Nebeské úkazy v roce 2017

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Rádi se díváte na nebe a sledujete dění? Noční obloha v roce 2017 nabízí stejně zajímavé divadlo, jako v roce 2016. Začátek tohoto roku doprovází roj padajících hvězd, tak, jak je tomu obvyklé, to je však teprve počátek.

  • Po kvandrantidách, které na nebi vrcholily 3. 1. 2017, se v únoru (10. 2.) na nebi objeví polostínové zatmění Měsíce. Úkaz bude viditelný pouhým okem po celém našem území a pohled bude nádherný, ideální pro vytvoření pěkných fotografií.

  • Jen o den později, 11. 2. se na nebi objeví kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková, kterou objevili dva čeští astronomové, po nichž se i jmenuje. Bude nejblíže Zemi, avšak i přesto ji zřejmě neuvidíte, protože ji bude zastiňovat Měsíc. Vidět ji můžete přes binokulární dalekohled.

  • 26. 2. se na nebi objeví i kometa 2P/Encke. Třetí kometa se pak objeví po dvouměsíční pauze na začátku dubna. Kometa 41P/Tuttle-Giacobini-Kresák bude v tuto dobu nejlépe viditelná po více než 200 letech. Vůbec nejblíže Zemi pak bude 14. 4.

  • Závěr měsíce dubna pak uzavřou Lyridy, které letos slibují 100 meteoritů za hodinu. Sledovat je můžete v době 21. - 23. dubna. Podle prozatímních předpovědí by v sledování meteoritů neměl nic bránit.

  • 7. srpna dojde k částečnému zatmění Měsíce. O pár dnů později, 12. 8., svého maxima dosáhnou Perseidy, jež patří k nejznámějším pravidelným meteoritickým rojům.

  • 21. října 2017 se na nebi objeví Orionidy. Vzhledem k tomu, že to bude dva dny po novu, pokud bude noční nebe bez obláčku, můžete si toto padání hvězd pořádně užít.

  • Leonidy se na nebi objeví v noci ze 17. na 18. listopadu. Jejich významnou součástí je výrazné zastoupení jasných bolidů. Další bolidy se objeví i začátkem listopadu spolu s meteoritickým rojem Tauridů.

  • Závěr roku pak završí v období okolo 13. a 15. prosince roj Geminidů. Nejvíce jich uvidíte okolo půlnoci.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Víra v magickou moc planet sahá do hluboké minulosti. Již naši předkové věděli, že jejich vliv na Zemi je výrazný. Planety přitom významně ovlivňují nejen úrodu, počasí a zvířata, ale i chování lidí a jejich charakter. Vše závisí na tom, v jaké pozici planety při narození byly postaveny.

Jak změnit svůj život s pomocí pozitivních afirmací

Vše, co jsme, je výsledkem toho, co jsme si mysleli. Naše mysl je všechno, co si myslíme, že se staneme.

Buddha

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.