Planetární konfigurace

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Esoterické vědy, Osud,

Důležitou součástí astrologie je planetární konfigurace, která se věnuje popisu vlivu planet a domů. Bývají mezi nimi i významné rozdíly. Vypovídají o funkčních strukturách osobnosti. Ukazují kudy proudí energie. Mají obvykle výjimečné osobnosti.

T-kvadratura

T-kvadratura představuje označení pro dvě planety, které jsou k sobě v opozici a další planeta se nachází v kvadraturách tak, že spolu dohromady vytváří trojúhelník. V mládí na lidi působí velký tlak, jenž se jim ne vždy podaří ovládnout. Jejich poslání je různé, podle planet a umístění. Všeobecně však takoví lidé jsou ambiciózní, iniciativní, aktivní, ale také nestálí. Takovou planetární konfiguraci měli kupříkladu: Jan Werich, Elvis Presley, Emil Zátopek nebo Clint Eastwood.

Velká kvadratura

Ke své existenci velká kvadratura potřebuje 4 planety ve dvou opozicích. Jde o mocnou konfiguraci, která vyznačuje dynamickou a rozhodnou osobnost, který si je vědom svého osudu, poslání a cíle. Je typická pro lidi, kteří všeho dosáhli vlastní silou. Bohužel jsou však duševně nevyrovnaní. Lidé s tímto útvarem ve svém horoskopu jsou velmi energičtí, iniciativní, činorodí a potřebují mít vše pod kontrolou. Měli ji třeba Mia Farrow nebo Ota Pavel.

Velký trigon

Velký trigon tvoří vždy minimálně 3 planety. Je to velmi energický útvar, prošpikován nadšením, optimismem, zájmem o víru, ale také i sobectvím a násilím. Často takovým osobnostem jde všechno hladce a bez problémů. Působí na první dojem nevýrazně anebo také povrchně. Lidé s velkým trigonem v horoskopu má spoustu tvůrčích schopností a pozitivních snah. Jsou to duchovně a idealisticky založení lidé. Velký trigon ve svém horoskopu měli například Winston Churchill nebo Gina Lolobrigida.

Drak

K vytvoření draka v horoskopu potřebujete 4 planety, přičemž 3 z nich vytvoří velký trigon a ta čtvrtá se nachází v prostřední opozici na dvě zbývající v sextilu. Jde o ohromné uskupení plné neuvěřitelné energie, která může pomoci k dosažení mnoha vytoužených cílů. Jde o nejsilnější postavení planet vůbec. A to jak v kladném, ale i v záporném slova smyslu. Je velmi produktivní. Skýtá dotyčnému člověku spoustu myšlenek i umění jednání s druhými. Draka ve svém horoskopu mají, nebo měli Kurt Cobain, Jaroslav Ježek, Jiří Voskovec, Miloš Zeman, Jules Verne a také i Karel Kryl.

Mystický obdélník, čili “psaníčko”

Psaníčko tvoří 4 planety, které spojují dvě opozice, které harmonizují trigny a sextily. Osoby, které ho mají ve svém horoskopu jsou velmi produktivní, dokáží skvěle interpretovat myšlenky, jsou velmi kreativní, mají tvůrčí nápady. Mají schopnost utvářet umělecká díla. Bohužel jsou ale hodně zaměřeni na sebe. Myslí si, že všechno zvládnou sami, má ve všem pravdu a nezajímá se o to, co si myslí druzí. Ve vínku jej má spousta herců, umělců, ale vojevůdců a důstojníků.

Dvojitý kvinkunx

Útvar je znám i jako Boží prst nebo Jod. Jde o 3 planety, které jsou spojeny dvěma kvinkunxy a jedním sextilem. Jde o velmi záhadnou konfiguraci, která je spojena s podivným nebo neobvyklým osudem. Jsou duchovně otevření. Mají zvláštní postavení ve společnosti. Jsou často ve špatném postavení. Trápí je spousta problémů a mají paranormální zážitky. Ve svém horoskopu tento útvar má třeba Jiří Bartoška, Meryl Streep a měl ho i Louis de Funes.

Dvojitý bikvintil

Útvar tvoří 3 planety spojené dvěma bikvintily a jedním kvintilem o 144, nebo 144 a 72 stupních. V horoskopu mají tento útvar velmi inspirativní lidé. Jde o lidi s velkým talentem, tvůrčími schopnostmi, dokáží se dobře vyjadřovat a mají netypický charakter i osud. Ve svém horoskopu ho měli například Lída Baarová, Jim Morrison, Vítězslav Nezval nebo třeba Jaroslav Seifert.

Chryzopras je zelenou odrůdou chalcedonu. Vyznačuje se světle zelenou, mátově zelenou až tmavě zelenou barvou. Za svou barvu vděčí niklu. Tento kámen byl nejoblíbenějším drahým kamenem Alexandra Velikého.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Již od pradávna lidé z Orientu, i různých náboženství, věřili, že naše duše křižuje světem ve svém astrálním těle, do něhož se dostane po své předešlé smrti. Speciální skupinu takových astrálních bytostí pak představovali démoni a andělé, v reálu jich existuje však mnohem víc.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

I když se nám tomu někdy nedaří uvěřit a mnohdy se ptáme proč, v životě není nic náhoda, všechno se nám děje z nějakého důvodu a v tu správnou chvíli.

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Iveta - výklad karet