Relax podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Berani jsou plni energie. Hned tak něco je neunaví, ale i přes tuto skutečnost, si přeci jen potřebují odpočinout. Odpočinek spojený s válením na gauči u televize však ve vašem případě nepřipadá vůbec v úvahu. Ideální je pro vás sport. Doporučujeme vám vyzkoušet box, běhání anebo plavání.

 Býk 22.5. - 21. 6.

Býci bojuji s rovnováhou ve výdeji a příjmu energie. K odpočinku je zapotřebí klid a možnost kreativního vyjádření se. Můžete šít, vyšívat, malovat, něco vyrábět nebo hrát třeba na kytaru. Svědčí vám i procházka přírodou.

 Blíženec 22.5. - 21. 6.

Vidět odpočívat Blížence je takřka nemožné. Jsou to ohromní neposedové, kteří nesnáší stereotyp. Vždy proto ve chvílích volna přemýšlí, co by udělali. Blíženci si proto nejlépe odpočinou u svých koníčků. Dělejte tedy jen to, co vás baví a klidně si u toho také i trochu tancujte.

 Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci toho příliš mnoho nevydrží. Odpočívat potřebují často a pravidelně. Ideální je pro ně je proto je, když si lehnete a důkladně se vyspíte. K důkladnému odpočinu potřebujete domácí prostředí, domácí jídlo, tanec v kuchyni a mít u sebe ty, které máte nejraději. Dobře vám dělá i uklízení.

 Lev 23.7. - 22. 8.

Lvi se dobře dobijí ve společnosti lidí, které mají rádi, rodiny a přátel. Také si dobře odpočinete spánkem. I proto je možno najít lvi lenošit na gauči nebo v posteli. Samozřejmě, že vůbec nejraději neodpočívá v duchnách sám.

 Panna 23.8. - 22. 9.

I Panny pro svůj efektivní odpočinek potřebují klid. Bojují se svými myšlenkami, a proto k odpočinku hledají jednoduché a klidné prostředí, jež je v odpočinku nerozptyluje. V relaxaci jim pomůže dobrá knížka anebo film.

 Váhy 23. 8. - 22. 9.

Váhy s odpočíváním nemají vůbec žádný problém. Rádi si pro sebe udělají chvilku. Dobře je jim na gauči v objetí milovaného člověka. Baví ho být s rodinou anebo přáteli. Energii jim dodávají kulturní a estetické zážitky. Doporučujeme vám proto zajít do kina, do divadla anebo na výstavu. Relaxujete rovněž i při vlastní tvůrčí činnosti.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štír si své volno představuje v klidu na gauči u dobré detektivky s miskou laskomin. Nejvíce vás však nabije něco zcela jiného, a to sex. Milostný život je váš ohromný koníček, jež váš život dělá smysluplným.

 Střelec 23.11. - 21. 12.

Váš vnitřní oheň vám nedovolí příliš dlouho lenošit. Jste neposední a na jednom místě příliš dlouho nevydržíte. Milujete neustále něco objevovat a poznávat dosud nepoznané. Své volno proto trávíte aktivně. Ideální odpočinek je proto spojen s cestováním, poznáváním kultury a ochutnávání kuchyně. S odpočinkem vám může pomoci i čtyřnohý přítel. Pro některé Střelce je nejlepším odpočinkem možnost povídat si s kamarády nebo s partnerem.

 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorohům jejich pracovitost nedovolí příliš odpočívat. Sice je můžete vidět sedět u televize, ale příliš dlouho to nevydrží. Aby našli svůj klid a dobře si odpočli, potřebují koníček, který je bude bavit a naplňovat. Doporučujeme zkusit cestování nebo práci se dřevem.

 Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Vodnáři s efektivním odpočíváním mají doopravdy velké potíže. Radost jim činí brouzdání se po obchodech a nakupování. Rádi inovují své bydlení. Baví je řešit rébusy.

 Ryby 21.2. - 20. 3.

Když nejsou ryby odpočaté, jsou pěkně protivné. Je tudíž velmi žádoucí, aby jim byl dopřán klid a odpočinek, a to v pravidelných časových intervalech. Nejlepším způsobem odpočinku je pro ně přitom poloha ležmo. Dobrým nápadem je i jóga, sauna anebo plavání.

To, že Měsíc významně ovlivňuje chod celého světa, tedy i nás, není žádnou novinkou. Věděli jste však, že s jeho pomocí můžete dokonce i zhubnout nějaké to kilo? Jen je zapotřebí vědět, kdy je správné s hubnutím začít. Při správném režimu má šanci zhubnout i ten, komu se to dosud s jinými metodami nedařilo.

Víte, co je letos zvláštní? Žádný nebude. Dva úplňky byly v lednu a dva také budou i v březnu, ale v únoru nebude žádný. A aby toho nebylo málo. Tak všechny úplňky od konce března budou v roce 2018 v datu, stejně jako tento rok, které po sečtení vydá číslo 9.

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Chryzopras je zelenou odrůdou chalcedonu. Vyznačuje se světle zelenou, mátově zelenou až tmavě zelenou barvou. Za svou barvu vděčí niklu. Tento kámen byl nejoblíbenějším drahým kamenem Alexandra Velikého.