Temná stránka osobnosti podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Beran

Bohužel, je tomu tak, jsou to lakomci a neomalenci. Řeknou vám vše pěkně na rovinu. Jsou arogantní a majetničtí. To vše má za následek, že uznávají pouze sebe. Díky čemuž to jsou pěkní despotové a tyrani, kteří mají sklon k fyzickému, duševnímu i psychickému násilí.

Býk

Temnou stránkou býka je jejich schopnost manipulovat a touha ovládat jiné. Nejenže jsou ohromně majetničtí, ale také i velice žárliví. Nesnáší nudu, potřebují být obdivováni, vždy chtějí být nejlepší. Jsou ohromní požitkáři. Bohužel se někdy ženou za nesplnitelnými cíli, a to bez ohledu na cokoliv a kohokoliv.

Blíženec

Blíženci si s ničím nedělají hlavu. Rádi mluví a někdy až moc. Jsou to dokonalí lháři a někdy dokáží být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jednom. Jsou lehkovážní, povrchní, podezřívaví, věčně nespokojení a neochotní cokoliv obětovat. Mají spoustu zlozvyků. Jde jim o naplnění vlastních potřeb a hrozí jim, že svůj život prožijí rozpolcení a nespokojení.

Rak

Raci jsou známí mrzouti. Jsou náladoví jako počasí. Mají sklon k depresím a melancholii. Neustále něco řeší. Nikdo je nemá rád, nestále je lidi zrazují, klamou a ubližují. Jsou to plačky. I proto jsou na první pohled jakoby bez vůle. Raci jsou zcela odevzdaní a podřízení. Jejich problémem je dotahovat věci dokonce. Mají problém se i uvolnit a pobavit se. Nejraději si povídají o tom, jak je svět zlý a nespravedlivý. Nemá však sílu se zlem něco udělat.

Lev

Lvi jsou panovační a despotičtí, kteří kolikrát po svém okolí požadují nesplnitelné věci. Nadřazují se nad všechny ostatní. Udělá vše proto, aby se stal středem pozornosti. Říká se o nich, že je to nejvíce namyšlené znamení ze všech. Svou sílu ukazují všem poněkud okázalým způsobem.

Panna

Panny jsou perfekcionalisté, které potřebují mít ve všem řád a smysl. Je pro ně důležité mít vše tip top a na vše mají svůj systém, který pedantsky dodržují. Stejně jako raci i oni jsou velmi náladoví. Velmi často je podráždí i pouhé počasí, ale také práce, nuda, všechno. Jsou hodně kritičtí a všechno a všechny neustále kontrolují. Jsou posedlí čísly, seznamy a sterilní čistotou.

Váhy

Temnou stránkou vah je jejich nerozhodnost. Špatná je i jejich povrchnost a vychytralost. Mají sklon k infantilitě a naivitě. Také rádi dráždí a provokují. Typickou větou pro ně je “Já nic, já muzikant”.

Štír

Lidé narození ve znamení štíra jsou bezohlední a samolibí. Jediné, co je zajímá, je já, já, já. Řeší pouze vlastní prospěch a úspěch. Jsou také i panovační. Nikdy nedávají druhou šanci. Nikdy si štíra nerozhněvejte, protože to by bylo to nejhorší, co by vás mohlo potkat. Štír je ten nejhorší a nejproradnější nepřítel. Rád ponižuje a posmívá se slabším. Inu, má takovou povahu, je totiž velice žárlivý, zlostný, svárlivý a výbušný. V záchvatu zuřivosti je i agresivní, vulgární a ztrácí zábrany i dobré vychování.

Střelec

Střelci se zaměřují pouze na to, co je nadchne. Jde však kolikrát o tak extrémní záležitost, že překročí běžné postupy, jimiž je může dosáhnout. K tomu všemu jsou hrozní nemotorové. Všechno, co potkají, to zničí a rozbijí. Stejní nemotorové jsou i ve vztazích. Jsou totiž velmi lehkomyslní a netaktní. Chodí pozdě a neumí se oblékat. Povětšinou neoplývají velkou inteligencí, i když oni si o sobě myslí, že jsou ti nejchytřejší. Jsou mistři trapasů, díky čemuž se jiní na jejich účet dobře baví.

Kozoroh

Kozoroh je to nejchladnější a nejnedostupnější znamení. Jsou však ohromně ctižádostiví. Rádi vládnou všem. Jsou šikovní manipulátoři. Ostatní vždy dostanou tam, kam chtějí. Kozorozi neznají meze, překračují pravidla. Jde o ohromně zvědavce, ale také i lakomce. Pro korunu by si koleno nechali vrtat. Nikomu nevěří, a to ani sobě. Pohrdají životem a jsou posedlí smrtí. Možná i proto mají sklon k depresím a smutnění. Vším opovrhují.

Vodnář

Vodnáři jsou samotáři s perverzními touhami. Někdy jsou studení. Hned tak někoho si k tělu nepustí. I proto jsou odměření. Vždy to jsou oni, kdo určují pravidla. Myslí si, že jsou zajímaví, ale ve skutečnosti jsou jen divní. Jejich intuice je mnohdy zcela chybná a přitom na ni tolik spoléhají. Tato skutečnost pak vede ke katastrofálním chybám a omylům. Často se pak nakonec zhroutí.

Ryby

Ryby jsou velice emocionální a často na vážkách. Jednou milují a jednou nenávidí, a to v té nejstrašnější podobě. Jsou pěkně proradné. Umí skvěle manipulovat. Nejsou spolehlivé a jsou částečně i zmatené. Dokáží vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nikdy si však chybu nepřiznají a vše svalují na jiné.

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Zrcadla má doma téměř každý. Pro někoho je zrcadlo ozdobou, pro jiného praktickou pomůckou a další v něm vidí magický prostředek. Zrcadlům byla vždy přisuzována magická moc.

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy