Sanmeigaku

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

I Sanmeigaku je velmi stará astrologická metoda, která se k předvídání budoucnosti v Číně užívala již před více než 4000 lety. Vůbec poprvé byla sepsána v knize Kikokushi (Guiguizi) v době nepokojů v Číně.

Co je Sanmeigaku?

Technika předvídání budoucnosti vychází z pěti elementů (vody, země, ohně, vzduchu a kovu), které tvoří naši planetu a pak ještě i zvířat, které se různě chovají při rozličných situacích. To se pak převádí na lidi. Sanmeigaku je považováno za šamanskou čínskou tradici. Techniku předvídání osudu užívala dokonce i královská rodina. Později se pak ještě více zdokonalila a rozvinula v Japonsku.

K čemu Sanmeigaku sloužila

Je to jednoduché, na základě data narození umí vypočítat, kdy na nás čekají různá úskalí a jak je můžeme obejít. Díky tomu se pak můžeme pokusit svůj osud změnit anebo jej přijmout takový, jaký je. Radila kupříkladu zemědělcům, kdy sít. Královské rodině, kdy jít do války a kdy vyjednávat apod. Učila lidi jak předcházet katastrofám. Všeobecně vám však pomůže s rodinnými problémy, vztahy, prací, zdravím a hospodařením s majetkem (a to i s nákupem a prodejem).

Pozor, i když se zde objevují stejná zvířata, jako v čínském horoskopu, nejde o horoskop. Jde v reálu o doktrínu života, která přihlíží na přírodní zákony.

Sanmeigaku je navíc možno rozdělit na dva osudy, osud Shukumei a Unmei.

Shukumei

Představuje osud, který člověk dostal do vínku při svém narození. Není jej de facto možné změnit.

Unmei

Tento osud je proměnlivý, přináší úskalí i obtížné situace, které však je možné změnit a předem se na ně připravit anebo naplánovat.

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Lopuch je poměrně nenápadná rostlinu, která roste u vody, na smetištích, okolo cest i luk. Spousta lidí ji považuje za plevel. Je to však chyba, protože na našem území patří k těm nejléčivějším. Lopuch je dvouletka, které může dorůst až metru a půl.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Orákulum je známé po stovky let. I když v minulosti měla jinou podobu. V antickém středověku byla za orákula považována místa, kde se věštilo. Šlo tedy o věštírny. Věštkyně v nich věštily za užití různých praktik.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Lída - andělské karty