Minulé a budoucí životy

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Jak je to s reinkarnací?

Na druhou stranu jsou však lidí, příznivci teorie reinkarnace a také toho, že minulé životy prostě existují. Poukazují na to, že při hypnóze se několikrát ukázalo, že si lidé začali uvědomovat místa a činnosti, které dělali, které jim byli známé, ale skutečně v životě je nikdy dříve nedělali. Kdo chce, tomuto věří, kdo nechce, tak nemusí. Nikdo není nucen, ale pravdou je, že záhady prostě táhnou a přitahují pozornost, tak proč se tímto tématem přece jen trochu nezaobírat?

Popřít existenci minulých životů

Lze vůbec popřít zcela existenci minulých životů? Přece není přesně jasné, jak tomu je, nebyl dosud uveden žádný jasný důkaz o tom, zda k reinkarnaci dochází či nikoli, proč tedy na 100 % odmítat teorii, že něco takového mohlo být a stále může k tomu docházet? Občas se nám v životě stane, že se dostaneme na místo, na kterém jsme poprvé v životě, ale tak nějak jej známe, máme pocit, že jsme tak již byli. Není to zvláštní? Vysvětlení samozřejmě existují, ale proč ihned zcela odmítat tezi reinkarnace.

Co se děje s duší?

Jakmile zemřeme, pak tělo zaniká, to je jasné, ale co duše? Co se děje s ní? To pořád je záležitost neprobádá, respektive něco takového není možné pokusy ani nijak podobně zjistit, co se vlastně po smrti děje. Můžeme se jen domnívat a věřit, že ona duše dále žije, na nějakou dobu se ztratí ve vesmíru a po mnoha letech se převtěluje do nové osobnosti, která se narodí.

Zbloudilé duše

To jde ruku v ruce s teorií o zbloudilých duších, které se vyskytuje a tak nějak poukazuje na to, že jsou duše nadále živé, a s nimi se přece po smrti musí něco dít. Zbloudilým duším je nutno pomoci odejít z tohoto světa a jejich existence mezi námi se projevují často opakujícími se podivnostmi, jako je padající předměty bez příčiny, nebo samovolné zapínání elektrospotřebičů, nebo otvírání zavírání bez průvanu a i podivná světla ve tmě, kde je přece jen vše vypnuté.

Věřím v reinkarnaci

Stejně, jako nikdo nikoho nemůže nutit věřit v to, že reinkarnace existuje a tak i existence minulých životů, pak je nutné také odmítat, pokud někdo přesvědčuje, že prostě taková záležitost není možná. Vést diskuze o tomto tématu může být velice vášnivé a třeba i pobuřující, hodně sporné, ale prostě pokud budete v tuto možnost věřit, pak vám to stěží jen tak někdo sebere. Jsou to jen teze, které se stěží někdy podaří jasně a logicky vědecky vysvětlit.

Je dobré věřit v reinkarnaci

Důvodem, proč je dobré věřit v reinkarnaci a to, že to, co způsobíme v jednom životě, se nám v druhém vrátí je tak návodem, jak si věci můžou posunout kupředu, abychom se podle zásad chovali a tak si do budoucna, respektive pro svoji duši zajistili lepší život a to právě tím, že se budeme dobře chovat a tak budeme i pokorní, štědří, milý a držet se zásad slušného a dobrého chování.

To, co se děje je důsledek minulého života

Také se vám občas stává, že máte pocit, jako byste byli nějakým otloukáním a vše to špatné, co se děje, se děje proti vám? Jako by se spiknul svět, ale i vše ostatní proto vám a dělo se vám tak to nejhorší, co může? Že jste magnetem na potíže na neštěstí? To nemusí být zrovna náhoda, ale právě třeba i daň za minulý život, kdy jste byli šejdířem, který mátl a podváděl, takže se vám třeba právě proto všechno to zlé postupně vrací.

  • Datum: 20.06. 2020
  • Autor: Gandalf

Článek je v kategorii:

Telepatie představuje přenos informací prostřednictvím mimosmyslových schopností. Přenosu myšlenek na dálku se věnuje experimentální psychologie, parapsychologie a psychotronika. Dorozumívání beze slov zcela běžně užívají zvířata, mají to v genech, jen my na to nějak zapomněli. To však neznamená, že bychom to neuměli.

Jarní rovnodennost je zároveň i dnem začátku astrologického roku i dnem, kdy se vlády ujímá Beran. Den je plný příslibu tepla, přísunu energie a pohybu. V tento den rovněž oficiálně začíná kalendářní jaro. Noc se zkracuje, den se prodlužuje. Začíná nový život.

Podvědomí je to, co medicína označuje za nevědomí, protože o procesech, které v něm probíhají, nemáme v reálu ani ponětí a jen těžko ji dokážeme ovlivnit. Naše podvědomí je však mocné a pokud jej udržíme otevřené a budeme s ním správně komunikovat, můžete poznat, jak moc velká je síla podvědomí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet