Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 05. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Na lásku a na to, abyste miláčkovi řekli, že je pro vás tím nejdůležitějším člověkem, který vaším životem prochází, je vhodné pondělí. Kdybyste však chtěli vylepšit svůj erotický život a postarat se, aby stát opravdu za to, věnujte tomu sobotní a nedělní večer. Luna prochází vaším sektorem erotiky a sexu a postará se, abyste měli v tomto směru dostatek energie i nápadů.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Vztahy, do kterých jdete, se rýsují velice zajímavě a navíc i značně překvapivě. Zejména v úterý, kdy se dostanete pod vliv harmonického vztahu mezi Venuší a Uranem, děláte i to, na co jste dosud nikdy riskovat nechtěli. Jednoduše si zajdete za člověkem, který vás zaujal, a svou lásku mu nabídnete-nejdříve bude překvapený, ale pak usoudí, že se něco tak upřímného odmítnout nedá.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zatímco na začátku týdne máte pocit, že pro vás city nejsou důležité a v erotice nic měnit nemusíte, ve čtvrtek se situace změní-za proměnou stojí Luna, která se dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky. Po sexu sice toužíte intenzivně, ale zároveň si uvědomujete, že pro kvalitu erotického života je důležitá i něha. Pokud to dokážete spojit, budete vy i miláček náležet k velice šťastným lidem.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Ve vašem případě opravdu platí, že se láska projevuje nejlépe skutkem. Zejména v úterý a ve středu pro svého miláčka vaříte, pečete a vůbec se staráte, by měl na stole to, co mu chutná. Když to bude něco, co máte rádi oba, jde o další výhodu, pak si můžete sednout, otevřít k dobrému jídlu láhev vína a při popíjení čekat, až se o vás pomalu začne pokoušet erotický duch...
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Pokud se chcete s miláčkem podělit o své erotické zážitky a přimět ho, aby je s vámi sdílel a prožíval stejně intenzivně, jako je prožíváte vy, musíte začít hned v pondělí. Luna je ve vašem znamení a povede vás k cíli tou nejlepší a nejrychlejší cestou. Oba se snažíte, abyste si na sebe a na partnera našli co nejvíce času-uvědomujete si, že takový den hned tak znovu nenastane.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

I když se vám to, co vám miláček vypráví a co se týká jeho bouřlivé minulosti, zda naprosto nepředstavitelné, měli byste mu věřit a navíc je potřeba, abyste si jeho upřímnosti a otevřenosti vážili. Člověk, který vám o svých úletech začne upřímně vyprávět, chce, aby mezi vámi nebyla žádná zbytečná tajemství. Vy to sice chápete, ale alespoň prozatím se stejně chovat nehodláte, víte, že je na to ještě čas.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Partner, který vám neustále vysvětluje, že má rád sice vás, ale miluje někoho jiného, vám značně poleze na nervy, zejména v úterý a ve středu budete mít jeho svěřování až po krk. I když nechcete, vypadá to, že mu budete muset vysvětlit, že se vám takové jednání ani trochu nelíbí. Na to, abyste poslouchali něčí stížnosti a místo sexu mu utírali slzy, čas opravdu nemáte.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zatímco přes týden nemáte čas skoro na nic, sex nevyjímaje, o víkendu se situace změní,Merkur, který se v sobotu po poledni dostává do Vodnáře, však situaci trochu modifikuje. Je vám jasné, že jsou věci, o kterých nemůžete mluvit, protože by to vedlo k hádce. Když se však v sobotu večer nebo v neděli rozhodnete, že se místo komunikace budete věnovat sexu ve všech podobách, bude to to nejlepší, co se dá udělat.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Od pondělí do středy, kdy je Luna v Panně, děláte všechno pro to, aby se s vámi partner cítil co nejlépe. Dokážete si vychutnávat jak společnou práci, tak veškeré jiné aktivity, kterým se spolu věnujete. Navíc si v každé jen trochu vhodné chvíli potvrzujete, že vás sex opravdu baví-toho, že by se změnil v nudnou partnerskou povinnost, se bát nemusíte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jde o týden, kdy si můžete klidně a bez výčitek svědomí dopřát chvíli oddechu. V práci zvládnete bez problémů všechno, co je potřeba, doma si pak vychutnáte zasloužený odpočinek. Kdybyste se však rozhodli, že mezi vás a partnera vnesete trochu erotického jiskření tím, že ho namasírujete, měli byste to udělat, zvláště ve čtvrtek a v pátek to bude mít na kvalitu vašeho vztahu dopad přímo zázračný!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Merkur, který se v sobotu po poledni dostává do vašeho znamení, se vám v erotice postará o zásadní pozitivní změny. Konečně seberete odvahu, abyste partnerovi řekli, co po něm v této oblasti vlastně chcete. Nejdříve bude překvapený, ale pak si řekne, že by to vlastně mohlo být zajímavé-dokonce sám navrhne, že byste si nějaké erotické hračky nejen pořídit, ale taky je používat.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Na zajímavé zážitky se můžete těšit ve středu, díky pozitivnímu vztahu mezi Venuší a Uranem pocítíte erotickou touhu v intenzitě, na které opravdu nejste zvyklí. Překvapení to bude jak pro vás, tak pro partnera-ten dokonce začne přemýšlet, jak to udělat, abyste se do podobné nálady dostali co nejčastěji. Z toho, co s vámi zažije, se bude těšit až do konce týdne!