Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.03. 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Jde o den, kdy můžete bez výčitek svědomí odpočívat, bavit se a dělat to, co chcete. Zítra, kdy bude Slunce ve vašem znamení, si tak užívat nebudete.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když zjistíte, že někdo udělal chybu, nahlas na to neupozorňujte. Bude lepší, když to řeknete mezi čtyřma očima a způsobem, co ho neurazí ani nenaštve.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Při Luně v Rybách žertujte výhradně na svou vlastní adresu. Když začnete žertovat na úkor jiných, hrozí, že je buď naštvete nebo rozpláčete.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Večerní sextil mezi Sluncem a Plutem vám dává šanci tam, kde jste už veškeré boje vzdali. Teď si k nim však vracíte a směrujete k vítězství.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

To, že vám v práci říkají, že se dá všechno zvládnout, ještě neznamená, že to tak opravdu je. Pro jistotu svým šéfům žádnou práci navíc neslibujte.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Když vám miláček sdělí, že vám neřekne, co si myslí, protože na danou záležitost nemá hotový názor, měli byste si ho vážit. Chová se opravdu rozumně.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

K tomu, abyste začali přemýšlet o zásadních životních změnách, vás nikdo nedonutí. Každému řeknete, že se vám aktuální život líbí a nic měnit nechcete.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Bez problémů dotahujete do finále veškeré dosud rozpracované záležitosti. Je velká šance, že dnes získáte poslední razítko a konečně se hnete z místa.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Dávejte si pozor na pusu! Při Luně v Rybách můžete lehce pronést něco, co vy myslíte jako vtip, ale čím se všech ostatních dotknete na citlivém místě.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Když nevíte, jak váš vztah vylepšit, projevte o miláčka zájem a nabídněte mu svou péči. Bude to lepší, než to nejohnivější vyznání lásky ve verších.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dejte si pozor na lidi, kterým sloužíte jako záchranné kolo. To, že jim dnes pomůžete, ještě neznamená, že vám to při první příležitosti oplatí stejně.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Na lidi, kteří vám chtějí vnutit něco, co se vám nelíbí, nedejte. Intuice, která vám říká, že byste jim věřit neměli, má tentokrát plnou pravdu.