Sanmeigaku

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Osud,

Sanmeigaku patří k nejosvědčenějším metodám východního věštění. Slovo “Sanmeigaku” je možno rozdělit na 3 části: San-mei-gaku. San přitom znamená výpočet, mei osud a život a gaku pak studium. Jinými slovy je tedy Sanmeigaku metodou užívanou k výpočtu osudu.

I Sanmeigaku je velmi stará astrologická metoda, která se k předvídání budoucnosti v Číně užívala již před více než 4000 lety. Vůbec poprvé byla sepsána v knize Kikokushi (Guiguizi) v době nepokojů v Číně.

Co je Sanmeigaku?

Technika předvídání budoucnosti vychází z pěti elementů (vody, země, ohně, vzduchu a kovu), které tvoří naši planetu a pak ještě i zvířat, které se různě chovají při rozličných situacích. To se pak převádí na lidi. Sanmeigaku je považováno za šamanskou čínskou tradici. Techniku předvídání osudu užívala dokonce i královská rodina. Později se pak ještě více zdokonalila a rozvinula v Japonsku.

K čemu Sanmeigaku sloužila

Je to jednoduché, na základě data narození umí vypočítat, kdy na nás čekají různá úskalí a jak je můžeme obejít. Díky tomu se pak můžeme pokusit svůj osud změnit anebo jej přijmout takový, jaký je. Radila kupříkladu zemědělcům, kdy sít. Královské rodině, kdy jít do války a kdy vyjednávat apod. Učila lidi jak předcházet katastrofám. Všeobecně vám však pomůže s rodinnými problémy, vztahy, prací, zdravím a hospodařením s majetkem (a to i s nákupem a prodejem).

Pozor, i když se zde objevují stejná zvířata, jako v čínském horoskopu, nejde o horoskop. Jde v reálu o doktrínu života, která přihlíží na přírodní zákony.

Sanmeigaku je navíc možno rozdělit na dva osudy, osud Shukumei a Unmei.

Shukumei

Představuje osud, který člověk dostal do vínku při svém narození. Není jej de facto možné změnit.

Unmei

Tento osud je proměnlivý, přináší úskalí i obtížné situace, které však je možné změnit a předem se na ně připravit anebo naplánovat.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Budoucnost a to, co se stane nás většinou, jako zvídané lidské tvory nesmírně zajímá. Zvláště pak u významných životních kroků, které hodláme udělat. Máme kolikrát smýšlené pocity, jsme nervózní a moc by nás zajímalo, jak to vše vlastně dopadne.

Nepodceňujte výběr jména svého dítěte, je důležitý. Bohužel však jinak, než byste si možná mysleli. Při jeho výběru je proto lépe dbát ani ne tak na módní trendy, ale na to, jakou energii dané jméno má.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

I když se řada lidí snaží od peněz oprostit a spousta lidí tvrdí, že mít peníze není důležité, jsou vstupenkou ke svobodě a pomáhají realizovat sny. A jelikož je svoboda považována za základní právo pro život každého jedince na Zemi, tak to asi se skutečnou laxností k financím nebude až tak laxní. Ba co víc, u řady lidí je to přesně naopak. Sní o bohatství.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti