Lapač snů

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Lapač se pak věšel přímo nad hlavu spícího. Jen tak mohou zachytit špatné sny. Podle severoamerických indiánů se všechny zachycené sny ráno zničí denním světlem. Ty dobré pak sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

 Co tvoří lapač snů

Základem lapače je kruh. Ten představuje svět a vesmír a chrání kamínek, který by měl být rovněž součástí lapače, jelikož tvoří vlastní já. Je to první překážka negativní síly. Zdržuje negativní vlnění. Uprostřed síťky se nachází kamínek, který znázorňuje vlastní já. Je to střed, okolo něhož se točí svět. Indiáni věřili, že sny se snaží najít člověka. Ten je třeba chránit před negativní energií. Dále jsou k lapači přivázána peříčka, která zachytávají všechnu negativní energii. Noční můry odráží pryč. Sladké sny jsou pak přeneseny do síťky. Také zachytí veškerou negativní energii, která prošla přes pírka. Síť je nejdůležitější.Chytá děsivé sny a negativní síly.Indiáni věřili, že vše negativní se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kaménku uprostřed. Symetrie sítě pak symbolizuje harmonii, kterou zlí duchové nenávidí.

 Aby lapač fungoval

Je důležité, aby nejenže visel nad hlavou, ale byl ručně vyrobený a darovaný. lapače mohou být vyrobeny z různých materiálů, důležité však je, jakou barvu má. Každá barva totiž symbolizuje něco jiného. Podle barvy, která převládá, takovou plní funkci a takové sny bude vyvolávat. Fialová je magie. Bílá klid a odpočinek. Oranžová úspěch a kariéra, žlutá radost, optimismus a štěstí, růžová láska a přátelství, červená je symbolem erotiky a napětí, zelená nebo hnědá je pak symbolem přírody a zdraví a modrá rovnováhy.

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

V Česku snad není hradu, nebo zámku, kde by nestrašilo. Naleznete tu více než 1000 hradů a tvrzí, z nichž se větší polovina nachází právě v Čechách. Řada hradů se rovněž nachází i těsně za hranicemi, v oblastech, jež v minulosti patřily k českému království. Tato skutečnost dává strašidlům a duchům ohromný prostor, spočítat všechny druhy je takřka nemožné žijí u nás nejen na hradech, ale i v rybnících, remízcích, mlýnech i lesích.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Už v dávné minulosti lidé věřili v to, že drahé kameny mají léčivou sílu. Věřili, že se v nich skrývá zvláštní a tajemná síla. Využívali je proto nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Z tohoto důvodu se z nich začali vyrábět amulety i šperky, které měly ochrannou a posilující moc.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Iveta - výklad karet