Astrologický význam jména Martin

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy,

Mužské jméno Martin pochází z latiny je úzce spjat s bohem války. Je to bojovný válečník anebo je to muž oddaný Martovi nebo mu také patřící. V popisu práce má i vítězství nad zimou, příchod jara a nese v sobě neskutečně velkou bojovnou energii. Domácí podobou jména je Marťas, Marťa, Martínek a Marty.

Martin bojuje o své ideály. Vede ke zvídavosti, k aktivnímu prosazování vlastních nápadů tak, aby byly vidět výsledky práce a snažení. Jde úporně za dosažením svých cílů. Dokáže to i díky svému dokonalému sebeovládání i neuvěřitelné schopnosti komunikace s druhými. Je navíc i velice důsledný a přímý. Pracuje s fakty a je obdařen i velkou intuicí. Je velmi energický, což mu zbystřuje intelekt. Dále je také praktický, má organizační schopnosti, tvořivý přístup, mají potřebu usilovat o něco nového, jsou také podnikaví a také dokáží vzdorovat nepřízni osudu. Balancuje na hraně mezi pozitivním viděním a negací. Umí se však dobře naladit a negativní emoce zvrátit v pozitivní budoucnost. Věří v vyšší poslání, ale není to snílek, stojí svýma nohama pevně na zemi. Jméno ještě více podporuje jeho fyzickou zdatnost. I proto mívají Martinové hodně zájmů, sportovních aktivit a různých koníčků.

 Negativa jména Martin

Pro a proti má každé jméno, takže ho má i Martin. Jejich mínus, je velká přecitlivělost, nevyvážené emoce, z toho pak vyplývá uzavřenost, introvertnost. Nemají moc rádi vztahy jdoucí příliš na tělo. Jinak je to člověk velmi přátelský. Někdy však má konzervativní postoje, které jej brzdí. To mu může také velmi komplikovat i jeho citový život. Pokud se ještě narodí v disharmonickém datu, je velmi tvrdohlavý a kritický. Není ochotný se podřídit autoritám, zejména těm falešným. Je nezdravě soutěživý a vypočítavý.

Jméno samotné však není špatné, má pozitivní náboj a potenciál. Ve většině případů podporuje schopnosti dané datem svého narození. Díky své energii však může i vhodně doladit disharmonii vzniklou komplikovaným datem narozením.

Nepodceňujte řeč svého těla

Neverbální komunikace, řeč těla či soft skills, vytváří obraz naší osobnosti a dojmu, jaký na své okolí zanecháváme. Není radno ji podceňovat, protože jen stěží s ní dokážeme manipulovat.

Jak změnit svůj život s pomocí pozitivních afirmací

Vše, co jsme, je výsledkem toho, co jsme si mysleli. Naše mysl je všechno, co si myslíme, že se staneme.

Buddha

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrolog se vedle postavení planet všímá také i astrologických domů, ty totiž upřesňují pochopení vlivu jednotlivých planet na daného člověka. Ve zvěrokruhu jich najdete hned 12, každý z nich se přitom zaměřuje na jinou oblast (fyzickou existenci, majetek, komunikaci, domov, sexualitu, práci, kreativitu, vztahy, kariéru, přátele a psychický vývoj).

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Iveta - výklad karet