Lapač snů

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Lapač se pak věšel přímo nad hlavu spícího. Jen tak mohou zachytit špatné sny. Podle severoamerických indiánů se všechny zachycené sny ráno zničí denním světlem. Ty dobré pak sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

 Co tvoří lapač snů

Základem lapače je kruh. Ten představuje svět a vesmír a chrání kamínek, který by měl být rovněž součástí lapače, jelikož tvoří vlastní já. Je to první překážka negativní síly. Zdržuje negativní vlnění. Uprostřed síťky se nachází kamínek, který znázorňuje vlastní já. Je to střed, okolo něhož se točí svět. Indiáni věřili, že sny se snaží najít člověka. Ten je třeba chránit před negativní energií. Dále jsou k lapači přivázána peříčka, která zachytávají všechnu negativní energii. Noční můry odráží pryč. Sladké sny jsou pak přeneseny do síťky. Také zachytí veškerou negativní energii, která prošla přes pírka. Síť je nejdůležitější.Chytá děsivé sny a negativní síly.Indiáni věřili, že vše negativní se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kaménku uprostřed. Symetrie sítě pak symbolizuje harmonii, kterou zlí duchové nenávidí.

 Aby lapač fungoval

Je důležité, aby nejenže visel nad hlavou, ale byl ručně vyrobený a darovaný. lapače mohou být vyrobeny z různých materiálů, důležité však je, jakou barvu má. Každá barva totiž symbolizuje něco jiného. Podle barvy, která převládá, takovou plní funkci a takové sny bude vyvolávat. Fialová je magie. Bílá klid a odpočinek. Oranžová úspěch a kariéra, žlutá radost, optimismus a štěstí, růžová láska a přátelství, červená je symbolem erotiky a napětí, zelená nebo hnědá je pak symbolem přírody a zdraví a modrá rovnováhy.

Naše sny nás výrazně ovlivňují. Odráží to, co jsme v daný den prožili, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nás trápí i čeho se bojíme. Každý normální člověk má během jedné noci 6 až 7 snů. Pamatujeme si z nich však jeden nebo dva.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Věděli jste, že vedle věštění z kávové sedliny, je možno věštit i z čajových lístků? Věštění z čajových lístků je známé i jako Tasseomantie anebo Tasseografie. Věštba se provádí z čajových lístků na dně šálku. Toto předvídání budoucnosti k nám dorazilo z Číny v 17 století, spolu s čajem. Nutno však upozornit, že jeho historie je mnohem hlubší. První zmínky o takovémto věštění totiž pochází již z 6. století.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Již od pradávna lidé z Orientu, i různých náboženství, věřili, že naše duše křižuje světem ve svém astrálním těle, do něhož se dostane po své předešlé smrti. Speciální skupinu takových astrálních bytostí pak představovali démoni a andělé, v reálu jich existuje však mnohem víc.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet