Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 27.07. 2021

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Pro lidi ze svého okolí zajistíte naprosto všechno. Přesto by bylo dobré, abyste mysleli i troch na sebe. Vlídné zacházení a lásku potřebujete i vy!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

To, co vám říkají vaši kamarádi, se vám sice nelíbí, ale přesto byste tomu měli věnovat pozornost. V jejich slovech je víc pravdy, než si myslíte.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zjistíte, že je vám velice blízký člověk, s nímž oficiálně nemáte nic společného. Je potřeba, abyste se nad tím zamysleli a rychle se rozhodli, co dál.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V době, kdy je Luna v Rybách, se intenzivně zajímáte o záležitosti, které jindy považujete za skoro až zbytečné. Můžete dokonce začít meditovat!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Nepromyšlené jednání vám dnes nehrozí. Už jste si jím tolikrát zkomplikovali život, že jste si předsevzali, že se tak už nikdy chovat nebudete.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Necháte se strhnout k něčemu, co se vám sice zdá riskantní, ale čemu nedokážete odolat. Nakonec to sice vyjde, ale vy si slíbíte, že to bylo naposled.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

S překvapením zjistíte, že se vám komunikace po telefonu nebo přes sociální sítě daří daleko lépe, než rozhovory tváří v tvář. Co s tím budete dělat?
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Místo obvyklého dlouhodobého a pečlivě promyšleného plánování se rozhodnete pro improvizaci. Ničeho se nebojte. Všechno dopadne víc než dobře.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Počítejte s tím, že příbuzní zvýší nároky, které na vás mají. Vy byste si ale měli vytyčit hranici, kterou jim nedovolíte překročit. Je to potřeba.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Na vysvětlením toho, co se ve vašem životě děje, přijdete velice rychle sami. Potíž je v tom, že je to tak výbušné, že se o to s nikým dělit nemůžete.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na dovolené vychutnávejte všechny dobroty, ke kterým se dostanete. Některé recepty si můžete dokonce zapamatovat a zkoušet podle nich vařit i doma.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Dobře si pamatujte všechno, co vám váš partner řekl. Může se u toho sice usmívat a budit dojem, že žertuje, ale přesto myslí každé slovo vážně.