Relax podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Berani jsou plni energie. Hned tak něco je neunaví, ale i přes tuto skutečnost, si přeci jen potřebují odpočinout. Odpočinek spojený s válením na gauči u televize však ve vašem případě nepřipadá vůbec v úvahu. Ideální je pro vás sport. Doporučujeme vám vyzkoušet box, běhání anebo plavání.

 Býk 22.5. - 21. 6.

Býci bojuji s rovnováhou ve výdeji a příjmu energie. K odpočinku je zapotřebí klid a možnost kreativního vyjádření se. Můžete šít, vyšívat, malovat, něco vyrábět nebo hrát třeba na kytaru. Svědčí vám i procházka přírodou.

 Blíženec 22.5. - 21. 6.

Vidět odpočívat Blížence je takřka nemožné. Jsou to ohromní neposedové, kteří nesnáší stereotyp. Vždy proto ve chvílích volna přemýšlí, co by udělali. Blíženci si proto nejlépe odpočinou u svých koníčků. Dělejte tedy jen to, co vás baví a klidně si u toho také i trochu tancujte.

 Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci toho příliš mnoho nevydrží. Odpočívat potřebují často a pravidelně. Ideální je pro ně je proto je, když si lehnete a důkladně se vyspíte. K důkladnému odpočinu potřebujete domácí prostředí, domácí jídlo, tanec v kuchyni a mít u sebe ty, které máte nejraději. Dobře vám dělá i uklízení.

 Lev 23.7. - 22. 8.

Lvi se dobře dobijí ve společnosti lidí, které mají rádi, rodiny a přátel. Také si dobře odpočinete spánkem. I proto je možno najít lvi lenošit na gauči nebo v posteli. Samozřejmě, že vůbec nejraději neodpočívá v duchnách sám.

 Panna 23.8. - 22. 9.

I Panny pro svůj efektivní odpočinek potřebují klid. Bojují se svými myšlenkami, a proto k odpočinku hledají jednoduché a klidné prostředí, jež je v odpočinku nerozptyluje. V relaxaci jim pomůže dobrá knížka anebo film.

 Váhy 23. 8. - 22. 9.

Váhy s odpočíváním nemají vůbec žádný problém. Rádi si pro sebe udělají chvilku. Dobře je jim na gauči v objetí milovaného člověka. Baví ho být s rodinou anebo přáteli. Energii jim dodávají kulturní a estetické zážitky. Doporučujeme vám proto zajít do kina, do divadla anebo na výstavu. Relaxujete rovněž i při vlastní tvůrčí činnosti.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štír si své volno představuje v klidu na gauči u dobré detektivky s miskou laskomin. Nejvíce vás však nabije něco zcela jiného, a to sex. Milostný život je váš ohromný koníček, jež váš život dělá smysluplným.

 Střelec 23.11. - 21. 12.

Váš vnitřní oheň vám nedovolí příliš dlouho lenošit. Jste neposední a na jednom místě příliš dlouho nevydržíte. Milujete neustále něco objevovat a poznávat dosud nepoznané. Své volno proto trávíte aktivně. Ideální odpočinek je proto spojen s cestováním, poznáváním kultury a ochutnávání kuchyně. S odpočinkem vám může pomoci i čtyřnohý přítel. Pro některé Střelce je nejlepším odpočinkem možnost povídat si s kamarády nebo s partnerem.

 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorohům jejich pracovitost nedovolí příliš odpočívat. Sice je můžete vidět sedět u televize, ale příliš dlouho to nevydrží. Aby našli svůj klid a dobře si odpočli, potřebují koníček, který je bude bavit a naplňovat. Doporučujeme zkusit cestování nebo práci se dřevem.

 Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Vodnáři s efektivním odpočíváním mají doopravdy velké potíže. Radost jim činí brouzdání se po obchodech a nakupování. Rádi inovují své bydlení. Baví je řešit rébusy.

 Ryby 21.2. - 20. 3.

Když nejsou ryby odpočaté, jsou pěkně protivné. Je tudíž velmi žádoucí, aby jim byl dopřán klid a odpočinek, a to v pravidelných časových intervalech. Nejlepším způsobem odpočinku je pro ně přitom poloha ležmo. Dobrým nápadem je i jóga, sauna anebo plavání.

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Existuje ohromné množství jasnovidců a věštců, kteří v průběhu dějin vytvořili různá proroctví. Ta se pak ve větší, či menší míře naplnila. Na naplnění některých však stále ještě čekáme. Pojďme se podívat na ty nejslavnější a nejznámější.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty