Astrologický význam jména Martin

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy,

Mužské jméno Martin pochází z latiny je úzce spjat s bohem války. Je to bojovný válečník anebo je to muž oddaný Martovi nebo mu také patřící. V popisu práce má i vítězství nad zimou, příchod jara a nese v sobě neskutečně velkou bojovnou energii. Domácí podobou jména je Marťas, Marťa, Martínek a Marty.

Martin bojuje o své ideály. Vede ke zvídavosti, k aktivnímu prosazování vlastních nápadů tak, aby byly vidět výsledky práce a snažení. Jde úporně za dosažením svých cílů. Dokáže to i díky svému dokonalému sebeovládání i neuvěřitelné schopnosti komunikace s druhými. Je navíc i velice důsledný a přímý. Pracuje s fakty a je obdařen i velkou intuicí. Je velmi energický, což mu zbystřuje intelekt. Dále je také praktický, má organizační schopnosti, tvořivý přístup, mají potřebu usilovat o něco nového, jsou také podnikaví a také dokáží vzdorovat nepřízni osudu. Balancuje na hraně mezi pozitivním viděním a negací. Umí se však dobře naladit a negativní emoce zvrátit v pozitivní budoucnost. Věří v vyšší poslání, ale není to snílek, stojí svýma nohama pevně na zemi. Jméno ještě více podporuje jeho fyzickou zdatnost. I proto mívají Martinové hodně zájmů, sportovních aktivit a různých koníčků.

 Negativa jména Martin

Pro a proti má každé jméno, takže ho má i Martin. Jejich mínus, je velká přecitlivělost, nevyvážené emoce, z toho pak vyplývá uzavřenost, introvertnost. Nemají moc rádi vztahy jdoucí příliš na tělo. Jinak je to člověk velmi přátelský. Někdy však má konzervativní postoje, které jej brzdí. To mu může také velmi komplikovat i jeho citový život. Pokud se ještě narodí v disharmonickém datu, je velmi tvrdohlavý a kritický. Není ochotný se podřídit autoritám, zejména těm falešným. Je nezdravě soutěživý a vypočítavý.

Jméno samotné však není špatné, má pozitivní náboj a potenciál. Ve většině případů podporuje schopnosti dané datem svého narození. Díky své energii však může i vhodně doladit disharmonii vzniklou komplikovaným datem narozením.

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Strom má důležitou symbolickou roli v celé řadě kultur. Objevuje se například v kabale, u Máyů, Germánů, skandinávských národů a dokonce i u Keltů. Svou důležitou roli našel i v Bibli. Všude je opředen legendami.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.