Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 14.10. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

V pracovní části dne, kdy je Luna ve vašem znamení, si nenechejte do ničeho mluvit. Vaše rozhodnutí mohou být sice impulzivní, ale zase jsou správná!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Lidem, kteří mají sklon provokovat ostatní, se vyhýbejte obloukem. Nejdříve vás donutí k hádce a pak si budou stěžovat, že se s vámi nedá vyjít.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nebylo by lepší, abyste se smířili s tím, že všechno nejde podle vašich představ? Neztrácejte síly a čas na boje, které se zvládnout stejně nedají!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Sextil mezi Merkurem a Saturnem vás nutí k opatrnému jednání. Je zajímavé, že jím dosáhnete víc, než ti, kteří bezohledně prosazují to, co chtějí.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na to, že byste někoho dokázali donutit k činům, do kterých se mu nechce, zapomeňte. Pokusit si o to můžete, ale s úspěchem raději nepočítejte.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Nevidíte důvod, proč hledat omluvu pro lidi, kteří si to podle vás nezaslouží. Zatímco ostatní se konfliktu s nimi vyhýbají, vy do toho jdete naplno!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Využijte Lunu, která je až do večera ve vašem partnerském sektoru! S její pomocí se domluvíte s miláčkem i na tom, o čem dosud nechtěl ani slyšet.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nad jednáním svého miláčka přemýšlíte sice intenzivně, ale přesto marně. I když se opravdu snažíte, žádnou logiku v jeho jednání objevit nedokážete.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Hned ráno byste se měli pustit do toho, do čeho se vám ani trochu nechce. Půjde vám to velice dobře. Jste odpočatí a energie máte skoro na rozdávání!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Zejména dopoledne si dávejte pozor na lidi, kteří se rozhodli, že vás budou motivovat k vyšším výkonům. Nechápou, že se dostatečně motivujete sami!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se rozhodnete, že svůj pobyt na sociálních sítích omezíte na minimum, je to velice rozumné. Zejména ráno musíte svou energii napřít jinam.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Finanční záležitosti jsou sice důležité, ale život na nich nestojí. Navíc se odpoledne stane něco, co vám v této oblasti zásadně pomůže.