Nebeské úkazy v roce 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

  • Po kvandrantidách, které na nebi vrcholily 3. 1. 2017, se v únoru (10. 2.) na nebi objeví polostínové zatmění Měsíce. Úkaz bude viditelný pouhým okem po celém našem území a pohled bude nádherný, ideální pro vytvoření pěkných fotografií.

  • Jen o den později, 11. 2. se na nebi objeví kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková, kterou objevili dva čeští astronomové, po nichž se i jmenuje. Bude nejblíže Zemi, avšak i přesto ji zřejmě neuvidíte, protože ji bude zastiňovat Měsíc. Vidět ji můžete přes binokulární dalekohled.

  • 26. 2. se na nebi objeví i kometa 2P/Encke. Třetí kometa se pak objeví po dvouměsíční pauze na začátku dubna. Kometa 41P/Tuttle-Giacobini-Kresák bude v tuto dobu nejlépe viditelná po více než 200 letech. Vůbec nejblíže Zemi pak bude 14. 4.

  • Závěr měsíce dubna pak uzavřou Lyridy, které letos slibují 100 meteoritů za hodinu. Sledovat je můžete v době 21. - 23. dubna. Podle prozatímních předpovědí by v sledování meteoritů neměl nic bránit.

  • 7. srpna dojde k částečnému zatmění Měsíce. O pár dnů později, 12. 8., svého maxima dosáhnou Perseidy, jež patří k nejznámějším pravidelným meteoritickým rojům.

  • 21. října 2017 se na nebi objeví Orionidy. Vzhledem k tomu, že to bude dva dny po novu, pokud bude noční nebe bez obláčku, můžete si toto padání hvězd pořádně užít.

  • Leonidy se na nebi objeví v noci ze 17. na 18. listopadu. Jejich významnou součástí je výrazné zastoupení jasných bolidů. Další bolidy se objeví i začátkem listopadu spolu s meteoritickým rojem Tauridů.

  • Závěr roku pak završí v období okolo 13. a 15. prosince roj Geminidů. Nejvíce jich uvidíte okolo půlnoci.

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Vedle Božího oka je známý ještě další orientální symbol, a to ruka Fatimy. Jde o ochranný symbol, a také i symbol štěstí, který je rovněž označován za hamsu nebo také khamsu. Užívá se jako amulet. Nejvíce oblíben a rozšířen je v Severní Africe a na Blízkém východě. Má důležité místo v islámské i židovské víře. A zajímavostí rovněž je, že jej najdete i na státní vlajce Alžírska.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Dodnes se ve světě přou, odkud koláček štěstí ve skutečnosti pochází. Tolik oblíbený americký způsob věštění, o němž mnohdy říkají, že pochází z Kalifornie, však v reálu pochází odjinud. Jeho původ je ve skutečnosti spojen s Japonskem nebo Čínou.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti