Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 13.12. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Opravdu nejste zodpovědní za cizí chyby! Člověku, který se je na vás pokusí svalit, musíte hodně ostře vysvětlit, že se ve svých předpokladech spletl.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Pátek třináctého vám tentokrát žádnou smůlu nepřineste. Odpoledne se dokonce můžete těšit na nebývalý a záviděníhodný úspěch u opačného pohlaví!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Než se rozhodnete miláčkovi něco vytknout, pořádně se nad tím zamyslete. Opravdu byste nemohli projevit velkorysost a předstírat, že se nic neděje?
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Jakmile usoudíte, že se někdo snaží narušit stabilitu vašeho vztahu, přejděte do protiútoku. Je potřeba, aby dotyčný rychle zjistil, kde je jeho místo!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Rozhodnutí, k nimž partner dospěje, mu nerozmlouvejte. Můžete ho ale upozornit na negativní následky, které jemu samotnému zatím nedocházejí.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V lásce musíte projevit aktivitu. Pokud to neuděláte, riskujete problém. Miláček si to vyloží jako váš nezájem a začne si partnera hledat jinde.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Všechno, co uslyšíte o svém zdraví, vás vyloženě potěší. Pokud bylo něco, čeho jste se obávali, přijdou výsledky tak skvělé, že vás strach hned opustí.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pozor si dávejte zejména na památeční porcelán a podobné maličkosti. Kdybyste se rozhodly, že budete kávu pít jen z kuchyňských hrnků, bude to lepší.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Když vás někdo nemá rád, nic nenaděláte. V takovém případě uděláte dobře, když se s ním budete bavit co nejméně. Naštěstí kolem sebe máte i jiné lidi.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Všechno, co se děje, se vyvine tak, abyste toho mohli využít ve svůj prospěch. Musíte však reagovat rychle. Na nějaké rozmýšlení čas není a ani nebude.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pátek třináctého se na vás nijak negativně neodrazí. Navíc se večer můžete těšit na velice příjemnou party, kterou si i s partnerem pořádně užijete.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

S pomocí trigonu Marse s Neptunem zvládnete všechno, co jste chtěli. Večer se pak budete věnovat partnerovi s energií, která ho vyloženě nadchne.