Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 11.12. 2018

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Na lidi, kteří vám stále opakují, že byste bez nich nic nebyli, nereagujte. Maximálně jim můžete říct, že bez nich byste byli ještě daleko dál.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vzhledem k Luně ve Vodnáři musíte všechno bedlivě kontrolovat. Pozor si dávejte zejména na data na všech důležitých dokumentech, které podepisujete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Luna ve Vodnáři vám přinese zajímavou nabídku na letní dovolenou. Je to sice podstatně dřív, než obvykle, ale jde o šanci, kterou byste měli využít.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V práci se připravte na turbulence. Týká se to zejména dopoledne. Nebudete vědět, kdo vám vlastně šéfuje a kterého z nadřízených máte poslouchat.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Luně ve vašem partnerském sektoru je naprosto dokonalá. Kolem poledne můžete mít sice potíže se žárlivostí, ale i to si dokážete rychle srovnat.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Kolem poledne čekejte v práci melu. Obvykle se do takových záležitostí nepletete, ale tentokrát musíte. Naštěstí to zvládnete naprosto skvěle!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když se vás někdo začne vyptávat na záležitosti, které se týkají vašeho kamaráda, nemluvte, ale pošlete ho přímo za ním. Bude to tak pro vás lepší.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Jakmile zjistíte, že někdo porušil slib, hned mu to vytkněte. Bude to lepší než kdybyste byli naštvaní a přitom se tvářili, jako by se nic nedělo.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Počítejte se spoustou lidí, kteří si s vámi budou chtít povídat. Jindy byste na ně třeba i nadávali, ale teď budete rádi, že máte s kým vyměnit slovo.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Dárky, které v rámci firemního večírku dostanete, vás spíše pobaví. Je vám jasné, že je šéfové vybírali tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

I když se vám nechce, musíte jít navštívit nemocného. Nebojte se a vyrazte! Díky Luně ve vašem znamení to proběhne daleko lépe, než jste očekávali.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

To, že tvrdošíjně lpíte na určitých vzorcích chování, není k ničemu dobré. Pokuste se na život a na úlohu, kterou v něm máte, podívat jinýma očima.