Ovlivňuje nás minulost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Podle mudrců člověk žije v různých epochách tak dlouho, dokud se nestane tím, k čemu byl stvořen, tedy obrazem Božím. To, co jsme si odžili nás ve skutečnosti ovlivní víc, než bychom chtěli a než si mnohdy připouštíme. Veškeré naše činy, ať už jsou dobré nebo špatné, se nám vrátí i s úroky. Naše Karma, to je ten náš dluh, břemeno z minulosti, jež jsme si přinesli do současných životů. Pokud tedy nechceme opakovat své chyby z minulosti a toužíme se zbavit se svého břemena, měli bychom se držet několika pravidel.

  1. Pamatujte, že co zasejete, to sklidíte. Když ne teď, tak v příštím životě a může to být velmi bolestný život plný utrpení.

  2. Všimněte si, že nás tvoří to, co nás obklopuje. V jaké společnosti trávíte svůj volný čas? Kde žijete? Máte okolo sebe lidi, které nemáte rádi? To všechno vás ovlivňuje v pozitivním i negativním směru.

  3. Pokud chcete, aby se okolí změnilo, musíte se v prvé řadě změnit vy, až pak se změní svět.

  4. Pokud jste nespokojení, nešťastní, něco se vám nelíbí nebo je něco špatně, je nutno začít s hledáním nejprve u sebe. Okolí je totiž zrcadlem našeho chování.

  5. Nezapomeňte, že vše se navzájem ovlivňuje. Každá malá změna, slova i činy mohou spustit v konečném výsledku velkou změnu. Nepodceňujte proto nic, co děláte, byť se vám to na první pohled zdá nevýznamné.

  6. Pokud v něco věříte, máte větší šanci toho dosáhnout. Vaše tělo i život si na tuto představu zvykne a stane se skutečností.

  7. Odpoutejte se od minulosti. Neustálé návraty do minulosti, blokuje vše nové. Praktikujte meditaci, čistěte svou duši i tělo.

  8. Poučte se z vlastních chyb a posuňte se dál, chyby neopakujte. Berte věci tak, jak jsou, bez odsuzování, hodnocení odporu. Změňte svůj postoj, když tomu tak uděláte, změní se i vše ostatní. Jen tak máte šanci zvládnout svou karmu.

  9. Zapamatujte si, nic není zadarmo a na lusknutí prstů. Je to práce, která vyžaduje spoustu úsilí a trpělivosti. Odměnou vám pak je štěstí.

  10. Každá hodnota je výsledkem energie, která byla do ní vložena.

Osud, co je vlastně osud? Touto myšlenkou se zabývali filozofové i různí představitelé víry. Uvažují o něm i sami lidé. Existuje? Jaký je a jde nějakým způsobem změnit? S otázkou na svou budoucnost a osud se také obrací na věštce i kartáře.

Lidé stromy objímají odjakživa. Už od pradávna věřili, že v sobě skrývají magickou moc a léčivou energii, která je dokáže uzdravit. Skeptikům, kteří si při pohledu na lidi omotané okolo stromu, klepali na čelo, udělala přítrž nedávno zveřejněná studie, která potvrdila, že objímání stromů je zdravé.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Filipojakubská noc byla úzce spjata se stavěním májky a rovněž i s líbáním na prvního máje. I proto se obvykle staví 30. dubna nebo 1. května. Jde o ozdobený vysoký kus kmene stromu, jež zdobí proutěný věnec, květiny, listy a záplava stuh. Dodnes se u nás slaví zejména na vesnicích. Májka se však nestaví pouze v České republice, ale i v jiných evropských zemích.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet