Lapač snů

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Lapač se pak věšel přímo nad hlavu spícího. Jen tak mohou zachytit špatné sny. Podle severoamerických indiánů se všechny zachycené sny ráno zničí denním světlem. Ty dobré pak sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

 Co tvoří lapač snů

Základem lapače je kruh. Ten představuje svět a vesmír a chrání kamínek, který by měl být rovněž součástí lapače, jelikož tvoří vlastní já. Je to první překážka negativní síly. Zdržuje negativní vlnění. Uprostřed síťky se nachází kamínek, který znázorňuje vlastní já. Je to střed, okolo něhož se točí svět. Indiáni věřili, že sny se snaží najít člověka. Ten je třeba chránit před negativní energií. Dále jsou k lapači přivázána peříčka, která zachytávají všechnu negativní energii. Noční můry odráží pryč. Sladké sny jsou pak přeneseny do síťky. Také zachytí veškerou negativní energii, která prošla přes pírka. Síť je nejdůležitější.Chytá děsivé sny a negativní síly.Indiáni věřili, že vše negativní se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kaménku uprostřed. Symetrie sítě pak symbolizuje harmonii, kterou zlí duchové nenávidí.

 Aby lapač fungoval

Je důležité, aby nejenže visel nad hlavou, ale byl ručně vyrobený a darovaný. lapače mohou být vyrobeny z různých materiálů, důležité však je, jakou barvu má. Každá barva totiž symbolizuje něco jiného. Podle barvy, která převládá, takovou plní funkci a takové sny bude vyvolávat. Fialová je magie. Bílá klid a odpočinek. Oranžová úspěch a kariéra, žlutá radost, optimismus a štěstí, růžová láska a přátelství, červená je symbolem erotiky a napětí, zelená nebo hnědá je pak symbolem přírody a zdraví a modrá rovnováhy.

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.

Tak a je to tu zas, opět po roce tu máme hádky o Halloween, který většina Evropanů nenávidí skoro stejně mocně, jako Santa Clause. My máme přece dušičky a lampionové průvody! Někdy je zbytečné vysvětlovat, že nejde o nějaký amerikanismus, ale že se k nám obloukem vrací to, co původně od nás před tisícovkami let odešlo…

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Spiritistická tabulka je deska s písmeny abecedy, která se užívá v rámci esoterismu ke komunikaci se záhrobím. První zmínky o její existenci přitom pochází z 11. století před naším letopočtem, kdy ji užívali ve starověké Číně. Původně však nesloužila k vyvolávaní duchů, ale k zábavě. Znali ji a užívali ji i staří Egypťané, Řekové a Mongolové.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti