Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 29.06. 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Při kvadratuře mezi Sluncem a Jupiterem máte tendenci utrácet podstatně víc, než je zdrávo. Naštěstí investujete jenom do toho, co za to opravdu stojí.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Sextil mezi Venuší a Jupiterem se vám stará o nepředstírané štěstí v lásce. O tom, že partnera milujete, ho dokážete přesvědčit tak, aby vám uvěřil.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Při napjatém vztahu mezi Sluncem a Jupiterem hledáte velkoryse omluvy pro lidi, kteří si to nezaslouží. Nechcete je hledat raději pro sebe?
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Novoluní v Raku je pro vás svébytným testem. Musíte se rozhodnout, zda kladete větší důraz na potřeby rodiny nebo na to, co potřebujete vy sami.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Riskérům a hazardérům se daří, ale vám jde všechno pomalu. Právě proto bude lepší, když omezíte nároky, které na sebe máte a dopřejete si klid.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem je náročná. Pokud ji chcete využít ve svůj prospěch, musíte zapomenout na všechno a jít za svým cílem.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Novoluní v Raku je pro vás neskutečně inspirativní. Pod jeho vlivem si najednou uvědomíte, že rodině musíte věnovat pozornost, ale omezovat ji nesmíte.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Sextil mezi Venuší a Jupiterem vám přinese lásku přesně v té podobě, jakou jste si vždycky představovali. Musíte po ní však sáhnout co nejrychleji!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Při kvadratuře mezi Sluncem a Jupiterem vás může okouzlit něco, na co opravdu nemáte. O tom, že byste si na to půjčili, raději nepřemýšlejte.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Sextil mezi Venuší a Jupiterem se vám postará o opravdu krásný den. Čím méně se budete snažit, tím lepší výsledky bude mít. Hlavně netlačte na pilu!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Novoluní v Raku vám dává šance na pozitivní změny v citovém životě. Je však potřeba, abyste opustili svou bublinu a vyšli vstříc novým kontaktům.