Denní horoskop

Každý nový den, který se před námi otevírá, rozvíjí také nové možnosti, jež jsou před námi. Zda je všichni naplno využijeme, je zčásti na nás. Pravdou však je, že na každý den nám denní horoskop určí příležitosti, které máme a naopak i možnosti, kterým bychom se měli raději vyhnout. Denní horoskop tak může být naším užitečným rádcem a pomocníkem.

Horoskop pro den 30.11. 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Než usoudíte, že byste měli partnerovi pro klid v rodině v něčem ustoupit, chvíli počkejte. Když budete dost trpěliví, ustoupí vám sám jako první!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Zjistíte, že si v podstatě nemáte na co stěžovat. Situace, ve které jste, není sice tak úplně jednoduchá, ale to opravdového průšvihu má hodně daleko.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Čím stručněji budete zejména dopoledne mluvit, tím to bude lepší. Pak je velká šance, že si to, co řeknete, všichni zapamatují do posledního písmenka.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Luna v Rybách vás motivuje k charitativním aktivitám. Všechno, co v tomto směru vymyslíte, přijme vaše okolí s uznáním a neskrývaným nadšením.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Je potřeba, abyste si dali dohromady účetnictví. Musíte jasně vědět, kolik peněz máte k dispozici a jakou částku můžete utratit za přípravu Vánoc.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Partner vás překvapí svou rozumnou řečí. Návrhy, se kterými přijde, patří k těm, které byste vy sami nevymysleli. Měli byste ho za to pochválit!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Dokážete udělat radost maličkostmi, které jsou vlastně nepodstatné. Vy však jimi uděláte radost lidem, kteří si ji zaslouží a které máte moc rádi.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nápady, jež ohledně vylepšení svého partnerského života máte, jsou skoro geniální. Pokud se vám je podaří uskutečnit, budete patřit mezi šťastné lidi.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Mluvíte opravdu moudře a tak, abyste svými argumenty zbytečně nenaráželi. Opravdu nevidíte důvod, proč se hádat s lidmi, které ještě budete potřebovat.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Díky harmonickému vztahu mezi Merkurem a Saturnem vyjednáte všechno, co potřebujete. A dohody, které dnes uzavřete, budou brát všichni opravdu vážně.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Lidi, kteří apelují na váš zdravý rozum, neposlouchejte. To, co byste podle nich měli dělat, jim sice pomůže, ale vy sami byste se tím poškodili.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Luna ve vašem znamení vás obdařuje enormní citlivostí. Když se před vámi snaží někdo něco skrýt, přijdete na to rychleji, než si umí představit.