Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 34. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Problémy v sexu jsou něčím, o čem jste sice slyšeli, ale co se vás osobně nikdy nedotklo. Všechno, co se v tomto ohledu s vámi a s partnerem děje, se vám velice líbí. Zejména od pátku výše, kdy se Merkur dostává do vašeho partnerského sektoru, si s miláčkem dokážete promluvit tak, aby pochopil, co chce od něj a co jste mu ochotní a schopní dát vy, pak budete mít v ložnici ráj.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Pokud se chcete naplno a rozumně věnovat erotice, musíte na to být především pořádně vyspaní. Večer, kdy skoro usínáte, ze sebe erotického šampióna neuděláte, i kdybyste opravdu chtěli. Kdybyste však zejména ve středu, kdy se ve vašem znamení zastaví Uran, dokázali využít ranní svěžesti, bylo by do lepší, sex by byl sice rychlejší, ale taky daleko uspokojivější, než ten obvyklý.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jsou věci, s nimiž se můžete sice vy sami velice intenzivně potýkat, ale partnerovi byste se s nimi svěřovat neměli. To, že se vám v erotických snech zjevuje někdo naprosto a zcela jiný, než je on, si raději nechejte pro sebe. Při milování si však právě proto dávejte pozor, kdybyste svého vlastního partnera oslovili jiným jménem, moc velké pochopení by patrně neprojevil.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když miláček projeví touhu po vlastním programu, nemusíte ho hned obviňovat ze všeho nejhoršího, berte to jako jeho logický projev touhy po svobodě. Když ho nebudete zbytečně podezírat, ale klidně se s ním začnete domlouvat na praktických podrobnostech, bude to to nejlepší. Je docela možné, že miláček sám vycouvá s tím, že by se mu po vás a zejména po sexu s vámi neskutečně stýskalo.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V pondělí, kdy je Slunce ještě ve vašem znamení, si dopřejete erotiku v přesně té podobě, která vám vyhovuje. Zejména ráno, kdy jste ještě pod doznívajícím vlivem nočního sextilu mezi Sluncem a Lunou, si dokážete start do nového dne a týdne pořádně vychutnat. Do práce můžete sice přijít maličko později, ale díky vašemu štěstí si toho nikdo nevšimne.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Na tak intenzivní nervozitu, se kterou v poslední době zápasíte, sex jako jediný způsob, kterým ji zvládáte, nestačí. Ve vašem případě je pak potřeba, abyste si kromě erotiky dopřáli i trochu náročnější pohyb jiného druhu. Kdybyste se fyzicky nejdříve trochu zničili sami, a pak se vydali do rukou svého partnera, byli byste rázem po všech stránkách v pohodě.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

To, že chcete mít přehled a jasno ohledně předešlého erotického života vašeho miláčka, je jasné, pak ale musíte počítat s tím, že stejně jasno bude chtít mít v této otázce i on. Kdyby ho náhodou napadlo, že byste si o víkendu mohli zahrát na pravdu, a všechno si říct, měli byste to hned zarazit. Čím víc toho budete o sobě vzájemně vědět, tím bude váš erotický i lidský vztah horší.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zatímco pracovní část týdne poběží v erotické rovině bez problémů a k vaší i miláčkově plné spokojenosti, víkend bude trochu jiný. O zásadní změnu postoje se vám postará napjatý vztah mezi Venuší a Uranem, pod jeho vlivem vás ohrožuje láska na jednu noc. Kdyby se o ní miláček nedozvěděl, bylo by všechno v pořádku,Vy si však můžete být jistí, že se to dozví.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

To, že jste si dosud mysleli, že vás veškeré erotické problémy míjejí, ještě neznamená, že to tak bude. Zejména na začátku týdne, kdy je Luna v Raku, přijde něco, s čím dosud nemáte zkušenosti-hrozí, že vás obviní, že kamarádovi či kamarádce pošilháváte po partnerovi. Dosud jste o tom neuvažovali, ale teď si říkáte, že by to vlastně špatné rozptýlení nebylo.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Úvahy o tom, že byste svého občas nepříliš ochotného miláčka nahradili erotickou hračkou, jsou stále intenzivnější. Když zejména na začátku týdne vyrazíte do příslušného obchodu, bude to velice zajímavý zážitek. S obsluhou navážete vztah, který překračuje veškeré normální vztahy podobného druhu, dokonce si s ní můžete dohodnout i zcela regulérní rande!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pondělí, kdy je Slunce ještě ve vašem partnerském sektoru, zkuste být v erotice a v sexu trochu tvrdší a důslednější. Miláčkovy reakce se obávat nemusíte, rychle pochopí, že mu konečně plníte jeho nevyřčené přání, za které se dokonce trochu styděl. Když se budete chovat dominantně a jemu dovolíte, by vás poslouchal, je spokojenost na obou stranách zaručená.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Jde o týden, kdy byste se měli důrazně zaměřit na potřeby svého partnera a navíc máte pochopit, že erotický soulad není jen v posteli, ale v celém životě okolo něj. Když navíc dokážete víkend využít tomu, abyste spolu mluvili, bude to ještě lepší. Přes den tak vyřešíte běžné denní problémy a večer se pak můžete milovat bez obav ze zbytečných starostí, které by vám sex kazily.