebe a až příliš na svého miláčka. Zajímejte se o jeho priority a především o to, co od vztahu chce. Čekají vás zajímavá zjištění. Konečně pochopíte, že to, co vašeho partnera motivuje, je přesně to, co k životní aktivitě dostává i vás.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Než se rozhodnete, že před svým partnerem něco zatajíte, dobře si to rozmyslete. Kdyby na to přišel, byl by velice naštvaný. Vy byste mu sice mohli vysvětlovat, že jste to udělali jenom proto, abyste ho uchránili před zbytečným stresem, ale přesto by to z vaší strany vnímal jako podraz. Je potřeba, abyste se rozhodli, zda něco takového vůbec chcete riskovat.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V pátek, kdy se Venuše přesune do vašeho sektoru komunikace, se ve vašem vztahu rázem rozjasní. Budete se cítit skvěle a svou vynikající náladu předáte i partnerovi. Navíc se rozhodnete, že o tom, co k němu cítíte, začnete konečně mluvit nahlas a bez ostychu. Když si navíc dáte pozor, abyste si z partnera neutahovali víc, než je zdrávo, bude to vynikající.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Využijte posledních dnů, kdy Venuše pobývá ve vašem znamení, a kdy máte ještě možnost vylepšit vztah, který mezi vámi a partnerem je. Bylo by dobré, abyste mu vysvětlili, že vaše pracovní nasazení nepramení z toho, že nechcete být s ním, ale že pracujete proto, aby vám oběma bylo co nejlépe. A kdybyste ještě slíbili, že svou práci trochu omezíte, bylo by to ještě lepší.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Venuše, která do vašeho znamení prochází v pátek ráno, startuje velice příjemné a velice pozitivní období. Najednou začnete věřit, že i vy máte v lásce nárok na štěstí. Navíc si potvrdíte, že stejně, jako jste vy zamilovaní do miláčka, je i on zamilovaný do vás. Dokonce můžete čekat, že se v sobotu dopoledne začne mluvit o dětech, které byste spolu mohli mít.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Čím intenzivnější je pocit, že jste ve vztahu na nesprávném místě s nesprávným člověkem, tím rozhodněji byste ho měli řešit. Především zjistěte, odkud vaše emoce pramení. Pokud zjistíte, že se vám s panterem přestává líbit jen proto, že jste se právě potkali s někým, kdo je podle vašeho názoru zajímavější, dost zásadně se vám uleví. Máte životní zkušenosti a víte, že byste od osudu dostaly stejný dárek, jak už doma máte. Rozdíl by byl akorát v obalu.