Astrologický význam jména Martin

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy,

Mužské jméno Martin pochází z latiny je úzce spjat s bohem války. Je to bojovný válečník anebo je to muž oddaný Martovi nebo mu také patřící. V popisu práce má i vítězství nad zimou, příchod jara a nese v sobě neskutečně velkou bojovnou energii. Domácí podobou jména je Marťas, Marťa, Martínek a Marty.

Martin bojuje o své ideály. Vede ke zvídavosti, k aktivnímu prosazování vlastních nápadů tak, aby byly vidět výsledky práce a snažení. Jde úporně za dosažením svých cílů. Dokáže to i díky svému dokonalému sebeovládání i neuvěřitelné schopnosti komunikace s druhými. Je navíc i velice důsledný a přímý. Pracuje s fakty a je obdařen i velkou intuicí. Je velmi energický, což mu zbystřuje intelekt. Dále je také praktický, má organizační schopnosti, tvořivý přístup, mají potřebu usilovat o něco nového, jsou také podnikaví a také dokáží vzdorovat nepřízni osudu. Balancuje na hraně mezi pozitivním viděním a negací. Umí se však dobře naladit a negativní emoce zvrátit v pozitivní budoucnost. Věří v vyšší poslání, ale není to snílek, stojí svýma nohama pevně na zemi. Jméno ještě více podporuje jeho fyzickou zdatnost. I proto mívají Martinové hodně zájmů, sportovních aktivit a různých koníčků.

 Negativa jména Martin

Pro a proti má každé jméno, takže ho má i Martin. Jejich mínus, je velká přecitlivělost, nevyvážené emoce, z toho pak vyplývá uzavřenost, introvertnost. Nemají moc rádi vztahy jdoucí příliš na tělo. Jinak je to člověk velmi přátelský. Někdy však má konzervativní postoje, které jej brzdí. To mu může také velmi komplikovat i jeho citový život. Pokud se ještě narodí v disharmonickém datu, je velmi tvrdohlavý a kritický. Není ochotný se podřídit autoritám, zejména těm falešným. Je nezdravě soutěživý a vypočítavý.

Jméno samotné však není špatné, má pozitivní náboj a potenciál. Ve většině případů podporuje schopnosti dané datem svého narození. Díky své energii však může i vhodně doladit disharmonii vzniklou komplikovaným datem narozením.

Vizualizace představuje velmi zajímavý a zvláštní nástroj esoteriky, který nám může pomoci s celou řadou problémů. Zapojena do ní je představivost, kdy si při její aplikaci představujete obrazy toho, čeho chcete dosáhnout.

Myšlenka je sice nehmatatelná, ale i přes tuto skutečnost dokáže změnit naše životy. Je původcem naší radosti, ale i smutku, hněvu, strachu i deprese. Každý den si s jejich pomocí vytváříme realitu.

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Regína - Horoskop na rok 2018

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na rok 2017 určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Střelci jsou lidé narození v období od 23. listopadu do 21. prosince. Do této skupiny patří kupříkladu Woody Allen, Jimi Hendrix, Jim Morrison, Little Richard, Frank Sinatra, Miley Cyrus, Britney Spears, Brad Pitt, Steven Spielberg, Walt Disney, Ozzy Osbourne, Bruce Lee, Ben Stiller, papež František, Mila Jovovich, Christina Aquilera, Edith Piaf, Winston Churchill i Mark Twain. Z českých osobností se ve znamení Střelce narodil kupříkladu Dan Bárta, Richard Genzer, Heidi Janků, Aneta Langerová, Libor Bouček, Marek Eben, Dara Rolins, Roman Šebrle nebo třeba Jan Šťastný.

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Iveta - výklad karet