Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 12.04. 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Spojené síly Slunce a Merkura z vás zejména dopoledne dělají člověka, který umí argumentovat a obhajovat své zájmy. Co chcete, to se vám podaří získat.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Odpoledne čekejte nástup dětí, které vyžadují mimořádnou finanční intervenci nebo rovnou zvýšené kapesné. Necháte si vše vysvětlit a pak jim vyhovíte.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zkuste omezit tlak, kterým na své blízké působíte. Když jim své stanovisko podáte pokud možno jemně a bez jakéhokoli násilí, dopadne to daleko lépe.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Je potřeba, abyste prokázali sílu vůle. Veškeré vzpomínky na bývalou lásku si zakažte. Maximálně řekněte, že to byl neřád a že je dobré, že je pryč.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Spojené energie Slunce a Merkura vám poskytnou spoustu sebevědomí. Můžete si být jistí, že to, co řeknete, bude vaše okolí brát hodně vážně.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Nápady, které přijdou ohledně vylepšení vašeho života, byste měli důkladně propracovat. Nejsou sice dokonalé, ale poskytují vám velice slibné základy.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Spojené síly Slunce a Merkura vás i partnera spolehlivě rozpovídají. Kdybyste potřebovali probrat něco důležitého, máte šanci, že se vám to podaří.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Problémy můžete mít s Berany nebo se Lvy. Když se rozhodnou, že vám vnutí svou vůli, budete mít co dělat, abyste před ním své stanovisko obhájili.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Spojené síly Slunce a Merkura vám pomohou při každém důležitém jednání. Když chcete miláčka požádat o ruku, máte příležitost vpravdě neopakovatelnou.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

S pracovní konkurencí si dokážete bez problémů poradit. Když se budete trochu snažit, domluvíte se, že si nechcete konkurovat, ale spolupracovat.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Spojené síly Slunce a Merkura využijte k podávání žádostí na nejrůznějších úřadech. Lidi, kteří by vás měli odvahu odmítnout, se moc nenajde.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V práci se snažte své nálady ovládat tak, aby nedošlo ke zbytečným hádkám. Po hádce by se vás zmocnila mizerná nálada, kterou byste si donesli domů.