Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 03. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Dny, kdy Slunce prochází Vodnářem, vás nutí ve vztazích i v sexu experimentovat způsobem, který byste jindy považovali za zbytečně riskantní. Zejména v pondělí se díky tomu můžete dostat do postele s člověkem, jehož jste dosud považovali za kamaráda. Pokud budete mít štěstí, vezme to stejně a váš vztah se nezmění-pokud nebudete, začne fungovat jako vaše stíhačka!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Zatímco pracovní část týdne probíhá v klidu a v pohodě, víkend bude náročnější, než by se vám líbilo. Při Luně ve svém znamení hrozí, že budete v lásce a ve vztazích vůbec brát vážně i to, nad čím byste jindy mávli rukou. Když přijdete na to, že si vás partner na sociálních sítích s někým píše, berte to jako něco, co sice není milé, ale co vás neohrožuje, skutečná nevěra vypadá jinak!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zejména v pondělí si uvědomíte, že v lásce pořád ještě taháte za delší konec provazu. Když partner říká, že vás potřebuje a že si bez vás život nedokáže představit, má pravdu. Vy pak dokážete erotiku, které se oba moc rádi věnujete, využít k posílení vašeho vztahu a navíc si dokážete vychutnat veškeré životní radosti, což vám bez problémů vydrží až do konce týdne.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna v Rybách, si dávejte pozor na reakce na miláčkovy řeči. Hrozí, že na ně zareagujete slzami nebo alespoň rozechvělým hlasem zejména v případě, kdy byste měli být naopak rozhodní, tvrdí a důslední. Zkuste se povznést nad veškeré emoce a chovat se tak, aby bylo jasné, že jste si sami sebou jistí, zabere to podstatně víc, než kdybyste se mu hroutili před očima.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Vaším dnem je středa, kdy se můžete bez obav podvolit pozitivnímu vlivu sextilu mezi Sluncem a Jupiterem. Pod jeho vlivem dokážete dát svou lásku člověku, s nímž jste dosud neměli nic společného, najevo tak, aby vám nedokázal odolat, i kdyby opravdu chtěl. Pak ale počítejte s tím, že půjde o vztah, který rychle nabude na obrátkách, ještě do konce týdne z vás bude pár se vším všudy!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

K tomu, abyste našli a navíc si i udrželi vnitřní klid, potřebujete harmonický erotický život snad ještě víc, než pověstnou sůl. Když se rozhodnete, že v pondělí a v úterý použijete pro jeho posílení energii Luny, která prochází vaším partnerským sektorem, přijde výsledek, který vás mile překvapí. Konečně budete mít erotiku i partnerský vztah plný porozumění podle svých představ!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V pondělí, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, se můžete ještě před polednem těšit na neobyčejně silnou vlnu erotického vzrušení. Pokud budete mít při ruce někoho, s kým byste se o ni mohli podělit, můžete se těšit na opravdu zajímavé a neobyčejně intenzivní erotické zážitky. Když se nikdo takový v dosahu nenachází, měli byste miláčkovi poslat zprávu a své pocity mu popsat-k realizaci můžete přistoupit večer doma,bude to stát za to!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

První čtyři pracovní dny vám uběhnou v pilné práci tak rychle, že nebudete mít čas přemýšlet o ničem jiném, sex nevyjímaje. Změna přijde až v pátek časně ráno, kdy se Venuše dostane do vašeho sektoru romantiky a lásky. Důraz na erotiku, který je ve vašem případě značný, nepomine, ale ještě se k němu přidá touha po romantice, emocích a citu, sobotu a neděli si pak užijete spolu s miláčkem tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Patříte k těm nemnohým, kteří umí o lásce mluvit tak, aby toho, komu svá slova adresuje, ani na chvíli nenapadlo, že byste svá slova nemysleli vážně. Musíte to však stihnout do čtvrtka, při Venuši ve Vodnáři dokážete bez problémů najít ta pravá slova. V sobotu a v neděli, kdy je Venuše už v Rybách, nechejte raději mluvit svého miláčka,když vám bude vysvětlovat, proč vás miluje, bude to neobyčejně příjemné.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Během týdne budete mít práce a ostatních starostí tolik, že budete rádi, když vám na erotiku zbude pár uspěchaných chvil před spaním. Na změnu se můžete těšit o víkendu, kdy se Luna dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky, a kdy dokážete své city projevovat tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo. Láskyplná slova, která pronesete, budou tak upřímná, že miláčka ani nenapadne, že byste je nemysleli vážně.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, hrozí, že se budete chovat tak, že si sami nebudete rozumět. Ať vám miláček řekne cokoli, budete ho obviňovat z toho, co ho ani nenapadlo. Zejména v úvahách o jeho věrnosti byste se měli mírnit. Když to neuděláte, hrozí, že se vrhne do první cizí náruče jen proto, aby vám dokázal, že jste ho podezírali právem.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pokud cítíte ve vzduchu novou lásku a s ní i nové erotické zážitky, máte velice dobrou intuici, která vás vede správně. Zlom přijde v pátek, kdy se Venuše přesouvá do vašeho znamení. Ještě krásnější bude víkend, kdy se k ní přidá Luna, která prochází vaším sektorem komunikace-o lásce dokážete pod jejím vlivem mluvit tak, že získáte přesně toho, koho získat chcete.