Ovlivňuje nás minulost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Podle mudrců člověk žije v různých epochách tak dlouho, dokud se nestane tím, k čemu byl stvořen, tedy obrazem Božím. To, co jsme si odžili nás ve skutečnosti ovlivní víc, než bychom chtěli a než si mnohdy připouštíme. Veškeré naše činy, ať už jsou dobré nebo špatné, se nám vrátí i s úroky. Naše Karma, to je ten náš dluh, břemeno z minulosti, jež jsme si přinesli do současných životů. Pokud tedy nechceme opakovat své chyby z minulosti a toužíme se zbavit se svého břemena, měli bychom se držet několika pravidel.

  1. Pamatujte, že co zasejete, to sklidíte. Když ne teď, tak v příštím životě a může to být velmi bolestný život plný utrpení.

  2. Všimněte si, že nás tvoří to, co nás obklopuje. V jaké společnosti trávíte svůj volný čas? Kde žijete? Máte okolo sebe lidi, které nemáte rádi? To všechno vás ovlivňuje v pozitivním i negativním směru.

  3. Pokud chcete, aby se okolí změnilo, musíte se v prvé řadě změnit vy, až pak se změní svět.

  4. Pokud jste nespokojení, nešťastní, něco se vám nelíbí nebo je něco špatně, je nutno začít s hledáním nejprve u sebe. Okolí je totiž zrcadlem našeho chování.

  5. Nezapomeňte, že vše se navzájem ovlivňuje. Každá malá změna, slova i činy mohou spustit v konečném výsledku velkou změnu. Nepodceňujte proto nic, co děláte, byť se vám to na první pohled zdá nevýznamné.

  6. Pokud v něco věříte, máte větší šanci toho dosáhnout. Vaše tělo i život si na tuto představu zvykne a stane se skutečností.

  7. Odpoutejte se od minulosti. Neustálé návraty do minulosti, blokuje vše nové. Praktikujte meditaci, čistěte svou duši i tělo.

  8. Poučte se z vlastních chyb a posuňte se dál, chyby neopakujte. Berte věci tak, jak jsou, bez odsuzování, hodnocení odporu. Změňte svůj postoj, když tomu tak uděláte, změní se i vše ostatní. Jen tak máte šanci zvládnout svou karmu.

  9. Zapamatujte si, nic není zadarmo a na lusknutí prstů. Je to práce, která vyžaduje spoustu úsilí a trpělivosti. Odměnou vám pak je štěstí.

  10. Každá hodnota je výsledkem energie, která byla do ní vložena.

Komu by se alespoň jednou nezdála černá můra, byl by nejspíš vyhlášen za světového exota. Noční můry se jednou za čas zdají každému. Radost z nich však rozhodně nemáme. Nejvíce noční můry však trápí děti. Ptáte se proč? Co to vlastně noční můry jsou? A co je s nimi možné udělat? Čtěte dál, máme pro vás odpovědi na všechny tyto otázky.

Asi 30 kilometrů od Stockholmu se na ostrově Björkö nalézá Vikingská osada Birka. V ní se pak nachází hrob s označením Bj 581. Odhalil ho v osmdesátých letech 19. století archeolog Hjalmar.

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?