Jak fungují rodinné konstelace

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Rodinné konstelace umožňují názorně ukázat s pocítit v souvislosti vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Systém vytvořil Bert Hellinger. Metoda se zabývá rozvojem osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Konstelace jsou hojně v léčebné terapii a poradenství.

Každý z nás pocházíme z nějaké rodiny, což má významný vliv nejen na naši minulost a dětství, ale i na náš současný život. S rodinou jsme propojeni prostřednictvím celých generací. Aniž bychom si to kolikrát uvědomovali, formuje nás a významně ovlivňuje, jak vidíme a vnímáme svět. Může za to, co cítíme, jak myslíme a jednáme. Nahlédnutí pod pokličku rodinných konstelací umožňuje pochopit, proč se někdo chová tak, či onak, kde je původ konfliktů a nenávisti, stejně jako lásky. Spousta věcí v rodině se má totiž zcela jinak než jste si původně mysleli, představovali a přáli. Rodina je totiž jednou z hlavních příčin kvality našich vztahů, zdraví a života.

Rodinné konstelace dokáží odhalit hluboké spojení, k nimž nemá běžná tradiční psychoterapie přístup. Dokáže odhalit, jak moc jsou těmito konstelacemi ovlivněny osudy dalších členů rodiny, včetně jejich předků. Dovede odhalit jádro problému a pomáhají najít řešení i to, jak situaci harmonizovat.

Cílem metody je snaha porozumět širším vlivům, které nás v životě ovlivňují a dokáží vám změnit váš dosavadní pohled nejen na vlastní život, ale i na blízké. V současnosti je možno absolvovat konstelace rodinné, partnerské, experimentální, pracovní, politické i samostatné konstelace pro muže a pro ženy.

Rodinné konstelace s pomocí zkušeného terapeuta vám pomohou vyřešit nejen komplikované vztahy v rodině, ale také vám pomohou odhalit vaše skutečné já, rozmotá všechny záhady a vyléčí vás. Pravá změna je vždy výsledkem vlastního náhledu. Doporučujeme ji užívat i v rámci duševní hygieny.

Nepodceňujte výběr jména svého dítěte, je důležitý. Bohužel však jinak, než byste si možná mysleli. Při jeho výběru je proto lépe dbát ani ne tak na módní trendy, ale na to, jakou energii dané jméno má.

Když si nic nebudete přát, nic se vám, nic se vám nemůže splnit. Každé vaše přání může být splněno, když k němu máme tu správnou mapu. Vision board není jen taková nástěnka snů, funguje to jako magnet, který vaše touhy přitáhne do vašeho života.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

V Česku snad není hradu, nebo zámku, kde by nestrašilo. Naleznete tu více než 1000 hradů a tvrzí, z nichž se větší polovina nachází právě v Čechách. Řada hradů se rovněž nachází i těsně za hranicemi, v oblastech, jež v minulosti patřily k českému království. Tato skutečnost dává strašidlům a duchům ohromný prostor, spočítat všechny druhy je takřka nemožné žijí u nás nejen na hradech, ale i v rybnících, remízcích, mlýnech i lesích.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti