Kartářka Kateřina

Nejčastěji Vás zajímá budoucnost Vašeho vztahu a Vaší osudové lásky. Umím také odhalit nevěru, říci zda je Váš nový protějšek ten pravý a pomoci se správně rozhodnout, pokud vybíráte mezi více partnery. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám?

  • Zda Vás čeká osudová láska. 
  • Zda je ve Vašem aktuálním vztahu nevěra. 
  • Co k vám skutečně cítí váš protějšek, zda Vás miluje.
  • Zda se k Vám vrátí Váš bývalý partner.

Ohlasy

Sylva

Už jsem se pomalu začala smiřovat s tím, že mi děti nebyly souzeny. Vy jste mě přesvědčovala o jiném. Tvrdila jste mi, že se dočkám ještě dvou dětí. Nevěřila jsem. Po dvou letech se za vámi vracím, abych vám napsala, že se 26. 3. 2016 v 17: 43 narodila Karolínka a Magdalénka. Ano, vskutku se mi narodila dvojčátka, a to zcela přirozenou cestou. Když mi lékař říkal, že jsem těhotná, myslela jsem, že si dělá srandu, no nedělal. Nejlepší vtip však přišel o měsíc později, když mi řekl, že nečekám jedno dítě, ale rovnou dvojčata. Ve spojitostí s výkladem paní Kateřiny je to naprosto nezapomenutelný zážitek!


Dáša Klasnová

Byla jsem opravdu bezmocná, nemohla jsem se jen tak s rukama v klíně dívat na to, jak mi otec umírá. Ve fázi té nejhlubší bezmoci jsem zavolala Kateřině a ta mě přesvědčila, že se stane zázrak. Nevěřícně jsem naslouchala jejím slovům a neustále se ujišťovala, že to myslí vážně. Lékaři mi tehdy tvrdili, že je to absolutně bez šance. Jenomže nebylo. Po našem rozhovoru po měsíci odešel z nemocnice a po svých, tomu už nikdo nevěřil. Paní Kateřině jsem v té době volala mnohokrát, ale ani jednou jsem neslyšela křivého slůvka nebo náznaku, že bych otravovala. Je to kouzelný člověk s velkou trpělivostí, který mi pomohl v těch nejtěžších chvílích a vždy měl po ruce tu správnou odpověď. Z celého srdce vám za to paní Kateřino děkuji.


Jitka Krausová

Děkuji paní Kateřině za všechny vaše poskytnuté informace. Uvidím, jak se vše bude vyvíjet a kterým směrem se nakonec vydám. Pomohla jste mi. Vaše rady byly přínosné, ale jsem si vědoma, že konečné rozhodnutí je stále jen na mně.
 


Lada Való

Úplně úžasný výklad! Paní Kateřina mě moc překvapila, ale musím říct, že tím jen potvrdila to, že je fakt zkušená kartářka. Moc všem doporučuji!


Marcela

Paní Kateřina mi svým výkladem skutečně vyrazila dech. Velmi ji děkuji i za tu spoustu skvělých rad. Ještě jsem doposud nesetkala s tak přesným výkladem, jako od ní. Velmi doporučuji.


Kateřina Králová, Olomouc

Jste úžasná, ještě jednou děkuji. Přesně jste věděla, kde a jak bydlím. Moc dobře jste mi poradila a já si vaše rady vezmu k srdci.
 


Edita

Dobrý den, musím se Vám svěřit se svým pocitem z paní Kateřiny. Musím vám říct, že je pouze ten nejlepší. V průběhu našeho hovoru jsem se toho hodně dozvěděla a hodně jste mne také uklidnila. Potřebovala jsem slyšet pozitivní zprávy Doufám tedy, že se vše vyplní. Doporučuji.


Pavel

Katko, chci vám moc poděkovat za Váš výklad. Velmi si cením Vašich znalostí a jsem ráda, že mám na výběr z více variant. Dodala jste mi optimismus. Jste velice příjemná a já vás mohu jen doporučit. Přeji Vám jen to dobré.


Míša

Nevím, co napsat. Včera jsem hovořila s paní Kateřinou a ještě dnes jsem z ní v šoku. Stále si v hlavě přemítám všechno, co mi řekla a nemůžu se zbavit pocitu, že to prostě není normální, to musí být něco mezi nebem a zemí. Výklad byl naprosto výstižný a ani na moment nepochybuji, že vše, co mi bylo řečeno, co se teprve udá, se vskutku udá. Děkuji.


Olina

Co ještě po všech těch komentářích říct? Kateřina je vážně jeden z nejlepších. Naprosto úžasný člověk. A proto neváhejte a obraťte se na paní Katku, je skvělá, opravdu vám pomůže.


Váš vzkaz