Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 23.09. 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Neskutečně si užíváte společnost člověka, s nímž si od prvního slova rozumíte. Pokud jste se ještě na první pohled nezamilovali, dnes máte šanci.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Slunce, které vstupuje do Vah, vás nutí ke zpomalení tempa. I když nechcete, musíte zkonstatovat, že i vaše fyzické síly mají své nepochybné hranice.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Slunce, které vstupuje do Vah, vám do života přivádí velice zajímavého člověka. S novou láskou jste nepočítali, ale teď chápete, že se jí nevyhnete.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Slunce, které ráno vstupuje do Vah, obrací vaši pozornost k rodině. Pochopíte, že si rodina bez vaší rady a pomoci se svými úkoly poradit nedokáže.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Slunce, které vstupuje do Vah, vás neskutečně rozpovídá. Ke všemu, co se děje, dokážete mít tak vtipně jedovaté poznámky, že se budou všichni smát.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Slunce, které se přesouvá do sektoru majetku vlastního, vám dává šanci na výdělek navíc. Než ho přijmete, chtějte přesně vědět, o co vlastně jde!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Slunce, které se přesouvá do vašeho znamení, vás zbaví veškerých komplexů. Vystupujete sebevědomě a sobě i svému okolí se ukazujete v novém světle.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Luna v Kozorohu vám dává odvahu k zásadnímu řešení toho, čemu jste se zatím vyhýbali. Dnes zjistíte, že je to daleko snazší, než jste si mysleli.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Slunce, které se dostává do Vah, vás zahálet nenechá. Ráno se ozvou kamarádi a pozvou vás na akci, která se podle jejich názoru bez vás uskutečnit nedá!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Úvaha o nákupu nového auta, které by bylo jenom vaše, je neobyčejně rozumná. Mobilnější potřebujete být jak pro sebe, tak pro celou ostatní rodinu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jen těžko se můžete dnes s někým pohádat a zítra ho pak požádat, aby vám pomohl vyřešit nějakou obtížnou záležitost. Právě proto byste se hádat neměli.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

S chutí si popovídáte o receptech na jídla, která zpříjemňují život. Získáte tím pověst člověka, který se radostem nevyhýbá a dokáže si skvěle užívat.