Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 22.09. 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Vstup Merkura do partnerského sektoru se postará o spoustu debat. Velice intenzivně se rozpovídá i váš dosud mlčelivý a v úsudku zdrženlivý partner.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vstup Merkura do Váh vám přidá spoustu práce. Rozhodli jste se, že si vylepšíte domácnost. Pustíte se do toho hned ráno a večer budete mít hotovo.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V žádném případě neseďte doma! Díky Merkuru, který se dostává do Vah, dokážete na neoficiálních akcích získat i to, co se vám na oficiálních nedařilo.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Opravdu nejste na světě od toho, abyste řešili cizí problémy. Spousta lidí si to sice myslí, ale vy se musíte zapřít a jejich tlaku odolat.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Věci, které jste dosud odkládali, nabývají na důležitosti. Ráno po probuzení musíte zkonstatovat, že čas dozrál a že se jim dál už vyhýbat nemůžete.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Vstup Merkura do Vah značně zmírní zátěž, kterou musíte táhnout. Z naplánovaného programu něco odpadne. To, co zbude, pak zvládnete levou zadní.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, že něco neumíte, není důvod, abyste to nezkusili. S údivem zjistíte, že jde o naprosto jednoduchou činnost, kterou zvládnete dobře hned napoprvé.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vstup Merkura do Vah vám dodá zajímavé informace. Vy se pak musíte rozhodnout, zda je využijete, nebo zda se budete tvářit, jako byste o nich nevěděli.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Překvapí vás zásadní neznalosti vašeho partnera. Vynadat mu však nemůžete. Jeho znalosti musíte doplnit tak, aby si ani nevšiml, že ho poučujete.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Merkur se dostává do Vah, což věští problém. Oficiálně máte sice pracovní volno, ale to nic neznamená. Pracovat budete doma a o to usilovněji.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Všechno, co se vám v posledních dnech nedařilo, se pohne kupředu. Můžete se těšit na řetězec úspěchů. Moc si sice neodpočinete, ale to vám nevadí.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Dopoledne musíte zvládnout většinu toho, co jste měli v plánu. Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem znamení, se pak můžete věnovat relaxaci a odpočinku.