Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.08. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Kolem poledne si dávejte pozor za volantem. Při kvadratuře mezi Lunou a Plutem si mají všichni sklon hrát na závodníky a nechápou, že na to nemají.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Pocit, že by partner mohl být alespoň trochu chápavější, mít sice můžete, ale to je asi tak všechno. Váš miláček jde po své linii a nic jiného nevnímá.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Do sporů, které kolem poledne na pracovišti vypuknou, se raději nepleťte. Museli byste říct, že sice chápete obě strany, ale pravdu nemá ani jedna.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Odpověď na mnohé palčivé otázky vám poskytnou rodinné historky. Konečně pochopíte, proč se miláček chová tak, aby tím zkomplikoval život sobě i vám.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Sami sportovat můžete, ale nesnažte se ke stejnému tempu přimět i miláčka a děti. Když říkají, že by to přes veškerou snahu nezvládli, mají pravdu.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V poledne to kolem vás bude bouchat. Naštěstí se dokážete rychle rozhodnout, zda se zapojíte, nebo zda budete předstírat, že se vás hádka netýká.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Kolem poledne mějte nastražené uši! Naprosto náhodou uslyšíte něco, co jste slyšet neměli, a co je pro vás i pro vaši další práci velice důležité.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když se vám do práce nepodaří dorazit včas, je to nemilé, ale nedá se nic dělat. V žádném případě to není důvod, abyste na silnici zbytečně riskovali.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pocit, že si sednete a v klidu proberete všechno důležité, narazí na realitu. Dnes budete i ty nejdůležitější věci musíte vyřídit skoro v poklusu.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pocit, že se vám někdo pořád plete pod nohy, není dojem, ale fakt. Dotyčný se vám bojí dát své city najevo přímo, ale alespoň vám chce být co nejblíže.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Hlídejte si Berany a Kozorohy. Usoudili, že mají právo dirigovat váš život, a nechápou, že vy znáte život natolik, že se dokážete rozhodovat sami.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Intuice vás upozorňuje na něco, čemu se rozum zdráhá uvěřit. Bylo by dobré, abyste ji nepotlačovali, ale naopak se řídili tím, k čemu vás vede.