Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 07. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Jsou věci, které se vám vašemu miláčkovi nepodaří vysvětlit ani v případě, kdy byste opravdu hodně chtěli. Nedokáže pochopit, že můžete s někým flirtovat, a přitom ho vnímat čistě jako kamaráda. Pokud nechcete mít s jeho žárlivostí v dalších dnech a týdnech opravdu velké potíže, musíte mu to dostatečně rázně vysvětlit-naštěstí to dokážete a o své pravdě ho přesvědčíte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vzpomínky, které se vám neustále prohánějí hlavou, mohou být sice vášnivé i příjemné, ale vám aktuálně spíše škodí. Hrozí, že ve vašem zejména erotickém životě zaujmou místo člověka, který je reálný, a nahradí ho vzpomínkami na něco, co kdysi bylo, ale co jste z nejrůznějších důvodů museli opustit. Kdybyste se dokázali dívat víc do budoucnosti, než do minulosti, bude to vynikající.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zásadní vliv na váš erotický život vyvíjí Venuše, která se hned v pondělí ráno dostává do vašeho sektoru přátel. Kamarád, který přijde s nabídkou kamarádství s výhodami, vás spíše rozesměje, než naštve. To, že ke svému nynějšímu partnerovi, s nímž jste velice spokojení, nikoho dalšího přidávat nehodláte, naštěstí pochopí,rozhodně mu to nebudete muset vysvětlovat dvakrát!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Popeleční středu, během níž se Slunce setkává s Venuší, dokážete mimo jiné využít i k zásadnímu vylepšení svého erotického života. Partnerovi dokážete vysvětlit, že půst, který začíná, můžete zásadně vylepšit intenzivnějším a častějším milováním. Jde o činnost, která blahodárně působí jak na vaši psychiku, tak na vaše tělo-o tom, že to miláček bude chtít co nejrychleji vyzkoušet, nepochybujte!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Venuše, která se v pondělí přesouvá do ohnivého Berana, vnáší do vašeho života chuť a šťávu,Vy se pod vlivem její energie vrátíte do stavu, kdy si budete vychutnávat doslova každou minutu, kterou budete s partnerem trávit. Erotice navíc věnujete daleko víc času, než obvykle. Ani vašemu jindy neskutečně pracovitému člověku to vadit nebude, dobře si uvědomuje, že harmonický erotický život má přímý kladný dopad na jeho pracovní výkony.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem partnerském sektoru, se v lásce těšte na nejrůznější překvapení. Miláček, který má pocit, že v erotickém životě a prožívání pozitivních stránek svého života poněkud pokulháváte, dělá všechno pro to, aby se situace co nejrychleji obrátila k lepšímu. Moc toho sice nenaspíte, ale to bude to poslední, co by vám vadilo.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Zatímco obvykle o tom, že byste se měli v lásce držet zkrátka, nechcete ani slyšet, teď se situace změní, pod vlivem Venuše ve svém partnerském sektoru začínáte uvažovat zcela jinak. Máte pocit, že byste pole působnosti měli uvolnit spíše partnerovi. Naštěstí je chápavý,představa, že to bude on, kdo vezme průběh vašeho erotického života do svých rukou, se mu vyloženě zamlouvá.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zásadní vliv na vás má hned v úterý kvadratura mezi Merkurem a Uranem. To, že se pod jejím vlivem budete hádat v práci, je sice nepříjemné, ale žádnou zásadní roli to nehraje, doma by to však bylo daleko horší. Partner, se kterým se pohádáte, s vámi nejenže přestane komunikovat, ale navíc začne hned v zárodku sabotovat jakékoli vaše pokusy o erotické sblížení, což by byl skutečný průšvih.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zásadní vliv na váš dosud trochu zpomalený erotický život má Venuše, která se hned v pondělí dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky. Pod jejím vlivem pochopíte, že je opravdu potřeba, abyste svému partnerovi věnovali pozornost nejen erotickou, ale i ryze citovou. Patří k těm, kteří musí mít nejdříve jistotu, že se milujete, na sex přijde řada až potom.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Váš erotický život nabývá na obrátkách! Překvapení však nečekají vás, ale člověka, který si vás chce udělat svého partnera. Dosud měl pocit, že se vám rychle vnutí a dostane vás stejně lehce, jako před vámi získal všechny své předešlé partnery. Vy však s něčím takovým nesouhlasíte, jasně mu dáte najevo, že pokud má někdo průběh vašeho erotického života určovat, on to nebude.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dnem, kdy si spolu dokážete erotiku krásně a všestranně užít, je středa, kdy jste současně pod vlivem Luny z Berana a harmonického vztahu mezi Merkurem a Marsem. Když miláčkovi vysvětlíte, že půst, který právě začíná, se sexu netýká, můžete spolu prožít neobyčejně krásný večer. Nebudete zbytečně ztrácet čas nakupováním ani vařením, ale o to intenzivněji ho můžete věnovat sexu.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, se nepoznáváte,kvůli pocitu únavy, se kterou zápasíte, si žádné jiné životní radosti včetně erotického života pořádně vychutnat nedokážete. Kdybyste však miláčkovi vysvětlili, že bude lepší, když si v pondělí pořádně odpočinete, zachráníte tím pro eroticky laděný večer alespoň úterý. To byste si pak spolu s miláčkem užili pořádně a naplno.