Kartářka Iveta

Budoucnost Vám mohu spolehlivě vyložit výkladěm andělských, cikánských nebo tarotových karet. Na základě mnohaletých zkušeností jsem přesvědčena, že výklad karet patří mezi nejspolehlivější metody věštění budoucnosti. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Nejčastěji Vám karty sdělují odpovědi na tyto otázky. 

  • Jaký bude váš další osud a co Vás v životě čeká. 
  • Jak karty ukazují budoucnost Vašeho vztahu. 
  • Zda vás čekají nějaké nepříjemnosti a jak se snažit jim předejít. 
  • Co karty ukazují v budoucnosti pro Vaše příbuzné.

Ohlasy

Andrea Bořutová

Paní Iveto, před třemi měsíci jsem si u vás nechala udělat výklad, to, co jste mi řekla bylo pro mne šokující. Trvalo mi proto nějakou dobu, než jsem se tím prokousala, dala si jisté věci dohromady a pak začaly jisté věci do sebe zapadat jako mozaika a já pochopila, jak moc velkou pravdu jste měla. Moc děkuji, hodně jste mi pomohla. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.
 


Anna L.

Musím vám napsat, že nechat si vyložit karty, byla vlastně recese. Moc jsem do té doby kartám a astrologii vůbec, nevěřila, ale dnes je tomu jinak. Překvapilo mne, kolik jste mi o mě samotné řekla po telefonu jen po tom, co jsem vám prozradila datum narození a jméno. Všechno bylo a pravdivé. No, a tedy, pokud bude i budoucnost, jak jste předvídala, budu jen a jen spokojená. Takže děkuji a mějte se pěkně 
 


Zdeňka Kurfirstová Hradec Králové

Moc děkuji paní Ivetě za přesné vystižení mého stavu. Je až neuvěřitelné, jak moc velkou pravdu měla. Už jsem nevěděla jak dál, ale paní Iveta mi ukázala cestu. Ano, má pravdu, vždy existuje nějaká cesta a je jen na nás, po které půjdeme. Zkusím zajít ještě ortopedem a uvidíme, co  mi řeknou. Zatím jsem si pořídila homeopatika a absolvovala jedno sezení na akupunktuře a musím říct, že děkuji za radu, je mi líp.
 


Petra

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ivetě za její výklad. Otevřela mi oči a pomohla mi najít tu správnou cestu, po níž bych se měla dát. Všem mohu paní Ivetu jen a jen doporučit.
 


Marie Kostrhounová, Kyjov

Vážená paní Iveto, musím říct, že jste úžasná. Všechno, co jste mi řekla, byla pravda. I když se teď bojím, vím, že všechno nakonec dobře dopadne, a to mne uklidňuje. Děkuji 


Zdeněk T. Hustopeče

Musím vám říct, že váš výklad je naprosto neuvěřitelný. Všechno, co se v minulosti událo jste vystihla naprosto přesně. Teď jsem zvědavý, jestli přijde to, co by mělo v práci. Vzhledem k tomu, jak jste přesně popsala události, které již proběhly, věřím, že tomu tak nastane. Takže dík, jste opravdu skvěla a přesná. Lidi nekecají.
 


Kat Ka

Moc děkuji za váš výklad, úplně jste změnila mé myšlení a díky tomu jsem pochopila, co je teď v mém životě nejdůležitější. Být tu a v pohodě pro své miminko. To vše ostatní je teď druhořadé.
 


Pavla Hořejší České Budějovice

Ivetko, ještě jednou díky za provedený výklad. Bylo to zvláštní, jak karty vše věděly. Bylo ohromné na vlastní kůži zažít, jak to funguje. Děkuji, že jste byla konkrétní. Opravdu na ty karty máte talent. Ještě jednou díky
 


Lucie Nová Děčín

Výklad od paní Ivety nejenže seděl a vystihl danou situaci, ale také se naplnilo to, co bylo předpovězeno. Opravdu dobré. Děkuji.


Milada B. Plzeň

Byla jsem překvapena, jak na mě všechno sedí. Potřebovala jsem poradit se svým vztahem a váš výklad mi ukázal cestu, která mi velmi pomohla. Děkuji.


Váš vzkaz