Relax podle horoskopu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Každý odpočíváme jinak. Někdo si rád napustí vanu, jiný vyrazí do ruchu velkoměsta. Ať už je tomu však tak, či tak, abychom načerpali co nejvíce energie, potřebujeme efektivně odpočívat. To, jaký způsob odpočinku je pro nás nejlepší (tedy nám dodá nejvíce energie), vám prozradí náš horoskop.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Berani jsou plni energie. Hned tak něco je neunaví, ale i přes tuto skutečnost, si přeci jen potřebují odpočinout. Odpočinek spojený s válením na gauči u televize však ve vašem případě nepřipadá vůbec v úvahu. Ideální je pro vás sport. Doporučujeme vám vyzkoušet box, běhání anebo plavání.

 Býk 22.5. - 21. 6.

Býci bojuji s rovnováhou ve výdeji a příjmu energie. K odpočinku je zapotřebí klid a možnost kreativního vyjádření se. Můžete šít, vyšívat, malovat, něco vyrábět nebo hrát třeba na kytaru. Svědčí vám i procházka přírodou.

 Blíženec 22.5. - 21. 6.

Vidět odpočívat Blížence je takřka nemožné. Jsou to ohromní neposedové, kteří nesnáší stereotyp. Vždy proto ve chvílích volna přemýšlí, co by udělali. Blíženci si proto nejlépe odpočinou u svých koníčků. Dělejte tedy jen to, co vás baví a klidně si u toho také i trochu tancujte.

 Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci toho příliš mnoho nevydrží. Odpočívat potřebují často a pravidelně. Ideální je pro ně je proto je, když si lehnete a důkladně se vyspíte. K důkladnému odpočinu potřebujete domácí prostředí, domácí jídlo, tanec v kuchyni a mít u sebe ty, které máte nejraději. Dobře vám dělá i uklízení.

 Lev 23.7. - 22. 8.

Lvi se dobře dobijí ve společnosti lidí, které mají rádi, rodiny a přátel. Také si dobře odpočinete spánkem. I proto je možno najít lvi lenošit na gauči nebo v posteli. Samozřejmě, že vůbec nejraději neodpočívá v duchnách sám.

 Panna 23.8. - 22. 9.

I Panny pro svůj efektivní odpočinek potřebují klid. Bojují se svými myšlenkami, a proto k odpočinku hledají jednoduché a klidné prostředí, jež je v odpočinku nerozptyluje. V relaxaci jim pomůže dobrá knížka anebo film.

 Váhy 23. 8. - 22. 9.

Váhy s odpočíváním nemají vůbec žádný problém. Rádi si pro sebe udělají chvilku. Dobře je jim na gauči v objetí milovaného člověka. Baví ho být s rodinou anebo přáteli. Energii jim dodávají kulturní a estetické zážitky. Doporučujeme vám proto zajít do kina, do divadla anebo na výstavu. Relaxujete rovněž i při vlastní tvůrčí činnosti.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štír si své volno představuje v klidu na gauči u dobré detektivky s miskou laskomin. Nejvíce vás však nabije něco zcela jiného, a to sex. Milostný život je váš ohromný koníček, jež váš život dělá smysluplným.

 Střelec 23.11. - 21. 12.

Váš vnitřní oheň vám nedovolí příliš dlouho lenošit. Jste neposední a na jednom místě příliš dlouho nevydržíte. Milujete neustále něco objevovat a poznávat dosud nepoznané. Své volno proto trávíte aktivně. Ideální odpočinek je proto spojen s cestováním, poznáváním kultury a ochutnávání kuchyně. S odpočinkem vám může pomoci i čtyřnohý přítel. Pro některé Střelce je nejlepším odpočinkem možnost povídat si s kamarády nebo s partnerem.

 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorohům jejich pracovitost nedovolí příliš odpočívat. Sice je můžete vidět sedět u televize, ale příliš dlouho to nevydrží. Aby našli svůj klid a dobře si odpočli, potřebují koníček, který je bude bavit a naplňovat. Doporučujeme zkusit cestování nebo práci se dřevem.

 Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Vodnáři s efektivním odpočíváním mají doopravdy velké potíže. Radost jim činí brouzdání se po obchodech a nakupování. Rádi inovují své bydlení. Baví je řešit rébusy.

 Ryby 21.2. - 20. 3.

Když nejsou ryby odpočaté, jsou pěkně protivné. Je tudíž velmi žádoucí, aby jim byl dopřán klid a odpočinek, a to v pravidelných časových intervalech. Nejlepším způsobem odpočinku je pro ně přitom poloha ležmo. Dobrým nápadem je i jóga, sauna anebo plavání.

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Mayská civilizace patřila k těm nejvyspělejším a dodnes je lidé po celém světě považuje za obdivuhodnou. Civilizace fungovala na území dnešní Guatemaly, Belize, v severozápadním Hondurasu, v mexických státech Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východě pak ještě ve státu Tabasco. Úspěšně zde existovala mezi lety 2500 let před naším letopočtem až do cca do 17. století.

Tak a je to tu zas, opět po roce tu máme hádky o Halloween, který většina Evropanů nenávidí skoro stejně mocně, jako Santa Clause. My máme přece dušičky a lampionové průvody! Někdy je zbytečné vysvětlovat, že nejde o nějaký amerikanismus, ale že se k nám obloukem vrací to, co původně od nás před tisícovkami let odešlo…

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jste ztraceni? Nevíte si rady s nějakou situací. Inklinujete k jedné barvě, kterou se obklopujete ve velkém? Pokud se chcete dostat do rovnováhy, získat sebedůvěru anebo se přijmout, dokáže vám v tom metoda 4 pilířů osudu významně pomoci.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy