Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 27.06. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

To, co se dozvíte o minulosti své rodiny, berte velice vážně. Zároveň uděláte moc dobře, když si uvědomíte, že genetika funguje víc, než si myslíte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když chcete někomu prokazovat dobro, dělejte to tak, aby to pokud možno vůbec nezaregistroval. Nebude alespoň muset přemýšlet, jak a kdy vám to vrátí.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Udělejte si nějakou malou radost! Když si pořídíte novou letní vůni, budete se rázem cítit daleko svěžeji. Zároveň stoupne i vaše pracovní výkonnost.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

S dětmi musíte vyrazit po kytku pro paní učitelku a pro podobné nákupy. Vy si sice myslíte, že by se to obešlo i bez ní, ale nahlas to neříkáte.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Vstup Merkura do svého znamení vám přinese spoustu pozitivních překvapení. Moc si sice neodpočinete, ale to je to poslední, co by vám mohlo vadit.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Vstup Merkura do Lva se vám postará o informace, o které ani nestojíte. Kromě svých záležitostí budete muset přemýšlet i nad tím, co se týká jiných.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vstup Merkura do Lva vám zásadně usnadní život. Konečně se s lidmi kolem sebe přestanete hádat a začnete se o dalších plánech rozumně domlouvat.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vstup Merkura do Lva není moc příjemný. Už odpoledne pochopíte, že dává argumenty lidem, kterým se nechce pracovat, a chtějí svou práci hodit na vás.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Konečně se doma začnete bavit i o něčem jiném, než o penězích. Vychutnejte si den, kdy jsou všechny pohledávky zaplacené, a začněte si užívat léto!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

To, že se partnerovi nechce jít na školní akci, nic neznamená. Na to, aby tam vyrazil skoro s nadšením, stačí jen jeden váš dobře mířený pohled.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vstup Merkura do partnerského sektoru zásadně oživí vašeho miláčka. S údivem zjistíte, že své názory nejenže má, ale že je hodlá i prosazovat!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Smiřte se s tím, že váš smysl pro humor nemusí každému sednout. Jakmile něco takového zpozorujete, bude lepší, když co nejrychleji zařadíte zpátečku.