Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.01. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Za zády svého partnera nedělejte vůbec nic. Můžete si říkat, že je to velice dobrý nápad, ale rychle by se ukázalo, že to byl naopak začátek průšvihu.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Na zamýšlený životní restart není ten nejlepší čas. Při Luně ve Střelci byste mohli přehlédnout něco, co by se později ukázalo jako velký problém.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Odpolední vstup Slunce do Vodnáře vám přinese pocit téměř fyzického ulehčení. Konečně máte pocit, že se váš život dostal na tu správnou cestu.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Práce máte až nad hlavu a ocenění žádné. Dnes byste se o tom však s nikým bavit neměli. Váš nadřízený má jiné starosti a poslouchat vás nebude.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Slunce, které se odpoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, vás vyloženě motivuje. Veškeré rozpory, které s partnerem máte, musíte odstranit!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

S partnerem nic neřešte. Máte ho sklon hodnotit až příliš ostře a chovat se k němu tak, aby se naštvat musel, i když chtěl původně zachovat mír.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Slunce, které vstupuje do vašeho sektoru lásky a dětí, vám nudu nedopřeje. Děje se kolem vás spousta věcí. Většina je naštěstí velice příjemná.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Veškeré diskuse probíhají v hodně ostrém tónu. Dejte si však pozor, abyste to s tlakem, který zejména na své kolegy vyvíjíte, zbytečně nepřehnali.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Opravdu byste neměli ustupovat! Kamarádi vám sice mohou vysvětlovat, že je to taktické, ale vy trvejte na svém. Získáte tak rychleji daleko více!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vstup Slunce do Vodnáře vás nutí k přemýšlení o majetku a o tom, jak ho zabezpečit. Je to daleko složitější, než jste mysleli a než to dosud vypadalo.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Nedorozumění je luxus, který si nemůžete dovolit! Pokud máte pocit, že vám někdo nerozumí, opakujte mu argumenty tak dlouho, až bude mít ve všem jasno!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, přemýšlejte, co jeho reakci vyvolalo. Pak pochopíte, že byste ho svými poznámkami jen zbytečně provokovali.