Kartářka Lída

Andélské karty, díky nimž jsem pomohla již mnoha z Vás, mi zjevily zatím vždy pravdu. Andělská věstba přinese do života klid, pohodu a nové možnosti i Vám.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64

S čím Vám nejčastěji pomáhám, co Vám sděluji.

  • Jak Vám mohou andělé pomoci v obtížných situacích.
  • Co Vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Jaké pro Vás andělé naplánovali v životě výzvy a kdy je poprosit o pomoc.
  • Co vás čeká v životě pěkného, na co se můžete těšit. 

Ohlasy

Andrea Malá Prachatice

Paní Lídu mohu jen doporučit. Chodím k ní vždy, když potřebuji poradit. O tom, že jsem se rozhodla správně, mne přesvědčila již první konzultace.
 


Děkuji Martina Brno.

Paní Lídu jsem oslovila ze zvědavosti a musím říct, že opravdu vidí hodně věcí. Řekla je, aniž by o mě příliš věděla. Hodně mi pomohla, myslím tím zdravotně, ale i ve vztahu došlo k zlepšení.
 


Zuzana Třinec

Paní Lída mi pomohla ve chvíli, když jsem se rozešla s přítelem. Moc dobře mi poradila a já si vše v hlavě srovnala. Děkuji, dala mi naději na lepší a pozitivní budoucnost.


Líba D.

Dobrý den, také bych chtěla vložit velké poděkování paní Lídě, která je moje spása, protože bez ní bych to, co se mi stalo snad ani nedala. Je hodně citlivá a musím říct, že fakt dobrá. Doporučuji.
 


Jarka Svěrková Liberec

Touto formou bych chtěla poděkovat paní Lídě za to, že mě doslova vytáhla ze samotného dna. Jen díky jsem našla ve svém životě harmonii a rovnováhu. Ještě jednou velké díky.


Nikola z Hradce

Vyzkoušela jsem už spoustu kartářek i věštkyň a u některých jsem se jo zklamala, ale u paní Lídy jsem našla to, co jsem potřebovala. Oceňuji navíc rychlou odpověď. Byla jsem překvapená, to co jsem se dozvěděla se vážně nakonec událo, byť se mi to zpočátku zdálo absurdní. Takže doporučuji.


Jarmila Díková

Dobrý večer, s paní Lídou jsem byla v kontaktu přes telefon. Byla velice příjemná a co mi předpověděla, to se mi splnilo. Mohu potvrdit, že se jedná o zkušeného profíka.


Kateřina Lacinová

Chci poděkovat paní Lídě za její rychlou odpověď. Její slova byla pravdivá. Určitě se na ni opět obrátím, až budu zase jednou potřebovat s něčím pomoci.


Petr

Děkuji za váš čas. Dodala jste mi energii a já si konečně mohla utřídit myšlenky. Mohu říct, že mám konečně jasno. Pokud zas v budoucnu jasno mít nebudu, rád se na vás obrátím.
 


Monča S.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Lídě za její rychlou pomoc a vstřícnost. Děkuji mnohokrát. Přeji vám ať se vám daří a ať máte spoustu spokojených zákazníků, k nimž se řadím i já. 


Váš vzkaz