Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 24.04. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

S partnerem se dohodnete, že oba potřebujete odpočinek. Problém je ve stacionárním Plutu. Ten vám klidný a uvolněný večer prostě nedovolí a nedopřeje.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Stacionární Pluto v sektoru dalekých cest zásadně změní váš postoj k životu. Dosud jste si říkali, že si dovolenou odpustíte, ale teď měníte názor.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jsou věci, před nimiž byste neměli zavírat oči. Nedovolte, aby se to, co dnes vnímáte jako lehkou nepříjemnost, časem změnilo v opravdu velký průšvih.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Partner se podle vašeho názoru chová velice nerozumně. Vy mu to však zakázat nemůžete. Můžete se však snažit, aby na to přišel co nejrychleji sám.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Veškeré pracovní problémy řešíte levou zadní. Navíc v žádné situaci neztrácíte smysl pro humor. Večer vám za to od miláčka dostanete příjemnou odměnu.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Velice vás překvapí děti. Musíte zkonstatovat, že mají svou hlavu. Pokud zároveň pochopíte, že musíte jejich názory respektovat, je všechno v pořádku.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Nedovolte, aby se vaši rodinní příslušníci začali hádat. Hádky, které se rozpoutají při stacionárním Plutu, budou mít dlouhodobé negativní důsledky.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Hlavně se nenechte ukřičet! Když jste si jistí, že máte pravdu, musíte ji taky hájit. Naštěstí si můžete být jistí, že vašim argumentům nikdo neodolá.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Stacionární Pluto ve vašem sektoru majetku vám nabízí zajímavé investice. Nejdříve je však proberte s partnerem. Za jeho zády nic nepodnikejte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Opravdu vás nemusí zajímat, co si o vás lidé myslí. Nějaké náznaky sice slyšet můžete, ale není důvod, abyste jim věnovaly přehnanou pozornost.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Najednou pochopíte něco, co jste měli vědět už dávno. Naštěstí se máte možnost vrátit a začít znovu. Musíte však sebrat odvahu a udělat to co nejdříve.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Kamarádi mají pocit, že se mají právo vyjádřit ke všemu, co děláte. Vy je sice můžete vyslechnout, ale rozhodovat se musíte sami a vlastní hlavou.