Minulé a budoucí životy

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Jak je to s reinkarnací?

Na druhou stranu jsou však lidí, příznivci teorie reinkarnace a také toho, že minulé životy prostě existují. Poukazují na to, že při hypnóze se několikrát ukázalo, že si lidé začali uvědomovat místa a činnosti, které dělali, které jim byli známé, ale skutečně v životě je nikdy dříve nedělali. Kdo chce, tomuto věří, kdo nechce, tak nemusí. Nikdo není nucen, ale pravdou je, že záhady prostě táhnou a přitahují pozornost, tak proč se tímto tématem přece jen trochu nezaobírat?

Popřít existenci minulých životů

Lze vůbec popřít zcela existenci minulých životů? Přece není přesně jasné, jak tomu je, nebyl dosud uveden žádný jasný důkaz o tom, zda k reinkarnaci dochází či nikoli, proč tedy na 100 % odmítat teorii, že něco takového mohlo být a stále může k tomu docházet? Občas se nám v životě stane, že se dostaneme na místo, na kterém jsme poprvé v životě, ale tak nějak jej známe, máme pocit, že jsme tak již byli. Není to zvláštní? Vysvětlení samozřejmě existují, ale proč ihned zcela odmítat tezi reinkarnace.

Co se děje s duší?

Jakmile zemřeme, pak tělo zaniká, to je jasné, ale co duše? Co se děje s ní? To pořád je záležitost neprobádá, respektive něco takového není možné pokusy ani nijak podobně zjistit, co se vlastně po smrti děje. Můžeme se jen domnívat a věřit, že ona duše dále žije, na nějakou dobu se ztratí ve vesmíru a po mnoha letech se převtěluje do nové osobnosti, která se narodí.

Zbloudilé duše

To jde ruku v ruce s teorií o zbloudilých duších, které se vyskytuje a tak nějak poukazuje na to, že jsou duše nadále živé, a s nimi se přece po smrti musí něco dít. Zbloudilým duším je nutno pomoci odejít z tohoto světa a jejich existence mezi námi se projevují často opakujícími se podivnostmi, jako je padající předměty bez příčiny, nebo samovolné zapínání elektrospotřebičů, nebo otvírání zavírání bez průvanu a i podivná světla ve tmě, kde je přece jen vše vypnuté.

Věřím v reinkarnaci

Stejně, jako nikdo nikoho nemůže nutit věřit v to, že reinkarnace existuje a tak i existence minulých životů, pak je nutné také odmítat, pokud někdo přesvědčuje, že prostě taková záležitost není možná. Vést diskuze o tomto tématu může být velice vášnivé a třeba i pobuřující, hodně sporné, ale prostě pokud budete v tuto možnost věřit, pak vám to stěží jen tak někdo sebere. Jsou to jen teze, které se stěží někdy podaří jasně a logicky vědecky vysvětlit.

Je dobré věřit v reinkarnaci

Důvodem, proč je dobré věřit v reinkarnaci a to, že to, co způsobíme v jednom životě, se nám v druhém vrátí je tak návodem, jak si věci můžou posunout kupředu, abychom se podle zásad chovali a tak si do budoucna, respektive pro svoji duši zajistili lepší život a to právě tím, že se budeme dobře chovat a tak budeme i pokorní, štědří, milý a držet se zásad slušného a dobrého chování.

To, co se děje je důsledek minulého života

Také se vám občas stává, že máte pocit, jako byste byli nějakým otloukáním a vše to špatné, co se děje, se děje proti vám? Jako by se spiknul svět, ale i vše ostatní proto vám a dělo se vám tak to nejhorší, co může? Že jste magnetem na potíže na neštěstí? To nemusí být zrovna náhoda, ale právě třeba i daň za minulý život, kdy jste byli šejdířem, který mátl a podváděl, takže se vám třeba právě proto všechno to zlé postupně vrací.

  • Datum: 16.11. 2020
  • Autor: Gandalf

Článek je v kategorii:

Branišovský les, nebo také Les Bor, je jedním z nejstrašidelnějších míst u nás. Najdete ho u Českých Budějovic u sídliště Máj, nedaleko čtvrti Zavadilka a u obcí Branišov, Mokré a Třebín. Nejstrašidelnějším lesem je proto, že jej provází tajemná minulost, která je protkána podivnými příběhy plných děsu. Dodnes v něm prý můžete slyšet zvláštní zvuky, kroky a potkat zde můžete temný přízrak nebo rudě planoucí oči.

To, že zde věci fungují jinak, než by měly, dokazují i různé fotografie, na nichž jsou zachyceny průhledné siluety.

Feng Shui není dobrou metodou pro harmonické bydlení, ale i pro harmonii těla. Málokdo to ví, ale podle Feng Shui, každá část našeho obydlí anebo pracoviště, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Přesněji řečeno, působí na naše zdraví. Pokud vás tedy trápí nějaký zdravotní problém, může problém, zkuste se podívat i po svém domově. Přinášíme vám několik tipů na to, jak léčit své tělo pomocí Feng Shui.

Karmický vztah je zcela výjimečný. Dostane vás svou nepochopitelností a neuvěřitelností. I když pro všechny okolo je daný vztah od počátku předurčen k zániku, pro dotyčné je opředen ohromnou přitažlivostí, které nedokáží odolat a utápí se v něm po dlouhá léta bez naděje na osvobození.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vánoce je možno slavit několika různými způsoby. Pokud toužíte po jejich harmonickém prožití, můžete se inspirovat Feng Shuei. Nemusíte se obávat, není to o tom, abyste se vzdali českých tradic, ale jde spíše o zklidnění, harmonizaci a vytvoření přátelské atmosféry.