Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 51. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Erotické nápady mít sice můžete, ale při jejich realizaci tvrdě narazíte. Miláček má pocit, že byste se měli věnovat jiným věcem a místo nejrůznějších tělesných radovánek spíše dotahovat poslední sváteční přípravy. Když mu však řeknete, že sex můžete v těchto vypjatých předsvátečních dnech použít jako zdroj relaxace a tolik potřebného klidu, mohlo by to zabrat.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jupiter, který se dostává do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých, vám přináší šance na erotické dobrodružství i tam, kde byste ho nikdy nečekali. O vaši přízeň se začne jednoznačným způsobem ucházet člověk, který vás přitahuje a dokonce až vzrušuje. Pokud chcete jeho nabídku využít, kujte železo, dokud je žhavé. Jakékoli otálení vám nese jen komplikace.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Veškeré erotické záměry a zejména jejich realizaci nechejte na svém partnerovi. Zejména ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, potřebuje vás, vaše doteky a objetí jako sůl. Když vám řekne, že jste to jediné, co mu dodává pohodu a jistotu, že život přece jen stojí za to, vůbec si nevymýšlí, bez vás a vaší náruče pro něj život opravdu ztrácí cenu.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky, je sex tím jediným, co vás baví a čemu se věnujete rádi a s chutí, erotika má na vás po všech stránkách kladný vliv. Den, který začnete sexem, se bude i později vyvíjet naprosto dokonale. Na život pak nebudete nadávat a stěžovat si, že vás vyčerpává-naopak si ho budete užívat po všech stránkách.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Všichni vám vysvětlují, že je nejdříve práce a až potom zábava a právě proto byste měli přemýšlet, čím je pro vás v těchto souvislostech sex. Když ho budete vnímat jako práci, je šance, že se vám podaří den začít způsobem, který je vám i partnerovi sympatický. A když usoudíte, že je to zábava, můžete v něm pokračovat celý den při každé jen trochu vhodné příležitosti.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Slunce, které se ve středu pozdě večer přesunulo do vašeho sektoru lásky a romantiky, zásadně mění váš postoj ke světu. Najednou zjišťujete, že vás práce přestává bavit, ale že místo ní dáváte vědomě přednost lásce. Uspokojení, které vám přinese dobře vykonaný úkol, rychle přechází, ale energie, kterou vás nabije sex, vám vydrží podstatně déle, než jste zvyklí.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jupiter, který se v úterý dopoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, vás nutí k zásadní změně postoje, který jste zatím k sexu zaujímali. Usoudíte, že bude lepší, když k němu přestanete přistupovat pouze zodpovědně. Místo toho dejte přednost stavu, kdy si budete vychutnávat veškeré radosti, které vám přináší-práce tím sice trochu utrpí, ale to vám vadit nebude.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Podezření, že si váš partner našel milence, si raději nechejte pro sebe,kdybyste s ním vylezli na veřejnost, byl by z toho zbytečný trapas. Velice rychle byste zjistili, že ho podezíráte naprosto neprávem. To, že miláček čas od času vymění s někým pár slov, neznamená, že s ním něco má-daleko pravděpodobněji s ním mluví proto, že s ním vymýšlí dárek, který vám dá k Vánocům.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, zaskočíte svou erotickou fantazií nejen svého miláčka, ale především sami sebe. To, co mu v tomto směru navrhnete, přijme s naprostým nadšením. Oba si pak řeknete, že veškeré práce mohou počkat, zatímco své erotické choutky a potřeby byste měli uspokojit v době, kdy vám to jde a kdy vás to baví.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Slunce, které se ve středu pozdě večer dostává do vašeho znamení, vám dává v erotice šance, které byste kdykoli jindy považovali za nemožné. Člověk, který o vás stojí, nenaznačuje, ale rovnou se vám vrhne kolem krku. Zprvu budete překvapení, ale pak usoudíte, že tak přímý erotický postoj vůbec není špatný, nemusíte alespoň řešit, co a kdy po vás vlastně chce...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se rozhodnete, že svému miláčkovi (a vlastně i sami sobě) nadělíte erotické prádlo, měli byste nejdříve nenápadně zjistit, jaké barvě dává přednost a o jaký střih vlastně stojí. V krajním případě zapátrejte v jeho skříni, kde vyberete jeho nejoblíbenější model. Ten pak zanesete do krámu a požádáte, aby vám podle něj vybrali něco, co mu sedne-dá to sice práci, ale výsledek bude dokonalý!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

O tom, že byste někomu darovali jako zvlášť rafinovaný vánoční dárek sex, můžete uvažovat, než se však rozhodnete, že své záměry opravdu zrealizujete, měli byste si to hodně dobře rozmyslet. Velice rychle byste zjistili, že to, co jste vy mínili jako jednorázové rozptýlení a jedinou zábavnou noc, vzala druhá strana jako začátek lásky na celý život. Pokud nechcete mít v tomto směru zbytečné problémy, neriskujte!