Víte, jaké zvíře v sobě ukrýváte?

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Láska a vztahy, Osud,

Indiáni měli vždy velmi blízko k přírodě a lidem přisuzovali vlastnosti zvířat, které podle nich získali při svém narození. Zvířecí symboly proto najdete nejen na totemech, ale i v jejich obydlích, na špercích a oděvech.

Sokol 21.3. - 19. 4.

Jde o bystré pozorovatele, dravce, kteří jsou vždy připraveni vystartovat po své oběti. Jsou to velmi sebevědomé a nezávislé osobnosti. Milují vzrušení, dobrodružství a svobodu. Nenávidí přetvářku. Snadno se rozzuří. Jejich životním úkolem je snaha naučit se kompromisům.

 Bobr 20. 4. - 20. 5.

Bobři ke svému štěstí potřebují pocit bezpečí a jistoty. Budují si své hnízdo, které je pro ně důležité. Jsou to realisti a milovníci praktického života. Jde o moudré lidi, kteří stojí nohama pevně na zemi. Nemají rádi náhlé změny. Neradi riskují.

 Jelen 21. 5. - 20. 6.

Jelen je pro Indiány posvátným zvířetem, který je pánem lesů. Jde o velice kouzelná zvířata s ohromným šarmem, úchvatným vzhledem a okouzlujícím úsměvem. Snadno se proto seznamují. Pozor na ně, často se však přetvařují a mění i své názory a postoje. Jsou to slibotechny. Nebudete se s nimi nudit. Nesnáší rutinu.

 Datel 21. 6. - 21. 7.

Datli jsou velmi empatičtí a mají vrozený talent pro léčení. Mají tendenci pomáhat jiným. Jsou skvělými naslouchači, a proto jsou i velmi dobrými psychiatry. Jejich dobrotu a lásku bohužel jiní často zneužívají. Nikdy nepřiznají, že jim něco nejde. Bohužel v životě nic nedostanou zadarmo. Vše si musí vydřít. Neradi o sobě hovoří.

 Losos 22.7. - 21. 8.

Lososi se nezaleknou žádné překážky. Nebojí se riskovat. Jde o vůdčí osobnosti se silnou vůlí. Nemají rádi lhaní a zatajování. Preferují upřímnost. Mají ohromné sebevědomí. Jsou velkorysí, avšak také někdy i nadřazení. Nepřekonatelný problém je pro ně výzva. Rád radí. Nedokáže se dlouho zlobit. Losos neustále potřebuje připomínat, jak je úžasný. Navenek sice působí jako silná osobnost, ale uvnitř je velmi zranitelný a citově založený.

 Medvěd 22. 8. - 21. 9.

Medvědi spoléhají pouze na sebe. Jsou to samostatná, praktická a velmi rozvážná zvířata. Nemají rádi překvapení. Vše si pečlivě plánují. Jsou velmi hbití, obratní a silní. Neumí chválit. Těžce přijímají pomoc druhých. Nikdo všechno nezvládne sám. Nekazte si svým strachem kazit zdraví.

 Havran 22. 9. - 22. 10.

Havrani mají mocné estetické cítění. Dále potom také velkou spravedlnost a diplomacii. Havrani nejsou konfliktní. Jde o věčné optimisty, kteří mají rádi společnost. Potřebují volnost. Těžce se rozhodují a snadno se bohužel nechají ovlivnit. Jsou totiž příliš důvěřiví. Velmi dbají o svůj zevnějšek. Mají velké estetické cítění. Řada z nich jsou umělci.

 Had 23. 10. - 22. 11.

Hadi jsou velice ambiciózní a moudří. Mají perfektní pozorovací schopnosti. Nic jim neunikne. Nesnesou faleš, lež, podvod a zradu. Neumí odpouštět. Celý život je provází jistý neklid. Žijí v jisté křeči, protože se nedokáží uvolnit. Neumí najít zlatou střední cestu. Přípustná je pouze jejich verze. Dokáží být pěkně krutí. Nesnáší kritiku, mluvení do života nebo kibicování. Lichotky a chválu samozřejmě slyší naopak velmi rádi.

 Sova 23. 11. - 21. 12.

Sovy jsou symbolem moudrosti a pravdy. Jsou aktivní, houževnaté a snadno se učí. Jsou nepřehlédnutelné, velmi výrazné osobnosti. Ničí je nečinnost. Charakteristický je u nich neustálá aktivita, kterou potřebují k životu. Pokud se najdou v nějakém oboru - práci, věnují se jí neúnavně. Podobně jdou i za svými sny a ideály. Dobře se jim vede i na vedoucích postech. Nesmí být žádným způsobem omezována. Měla by si dávat pozor na pusu, nemusí říkat úplně všechno.

 Husa 22. 12. - 19. 1.

Husy jsou spolehlivé, ctižádostivé a odhodlané. Nikomu nevěří. Působí nepřístupně. Projevovat city taky moc neumí. Jsou však ukázněné, pracovité a také umíněné. Lidé jsou poněkud těžkopádní a pomalí, ale nikdy se nevzdávají. Svých vytyčených cílů díky své urputnosti nakonec i dosáhnou. Z porážek si berou ponaučení a neopakují je. Vždy zváží pro a proti. Nejsou snílky, nohama stojí pevně na zemi.

 Vydra 20. 1. - 18. 2.

Vydry berou život hravě. S potížemi si nelámou hlavu, celkem hravě je překonávají. Záleží jim však na svobodě. Snadno se seznamují. Mají smysl pro spravedlnost. Jsou však nedisciplinovaní, stále pozitivní a společenští. Vydry mají analytické myšlení. Upřít jim není možné ani smysl pro spravedlnost. Jejich heslem je: “Co tě nezabije, to tě posílí.”

 Vlk 19. 2. - 20. 3.

Vlci jsou velmi citlivé osobnosti, které žijí ve svém vlastním světě. Jsou hodně naivní, křehké nádoby s ohromnou důvěřivostí. Obávají se však dávat své emoce příliš najevo. Oplývají obětavostí, chápavostí k lidem, které milují. Rádi dělají dobré skutky.

Váha je jediným neživým znamením v celém zvěrokruhu. Mnoho moderních astrologů považují váhy za nejvíce žádoucí znamení v celém zvěrokruhu. Právě v tomto období totiž vše vrcholí. Sklízí se to, co se zaselo jaře. Všechno je na miskách vah. I proto jsou váhy tak vyzrálé, civilizované a dobře vypadající. Váhy jsou znamením spravedlnosti, rovnováhy a harmonie.

Existuje celá řada partnerských vztahů. Některé jsou pozitivní s perspektivou a některé jsou hned odpočátku předurčeni k záhubě. Dnes vám přinášíme definici třech nejzajímavějších typů partnerství, s nimiž se můžete v průběhu života setkat. Jeden je snový vztah, jeden je značka ošidný ideál a jeden je naprosté peklo, jemuž byste se měli obloukem vyhnout.

Pověry jsou úzce spjaty s nepochopením s některými složitostmi života. Pověry přináší řešení tam, kde neznáme odpověď. Známe pověry vysvětlující, zasahující, ochranné i věštící. Velká většina pověr je úzce spjata s nějakou etnickou, geografickou nebo kulturní oblastí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jste ztraceni? Nevíte si rady s nějakou situací. Inklinujete k jedné barvě, kterou se obklopujete ve velkém? Pokud se chcete dostat do rovnováhy, získat sebedůvěru anebo se přijmout, dokáže vám v tom metoda 4 pilířů osudu významně pomoci.