Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 22.10. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Luna v Kozorohu vás dost brzdí. Vzhledem k tomu, že většinu potíží máte kvůli nedomyšleným činům, jste jí za její zpomalující vliv docela vděční.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

K úspěchu vede naprosto jednoduchá cesta. Je jen potřeba, abyste se prosazovali za každou cenu a tak tvrdohlavě, aby vám každý raději sám ustoupil.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Luna v Kozorohu vás sice zpomalí, ale taky vám poskytne spoustu témat k přemýšlení. Když si alespoň na některé otázky odpovíte, bude to vynikající.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Odpoledne přijde dost ostrá debata s partnerem. Vy mu ale musíte dát najevo, že se ho nebojíte a že se jeho příkazy a rozkazy řídit opravdu nehodláte.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Opět si uvědomíte, že jsou lidé, kteří sice nechali ve vašem životě výraznou stopu, ale které už vidět nechcete. Osobnímu kontaktu se raději vyhněte!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Díky Luně v Kozorohu dokážete konečně stabilizovat svůj vztah. Partner pochopí, že ho nechcete spoutat, ale že chcete vztahu dát spolehlivé základy.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pokud dostanete nějaké zboží v balíku, měli byste ho rozbalit a všechno zkontrolovat. Pokud by bylo potřeba provést reklamaci, musíte to udělat hned!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Při Luně v Kozorohu mluvíte sice hodně, ale každé slovo by se dalo tesat rovnou do kamene. Když si někdo neví rady, vypraví se rovnou za vámi!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Se štěstím počítat nemůžete. Navíc byste se měli vyhýbat veškerému riziku. I když všechno ukazuje na to, že to vyjde, patrně se to nepodaří.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

S údivem zjistíte, že má partner plány, o kterých vás neinformoval. Navíc se o jeho záměrech dozvíte od naprosto cizího a navíc nesympatického člověka.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na lidi, kteří vám začnou rozdávat úkoly, i když na to nemají právo, se jen zle podívejte. Hlavně jim nevysvětlujte, že se vás svým jednáním dotkli.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Luna v Kozorohu vás dostane do kontaktu s dávno neviděnými přáteli. Budete překvapení, protože si rozumět budete stejně jako před dávnými lety.