Kartářka Zdeňka

Vaše dítě by pro Vás mělo být tím nejdůležitějším člověkem k životě. Co Vaše dítě potká na cestě životem, je zčásti dáno už nyní. Ráda Vám sdělím, co jej čeká, čeho by se mělo v životě vyvarovat a jaké budou v budoucnu Vaše vztahy s Vaším dítětem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám? 

  • Jak se bude Vašemu dítěti dařit ve škole, zda nebude mít problémy s prospěchem. 
  • Jak na tom Vaše dítě bude se vztahy
  • Co čeká Vaše dítě v pracovním životě a karieře.
  • Jak se v budoucnu bude vyvíjet vztah Vašeho dítěte k Vám. 

Ohlasy

Klára Klementová

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za vše, co pro mne udělala paní Zdeňka. Otevřela mě i mému manželovi oči. Ještě jednou díky za její podrobné zpracování, což mi rozhodně pomohlo lépe pochopit náš problém. Jen díky paní Zdeňce jsme se přestali bát změny a šli jsme do toho. Musím říct, že dílo se povedlo a nyní jsme oba spokojeni. Vše dopadlo na jedničku. Děkuji


Jana M.

Moc děkuji za váš horoskop i provedený výklad. Otevřel mi oči. Vyslechla jsem si vaše rady a dnes vám mohu napsat, že je mi mnohem líp. Můj zdravotní stav se díky vám zlepšil.


Natálie Mrázová Bohumín

Na Zdeňku jsem se poprvé obrátila již před dvěma lety, kdy mi ji doporučila má kamarádka. Paní Zdeňka mi nejprve vytvořila horoskop a následně jsem k ní chodila i pro výklad. Pomohla mi vždy, a to ať už se týká mého vztahu anebo ohledně mého dítěte. Věřte mi, nic není tak černé, jak se zdá. A paní Zdeňka mě o tom přesvědčila. Děkuji za opakovanou naději.
 


Alice

Chtěla bych poděkovat paní Zdeňce za její výklad, moc mi pomohla při důležitém rozhodování!!!!
 


Lucie Novotná, Kouřim

Děkuji za vytvoření horoskopu pro mé dítě i přiložené rady. Vezmu si je k srdci a s ohledem na ně budeme naši malou Adélku vychovávat. Byl to takový malý vzteklounek a teď už vím proč a vím, jak na to. Zatím se daří. Postupně vyzkouším i další doporučení. Ještě jednou díky.


Dana Lukešová

Paní Zdeňka nejenže umí vždy přesně vystihnout situaci, v níž se nacházím, ale umí mi vždy i dobře poradit a povzbudit, což je snad ještě důležitější. Neváhejte, paní Zdeňka pro vás představuje doopravdy to nejlepší.
 


Aneta K.

Paní Zdeňku můžu jen doporučit, všechno, co mi řekla, se splnilo. Na vše, nač jsem se zeptala, mi bylo odpovězeno. Byla velmi ochotná a milá. Bylo to mé nejlepší střetnutí s věštkyní, jaké jsem doposud měla. Vřele doporučuji.
 


S pozdravem Petra.

Milá Zdeňko, velmi vám děkuji za horoskop. Naprosto mě vystihl. Byla to trefa do černého! Velice si rovněž vážím i Vašich rad. Díky moc a budu se těšit na výklad, který si u vás nechám udělat.
 


Karla Suchá

Díky moc, těším se na další výklad, už jen Vás slyšet je balzám pro bolavou duši a vy k tomu ještě i dobře poradíte! Ještě jednou dík a je dobře, že vás tu máme!
 


Jana z Hodonína

Zdeňko, známe se už dlouho a proto mohu říct, že jste neomylná! Již několikrát jste mě přesvědčila, že Vaše výklady jsou opravdu naprosto přesné. Cením si toho, že se držíte stejného výkladu, vše vždy skvěle vysvětlíte a máte velice příjemný a empatický přístup. Ještě jednou díky, velice si vás vážím.


Váš vzkaz