Erotické horoskopy

Na těchto stránkách naleznete denní, měsíční, partnerské a další horoskopy a spoustu zajímavých astro článků z oblasti mystiky, osudu, duchovního života. Nechybí ani záhady a tajemno, pomoci Vám mohou zkušené astroložky a kartářky, pro které je výklad karet a věštění budoucností životním posláním.

Erotické horoskopy pro 49. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Při Luně ve Střelci nemusíte mít o erotické úspěchy strach, když na někoho zaměříte svou pozornost, odolat vám nedokáže, i kdyby opravdu moc chtěl. Právě proto byste se měli v této oblasti chovat prozíravě. Když si během prosince na krk pověsíte spoustu eroticky vyhladovělých lidí, budete s nimi mít během ledna jenom spoustu zcela zbytečných potíží.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším znamením, máte v erotice jasno. Usoudíte, že jde o činnost, která vám pomáhá v dosahování psychické rovnováhy a celkové vyrovnanosti. O tom, že je to tak jedině správné, dokážete bez problémů přesvědčit i svého partnera,tomu dokonce vysvětlíte, že bez životodárného sexu ve vaší náruči hrozí, že bude usychat, až uschne docela.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Při Slunci, které prochází Střelcem a tedy vaším partnerským sektorem, dokážete do svého vztahu kromě lásky a oddanosti vnést i značnou porci smyslu pro humor. Pokud máte partnera, který se smát buď neumí, nebo má strach, že si z něj každý jen dělá legraci, přesvědčíte ho, že sex do postele patří stejně tak jako vzbouřené hormony. Když se pak spolu oba začnete smát, pochopíte, že jste vyhráli.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

I když máte v citech jasno a ohledně dalšího osudu svého miláčka ve vašem životě ještě jasněji, měli byste si to zatím nechat pro sebe. Bude lepší, když alespoň prozatím omezíte veškerou komunikaci jenom a pouze na sex. Když mu začnete povídat o rodině, kterou byste spolu měli mít, a o počtu dětí, pro která jste už stačili vybrat jména, mohli byste ho jen zbytečně vyděsit.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Do soboty, kdy se Venuše nachází ve Střelci, si můžete v erotice užívat bez zábran a s chutí. Pokud se rozhodnete, že si s miláčkem uděláte z bytu centrum nespoutaných erotických rozkoší, zcela určitě se vám to podaří. Potíž je jen v tom, že se bude těžko určovat, kdo se má nechat rozmazlovat a kdo se bude starat, aby ten druhý měl rozkoší co nejvíc-snažit se sice můžete, ale spravedlivé to stejně nebude.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Zejména v úterý, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Jupiterem, hrozí, že ve svém vztahu zakopnete o něco, co byste jindy označili jako zcela nepodstatnou maličkost. Pokud chcete možnost nevítaného karambolu omezit na minimum, nesmíte především zbytečně mluvit. Pořád si opakujte, že po tom, kde a s kým jste sbírali své předchozí erotické zkušenosti, předchozímu partnerovi nic není!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ve čtvrtek, kdy Slunce z vašeho sektoru naráží svou energií na Marse, si musíte hodně dobře rozmyslet, co chcete. Pokud se s miláčkem hodláte pohádat, měli byste celkové denní atmosféře podlehnout hned ráno. Kdybyste však chtěli planetární energii naopak využít k usmiřujícímu sexu, musíte kolem poledne začít otáčet tak, abyste nakonec nespali v obýváku.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, uděláte dobře, když na veškeré své erotické fantazie preventivně zapomenete. Pokud chcete prožít něco, co je opravdu zajímavé, dovolte, aby se svými nápady přišel váš miláček-když mu dovolíte, aby se rozjel, zjistíte, že je ještě lepší, než veškeré vaše erotické fantazie. Nepřemýšlejte, kde se to v něm vzalo,místo toho buďte rádi, že se mu to přihodilo právě s vámi.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

I kdyby se stalo a vy prožili zklamání v lásce, dokážete se s ním poprat daleko lépe a účinněji, než většina vašich kamarádů a známých. City budou sice trpět, ale erotická stránka vašeho života zůstane nedotčená. Díky své prozíravosti, která vás nutí, abyste byli připravení na každou životní eventualitu, máte dost kamarádů, kteří vás po této stránce zahálet nenechají.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Když se v úterý hodně pozdě večer dostane do vašeho znamení Merkur, přistoupíte s jeho pomocí k životu opravdu hodně racionálně. V pracovní části týdne byste měli zvládnout všechno tak, abyste měli veškerou práci hotovou. Když se pak v sobotu ráno dostane do vašeho znamení Venuše, můžete se v klidu a bez výčitek svědomí vrhnout na sex a veškeré jiné tělesné rozkoše,bude vám opravdu přáno...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

To, že se rozhodnete rozjet kromě svého oficiálního vztahu ještě jeden utajovaný, je ve vaší situaci skoro normální. Právě proto je ale potřeba, abyste se rozhodli, že jde o něco, co zatím zveřejňovat nebudete. Nebezpečí, že se vám vaše jinak chvályhodná předsevzetí vymknou z ruky a vy prozradíte právě to, co jste si dosud chtěli nechat pro sebe-opravdu to chcete riskovat?
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

To, že máte vedle sebe štědrého člověka, který chce, aby se vám na světě líbilo a aby vám bylo dobře, se vám zejména po vašich předchozích zkušenostech velice zamlouvá. Kdybyste však měli zejména v úterý pocit, že si vás chce druhá strana svými dárky a pozornostmi koupit, musíte se ozvat hned, rychle a nahlas. Čím dřív partner zjistí, že mu něco takového nikdy nedovolíte, tím lepší budoucnost to dalšímu průběhu vašeho vztahu dává.