Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 20.02. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

V práci se těšte na bouřlivou atmosféru. Určitě se najde kolega, který usoudí, že byste za něj mohli dělat to, do čeho se mu nechce. Rozmluvte mu to!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když přijde partner s tím, že si zasloužíte prodloužený víkend, klidně souhlaste. Místo, na které vás pozve, bude romantické a víkend nezapomenutelný.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V práci počítejte s kontrolou. Bude to pro vás sice náročné, ale nakonec všechny otázky zodpovíte a veškerá svá rozhodnutí náležitě zdůvodníte.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Opravdu nemusíte naplno říct všechno, co vás napadne. Kdybyste na svět kolem byli laskavější a zbytečně neprovokovali, bude atmosféra daleko lepší.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ve vztazích nic nežeňte na ostří nože. Na to, že máte pravdu, musí lidé z vašeho okolí přijít sami. Pochopí to rychle a ještě rychleji se vám omluví.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Sextil mezi Merkurem a Saturnem je vám velice příznivý. S nevelkou námahou dokážete partnera přesvědčit i o tom, o čem dosud nechtěl ani slyšet.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na to, že partner projeví chápavost pro to, co potřebujete, čekáte marně. Pokud po něčem toužíte, musíte jít cestou rizika a zařídit si to sami.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Než někomu začnete vysvětlovat své stanovisko, přemýšlejte, zda to má vůbec cenu. Dotyčný vás sice může poslouchat, ale z vašich slov si nic nevezme.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V práci počítejte s kontrolou. Naštěstí půjde o rozumného člověka, s nímž se dokážete domluvit. Nakonec všechno dopadne k vaší naprosté spokojenosti.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

O tom, co jste zaregistrovali a co jste si z toho vydedukovali, se s nikým nebavte. Vaše závěry jsou sice pravdivé, ale okolí by je neakceptovalo.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se na to, co se kolem vás děje, podíváte očima svého protivníka, přestanete se na něj zlobit. Problém sice zůstane, ale najde se pro něj řešení.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Každé slovo, které pronesete, velice dobře važte. Určitě se najde někdo, kdo je bude brát vážně a kdo si je zapamatuje déle, než si umíte představit.