Sanmeigaku

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

I Sanmeigaku je velmi stará astrologická metoda, která se k předvídání budoucnosti v Číně užívala již před více než 4000 lety. Vůbec poprvé byla sepsána v knize Kikokushi (Guiguizi) v době nepokojů v Číně.

Co je Sanmeigaku?

Technika předvídání budoucnosti vychází z pěti elementů (vody, země, ohně, vzduchu a kovu), které tvoří naši planetu a pak ještě i zvířat, které se různě chovají při rozličných situacích. To se pak převádí na lidi. Sanmeigaku je považováno za šamanskou čínskou tradici. Techniku předvídání osudu užívala dokonce i královská rodina. Později se pak ještě více zdokonalila a rozvinula v Japonsku.

K čemu Sanmeigaku sloužila

Je to jednoduché, na základě data narození umí vypočítat, kdy na nás čekají různá úskalí a jak je můžeme obejít. Díky tomu se pak můžeme pokusit svůj osud změnit anebo jej přijmout takový, jaký je. Radila kupříkladu zemědělcům, kdy sít. Královské rodině, kdy jít do války a kdy vyjednávat apod. Učila lidi jak předcházet katastrofám. Všeobecně vám však pomůže s rodinnými problémy, vztahy, prací, zdravím a hospodařením s majetkem (a to i s nákupem a prodejem).

Pozor, i když se zde objevují stejná zvířata, jako v čínském horoskopu, nejde o horoskop. Jde v reálu o doktrínu života, která přihlíží na přírodní zákony.

Sanmeigaku je navíc možno rozdělit na dva osudy, osud Shukumei a Unmei.

Shukumei

Představuje osud, který člověk dostal do vínku při svém narození. Není jej de facto možné změnit.

Unmei

Tento osud je proměnlivý, přináší úskalí i obtížné situace, které však je možné změnit a předem se na ně připravit anebo naplánovat.

Některá přísloví jsou lichá, jako třeba “Sedávej má panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.” a některá pravdivá. Tak tomu je u přísloví “Podle sebe, soudím tebe.”. Na našem okolí nám totiž vadí nejvíce to, co se týká nás.

Společně s druhým a desátým domem se věnuje práci a kariéře. Dále se věnuje vykonávání malých každodenním úkolům. Tedy rutině a návykům. Náleží zde i sklon ke stravovacím návykům. Dále se pak věnuje i fyzickému zdraví. Je spojen s různými zdravotnickými a fyziologickými problémy. Vypovídá o stavu našeho těla energii i vytrvalosti.

Víly jsou oblíbenými nadpřirozenými bytostmi, které ponejvíce známe z pohádek a v poslední době i z fantaskních filmů. Jde o ženskou postavu, která se tradičně objevuje v evropské mytologii, a to především u Keltů, Germánů a Řeků. Blízko k nim mají mořské panny.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Je krásné snít a mít tajná přání, ale ještě lepší je, si je plnit. Přestaňte vzdychat a mávat rukou. Konec výmluv! Nikdy nebyla vhodnější doba pro plnění snů než nyní. Jste tu proto, abyste byli šťastní a prožili svůj život tak, jak chcete vy. Nebo se aspoň té představě, co nejvíce přiblížili.