Kartářka Karin

Vaše sny často obsahují důležitá sdělení, která bychom neměli ponechat bez povšimnutí. Napište mi ohledně přesného výkladu Vašeho snu a zjistíte jeho skutečný význam. 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Často Vám pomáhám zodpovědět význam Vašeho snu z těchto hledisek. 

  • Co Vám ve snu bylo naznačeno, co to pro Vás znamená. 
  • Jaký přínos měl sen pro Vaši budoucnost, jak ji ovlivní. 
  • Jaký byl skrytý význam jednotlivých událostí, které se ve snu staly.
  • Zda se Vám sen bude opakovat a proč se tomu tak bude dít.

Ohlasy

Petra z Pelhřimova

Paní Karin, ráda bych Vám poděkovala za dnešní rozluštění mé dlouholeté noční můry. Asi ano, máte pravdu, nejspíš to má tu spojitost s tím, co jste říkala. Jen jsem si myslela, že je to dávno za mnou. No jo, no, asi jsem to nejspíš pouze zasunula hluboko do podvědomí a myslela jsem si, že to samo vyšumí. A ono ne, začaly se mi zdát noční můry. Ještě jednou díky za dnešek, spoustu věcí jsem si uvědomila a snad již budu moci klidně spát.
 


Jana, Praha

Děkuji paní Karin za její pohled na můj se a doporučení. Cvičím, ale je fakt, že si hlavu nějak nečistím. Jóga, jako způsob meditace pro pohodový spánek bude možná skvělá meditace. Ty živé sny mě totiž doopravdy mučí. Ráno se pak budím jako zmlácená, zpocená a lapám po dechu. Ještě notnou chvíli mi pak trvá, než mi dojde, že to byl jen sen a ne realita. Moc děkuji...
 


Martina Malá, Kolín

Milá paní Karin, děkuji vám za Váš bleskový výklad snu. Tak rychle jsem odpověď nečekala. Měla jste naprostou pravdu, rozvádím se a nemám zrovna klidné období. Nenapadlo mne, že by se to mohlo odrazit až do tak absurdních snů. Potřebuji se zklidnit, i když ono se to lépe řekne a hůře udělá, ale zkusím to, co jste mi doporučila a třeba to pomůže. Byla bych ráda, už je na čase, abych se konečně vyspala.
 


Pavla W. Jaroměř

Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc. Ten sen mne trápil a nedovedla jsem si jej nijak vysvětlit. Nenapadlo mne takové řešení a musím říct, měla jste pravdu! Bylo to tak a ohromně mi to pomohlo, takže se vracím ještě jednou, abych poděkovala za pomoc a dobrou radu a vřele doporučuji všem ostatním
 


Katka Malá Tvrdošín

Dobrý den, překvapila jste mě svým výkladem. Já ten sen doposud považovala za strašidelný a ne za pozitivní. Ale máte pravdu. Když jsem se nad tím víc zamyslela, tak to bylo trefné.


Gabriela Š, Horní Lhota

Děkuji za výklad, krásně jste mi to vysvětlila, a pokud je tomu tedy tak, tak se doopravdy nebudu zlobit, jestli se vše naplní.
 


Alena Vránová Ostrava

Opět jsem se přesvědčila, že Váš výklad snů je naprosto bezkonkurenční. Přesně jste vystihla tu situaci ve které zrovna jsem. Budu se řídit vaší radou a snad to všechno dobře dopadne. Ještě jednou díky.


Jan Klíma, Chomutov

Nevím, mám k Vám tak blízko, že mne to láká tykat, ale vím, že mi to nepřísluší, i když mám po našem posledním rozhovoru pocit, že jsme spřízněné duše. Měl jsem dojem, že mi čtete z duše a ne, že se mi snažíte rozklíčovat můj poněkud zmatený sen, který se mi zdál z neznámých důvodů už 14 dní za sebou.
 


Radka K.

Myslím, že máte ve všem pravdu. I na mě váš výklad naprosto sedí.


Martina Otáhalová, Brno

I já se musím připojit k spokojeným klientům paní Karin. Děkuji za detailní vyložení mého snu a rady, kterou jsem ihned uplatnila a vyplatilo se mi. Ještě jednou díky.


Váš vzkaz