Astrologický význam jména Martin

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy,

Mužské jméno Martin pochází z latiny je úzce spjat s bohem války. Je to bojovný válečník anebo je to muž oddaný Martovi nebo mu také patřící. V popisu práce má i vítězství nad zimou, příchod jara a nese v sobě neskutečně velkou bojovnou energii. Domácí podobou jména je Marťas, Marťa, Martínek a Marty.

Martin bojuje o své ideály. Vede ke zvídavosti, k aktivnímu prosazování vlastních nápadů tak, aby byly vidět výsledky práce a snažení. Jde úporně za dosažením svých cílů. Dokáže to i díky svému dokonalému sebeovládání i neuvěřitelné schopnosti komunikace s druhými. Je navíc i velice důsledný a přímý. Pracuje s fakty a je obdařen i velkou intuicí. Je velmi energický, což mu zbystřuje intelekt. Dále je také praktický, má organizační schopnosti, tvořivý přístup, mají potřebu usilovat o něco nového, jsou také podnikaví a také dokáží vzdorovat nepřízni osudu. Balancuje na hraně mezi pozitivním viděním a negací. Umí se však dobře naladit a negativní emoce zvrátit v pozitivní budoucnost. Věří v vyšší poslání, ale není to snílek, stojí svýma nohama pevně na zemi. Jméno ještě více podporuje jeho fyzickou zdatnost. I proto mívají Martinové hodně zájmů, sportovních aktivit a různých koníčků.

 Negativa jména Martin

Pro a proti má každé jméno, takže ho má i Martin. Jejich mínus, je velká přecitlivělost, nevyvážené emoce, z toho pak vyplývá uzavřenost, introvertnost. Nemají moc rádi vztahy jdoucí příliš na tělo. Jinak je to člověk velmi přátelský. Někdy však má konzervativní postoje, které jej brzdí. To mu může také velmi komplikovat i jeho citový život. Pokud se ještě narodí v disharmonickém datu, je velmi tvrdohlavý a kritický. Není ochotný se podřídit autoritám, zejména těm falešným. Je nezdravě soutěživý a vypočítavý.

Jméno samotné však není špatné, má pozitivní náboj a potenciál. Ve většině případů podporuje schopnosti dané datem svého narození. Díky své energii však může i vhodně doladit disharmonii vzniklou komplikovaným datem narozením.

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

Léčba koloidním stříbrem ovládla svět. Je často označován za všelék. Poradí si s nachlazením, chřipkou, kašlem i opakující se rýmou. Koloidní stříbro totiž dokáže zničit viry i choroboplodné baktérie, neničí však pro tělo prospěšné aerobní baktérie. Koloidní stříbro tak chrání a podporuje imunitu, napomáhá regeneraci a jelikož aktivuje trávicí enzymy, zlepšuje i trávení.

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet