Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 48. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Zejména o víkendu, kdy Luna prochází vaším znamením, byste si měli hlídat žárlivost-pokud si nedáte pozor, hrozí, že vám přeroste přes hlavu. Pak je docela možný stav, kdy se budete obávat každého úsměvu, který váš miláček vyšle na adresu jen trochu přitažlivějšího reprezentanta opačného pohlaví. To, že žárlíte zbytečně a že se chováte v podstatě trapně, vás však ani nenapadne.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Když se dostanete do situace, kdy si můžete v lásce vybírat mezi vzrušením, výbuchy vášní a klidem, měli byste si pro tentokrát vybrat klid a pohodu. V dnešní době, která je náročná a nejistá, potřebujete pohodu a příjemnou atmosféru ze všeho nejvíc. Dokonce i erotické sblížení by mělo probíhat tak, aby vám do života vneslo klid a atmosféru po všech stránkách vyrovnanou.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pokud má miláček pocit, že váš erotický zájem posílí tím, že vás bude odmítat, musí zjistit, že se v tomto ohledu zásadně spletl. K tomu, že byste přímo před jeho očima začali flirtovat s někým jiným, nebudete mít zatím dost odvahy. Přesto mu však dokážete naznačit, že vás svým nepromyšleným jednáním nutí k úvahám o tom, zda si nenajít někoho, koho byste o sex prosit nemuseli...
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Zásadní vliv na vás vyvíjí Neptun, který jde velmi pomalu, a který se v neděli dostává do přímého chodu. Pokud nechcete mít v lásce spoustu zcela zbytečných problémů, je potřeba, abyste uměli odlišit sny od reality a to, co byste chtěli, od toho, co máte. Když se dokážete soustředit na skutečnost, bude jakákoli komunikace včetně té erotické rázem snazší a hlavně jednodušší.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Když vám miláček dává najevo, že si dovede představit (a třeba si i aktivně představuje) svůj život s někým jiným, musíte se zachovat správně. Místo scén, na které čeká, a kterými by mohl zdůvodnit, že se s vámi opravdu nedá žít, mu s úsměvem sdělte, že vy o něčem takovém uvažujete taky. Pak si už jen vychutnejte jeho překvapení a ujišťování, že to byl jen žert a že to vážně nemyslel.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Kdybyste se rozhodli, že chcete miláčka nalákat na dobré jídlo, musíte nejdříve pochopit, že se jeho a vaše představy toho, co to dobré jídlo je, dost zásadně liší. Zatímco vy milujete všechno lehké a zdravé, on dává přednost klasické kuchyni. V tom, že máte rádi čokoládu, se však shodnete oba, ta navíc ve vašem případě působí jako spolehlivé afrodisiakum!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky, byste si na sex měli nejenže udělat čas, ale taky byste si pro něj měli vytvořit patřičnou atmosféru. Kdybyste si třeba večer zapálili s miláčkem svíčku a u té byste si začali povídat, zjistíte, že to vůbec není špatné. A to, že byste od řečí záhy přešli k erotice ve všech podobách, by bylo už jen logické.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pozor si dávejte zejména na člověka, který má pocit, že si dokáže všechno koupit a že se nenajde nikdo, kdo by mu odolal. Když za vámi přijde s tím, že by vaši erotickou přízeň vyměnil za to, že vám po všech stránkách ulehčí život, nevydržíte a naplno mu řeknete, co si o jeho jednání myslíte. Potíž je v tom, že jde o člověka, který je vám jinak docela sympatický, a který by vás po erotické stránce opravdu zajímal.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V pátek a v sobotu, kdy se Luna pohybuje vaším sektorem lásky a romantiky, budete mít na lásku nejenže neskutečnou chuť, ale navíc i dostatek času. Kdybyste ale opravdu chtěli, aby byl miláček vašimi výkony příjemně překvapený, dopřejte si ve večerních hodinách ještě jednu kávu. Spánek a veškerou únavu zažene do nenávratna a postará se vám o opravdu krásné dvě noci.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vaše tvrdohlavost, kterou vyhráváte veškeré životní boje, vám v lásce a zejména při budování erotických vztahů nadělá spíše nepříjemnosti. Pokud vám miláček dává najevo, že mu vaše technika zase tak moc nevyhovuje, netvařte se uraženě, ale zeptejte se ho, jak by si průběh vašich erotických setkání představoval. Když vám to poví a vy mu vyhovíte, dostanete se na samý kraj ráje!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V pondělí si sex užijete přesně tak, jak jste si vždycky představovali,díky harmonickému vztahu mezi Marsem a Saturnem se můžete těšit na výdrž, kterou předvede jak váš miláček, tak vy. Kolem půlnoci mezi pondělkem a úterkem si pak můžete dopřát další kolo. Ze spánku sice nic nebude, ale to vám tentokrát vadit ani překážet nebude, zdařilý sex vyhodnotíte jako podstatně lepší zábavu, než spánek.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Rychle pochopíte, že upřímnost není zrovna to, co by vám do erotického života vneslo nový svěží vzduch, který oba tak potřebujete. Když miláčkovi budete tvrdit, že se vám vaše erotické chvíle opravdu líbí, překoná veškeré své vlastní osobní rekordy tak, abyste byli oba spokojení. Vy pak pochopíte, že přísloví o cvičení, které dělá mistra, pořád ještě platí.