Minulé a budoucí životy

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Jak je to s reinkarnací?

Na druhou stranu jsou však lidí, příznivci teorie reinkarnace a také toho, že minulé životy prostě existují. Poukazují na to, že při hypnóze se několikrát ukázalo, že si lidé začali uvědomovat místa a činnosti, které dělali, které jim byli známé, ale skutečně v životě je nikdy dříve nedělali. Kdo chce, tomuto věří, kdo nechce, tak nemusí. Nikdo není nucen, ale pravdou je, že záhady prostě táhnou a přitahují pozornost, tak proč se tímto tématem přece jen trochu nezaobírat?

Popřít existenci minulých životů

Lze vůbec popřít zcela existenci minulých životů? Přece není přesně jasné, jak tomu je, nebyl dosud uveden žádný jasný důkaz o tom, zda k reinkarnaci dochází či nikoli, proč tedy na 100 % odmítat teorii, že něco takového mohlo být a stále může k tomu docházet? Občas se nám v životě stane, že se dostaneme na místo, na kterém jsme poprvé v životě, ale tak nějak jej známe, máme pocit, že jsme tak již byli. Není to zvláštní? Vysvětlení samozřejmě existují, ale proč ihned zcela odmítat tezi reinkarnace.

Co se děje s duší?

Jakmile zemřeme, pak tělo zaniká, to je jasné, ale co duše? Co se děje s ní? To pořád je záležitost neprobádá, respektive něco takového není možné pokusy ani nijak podobně zjistit, co se vlastně po smrti děje. Můžeme se jen domnívat a věřit, že ona duše dále žije, na nějakou dobu se ztratí ve vesmíru a po mnoha letech se převtěluje do nové osobnosti, která se narodí.

Zbloudilé duše

To jde ruku v ruce s teorií o zbloudilých duších, které se vyskytuje a tak nějak poukazuje na to, že jsou duše nadále živé, a s nimi se přece po smrti musí něco dít. Zbloudilým duším je nutno pomoci odejít z tohoto světa a jejich existence mezi námi se projevují často opakujícími se podivnostmi, jako je padající předměty bez příčiny, nebo samovolné zapínání elektrospotřebičů, nebo otvírání zavírání bez průvanu a i podivná světla ve tmě, kde je přece jen vše vypnuté.

Věřím v reinkarnaci

Stejně, jako nikdo nikoho nemůže nutit věřit v to, že reinkarnace existuje a tak i existence minulých životů, pak je nutné také odmítat, pokud někdo přesvědčuje, že prostě taková záležitost není možná. Vést diskuze o tomto tématu může být velice vášnivé a třeba i pobuřující, hodně sporné, ale prostě pokud budete v tuto možnost věřit, pak vám to stěží jen tak někdo sebere. Jsou to jen teze, které se stěží někdy podaří jasně a logicky vědecky vysvětlit.

Je dobré věřit v reinkarnaci

Důvodem, proč je dobré věřit v reinkarnaci a to, že to, co způsobíme v jednom životě, se nám v druhém vrátí je tak návodem, jak si věci můžou posunout kupředu, abychom se podle zásad chovali a tak si do budoucna, respektive pro svoji duši zajistili lepší život a to právě tím, že se budeme dobře chovat a tak budeme i pokorní, štědří, milý a držet se zásad slušného a dobrého chování.

To, co se děje je důsledek minulého života

Také se vám občas stává, že máte pocit, jako byste byli nějakým otloukáním a vše to špatné, co se děje, se děje proti vám? Jako by se spiknul svět, ale i vše ostatní proto vám a dělo se vám tak to nejhorší, co může? Že jste magnetem na potíže na neštěstí? To nemusí být zrovna náhoda, ale právě třeba i daň za minulý život, kdy jste byli šejdířem, který mátl a podváděl, takže se vám třeba právě proto všechno to zlé postupně vrací.

  • Datum: 13.04. 2021
  • Autor: Gandalf

Článek je v kategorii:

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.

Existuje ohromné množství jasnovidců a věštců, kteří v průběhu dějin vytvořili různá proroctví. Ta se pak ve větší, či menší míře naplnila. Na naplnění některých však stále ještě čekáme. Pojďme se podívat na ty nejslavnější a nejznámější.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zatímco u nás jde o objevování Ameriky, v Americe terapie úsměvem představuje hrůznou zastaralou psychiatrickou léčbu z třicátých let minulého století.