Nebeské úkazy v roce 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

  • Po kvandrantidách, které na nebi vrcholily 3. 1. 2017, se v únoru (10. 2.) na nebi objeví polostínové zatmění Měsíce. Úkaz bude viditelný pouhým okem po celém našem území a pohled bude nádherný, ideální pro vytvoření pěkných fotografií.

  • Jen o den později, 11. 2. se na nebi objeví kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková, kterou objevili dva čeští astronomové, po nichž se i jmenuje. Bude nejblíže Zemi, avšak i přesto ji zřejmě neuvidíte, protože ji bude zastiňovat Měsíc. Vidět ji můžete přes binokulární dalekohled.

  • 26. 2. se na nebi objeví i kometa 2P/Encke. Třetí kometa se pak objeví po dvouměsíční pauze na začátku dubna. Kometa 41P/Tuttle-Giacobini-Kresák bude v tuto dobu nejlépe viditelná po více než 200 letech. Vůbec nejblíže Zemi pak bude 14. 4.

  • Závěr měsíce dubna pak uzavřou Lyridy, které letos slibují 100 meteoritů za hodinu. Sledovat je můžete v době 21. - 23. dubna. Podle prozatímních předpovědí by v sledování meteoritů neměl nic bránit.

  • 7. srpna dojde k částečnému zatmění Měsíce. O pár dnů později, 12. 8., svého maxima dosáhnou Perseidy, jež patří k nejznámějším pravidelným meteoritickým rojům.

  • 21. října 2017 se na nebi objeví Orionidy. Vzhledem k tomu, že to bude dva dny po novu, pokud bude noční nebe bez obláčku, můžete si toto padání hvězd pořádně užít.

  • Leonidy se na nebi objeví v noci ze 17. na 18. listopadu. Jejich významnou součástí je výrazné zastoupení jasných bolidů. Další bolidy se objeví i začátkem listopadu spolu s meteoritickým rojem Tauridů.

  • Závěr roku pak završí v období okolo 13. a 15. prosince roj Geminidů. Nejvíce jich uvidíte okolo půlnoci.

Ač se nám to líbí, nebo ne, jednou za čas má noční můry každý. Jsou totiž běžnou součástí života a nemusí být zrovna spojena s traumaty z minulosti. Jde naopak o užitečného pomocníka, který pomáhá dostat naši mysl do rovnováhy. Nemít noční můry je naopak patologické.

Vánoce je možno slavit několika různými způsoby. Pokud toužíte po jejich harmonickém prožití, můžete se inspirovat Feng Shuei. Nemusíte se obávat, není to o tom, abyste se vzdali českých tradic, ale jde spíše o zklidnění, harmonizaci a vytvoření přátelské atmosféry.

 

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrolog se vedle postavení planet všímá také i astrologických domů, ty totiž upřesňují pochopení vlivu jednotlivých planet na daného člověka. Ve zvěrokruhu jich najdete hned 12, každý z nich se přitom zaměřuje na jinou oblast (fyzickou existenci, majetek, komunikaci, domov, sexualitu, práci, kreativitu, vztahy, kariéru, přátele a psychický vývoj).

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Lída - andělské karty