Temná stránka osobnosti podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Beran

Bohužel, je tomu tak, jsou to lakomci a neomalenci. Řeknou vám vše pěkně na rovinu. Jsou arogantní a majetničtí. To vše má za následek, že uznávají pouze sebe. Díky čemuž to jsou pěkní despotové a tyrani, kteří mají sklon k fyzickému, duševnímu i psychickému násilí.

Býk

Temnou stránkou býka je jejich schopnost manipulovat a touha ovládat jiné. Nejenže jsou ohromně majetničtí, ale také i velice žárliví. Nesnáší nudu, potřebují být obdivováni, vždy chtějí být nejlepší. Jsou ohromní požitkáři. Bohužel se někdy ženou za nesplnitelnými cíli, a to bez ohledu na cokoliv a kohokoliv.

Blíženec

Blíženci si s ničím nedělají hlavu. Rádi mluví a někdy až moc. Jsou to dokonalí lháři a někdy dokáží být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jednom. Jsou lehkovážní, povrchní, podezřívaví, věčně nespokojení a neochotní cokoliv obětovat. Mají spoustu zlozvyků. Jde jim o naplnění vlastních potřeb a hrozí jim, že svůj život prožijí rozpolcení a nespokojení.

Rak

Raci jsou známí mrzouti. Jsou náladoví jako počasí. Mají sklon k depresím a melancholii. Neustále něco řeší. Nikdo je nemá rád, nestále je lidi zrazují, klamou a ubližují. Jsou to plačky. I proto jsou na první pohled jakoby bez vůle. Raci jsou zcela odevzdaní a podřízení. Jejich problémem je dotahovat věci dokonce. Mají problém se i uvolnit a pobavit se. Nejraději si povídají o tom, jak je svět zlý a nespravedlivý. Nemá však sílu se zlem něco udělat.

Lev

Lvi jsou panovační a despotičtí, kteří kolikrát po svém okolí požadují nesplnitelné věci. Nadřazují se nad všechny ostatní. Udělá vše proto, aby se stal středem pozornosti. Říká se o nich, že je to nejvíce namyšlené znamení ze všech. Svou sílu ukazují všem poněkud okázalým způsobem.

Panna

Panny jsou perfekcionalisté, které potřebují mít ve všem řád a smysl. Je pro ně důležité mít vše tip top a na vše mají svůj systém, který pedantsky dodržují. Stejně jako raci i oni jsou velmi náladoví. Velmi často je podráždí i pouhé počasí, ale také práce, nuda, všechno. Jsou hodně kritičtí a všechno a všechny neustále kontrolují. Jsou posedlí čísly, seznamy a sterilní čistotou.

Váhy

Temnou stránkou vah je jejich nerozhodnost. Špatná je i jejich povrchnost a vychytralost. Mají sklon k infantilitě a naivitě. Také rádi dráždí a provokují. Typickou větou pro ně je “Já nic, já muzikant”.

Štír

Lidé narození ve znamení štíra jsou bezohlední a samolibí. Jediné, co je zajímá, je já, já, já. Řeší pouze vlastní prospěch a úspěch. Jsou také i panovační. Nikdy nedávají druhou šanci. Nikdy si štíra nerozhněvejte, protože to by bylo to nejhorší, co by vás mohlo potkat. Štír je ten nejhorší a nejproradnější nepřítel. Rád ponižuje a posmívá se slabším. Inu, má takovou povahu, je totiž velice žárlivý, zlostný, svárlivý a výbušný. V záchvatu zuřivosti je i agresivní, vulgární a ztrácí zábrany i dobré vychování.

Střelec

Střelci se zaměřují pouze na to, co je nadchne. Jde však kolikrát o tak extrémní záležitost, že překročí běžné postupy, jimiž je může dosáhnout. K tomu všemu jsou hrozní nemotorové. Všechno, co potkají, to zničí a rozbijí. Stejní nemotorové jsou i ve vztazích. Jsou totiž velmi lehkomyslní a netaktní. Chodí pozdě a neumí se oblékat. Povětšinou neoplývají velkou inteligencí, i když oni si o sobě myslí, že jsou ti nejchytřejší. Jsou mistři trapasů, díky čemuž se jiní na jejich účet dobře baví.

Kozoroh

Kozoroh je to nejchladnější a nejnedostupnější znamení. Jsou však ohromně ctižádostiví. Rádi vládnou všem. Jsou šikovní manipulátoři. Ostatní vždy dostanou tam, kam chtějí. Kozorozi neznají meze, překračují pravidla. Jde o ohromně zvědavce, ale také i lakomce. Pro korunu by si koleno nechali vrtat. Nikomu nevěří, a to ani sobě. Pohrdají životem a jsou posedlí smrtí. Možná i proto mají sklon k depresím a smutnění. Vším opovrhují.

Vodnář

Vodnáři jsou samotáři s perverzními touhami. Někdy jsou studení. Hned tak někoho si k tělu nepustí. I proto jsou odměření. Vždy to jsou oni, kdo určují pravidla. Myslí si, že jsou zajímaví, ale ve skutečnosti jsou jen divní. Jejich intuice je mnohdy zcela chybná a přitom na ni tolik spoléhají. Tato skutečnost pak vede ke katastrofálním chybám a omylům. Často se pak nakonec zhroutí.

Ryby

Ryby jsou velice emocionální a často na vážkách. Jednou milují a jednou nenávidí, a to v té nejstrašnější podobě. Jsou pěkně proradné. Umí skvěle manipulovat. Nejsou spolehlivé a jsou částečně i zmatené. Dokáží vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nikdy si však chybu nepřiznají a vše svalují na jiné.

Každé znamení zvěrokruhu něčím vyniká. Jedni jsou skvělí řečníci, jiní perfektní manažeři a další ohromní optimisti. Víte, v čem vyniká zrovna to vaše znamení?

Mámy jsou prostě mámy. Ať je nám pět nebo padesát, hrají jednu z nejdůležitějších rolí v našich životech. Každá matka je však jiná a dost velký vliv na to mají hvězdy. Chcete vědět zvláštnosti zvěrokruhu, které ovlivňují jednání našich matek?

10. 5. 2017 v 23:42 nastane úplněk ve Štíru, což nás mocně ovlivní. Odhalí naše slabá místa, pomůže nám posunout se dál, někoho ohromí tvrdou realitou a jiný pro změnu zase náhle vystřízliví. Štír jednoduše odhaluje to, co je skryté a ukazuje, kde je jádro pudla. Jde proto o poměrně náročné období, které vyžaduje dostatek vnitřní síly.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.