Ovlivňuje nás minulost

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Říká se, že boží mlýny melou a na každého jednou dojde, buď teď anebo v příštím životě. Je tomu však doopravdy tak? Má každý čin nějaký následek?

Podle mudrců člověk žije v různých epochách tak dlouho, dokud se nestane tím, k čemu byl stvořen, tedy obrazem Božím. To, co jsme si odžili nás ve skutečnosti ovlivní víc, než bychom chtěli a než si mnohdy připouštíme. Veškeré naše činy, ať už jsou dobré nebo špatné, se nám vrátí i s úroky. Naše Karma, to je ten náš dluh, břemeno z minulosti, jež jsme si přinesli do současných životů. Pokud tedy nechceme opakovat své chyby z minulosti a toužíme se zbavit se svého břemena, měli bychom se držet několika pravidel.

  1. Pamatujte, že co zasejete, to sklidíte. Když ne teď, tak v příštím životě a může to být velmi bolestný život plný utrpení.

  2. Všimněte si, že nás tvoří to, co nás obklopuje. V jaké společnosti trávíte svůj volný čas? Kde žijete? Máte okolo sebe lidi, které nemáte rádi? To všechno vás ovlivňuje v pozitivním i negativním směru.

  3. Pokud chcete, aby se okolí změnilo, musíte se v prvé řadě změnit vy, až pak se změní svět.

  4. Pokud jste nespokojení, nešťastní, něco se vám nelíbí nebo je něco špatně, je nutno začít s hledáním nejprve u sebe. Okolí je totiž zrcadlem našeho chování.

  5. Nezapomeňte, že vše se navzájem ovlivňuje. Každá malá změna, slova i činy mohou spustit v konečném výsledku velkou změnu. Nepodceňujte proto nic, co děláte, byť se vám to na první pohled zdá nevýznamné.

  6. Pokud v něco věříte, máte větší šanci toho dosáhnout. Vaše tělo i život si na tuto představu zvykne a stane se skutečností.

  7. Odpoutejte se od minulosti. Neustálé návraty do minulosti, blokuje vše nové. Praktikujte meditaci, čistěte svou duši i tělo.

  8. Poučte se z vlastních chyb a posuňte se dál, chyby neopakujte. Berte věci tak, jak jsou, bez odsuzování, hodnocení odporu. Změňte svůj postoj, když tomu tak uděláte, změní se i vše ostatní. Jen tak máte šanci zvládnout svou karmu.

  9. Zapamatujte si, nic není zadarmo a na lusknutí prstů. Je to práce, která vyžaduje spoustu úsilí a trpělivosti. Odměnou vám pak je štěstí.

  10. Každá hodnota je výsledkem energie, která byla do ní vložena.

Na Hromnice o hodinu více. Známá pranostika spojená s u nás poněkud zapomenutým svátkem. Když se vysloví, většina lidí si vzpomene maximálně tak na stejnojmenný film s Andie MacDowell, ale o jaký svátek to vlastně jde anebo proč se to říkalo, to už ví málokdo.

Již toto pondělí 21. 8. 2017 dojde k druhému novoluní v tomto roce ve znamení Lva. Mimo toho však dojde i k úplnému zatmění Slunce. Zatímco novoluní ve Lvu, které proběhlo koncem července bylo vnímáno pozitivně, toto, jež je spojeno se zatměním Slunce, naopak. Nutno však upozornit, že to se bude výhradně odehrávat nad územím USA.

Každá planeta i hvězda má své zázračné léčivé kameny, které mají odpovídající energii. V období od 20. 3. do 19. 4. se Slunce nachází ve znamení Berana. Znamení, které nás dělá více odvážnými. Motivuje nás a učí nás asertivitě. Znamení je navíc považováno za první ve zvěrokruhu. Ovládá ho Mars. Planeta plná ohně. Jde o období, které je začátkem jara a kdy dochází k jarní rovnodennosti. Klíčovými slovy pro toto období je proto o level výš, sebereflexe, nový rok, Pesach, Velikonoce, uvolnění, ukřižování Ježíše, vzkříšení, nový život, svěžest a čerstvost, nový začátek, bojovný duch a pohyb vpřed.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Lapače snů tvořili Indiáni. Vznikly podle pověsti tak, že jednou jedna indiánská matka měla problém se svým dítětem. To celou noc proplakalo a bylo neklidné. Matka už nevěděla, co s ním, a tak šla za šamanem s prosbou o pomoc. Ten vyrobil lapač snů. Jeho úkolem je zachytávat všechny zlé sny.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty