Jak fungují rodinné konstelace

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Každý z nás pocházíme z nějaké rodiny, což má významný vliv nejen na naši minulost a dětství, ale i na náš současný život. S rodinou jsme propojeni prostřednictvím celých generací. Aniž bychom si to kolikrát uvědomovali, formuje nás a významně ovlivňuje, jak vidíme a vnímáme svět. Může za to, co cítíme, jak myslíme a jednáme. Nahlédnutí pod pokličku rodinných konstelací umožňuje pochopit, proč se někdo chová tak, či onak, kde je původ konfliktů a nenávisti, stejně jako lásky. Spousta věcí v rodině se má totiž zcela jinak než jste si původně mysleli, představovali a přáli. Rodina je totiž jednou z hlavních příčin kvality našich vztahů, zdraví a života.

Rodinné konstelace dokáží odhalit hluboké spojení, k nimž nemá běžná tradiční psychoterapie přístup. Dokáže odhalit, jak moc jsou těmito konstelacemi ovlivněny osudy dalších členů rodiny, včetně jejich předků. Dovede odhalit jádro problému a pomáhají najít řešení i to, jak situaci harmonizovat.

Cílem metody je snaha porozumět širším vlivům, které nás v životě ovlivňují a dokáží vám změnit váš dosavadní pohled nejen na vlastní život, ale i na blízké. V současnosti je možno absolvovat konstelace rodinné, partnerské, experimentální, pracovní, politické i samostatné konstelace pro muže a pro ženy.

Rodinné konstelace s pomocí zkušeného terapeuta vám pomohou vyřešit nejen komplikované vztahy v rodině, ale také vám pomohou odhalit vaše skutečné já, rozmotá všechny záhady a vyléčí vás. Pravá změna je vždy výsledkem vlastního náhledu. Doporučujeme ji užívat i v rámci duševní hygieny.

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Na rozdíl od Mayských proroctví jsou ta sibiřská více pozitivní. Dávné proroctví sibiřského kmene Ege’gafů totiž říká, že svět nemůže skončit, protože ještě ani nezačal. Začátek světa (tedy kalendáře) podle nich začne až 26. listopadu roku 2023.

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Může se to jevit jako dost přehnané tvrzení, ale pravda je taková, že barvy mají obecně magickou moc a dost ovlivňují chování, dění v životě. Nemocní jistě rádi uslyší, že kombinace různých barev může pomoci v průběhu léčení a obecně lidi nadchne fakt, že každá barva, respektive kombinace může uklidňovat, povzbuzovat, být nápomocná při redukci tělesné váhy, ale i učení a mnoha dalších činnostech.