Nebeské úkazy v roce 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

  • Po kvandrantidách, které na nebi vrcholily 3. 1. 2017, se v únoru (10. 2.) na nebi objeví polostínové zatmění Měsíce. Úkaz bude viditelný pouhým okem po celém našem území a pohled bude nádherný, ideální pro vytvoření pěkných fotografií.

  • Jen o den později, 11. 2. se na nebi objeví kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková, kterou objevili dva čeští astronomové, po nichž se i jmenuje. Bude nejblíže Zemi, avšak i přesto ji zřejmě neuvidíte, protože ji bude zastiňovat Měsíc. Vidět ji můžete přes binokulární dalekohled.

  • 26. 2. se na nebi objeví i kometa 2P/Encke. Třetí kometa se pak objeví po dvouměsíční pauze na začátku dubna. Kometa 41P/Tuttle-Giacobini-Kresák bude v tuto dobu nejlépe viditelná po více než 200 letech. Vůbec nejblíže Zemi pak bude 14. 4.

  • Závěr měsíce dubna pak uzavřou Lyridy, které letos slibují 100 meteoritů za hodinu. Sledovat je můžete v době 21. - 23. dubna. Podle prozatímních předpovědí by v sledování meteoritů neměl nic bránit.

  • 7. srpna dojde k částečnému zatmění Měsíce. O pár dnů později, 12. 8., svého maxima dosáhnou Perseidy, jež patří k nejznámějším pravidelným meteoritickým rojům.

  • 21. října 2017 se na nebi objeví Orionidy. Vzhledem k tomu, že to bude dva dny po novu, pokud bude noční nebe bez obláčku, můžete si toto padání hvězd pořádně užít.

  • Leonidy se na nebi objeví v noci ze 17. na 18. listopadu. Jejich významnou součástí je výrazné zastoupení jasných bolidů. Další bolidy se objeví i začátkem listopadu spolu s meteoritickým rojem Tauridů.

  • Závěr roku pak završí v období okolo 13. a 15. prosince roj Geminidů. Nejvíce jich uvidíte okolo půlnoci.

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.

Svou budoucnost chtěli lidé znát od nepaměti, a to napříč všemi kulturami. Díky tomu exituje celá řada způsobů věnující se předvídání budoucnosti z hvězd. Cikánský horoskop je neodmyslitelně spjat s předměty, jimiž se obklopovali a v nichž viděli lidi. Zajímavostí je i to, že původně preferovali spíše věštění z ruky anebo užívali karty (později cikánské karty), cikánský horoskop vznikl prý mezi kočovníky na jihu Francie.

Váha je jediným neživým znamením v celém zvěrokruhu. Mnoho moderních astrologů považují váhy za nejvíce žádoucí znamení v celém zvěrokruhu. Právě v tomto období totiž vše vrcholí. Sklízí se to, co se zaselo jaře. Všechno je na miskách vah. I proto jsou váhy tak vyzrálé, civilizované a dobře vypadající. Váhy jsou znamením spravedlnosti, rovnováhy a harmonie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.