Kartářka Regína

Tento rok je pro mnoho z Vás rokem velkých změn v lásce, vztazích, pracovním životě i finanční situaci. Sdělím Vám budoucí vývoj v tomto roce a pomohu Vám se správně rozhodnout. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

V horoskopu na tento rok Vám mohu mimo jiné sdělit. 

  • Co Váš v tomto roce mile překvapí. 
  • Jaké výzvy Vám tento rok přinese a na co se připravit. 
  • Zda vás čekají výrazné změny ve vztazích, rodině nebo v práci. 
  • Co přinese tento rok Vašim blízkým. 

Ohlasy

Díky Beata

Paní Regino, děkuji Vám za Váš výklad, uklidnil mne. Potřebovala jsem vzpruhu a tohle mi pomohlo dát se dohromady a začít jednat.


Kamila T.

Kartářku Reginu doporučuji. Byla jsem v dost bezvýchodné situaci a už jsem nevěděla kudy, kam. Bojuji tu o rodinu. Ten, kdo odhalil nevěru svého muže jistě ví.Regina mi nastavila zrcadlo a ukázala možnosti, cesty, kterými se mohu vydat a co se stane, když zvolím to, či ono. Jsem ráda, že jsem se zeptala, protože bych se jinak doma udělala kravál, a to, jak se ukázalo, by bylo to nejhorší, co bych mohla udělat. Manžel se nakonec s milenkou rozešel a dnes jsem šťastná.
 


Markéta Fialová

Paní Regino, pomohlo mi už jen to, že jsme spolu mluvily. Moc jste mi pomohla. Určitě se ještě ozvu. Děkuji za vše.


Míša z Klatov

Paní Regína je doopravdy naprosto jedinečná bytost, která vidí vše do toho nejmenšího detailu, a to ať už se jedná o budoucnost anebo minulost. Vracím se zpětně k tomu, co mi řekla a vždy mě to nakopne. Byla tolik pozitivní. Moc mi pomohla a já jí smekám
 


Bára Koutná Pardubice

Musím poděkovat paní Regině, za její empatii a naději, kterou mi dala. Stála jsem na rozcestí a nedokázala jsem se rozhodnout. Díky Regině jsem to dokázala a musím říct, že jsem spokojená. Až si zas jednou nebudu vědět rady, určitě se na ni opět obrátím a doporučuji to vám všem, protože paní Regina umí hotové zázraky.
 


Jana

Musím tu pochválit paní Reginu, to co dělá je úžasné. Nějak moc jsem tomu nevěřila, musím říct, že se vše splnilo do posledního puntíku. Navíc věděla i to, co nikdo jiný nevěděl! Doporučuji!
 


Eva Vrubelová

S Reginou mám opakovanou zkušenost. Vykládala mi karty už několikrát a vždy to bylo přínosné. Pokud si nevíte rady, neváhejte a obraťte se na ni, určitě vám pomůže.


Renata Kovalová Chrudim

Milá paní Regino, ozývám se  vám po roce, abych vám řekla, jak to všechno dopadlo. Vykládala jste mi tehdy na vztah. Předpověděla jste mi, že již brzy mi do cesty přijde ten pravý a do roka budu mít svatbu. Tak...před týdnem se tomu tak stalo a co víc, musím se s vámi poděli s ještě jednou velkou radostí… jsem těhotná.. v 37 :-). Díky moc za povzbuzení, už jsem v trvalý vztah a v dítě skoro nedoufala.
 


Dana Bláhová

Co bych vám tu řekla o paní Regině? Vždy mi pomohla, když mi bylo nejhůř. Vyzkoušela jsem několik kartářů, ale paní Regině nesahali ani po kotníky. Ráda se k ní vracím. Jsem spokojena.


Váš vzkaz